Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 33

#101 09-08-2013 o 22h21

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Mogę zadać pytanie? Bo na "FAQ i POMOC" nikt mi nie odpowiada :c
Czy można tworzyć RPG na podstawie serialu, książki lub filmu? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  Proszę was o pomoc /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#102 10-08-2013 o 19h11

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Z tego, co wiem (i ile pisałam na SF), to raczej można, oczywiście trzeba wtedy zaznaczyć, że opowiadanie jest tworzone na podstawie właśnie tej książki/serialu/filmu, czy czego tam jeszcze.

Swoją drogą.. Chciałam stworzyć jakieś opowiadanie. Oczywiście, fabułę stworzę, jednak chciałam spytać, czy ktoś pomógł by mi wymyślić mniej więcej o czym by to było, czy podrzuciłby mi jakiś pomysł. Najłatwiejsze są chyba opowiadania szkolne i to ona, a nie te ambitniejsze, umieją przetrwać każde katastrofy. Ale one mnie nudzą, więc macie może jakieś pomysły?

Offline

#103 10-08-2013 o 20h12

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Nieve napisał

Z tego, co wiem (i ile pisałam na SF), to raczej można, oczywiście trzeba wtedy zaznaczyć, że opowiadanie jest tworzone na podstawie właśnie tej książki/serialu/filmu, czy czego tam jeszcze.

Swoją drogą.. Chciałam stworzyć jakieś opowiadanie. Oczywiście, fabułę stworzę, jednak chciałam spytać, czy ktoś pomógł by mi wymyślić mniej więcej o czym by to było, czy podrzuciłby mi jakiś pomysł. Najłatwiejsze są chyba opowiadania szkolne i to ona, a nie te ambitniejsze, umieją przetrwać każde katastrofy. Ale one mnie nudzą, więc macie może jakieś pomysły?

Ja nic nie poradzę bo wszystkim nie podobają moje RPG :C

Offline

#104 12-08-2013 o 15h31

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Dobra, mój komputer to jakiś śmietnik - wszystko na nim znajdę. Chciałam zapytać, czy komuś podobałby się taki pomysł...? Stworzyłam to dawno i pewnie wprowadzę tycie poprawki, ale tak ogólnie to właśnie o to chodzi.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#105 13-08-2013 o 10h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Myślę, że twój pomysł jest świetny, osobiście wzięłabym udział w takim opowiadaniu. Bardzo ciekawie się zaczyna, nieźle wymyślone... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ja myślałam nad grą RPG w stylu Sword Art. Online.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Czy to dobry pomysł?

Ostatnio zmieniony przez Tanken (13-08-2013 o 10h28)

Offline

#106 13-08-2013 o 14h10

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Dziękuję za uznanie ;>

SAO jest ciekawym pomysłem, powiem szczerze. I sama pewnie wzięłabym w nim udział, gdyby nie mój brak serca do tego typu opowiadań. A przynajmniej, jeśli chodzi o pisanie ich, bo czytać mogę zawsze. No i w sumie przeczytałam tylko kilka pierwszym rozdziałów mangi (mój słomiany zapał i znalezienie jakiegoś tandetnego romansu pewnie maczały w tym palce), więc nie znam dużo terminów, a ledwie podstawy. Jednak tak, jest to świetny pomysł na opowiadanie według mnie :>

Offline

#107 23-08-2013 o 15h54

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Co do chęci, to ja zawsze, ale jeśli chodzi o fabułę to nie pomogę. Wszystkie moje pomysły wykorzystałam dziś przy poprawianiu lekkim swoich opowiadań, przed wstawieniem na bloga /modules/forum/img/smilies/blebl.gif
Co najwyżej mogę zaprosić jeszcze do mojego opowiadania, pt. "Zameczek" :3

Offline

#108 27-08-2013 o 01h12

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Brakuje nam jeszcze dwóch postaci w tym RPG.

Offline

#109 27-08-2013 o 10h04

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Z chęcią bym się zgłosiła na 2.4, ale moja pewność siebie, chęci oraz stan umysłu podczas chorób strasznie się obniża, a jedyne co umiem to użalanie się nad sobą i oglądanie bajek... A na jutro muszę oddać książkę do biblioteki, a z ponad 200 przeczytałam stron 11.
Chyba, że nie przeszkadzałoby ci to, że kp pojawi się po kilku dniach i nie będę dużo pisać aktualnie.

Offline

#110 29-08-2013 o 09h27

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Zrobiłam nowego RPG pod nazwą "Nieznany nam świat" i brakuje mi tylko dwóch postaci jeśli macie ochotę to możecie się zgłosić do tego RPG


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#111 29-08-2013 o 21h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

UWAGA!

Chciała bym Was wszystkie bardzo przeprosić, ponieważ ostatniego czasu jako główna nadzorująca ten dział, naprawdę nawaliłam. Zrobił się w nim niezły śmietnik, a ja, nie mając na to czasu przez pracę, nie zdążyłam go jeszcze uprzątnąć. Nie mniej jednak, pragnę Was wszystkie poinformować, że jako iż zbliża się koniec miesiąca, nadchodzi również i czas na Wielkie Sprzątanie, za które na dniach, powinnam się w końcu zabrać. W związku z czym, proszę autorki wątków, które sprawowały nad nimi pieczę (mam nadzieję) pod moją długą nieobecność, o prześledzenie ich i w razie potrzeby, pozbycia się treści bądź zachowań nieregulaminowych.

Z poważaniem,
złośliwa HyunAe.

P.S.Cieszę się, że rozgorzała tutaj dyskusja. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#112 01-09-2013 o 19h39

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

paula744 chciałabym zauważyć, że zdecydowanie trafiłaś na zły dział. Polecam zajrzeć do "Przedstaw się", a tą wiadomość usunąć.


A poza tym... Jestem słaba w tworzeniu lekkich opowiadań, w których pisząc można by się odprężyć, pośmiać. A'la szkolne życie. Ale tak poza tym, myślałam o kolejnym opowiadaniu z serii "Hogwart - Nowe Pokolenie". Tylko nie jestem pewna dokładniej, co do fabuły. Czy nie dodać do tego powrotu Voldiego, czy nowego Czarnego Pana, albo może Turnieju Trójmagicznego. No i, czy jest tu ktoś, kto chciałby w czymś takim pisać?

Offline

#113 02-09-2013 o 17h12

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Zapraszam do moich RPG "Liczy się tylko jutro" i "Walka o świętego graala" brakuje nam 9 osób

Ostatnio zmieniony przez Ewangelin (05-09-2013 o 06h11)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#114 09-09-2013 o 19h41

Miss'całkiem całkiem
Lilka
...
Wiadomości: 167

Zapraszam na mój RPG Podwodna Akademia...Potrzebuję głównie męskie postacie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Lilka (09-09-2013 o 19h42)

Offline

#115 10-09-2013 o 15h52

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Nieve napisał

paula744 chciałabym zauważyć, że zdecydowanie trafiłaś na zły dział. Polecam zajrzeć do "Przedstaw się", a tą wiadomość usunąć.


A poza tym... Jestem słaba w tworzeniu lekkich opowiadań, w których pisząc można by się odprężyć, pośmiać. A'la szkolne życie. Ale tak poza tym, myślałam o kolejnym opowiadaniu z serii "Hogwart - Nowe Pokolenie". Tylko nie jestem pewna dokładniej, co do fabuły. Czy nie dodać do tego powrotu Voldiego, czy nowego Czarnego Pana, albo może Turnieju Trójmagicznego. No i, czy jest tu ktoś, kto chciałby w czymś takim pisać?

Ja bym bardzo chętnie zagrała w taką fabułę :-)


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#116 10-09-2013 o 16h06

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Nieve napisał

paula744 chciałabym zauważyć, że zdecydowanie trafiłaś na zły dział. Polecam zajrzeć do "Przedstaw się", a tą wiadomość usunąć.


A poza tym... Jestem słaba w tworzeniu lekkich opowiadań, w których pisząc można by się odprężyć, pośmiać. A'la szkolne życie. Ale tak poza tym, myślałam o kolejnym opowiadaniu z serii "Hogwart - Nowe Pokolenie". Tylko nie jestem pewna dokładniej, co do fabuły. Czy nie dodać do tego powrotu Voldiego, czy nowego Czarnego Pana, albo może Turnieju Trójmagicznego. No i, czy jest tu ktoś, kto chciałby w czymś takim pisać?

Wiesz co to jest nawet fajny pomysł! Ja bym chętnie zagrała w takim RPG! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Tylko że fabuła.. To jest problem! Ale jeśli już zrobisz to RPG to zawsze możesz do mnie napisać! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ja się na pewno zgłoszę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#117 15-09-2013 o 17h11

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Szukam osób do mojego nowego RPG /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Serdecznie zapraszam;
//www.missfashion.pl/forum/t2320,1-windhill-high-school-fantasy-max-12-nauczyciele.htm

Offline

#118 16-09-2013 o 17h28

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Są wolne miejsca w RPG " Liczy się tylko jutro"


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#119 21-09-2013 o 11h23

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Zapraszam do opowiadania "Rozkwitają pąki czarnych róż". Hogwart nowego pokolenia, a w tle gdzieś tam rozkwitająca nowa wojna. Jak to wpłynie na uczniów? Napiszmy tą historię razem~.

Offline

#120 21-09-2013 o 18h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zapraszam do rpg: Szkoła Aniołów. Czy przez dwa demony, chcące się zmienić, szkołę może opanować mrok? A może jednak się zmienią? Najchętniej wolałabym aby dołączyła męska postać, ale jeżeli będzie żeńska, to nie pogardzę.

Również zapraszam do rpg: Szkoła dla Artystów.Tutaj również goręcej zostaliby przyjęci mężczyźni.

Ostatnio zmieniony przez Dream (21-09-2013 o 18h06)

Offline

#121 22-09-2013 o 16h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hidekami-sama, jeszcze raz zobaczę RPG przy tytule historii, albo brak rodzajów przypisanych przy nowych wątkach to normalnie.. *Gryzie się w język*

Od starych treści nie będę tego wymagać, bo i nie, ale wszystkie wątki pojawiające się po poście dotyczącym poprawek w dziale, które nie będą tego reflektować, zostaną przeze mnie tylko poprawione, nie zamknięte, więc się nie martwcie, ale ich autor z pewnością ukarany.

Offline

#122 22-09-2013 o 21h23

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Zapraszam do RPG: Niekończąca się więź. Czwórka przyjaciół z dzieciństwa, została oddzielona na siedem lat. Kiedy mają szesnaście lat powracają do dawnego miasta i zapisują się do tej samej akademii i trafiają do tej samej klasy. Czy przyjaciele będą się pamiętać? A może powstanie coś więcej i przyjaźń się powiększy? Albo się zakochają w sobie? Dowiecie się w tym RPG! Brakuje nam jeszcze jednej roli męskiej, więc zapraszam do zapisania się! ♥


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#123 02-10-2013 o 23h04

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

W RPG Windhill High School brakuje 2 roli męskich.
Za to wszystkich zapraszam do mojego najnowszego RPG - Monety losu!
Serdecznie zapraszam ! ^^

Offline

#124 03-10-2013 o 22h30

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Każdy sekret ma swojego strażnika, lecz ten... Ma ich wielu.

Ten pomysł zrodził się u mnie ponad rok temu, gdy patrzyłam na pewien obrazek. Spisałam go, a teraz odnalazłam i chcę Was zapytać - czy w piaskach może skrywać się Raj?
Ludzi uciekali z miast, mimo iż poza nimi, z dala od wody, czekała ich śmierć. A jednak przeżyli... Bo o zachodzie słońca otwiera się brama, do miejsca gdzie nie zabraknie ci niczego. Niczego prócz miłości, czy naszych bliskich. W miejscu gdzie nawet magia przestaje być czymś wielkim, czemu tego tam nie ma? Strażnik wpuszcza tylko jedną osobę, a każdy z nas kogoś stracił.
Jak mogą potoczyć się losy ludzi, którzy weszli do raju?
Mogą wszystko, lecz o tym, czy odejdą decydują tylko strażnicy bramy oraz tego miejsca. Czy raj może być więzieniem?

Cóż, ulegnie to poprawką, to pewne, ale tak teraz. Co o tym sądzicie?

Offline

#125 07-10-2013 o 13h54

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Zapraszam do gry RPG pod tytułem szkoła potworów stworzone na wzór  Monster High


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 33