Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 33

#126 12-10-2013 o 20h36

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Mam pytanie. Zagrał by ktoś w RPG rodzina.  Jesteśmy rodziną,są wakacje itd? Jak ktoś będzie chętny to zrobię.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#127 12-10-2013 o 20h54

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Nieve napisał

Każdy sekret ma swojego strażnika, lecz ten... Ma ich wielu.

Ten pomysł zrodził się u mnie ponad rok temu, gdy patrzyłam na pewien obrazek. Spisałam go, a teraz odnalazłam i chcę Was zapytać - czy w piaskach może skrywać się Raj?
Ludzi uciekali z miast, mimo iż poza nimi, z dala od wody, czekała ich śmierć. A jednak przeżyli... Bo o zachodzie słońca otwiera się brama, do miejsca gdzie nie zabraknie ci niczego. Niczego prócz miłości, czy naszych bliskich. W miejscu gdzie nawet magia przestaje być czymś wielkim, czemu tego tam nie ma? Strażnik wpuszcza tylko jedną osobę, a każdy z nas kogoś stracił.
Jak mogą potoczyć się losy ludzi, którzy weszli do raju?
Mogą wszystko, lecz o tym, czy odejdą decydują tylko strażnicy bramy oraz tego miejsca. Czy raj może być więzieniem?

Cóż, ulegnie to poprawką, to pewne, ale tak teraz. Co o tym sądzicie?

Zagrałabym z chętną chęcią. xd

Offline

#128 12-10-2013 o 21h20

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Paululusia To fajnie :3 a tak do spraw organizacyjnych - na ile osób byś je chciała? Wiesz, mi to obojętne... I może chciałabyś bym coś poprawiła - są jakieś nieścisłości w tym powyżej... Coś takiego xd

Offline

#129 13-10-2013 o 20h15

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

To zagra ktoś w RPG:rodzina. Taka typowa rodzinka będzie max 20 osób?


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#130 14-10-2013 o 12h14

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

majkel325 napisał

To zagra ktoś w RPG:rodzina. Taka typowa rodzinka będzie max 20 osób?

Cóż, ja bym mogła! *^* Kciałabym być babcią... Albo dziadkiem! No, ewentualnie wnusią ;-;

Offline

#131 14-10-2013 o 12h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

majkel325 napisał

To zagra ktoś w RPG:rodzina. Taka typowa rodzinka będzie max 20 osób?

Ja też, bym chętnie w takie coś zagrała ^^ Takie fajne perypetie rodzinne.

Offline

#132 14-10-2013 o 19h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zapraszamy do opowiadania RPG //www.missfashion.pl/forum/t2577,1-wystawa-kot%C3%B3w-w-pary%C5%BCu-max-12-os%C3%B3b.htm
Brakuje nam kilka osób.Zainteresowanych zapraszamy na stronę opowiadania.
Dziękuję za uwagę Zapraszają @Zorma i Jessica23.

Offline

#133 15-10-2013 o 12h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pośród arabskich stepów znajduje się pewne miasto, stolica kraju. Mieszkają w niej para, oraz ich córka; pół-Polka pół-Libijka. Jedyny problem tkwi w tym, że zbliża się niebezpieczeństwo nikomu nieznane. Poddani muszą zjednoczyć siły, aby uratować państwo. Czy w tym egzotycznym klimacie naszym postaciom uda się odnaleźć i wyeliminować zagrożenie?

Znajdziecie to w mym RPG Arabska Księżniczka. Zwyczajne życie codzienne w tym południowym kraju, ale czy na pewno?

Offline

#134 15-10-2013 o 17h59

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Zorma napisał

Zapraszamy do opowiadania RPG //www.missfashion.pl/forum/t2577,1-wystawa-kot%C3%B3w-w-pary%C5%BCu-max-12-os%C3%B3b.htm
Brakuje nam kilka osób.Zainteresowanych zapraszamy na stronę opowiadania.
Dziękuję za uwagę Zapraszają @Zorma i Jessica23.

Jako uczestniczka też serdecznie zapraszam. Zapowiada się nietypowo i interesująco, a w tle przepiękny Paryż /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#135 16-10-2013 o 22h19

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Przybywam z nowym pomysłem... Tamten dopracuję niedługo i wstawię. Może nawet jutro, więc chętnych na pw zapraszam.
A teraz - oglądał ktoś beyblade? Nie wymagam jakiejś ogromnej wiedzy o tym, starczy podstawowa. Byle się fabułę ogarniało.

Rok 2011 - Dziewczyna nie może znieść, że chłopak, w którym się zakochała wyjechał na zawody beyblade i będzie jeździł po całym świecie. Razem ze swoją przyjaciółką, jak i zarazem siostrą w/w, wyjeżdżają. Znajdują jeszcze trzy dziewczyny, które dołączają do ich grupy. I zaczynają walkę. W listopadzie wracają do swoich krajów z pierwszym Mistrzostwem na koncie, wcześniej składając obietnice, że znów wygrają w przyszłym roku. Jednak druga z dziewczyn zaczyna chorować, a po dwóch tygodniach w szpitalu umiera.

Rok 2012 - zdesperowana dziewczyna z chęcią wygranej dotrzymuje obietnicy i razem z pozostałymi wyruszają na ponowny podbój świata. Jedyną pamiątką, jaką przechowuje liderka, jest beyblade byłej ich członkini. I wiąże się z nim pewna zagadka. Ile czasu zostało, by ją rozwiązać? I czy dziewczyny pokażą światu swoje oblicza?

Dla sprostowań - wcielamy się w dwie drużyny; męską i żeńską. Dziewczyny nigdy nie ukazują swoich oblicz, zaś do drużyny chłopaków należy brat zmarłej. To oni zajęli drugie miejsce w poprzednich mistrzostwach. Do drużyny chłopaków wliczana jest jeszcze ich menadżerka, zaś z dziewczynami podróżuje brat liderki.
Jeszcze wszystko będę dopracowywać.

Ostatnio zmieniony przez Nieve (17-10-2013 o 16h20)

Offline

#136 17-10-2013 o 13h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wierzyłeś kiedyś, że ktoś może Cię przenieść do innego świata? Że musisz tam przetrwać, założyć obóz i bronić się przed potworami? Może znasz gry tego typu, ale co byś zrobił gdybyś stał się główną postacią? Jeśli się odważysz możesz poznać odpowiedź. Przede wszystkim "Nie głoduj i nie daj się zjeść."

Zagrałby ktoś w to RPG? Na razie mamy tylko dwóch graczy, ale mam nadzieję, że się zapiszecie.

Offline

#137 17-10-2013 o 13h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Czy ktoś ma pomysł na fabułę do opowiadania? xDD Pisać mi się chce ale nie mam o czym ;(

Offline

#138 17-10-2013 o 14h51

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

@Parmesan, chodź do "wystawy kotów w Paryżu", miejsca jeszcze są, a czuję, że będzie z tego RPG niezła fabuła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Edit: Gdzie się podziało RPG "szkoła z internatem"? Jestem totalnie ślepa czy ZNIKŁO?

Ostatnio zmieniony przez lillchen (17-10-2013 o 14h55)

Offline

#139 17-10-2013 o 15h00

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

lillchen nie jesteś ślepa, też go nie widzę xp może napisz do autora, o ile pamiętasz kto nim był ;-;Albo za długo nikt w nim nie pisał i został przeniesiony do archiwum. ;-;

Offline

#140 17-10-2013 o 15h02

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

@Parmesan jest autorką, o ile mnie pamięć nie myli. W archiwum wątku też nie ma! A poza tym było ustalone, że piszemy od piątku do niedzieli /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#141 17-10-2013 o 19h33

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Zapraszam do opowiadania Rakuen~! Nie będę się o nim rozpisywać, bo i powyżej o nim jest co nieco. Nabór nieograniczony, więc dołączyć będzie można w każdym momencie.
Zaś mam jedno pytanie, jak podobałby  się Wam mój ostatni pomysł? ie jest to powypisywane dokładnie, ale zawsze to coś, bo z telefonu muszę się streszczać.

Offline

#142 19-10-2013 o 11h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

lillchen napisał

@Parmesan, chodź do "wystawy kotów w Paryżu", miejsca jeszcze są, a czuję, że będzie z tego RPG niezła fabuła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Edit: Gdzie się podziało RPG "szkoła z internatem"? Jestem totalnie ślepa czy ZNIKŁO?

Nie jesteś ślepa. Nie ma go bo pisaliście też w poniedziałki, wtorki itp. A w regulaminie było napisane: Od piątku do niedzieli.

A tak w ogóle: Do wystawy bym poszła ale:
1. Nie lubię dołączać do już zaczętych RPG.
2. NY jest zajęte ;(

Offline

#143 19-10-2013 o 19h22

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

@Parmesan - Chciałabym zauważyć, że nie tylko tam było w dni inne pisane z twoich opowiadań, a czasem i sama to robiłaś ;p

Kochani!
Przyszłam z kolejnym pomysłem... Coś za mało z nich Wam się podoba, ale do tego przywykłam. Tym razem mam na zbyciu kryminał na podstawie książki Georga Quiryna "Zaufajcie Drakuli". Tego kto będzie chciałby być mordercą - zapraszam na pw. Będzie zabawniej, gdy większość uczestników nie będzie znała jego tożsamości.
Holiday Beach - zwykłe, małe miasteczko na Florydzie, gdzie wszyscy się znają, a większość ziem należy do jednej osoby. I żyją oni w swej sielance, póki nagle jedna z dziewcząt nie zostaje zamordowana. Oskarżony zostaje jednak obcy chłopak, który przyjechał tu przed dwoma laty i był zakochany w ofierze. Jego siostra wynajmuje prywatnego detektywa z NY, czy może on coś zaradzi?
Z pewnością będzie postać detektywa, syna głównego właściciela ziem, przyjaciółki ofiary, która nie wierzy w winę w/w, córki szeryfa, jak i najpewniej barmana jeszcze. Zastanawiam się jeszcze kogo~. Rodzeństwo z pewnością nie, bo oni nie będą zbytnio w opowiadaniu występować. Wszelkie pomysły z chęcią rozpatrzę.

Offline

#144 20-10-2013 o 11h06

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Parmesan napisał

lillchen napisał

@Parmesan, chodź do "wystawy kotów w Paryżu", miejsca jeszcze są, a czuję, że będzie z tego RPG niezła fabuła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Edit: Gdzie się podziało RPG "szkoła z internatem"? Jestem totalnie ślepa czy ZNIKŁO?

Nie jesteś ślepa. Nie ma go bo pisaliście też w poniedziałki, wtorki itp. A w regulaminie było napisane: Od piątku do niedzieli.

Jak zauważyła Nieve, "Blok na Green Street", rzekomo też działający od piątku do niedzieli, funkcjonował sobie radośnie cały tydzień. Dla mnie to trochę niepoważne, bo może Ty olewasz dane RPG, ale inni mogą mieć do tego inny stosunek. Okej, rozumiem, to tylko zabawa i nie ma co się spinać, ale fajnie się zaczęło rozkręcać, a tu bez ostrzeżenia usunięte.

Nieve: Brzmi całkiem fajnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Chciałam na początku stwierdizć, że jak Floryda, to podziękuję, ale rzadko się tutaj trafia rpg-kryminał, więc ja się chętnie pobawię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#145 20-10-2013 o 11h51

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

lillchen cieszy mnie to. A co miejsca - można je zawsze zmienić, to w końcu nic wielkiego nie jest. Byleby właśnie było to jakieś takie małe miasteczko <3

Ostatnio zmieniony przez Nieve (20-10-2013 o 11h51)

Offline

#146 21-10-2013 o 15h13

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Kto ma ochotę na kryminalne RPG w klimacie przypominającym grę w "mafię"? Mam rozplanowany pomysł, ale nie wiem, czy będzie popyt /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#147 21-10-2013 o 15h22

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

lillchen ~! Ja~! Nigdy nie grałam w mafię, ale wiem na czym to mniej więcej polega i mam jatkę teraz na kryminały xD
A czy będzie popyt to tutaj trudno określić, bo mało kto się udziela, nawet jak patrzy ;-;

Offline

#148 21-10-2013 o 15h26

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Super, jedna osoba już jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Chodzi mi przede wsyzstkim o ludzi, którzy się sami z siebie nie wykruszą, bo cała zabawa polega na tym, że wylatuje się dopiero, jak cię mafia zdejmie (chociaż przewiduję opcję życia po życiu ;P albo w ogóle bez "zabijania", tylko z uprowadzaniem w jakieś odludne miejsce, skąd również można śledzić mafię.
Dekoracje - myślę o Igrzyskach Olimpijskich w Soczi - są umowne, jak pomysł ze sportowym tłem nie przejdzie, poszukam innego. Tła, nie pomysłu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#149 21-10-2013 o 15h30

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Cóż, zabijanie, czy uprowadzanie na pewno się przyda... A jak nie postaci to jakiś NPC zawsze. Przynajmniej nie będzie tak nudno~<3
Co do tła sportowego - nawet ciekawe, nie spotkałam się z tym jeszcze, lecz trudno mi [powiedzieć coś więcej na ten temat.

Offline

#150 21-10-2013 o 15h43

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Marzy mi się właśnie taki pełnokrwisty RPG, gdzie każda postać dostałaby od Mistrza Gry cele, ścierałyby się frakcje, coś by się działo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png RPGi w formie wspólnych opowiadań są fajne, ale ile można? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png)

Zatem po raz drugi:

Kto chętny na pełnokrwistego erpega?
Tło: Zimowe igrzyska olimpijskie w Soczi. Wcielamy się w role sportowców i dziennikarzy, nad którymi krąży widmo tajemniczej "mafii" pozbywającej się kolejnych osób związanych z igrzyskami.
Mechanika: każda postać dostaje na privie cel, oprócz tego może sobie wymyślić własne cele. Pojawiają się NPC, jest dużo zwrotów akcji i zaskakujących wydarzeń.

Jeżeli zdeklarują się tutaj co najmniej trzy osoby, zaczynamy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 33