Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 31 32 33

#801 10-08-2016 o 21h15

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Hejo :3 Ostatnio zauważyłam, że mam mnóstwo czasu no i trochę mi się nudzi wiec chciałabym się zapytać; czy ktoś ma ochotę na opowiadanko dwuosobowe? Od razu mówię, że mogę kierować postacią i żeńską i męską ( chociaż wolałabym jednak męską xd ). chętnych zapraszam na priv. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Dobra, już sobie kogoś znalazłam :3

Ostatnio zmieniony przez Lilia444 (18-08-2016 o 16h31)

Offline

#802 19-08-2016 o 15h29

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Witajcie!

Tak, więc stworzyłam nowe opowiadanie i szukam chętnych duszyczek. Jest ono o świecie, w którym mężczyźni pełnią role służących i niewolników. Ciekawe, prawda? Wszystko to dzieje się na innej planecie, która strukturą bardzo przypomina ziemię. Pewnego razu na ową planetę przylatują astronauci. Niestety pech chciał, że tracą łączność z Ziemią. Zostają skazani na pobyt w nowym świecie.
Owych zagubionych wędrowców znajdują dwie służki z dworu, którym rządzą trzy, dosyć bezwzględne siostry. Jako iż służące wierzą w lepszą przyszłość, postanawiają pomóc trzem mężczyznom i prowadzą ich na zamek... Reszta zależy od was i waszych pomysłów. Postaci wolnych zostało całkiem sporo, więc zapraszam!


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#803 10-09-2016 o 06h21

Miss'Żółtodziób
AntyKaryna
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 8

Dobry wieczór!

Cierpię ostatnio na nadmiar wolnego czasu, więc postanowiłam zaszaleć z jakimś opowiadankiem grupowym i szukam kogoś do pary.
Do pary, bo z doświadczenia wiem, że wieloosobowe OG z moim udziałem zwykle umierają śmiercią naturalną zanim zdążą się rozkręcić. W grę wchodzi zatem tylko dwóosobówka.

Przechodząc do sedna, marzy mi się opowiadanie nawiązujące tematyką do czasów feudalnej Japonii albo chociaż rozgrywające się w uniwersum na nią stylizowanym. Mam kilka pomysłów na fabułę, które będzie można zmodyfikować, ale jestem także otwarta na propozycje, oczywiście nawiązujące do tematyki. Co do moich wymagań:
1. Kontaktowość i szczerość. Jeśli ktoś się zgłosi i w trakcie omawiania pomysłu albo już po wymienieniu kilku postów w temacie uzna, że jednak to był zły pomysł, to niech mi to napisze. Serio. Doskonale rozumiem takie sytuacje, jestem już duża i się z tym pogodzę, ale pozostawienia mnie bez słowa nie wybaczę nikomu. D:<
2. Żadnych scen erotycznych i wcale nie chodzi mi tu o posty w temacie, bo to jest chyba oczywiste.
3. Żadnego narzucania relacji między naszymi postaciami przed rozpoczęciem pisania, żadnego umawiania się, że za fabularny tydzień/miesiąc/rok się w sobie zakochają, że się pokłócą, że będą walczyć i potem się pogodzą. Niech to wyjdzie w trakcie pisania.
4. Długość odpisów wedle uznania osoby piszącej. Jak nie ma się niczego do powiedzenia – nie lać wody; jak trzeba coś dłużej opisać – nie przycinać postów na siłę. Czas na odpis do ustalenia, ale tylko jako luźna rama, do której będziemy dostosowywać się w miarę możliwości. ♥
5. Znajomość języka polskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie tekstu przez osoby trzecie, tj. stawianie przecinków przynajmniej w najważniejszych miejscach, minimalna ilość błędów leksykalnych i gramatycznych. Polskie znaki i znajomość ortografii też są mile widziane, ale braki w tym zakresie sprawiają mi już znacznie mniejszy problem.
6. Nie musi być bardzo realistycznie, nie musi być bardzo poprawne historycznie, zależy mi głównie na klimacie. W związku z tym nie oczekuję od współautorki dokładnej znajomości wydarzeń z tamtego okresu, zasad panujących w społeczeństwie, bo te podstawowe i istotne dla fabuły opowiadania informacje będzie można ustalić na początku czy nawet już w trakcie pisania.
7. Mogą być zdjęcia, mogą być obrazki animu i mango, dostosuję się.

Wiem, że niektóre są nietypowe, ale mam nadzieję, że nie na tyle, żeby nikt się nie zgłosił. ;u;


Nieaktualne.

Ostatnio zmieniony przez AntyKaryna (11-09-2016 o 01h20)

Offline

#804 11-09-2016 o 23h22

Miss'Żółtodziób
Missia44
Umieranie jest łatwe, to życie jest trudne.
Miejsce: Zebrorożcolandia
Wiadomości: 13

Hejka helou ^^
Może nie jestem założycielką wątku, ale zapraszan na świetne opowiadanie grupowe ^^ Myślę, że jest doskonałe na większą ilość osób ^^  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#805 18-09-2016 o 18h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 9

Cześć Wam. Szukam kreatywnego i doświadczonego współautora.
Który nie miałby nic przeciwko pisaniu aktywem w shounen-ai
Nie mam fabuły, bo możliwe, że i tak by się nie przyjęła.
Planuję wymyślić coś wspólnie.

gatunek   shounen-ai   reszta to kwestia dogadania się
wygląd   najlepiej  a&m   ale  to   właściwie  jak  wyżej
karta postaci   estetyczna  i miła dla oka, ale zwięzła 
wiek postaci   stawiam  na   liceum,  ale niekoniecznie
liczba osób   najlepiej dwie,  ewentualnie  do  czterech

Z góry dziękuję i zapraszam ^^

Ostatnio zmieniony przez Andrew (18-09-2016 o 19h25)



today    we    are    cancelling    the    apocalypse

Link do zewnętrznego obrazka Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#806 25-10-2016 o 21h04

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Mam takiego szalonego *jak dla mnie* pomysła na rpg. Pisałam coś takiego kiedyś z koleżanką gdzieś poza MF. A chciałabym to na większą skalę zrobić.
Mniej więcej coś w ten teges *pytania można walić na pw*

Mamy rok ok 2764r, grupka naukowców chciała pójść krok na przód z genami człowiek-zwierze. Jednakże rząd nie zgodził się na eksperymenty na ludziach, na tak wielką skalę. Mimo wszystko ludzie ci porwali sporą grupę ludzi i zamknęli w podziemnym laboratorium *jak Oroczimarke w Naruto*. Wczepiali ludziom w różnym wieku geny przeróżnych zwierząt. Zaczynali od jednego genu na człowieka, nie zawsze kończyło się to dobrze, niektórzy zmieniali sie bardziej w zwierzęta a inni nie przeżyli. Następnie tym którym udało sie przeżyć, wszczepiano kolejny gen, tak do maksimum 3. Jednakże .... wymknęło sie to spod kontroli. Grupka dziwnych mutantów w pewnym momencie nie zniosła bólu, strachu i niepewności, nie dość że zniszczyli laboratorium to jeszcze zamordowali naukowców, mimo iż żałowali, że posuneli sie tak daleko, chcieli przeżyć a nie wiedzieli jak to zrobić. Nie potrafili za dobrze mówić "Kali jeść, Kali pić, ale Kali nie wiedzieć poza tym mało". Żyli, mimo iż po części w lesie po części w laboratorium to żyli. Niektórzy *ci którzy potrafili schować swe zwierzęce geny i wyglądac jak ludzie*, weszli do ludzi i żyli z nimi, inni z przerażenia postanowili sie zabić, lub zmienili sie w dzikie bestie, które z czasem umarły. Jednak mała grupka tych dziwadełek wciąż żyje w lesie, nie mają więcej niż 18lat i nie mniej niż ok 14lat, jednakże to nie koniec. Żołnierze po latach sie o tym dowiedzieli, głownie przez plotki ludzi sie tym zainteresowali i weszli do lasu. A tam spotkali coś, czego sie nie spodziewali. Ludzi... ale nie ludzi, przerażonych, niepewnych i jak to zwierzęta gotowych do skoku w razie gwałtownego ruchu. Co z tego wyniknie? Czy banda żołnierzy zdoła zabrać dziwaczki do ich nowego domu, nauczą ich normalnie mówić, funkcjonować? Mimo że kolejne laboratorium źle na nich wpływa to nic ich nie boli, więc zgadzają sie na badania, byle by dali im spokój.



Tak to wygląda.... ktoś coś zainteresowanie? Wymagam ok 8-9 postaci *można brać 2* wiadomo im więcej tym lepiej, ale też nie nalegam. Dodatkowo poprawna polszczyzna. Więcej powiem na pw w razie czego albo w poście gdy założę RPG *jak już ogarnę fabułę do końca *jako opis* i do tego wymagania w kp*. Geny mogą sie powtarzać, ale nie żeby kazdy miał w sobie kota albo psa czy coś. Wiadomo ludzie nie jedno zwierze na świecie!

Ostatnio zmieniony przez Oliwkaa (25-10-2016 o 21h05)

Offline

#807 26-10-2016 o 19h26

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Vanitty, miesiąc to chyba wystarczająco dużo czasu na odpisanie w rpg? xD To znaczy, wiem, że czasem jednak nie ma się weny czy coś, ale wtedy wystarczy napisać do modki i otworzy opowiadanie. :')

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (26-10-2016 o 19h27)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#808 28-10-2016 o 16h59

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Nie sądzę, żeby ludzie nie pisali dlatego, że forum ma zasady. :') A pisanie do modów nie boli, naprawdę. Wystarczy "Czy mogłabym prosić o otwarcie", rzucić linkiem i tyle.
Jak wątek jest porzucony, to nie opłaca się go trzymać, proste. A jeśli nie jest porzucony, to ten, kto nadal chce pisać, poprosi o otwarcie.


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#809 28-10-2016 o 17h13

Miss'wtajemniczona
rozali10
ヾ(o◕ω ◕)ノ
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 2 050

Nie chcę się wcinać w dyskusję, ale chcę tylko cię poinformować Vanitty, że wiele osób zaczęło opowiadania w wakacje i teraz nie pisze, bo ma za dużo nauki, albo za dużo pracy.
Nawet na swoim przypadku mogę powiedzieć, że zamknięto wątek w którym pisałam, bo osoba z którą to robiłam była zbyt zajęta i najzwyczajniej w świecie nie miała czasu pisać.
Rozumiem, że wyrażasz tylko swoje zdanie, ale jak dla mnie trochę przesadzasz.


☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Offline

#810 25-12-2016 o 23h42

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 44

Szukam kogoś do dwuosobówki hetero do roli męskiej.
Jestem tu nowa, ale mam doświadczenie w pisaniu na innych forach z Opowiadaniami Grupowymi i opanowałam podstawy BBCode.
Poniżej zamieszczam kilka moich pomysłów, jednak jestem otwarta na propozycje.

Pomysły


Jeśli żaden pomysł Wam się nie podoba, ale chcecie coś ze mną napisać albo szukacie kogoś do wieloosobówek fantasy - piszcie na pw.

Szczegóły i zgłoszenia na pw.

Offline

#811 26-12-2016 o 21h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Hejka
Niech Was nie zniechęci moja mała liczba postów, bo doświadczenie w OG mam spore, ale mniejsza z tym.
Przychodzę, żeby zapytać, czy znalazłaby się jakaś osóba która zechciałaby ze mną stworzyć wielo lub dwuosobówke, w trochę mroczniejszych klimatach. Coś w klimatach dystopii, ewentualnie antyutopii. Dokładniej, wcielilibyśmy się w role rebeliantów.
To tylko luźny pomysł i potrzebuję osóbki któa by go ze mną dopracowała, liczę, że ktoś się zgłosi

Offline

#812 15-04-2017 o 17h17

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Witam Witam!

Wiem, że w sumie ta sekcja już wieje pustkami, dlatego też uznałam, że może czas tu wrócić i tchnąć trochę w to wszystko życia. Dlatego piszę z zapytaniem, czy jest tu jakaś chętna dusza na opowiadanie? Miałam na myśli coś prostego typu wakacje lub szkoła. No wiecie, tak na dobry początek. Jestem otwarta na propozycje.

Ostatnio zmieniony przez majkel325 (15-04-2017 o 17h20)


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#813 04-06-2017 o 16h31

Miss'OK
Evvers
^It's me.
Wiadomości: 1 486

Niech ktoś napisze ze mną jakiś męsko-męski romans, jezu ale mam ochotę :'(((

Offline

#814 17-11-2017 o 15h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

znam dużo fajnych strasznych okpowiadań  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
/modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif

Był sobie pan co sie zgubił w lesie więc postanowił zanocować w hacie .Dzwi hatki były podparte kijem tak żeby sie nie zamkły a on go zdioł i wszed pomyślał ze nikt tam od dawna nie mieszkał,znalazł tam tez łużko w małym pokoiku w kturym znajdowało sie dookoła 6 obrazów.Połozył sie spac ale nie móg zasnąć bo wydawało mu sie ze te obrazy sie na niego gapią więc je zasłonił szmatami i zasną.Na zajutsz okazało sie ze celowo w tych dzwiach była destka zeby sie nie zatrzasły .Cudem udało mu sie otwozyć je ale kiedy wyszedł to zauwazył ze te obrazy z wpatrzonymi w niego ludzkimi twarzami to jednak okna!A po kilku dniach dowiedzał sie ze mała rodzina mieszkająca w lesie zostałam pozatra przez wilki...




SRY ZA OSTO XD

Offline

#815 19-04-2019 o 23h52

Miss'całkiem całkiem
Ove1299
...
Miejsce: Anardia
Wiadomości: 159

Hej, chciałam się tylko zapytać, czy jeszcze ktoś tu zagląda i czy w ogóle byli by chętni, żeby popisać?

Offline

#816 20-04-2019 o 12h13

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

W sumie ja mogłabym być zainteresowana napisaniem czegoś, bardzo dawno nie pisałam kompletnie nic i strasznie mi tego brakuje. XD Gdyby ktoś był chętny na jakieś RPG (najlepiej w klimatach postapo, na to zawsze mam pomysły), to pamiętajcie o mnie. :3 Nie ukrywam, że najlepiej wychodzą mi romanse, ale jeśli ktoś nie ma ochoty, to nie musimy nic takiego wplatać. xD


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#817 22-01-2020 o 23h29

Miss'Żółtodziób
Melodyrosse
Take me Neverland c:
Wiadomości: 12

Głucho wszędzie cicho wszędzie
Co to będzie? Co to będzie?

Ktoś tu jeszcze żyje?
Jeśli tak to miło by było stworzyć jakieś rpg^^

Offline

#818 07-02-2020 o 14h41

Miss'Żółtodziób
frizzylive
...
Wiadomości: 1

Ogólnie to zawsze w opowiadaniach ciekawiły mnie tzw. "chwile grozy" hahah. Zazwyczaj były to porwania,morderstwa. W opowiadaniach można też zawrzeć elementy które sami byśmy chcieli w życiu przeżyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#819 17-03-2021 o 21h23

Miss'Żółtodziób
pixix
...
Miejsce: Daleko
Wiadomości: 3

Hej, hej ^^
Szukam kogoś chętnego na 2-osobówkę o tematyce bl. Jedynym wymaganiem z mojej strony jest wygląd postaci anime/manga/art. Mogę pisać gdziekolwiek (discord, pw, słodki flirt, eldarya, ...).  Oh i chciałabym jeszcze napomknąć... miałam 2 letnią przerwę w pisaniu przez studia i możliwe , że troszkę zardzewiałam.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#820 11-05-2022 o 13h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

elo glosujcienafriz /modules/forum/img/smilies/blebl.gif  /modules/forum/img/smilies/blebl.gif  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Offline

#821 05-06-2022 o 14h59

Miss'wow
magdalena2006
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 661

Czy ktokolwiek jeszcze moderuje to forum?


,,Czasami trzeba myśleć wstecz"
Magda ,wszystkich dla pozdrowieniami z

Offline

#822 25-01-2024 o 19h51

Miss'całkiem całkiem
Lilka
...
Wiadomości: 167

Nie sądzę

Offline

Strony : 1 ... 31 32 33