Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 33

#76 08-07-2013 o 18h12

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

O, całkowicie popieram. Bardzo chętnie pisałabym w klimatach średniowiecza. Tylko nie od razu romans o książętach i księżniczkach. Coś oryginalniejszego. Może coś o czarownicach? Byle nie wampiry x.x

Offline

#77 09-07-2013 o 09h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A tfe! Romans? Nie, nie. Mam serdecznie dosyć wszelkiego rodzaju historii miłosnych poprzez tę "słodziaśną" mieszankę powstałą swego czasu na SF.

Myślałam bardziej o czymś pokroju opowiastki obyczajowej i usytuowanym w Średniowieczu. Co prawda nie wpadłam jeszcze ani na tło, ani też na żaden główny wątek, ale co sądzicie o połączeniu w sposób przymuszony i narzucony z góry, losów pewnej grupy osób z różnych warstw społecznych, którzy zmuszeni by nagle zostali do nauczenia się żyć z "innymi" niż oni w swoim otoczeniu?

Niestety, sama idea wypada blado, bo bez tematu do niczego nie dojdzie. /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Wiem! Poinstruujmy się słowami Yoshiko! Weźmy czarownice!

Offline

#78 09-07-2013 o 10h33

Miss'Sensei
Arwen
...
Wiadomości: 802

Opowiadanie usytuowane w Średniowieczu? Jak najbardziej jestem za. Pomysł jest świetny HyunAe! Za sprawą zaklęcia czarownicy wieśniacy stają się szlachcicami, a szlachta wieśniakami... Bomba!


https://i.imgur.com/c2OaL3K.png

Offline

#79 10-07-2013 o 17h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Arwen - Czyli już mamy jakiś koncept! Teraz wystarczy dopowiedzieć resztę.

Średniowiecze, królestwo XYZ. Cztery nie mające ze sobą zupełnie żadnego powiązania postacie. Pewien młody arystokrata, syn aktualnego króla, który podpadł dziwacznej starej kobiecinie na jednym z dworskich bankietów. Pewna młoda kapłanka, która ascetycznie umartwiając swoje ciało, została posądzona o bycie czarownicą. Pewien młody wieśniak, który zadłużył się u lichwiarzy na niewyobrażalną sumę pieniędzy, aż w końcu pewna młoda ladacznica, która postanowiła zmienić swoje życie. Każdy z zupełnie innej warstwy społecznej, każdy reprezentujący sobą coś zupełnie innego, a jednak każdy mający ze sobą coś wspólnego. Co? A mianowicie to, że właśnie każdy miał styczność z tą dziwaczną starą kobieciną, której podpadł królewicz na salonach. Kobieciną, która okazała się być nikim innym jak zwyczajną czarownicą.

Pewnego razu, każde z nich budzi się w oplecionym ciemnością, zimnym, betonowym pomieszczeniu nieposiadającym okien. Każde z nich czuje się naprawdę dziwnie i nie pamięta jakim cudem się tam znalazło. Postanawia rozeznać sytuację. Wychodząc na przechadzkę, odkrywają ino znajdują się w czymś, co na kształt przypomina piwnicę, jednak nie posiada żadnego wyjścia, tyle co obskurne dziury przy suficie, które skąpo przepuszczają światło. Wpadając na siebie, doznają szoku. Każde z nich posiada nie swoje ciało. Takim oto sposobem kapłanka zamieniła się kontenerem z wieśniakiem, a książę z ladacznicą. Gubią się w sytuacji i nie wiedzą co ze sobą zrobić. Chcą odnaleźć sposób na wrócenie do swoich prawdziwych ciał, jednak sytuacja z dnia na dzień, coraz bardziej się komplikuje. Miasto ogarnia chaos. Syn władcy zaginął, lichwiarze nie mają od kogo ściągnąć długu, kobiety boją się wychodzić z domu, a gorliwi i głęboko wierzący ludzie, stracili swoją ostoję. Co z tego wyniknie?

Whoah, kiedy o tym myślałam, wyglądało jakoś lepiej. No nic, oto pierwsza wersja przyszłego opowiadania. Czekamy na dalsze propozycje.

Offline

#80 10-07-2013 o 20h44

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Strasznie mi się podoba fabuła HyunAe, ale nie chcę być gorsza i tak: myślałam, myślałam, aż coś umyśliłam.

Potężna czarownica została potraktowana przez władzę w XYZ jak chłopka. Zła na aroganckich arystokratów wyczarowała swoją podobiznę na nocnym niebie, gdy księżyc był w nowiu i obwieściła ludziom:
"Jestem gotowa zniszczyć was wszystkich. Mogę jednym ruchem dłoni spalić każde miasteczko i wieś. Potrafię stworzyć czynny wulkan, tornado lub wielką falę. I zrobię to, jeśli nie spełnicie moich warunków. Gdy za miesiąc* księżyc znów będzie w pełni, chcę zobaczyć u siebie w pałacu ośmiu zdrowych i młodych ludzi. Mają przybyć: niewolnik z chłopem w karocy, kupiec z kurtyzaną na koniu, kapłan z rycerzem jako woźnica i książę ze szlachcicem za powozem**. Muszą być sami, bez dodatkowej eskorty, ani wojska. Nie próbujcie mnie też oszukać. Jeśli coś nie będzie się zgadzać, zniszczę wszystko nim zdążycie zagwizdać. Jeśli pozytywne rozpatrzycie moją propozycję, to ja oszczędzę was i cały wasz kraj. Macie czas do pełni." Zlęknieni ludzie naradzali się 2 dni, w końcu zebrali odpowiednią ilość podanych osób, wyposażyli, poinstruowali i wyprawili. A czarownica mieszkała hen, za rzeką Jarugą***. To 2 tygodnie drogi na koniu. A ile im zejdzie, gdy delikatni arystokracji będą szli za powozem? A może pozabijają się po drodze?


*w sumie, 29 dni, ale pewnie w średniowieczu tak dokładnie nie wiedzieli >:
**wszystko (szczególnie płeć) do wglądu i zmiany, można też ich całkiem przemieszać, by np. chłop siedział z księciem itp.
***zapożyczone z Wiedźmina c:
Takie... dość proste. Ale zależało mi, żeby było na więcej osób. Chociaż można wszystko zminimalizować P:

Offline

#81 12-07-2013 o 19h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 13

Jeśli pozwolicie, chciałabym zaprosić was do wspólnej gry, która dotyczy głównie serialu i komiksu W.I.T.C.H z domieszką ADJL. Osoby zainteresowane tą tematyką, zapraszam tutaj:
//www.missfashion.pl/forum/t1377,1-legendy-kondrakaru.htm




Offline

#82 15-07-2013 o 10h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//www.missfashion.pl/forum/t1411,1-hogwart.htm Poszukuje chętnych, do opowiadania o Hogwarcie, ilość miejsc jest nieograniczona. Serdecznie zapraszam.

Offline

#83 15-07-2013 o 16h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie chce nic mówić, ale rpg o Hogwarcie już jest. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#84 15-07-2013 o 17h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ano, faktycznie. Jestem zdania, że każdy ma prawo zakładać wątek o tematyce jakiej chce, jednakże tak długo jak różni się on od poprzedniego o takowym zarysie fabuły. Te dwa są niemalże takie same, w związku z czym, jednego z nich się pozbędę.

Offline

#85 15-07-2013 o 18h24

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Zapraszam do opowiadania o Alicji w Krainie Czarów, które niestety utknęło na drugiej stronie, zanim ruszyło. Brakuje nam chociaż Białego Królika, ale są też role Pana Gąsienicy i Susła. Mogę pomóc w doborze wyglądu.
//www.missfashion.pl/forum/t1246,1-kraina-czar%C3%B3w-powr%C3%B3t-alicji.htm ~

Offline

#86 16-07-2013 o 12h21

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

HyunAe napisał

Ano, faktycznie. Jestem zdania, że każdy ma prawo zakładać wątek o tematyce jakiej chce, jednakże tak długo jak różni się on od poprzedniego o takowym zarysie fabuły. Te dwa są niemalże takie same, w związku z czym, jednego z nich się pozbędę.

Uch, dzieki ci, że nie mojego xD Ja zaś zapraszam do RPG Akademia Magii. Jeszcze kogoś wcisne może...


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

#87 16-07-2013 o 12h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Twoje zostawiłam, ponieważ już zaczęliście pisać. W tamtym wciąż trwał nabór, a do tego zainteresowanie było znikome /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Co do samej fabuły, Yoshiko celowałam w mniejszą liczbę osób, bo z doświadczeń na SF wiem, że duży skład nie często wypala.

Offline

#88 16-07-2013 o 15h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zapraszam do rpg - Po drugiej stronie lustra
Jeżeli lubisz klimaty Alicji, to jest to rpg dla ciebie.

Offline

#89 17-07-2013 o 13h55

Miss'Sensei
Arwen
...
Wiadomości: 802

misiasta napisał

Zapraszam do rpg - Po drugiej stronie lustra
Jeżeli lubisz klimaty Alicji, to jest to rpg dla ciebie.

A ja mam jedno pytanie, co do tego wątku - czy inspirowałaś się forum spectrofobia? Pytam z ciekawości, bo rasy i ich opisy są niezwykle podobne, żeby nie rzec, że prawie identyczne.

P.S. Zapraszam do zapisania się do RPG "Pamiętnik przyszłości - Piekielna gra". Brakuje nam dwóch postaci męskich!


https://i.imgur.com/c2OaL3K.png

Offline

#90 17-07-2013 o 14h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tak, zmieniłam fabułę, trochę, ale rasy mnie tak zainspirowały, dodałam coś od siebie. Inspirowałam się ponieważ, uwielbiam to forum.

Offline

#91 30-07-2013 o 17h52

Miss'całkiem całkiem
ParkDara
Joker, can I be Your Queen?
Miejsce: za sterami Evangeliona.
Wiadomości: 109

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale...chciałabym zapytać czy są może miejsca na jakimś RP ,gdzie wygląd nie koniecznie musi być z anime&mangi? Jeśli ktoś planowałby jakieś RP z postaciami non-anime to byłabym wdzięczna jeśli dałby mi o tym znać.

Offline

#92 01-08-2013 o 18h23

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Zapraszam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png/www.missfashion.pl/forum/t1784,1-rpg-wakacje.htm
 

A te pomysły ze średniowieczem bardzo mi sie podobają chętnie zagram w jednym z nich:)


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#93 01-08-2013 o 18h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ParkDara - To czy bohaterowie, a raczej ich zdjęcia, zaczerpnięte są z anime lub też nie, leży tylko i wyłącznie w interesie ich twórcy. Kiedy ktoś zastrzega sobie, że postać musi mieć wygląd fikcyjny, taki też będzie miała i vice versa.

Arwen - Zostałam już o tym poinformowana. Wątek autorstwa Misiastej faktycznie był plagiatem, który niezwłocznie usunęłam.

Majkel325 - Pomysły odnośnie średniowiecza są, wystarczy je tylko i wyłącznie zrealizować. Sama tego nie zrobię, bo wątpię by ktokolwiek chciał pisać z moderatorem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Offline

#94 05-08-2013 o 16h25

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Zapraszam do mojego RPG Każdy ma swoją ciemną stronę.
Mamy jeszcze braki w szeregach inkwizycji.

Ostatnio zmieniony przez Ewangelin (05-08-2013 o 16h25)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#95 06-08-2013 o 11h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A ja chcę się dołączyć do kogoś ;3

Offline

#96 07-08-2013 o 23h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pozwolę sobie zmienić temat. Wraz z Ekaterina wpadłam na pomysł, aby gracze i ci "stali bywalcy" i nowsi użytkownicy w tym dziale, połączyli swoje pomysły. Chodzi o to, aby stworzyć rpg pod którym każdy mógłby się podpisać. Coś pomieszać, dodać i ująć. Jak wiadomo gusta są różne, ale gdyby dodać jakąś wzmiankę o czymś co dana osoba lubi w fabule, rpg mogłoby być nie tyle co ciekawsze, ale cieszyć się większym zainteresowaniem. Oczywiście wszytko w umiarze. Chodzi mi o to, że ktoś powie jedno, a ktoś doda drugie, co będzie pasować i co on lubi w rpg. Przykład:
- Może bezludna wyspa?
- I można dodać piratów.
- O, to może być tak, że bohaterowie, są porwani i więzieni przez piratów na bezludnej wyspie.

Ostatnio zmieniony przez Dream (07-08-2013 o 23h47)

Offline

#97 08-08-2013 o 18h40

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Proszę was o pomoc. Zrobiłam RPG o tematyce duchów i wszyscy się mnie czepiają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Pomoglibyście mi to złagodzić? Proszę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#98 08-08-2013 o 19h54

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Po pierwsze łamiesz regulamin pisząc posty jeden pod drugim, nawet jeśli były tam wcześniejsze posty innych użytkowniczek to powinnaś wziąć z nich przykład i usunąć spam.

Po drugie porusza to w pewnym stopniu tematy wrażliwe. By to złagodzić musisz zmienić fabułę. Może być o tym co się dzieje po drugiej stronie, ale dlaczego musi się to dziać na ziemi? Coś w stylu innego świata, a Ci którzy tam trafili nie pamiętają o życiu - czyli drastycznym śmiercią, mówimy nie. Podobne do "Angel Beats" ale bez zbędnej sieczki.
Tyle co mam do powiedzenia.


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#99 08-08-2013 o 20h09

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Asuu napisał

Po pierwsze łamiesz regulamin pisząc posty jeden pod drugim, nawet jeśli były tam wcześniejsze posty innych użytkowniczek to powinnaś wziąć z nich przykład i usunąć spam.

Po drugie porusza to w pewnym stopniu tematy wrażliwe. By to złagodzić musisz zmienić fabułę. Może być o tym co się dzieje po drugiej stronie, ale dlaczego musi się to dziać na ziemi? Coś w stylu innego świata, a Ci którzy tam trafili nie pamiętają o życiu - czyli drastycznym śmiercią, mówimy nie. Podobne do "Angel Beats" ale bez zbędnej sieczki.
Tyle co mam do powiedzenia.

Dzięki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ale chyba jednak to usunę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Bo ja robię, hm, jakby to nazwać, według prawdy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png A zmieniając to w taki sposób zmieniam koncepcję. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Więc usunę i wymyślę coś, hm, bardziej regulaminowego. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#100 09-08-2013 o 12h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jak ja dawno nie grałam w RPG ^^ Będę musiała na nowo pościągać obrazki i fabuły, wszystko mi się przez przypadek pousuwało :[

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 33