Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 10

#1 21-09-2013 o 12h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Fabuła
Szkoła dla aniołów. Codziennie da się załóważyć, białe skrzydła, białe, koronkowe suknie, blond włosy i niebieskie oczy. Czyli typowe anioły. A w szkole, oczywiście, tylko biel. Ale w pewnym momencie, do szkoły wkraczają 2 demony, emanujący czernią, ale chcący się zmienić.


Uczniowie
Demonica ~ Dream ~ dziewczyna
Demon ~ Nataaa ~ chłopak

Anioły:
Vanitty ~ dziewczyna
@Miyu3 ~ chłopak
Ewangelin ~ dziewczyna
majkel325 ~ dziewczyna
melody3 ~ dziewczyna
@Parmesan ~ dziewczyna
Wannesa ~ chłopak

Regulamin
1. Przestrzegamy regulaminu forum oraz tutejszego zamieszczonego.
2. Wygląd M&A!
3. Proszę o dodawanie przynajmniej 3 postów na dzień.
4. Przekleństwa zakazane nawet ocenzurowane.
5. Tutaj chodzi o miłą zabawę!
6. Jeśli już się zgłaszasz to proszę o pisanie do końca albo zrealizuj śmierć.
7. Sceny 18+ przenosimy na PW
8. Nieobecności usprawiedliwiamy.

Karta Postaci
Według uznania. Obowiązkowo: Imię, nazwisko, wiek (16-18), charakter i wygląd.

Zaczniemy kiedy będzie 6 osób!!!

Moja KP:


Link do zewnętrznego obrazka

Imie | Death
Nazwisko | Demonic
Ksywki | Die
Wiek | 17 lat
Data Urodzenia | 30 wrzesień
Miejsce Urodzenia | Nie na tym świecie.
Płeć | Kobieta
Orientacja | Hetero
Grupa Krwi | Rh 0-
Status Społeczny | W związku.

Link do zewnętrznego obrazka

Charakter | Pomimo próby zmiany, jest dosyć wredną istotą. Jednakowoż stara się być miłą. Resztę owieję tajemnicą.

Zainteresowania | Dokuczanie

Ciekawostki |
•    Ma dosyć dziwne imie 'Śmierć'
•    Próbuje się zmienić.
•    Ma piękne czarne skrzydła.

Link do zewnętrznego obrazka

Wzrost | 169 cm
Waga | 57 kg
Kolor Oczu | Niebieski
Kolor Włosów | Fioletowy

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Dream (22-09-2013 o 13h26)

Offline

#2 21-09-2013 o 13h09

Miss'na całego
Vanitty
Idź umrzyj tutaj.
Miejsce: Kazamaty Szaleństwa
Wiadomości: 313

Yhm... Anielica *^*

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka


{   I N F O R M A C J E   P O D S T A W O W E   }

Imię: Dorothy
Drugie imię: Juliett
Nazwisko: Collins
Pseudonimy: Jul; Dor
Wiek: 17 [lat]
Data Urodzenia: 29 listopad
Znak zodiaku: Strzelec; Wężownik
Płeć: Kobieta
Orientacja: Heteroseksualna
Status: Singielka
Grupa krwi: ABRh−


{   A P A R Y C J A   }

Wzrost: 165 [centymetrów]
Waga: 51 [kilogramów]
Kolor oczu: Złoty
Kolor włosów: Perłowy
Długość włosów: Do pasa
Rodzaj cery: Bardzo delikatny
Kolor cery: Porcelanowy
Kolor skrzydeł: Śnieżnobiałe
Znak szczególny: Tatuaż [Uroboros]
Miejsce tatuażu: Dół pleców


{   I N F O R M A C J E   D O D A T K O W E   }

Jak na nią przystało, ma wręcz anielski głos, jednak nie lubi śpiewać.

Nie jest anielicą należącą do tych cierpliwych, wręcz przeciwnie, nie lubi długo czekać.

Bezczynność i bezradność to rzeczy, które ją dobijają.

Łatwo przywiązuje się do wszystkich i ciężko znosi rozłąkę.

Uwielbia koty, mogłaby je głaskać i patrzeć się na te futrzaki godzinami.

Nie chce, aby ktokolwiek zostawiał ją samą, przez co może wydać się natrętna.

Jest nieco niezdarna. Może trochę bardziej niż nieco...

Ostatnio zmieniony przez Vanitty (21-09-2013 o 17h16)


Bored.

"I cóż nie zostało mi już nic jak tylko życzyć Wam miłego korzystania z forum /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png"- Piękna ironia.

Offline

#3 21-09-2013 o 13h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka
Imię: Jake
Nazwisko: Shelley
Wiek: 17 lat
Data ur.: 17 maja
Grupa krwi: A
Skrzydła: białe, niczym się nie wyróżniające
Charakter:
A jaki anioł może być?
Jake nie należy do typowych aniołów. Łatwo się denerwuje i nie lubi się udzielać. Bywa nie miły i nie akceptuje swojego otoczenia. Nawet nie stara się tego zmienić, ale z zadziwiającą cierpliwością wykonuje swoje obowiązki.
Link do zewnętrznego obrazka
Wygląd:
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Miyu3 (21-09-2013 o 17h00)

Offline

#4 21-09-2013 o 14h14

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Imię: Elizabeth
Nazwisko: Sheel
Wiek : 17
Charakter : w grze
Wygląd: Ma długie wiśniowe słosy lekko kręcone. Jasną cerę i zielone oczy. //photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7315.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7312.jpg
Zainteresowania:Taniec,muzyka.

Ostatnio zmieniony przez majkel325 (23-09-2013 o 17h54)


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#5 21-09-2013 o 14h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0


Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

|G o d n  o ś ć|- Melanie Montrose
|P r z e z w i s k o|- Mel, Mely
|W i e k|- Szesnaście lat
|O r i e n t a c j a|- Hetero
|G r u p a  K r w i|- Rh+
|S t a t u s|- Wolna
|C h a r a k t e r|- Melanie, jak na anioła przystało jest sympatyczną, pomocną osóbką. Odrobinę niezdarna i może nieco ciekawska, uśmiech zdaje się nie opuszczać jej twarzy.
Wszelkie problemy stara się ukrywać przed przyjaciółmi, nie chcąc sprawiać im problemów.
Nieśmiała w towarzystwie nieznajomych- choć stara się walczyć z tą cechą
Bardzo przykłada się do nauki.
Link do zewnętrznego obrazka
|S k r z y d ł a|- Skrzydła Melanie nie mają określonej wielkości- zmniejszają się i powiększają gdy tylko dziewczyna tego zechce (lub nie). Mają białą barwę, delikatnie pobłyskują.
|C i e k a w o s t k i|
Melanie kocha słodycze, w szczególności lizaki.
Nie umie śpiewać ani tańczyć, lecz wspaniale rysuje.
Uwielbia herbatę.
Jest właścicielką białej kotki o imieniu Yoko.
W dzieciństwie uczyła się grac na skrzypcach, aczkolwiek teraz nie robi z  tej umiejętności najmniejszego użytku.
|W y g l ą d| Melanie to wysoka dziewczyna o długich blond-miodowych włosach.
Jej oczy są ciemno brązowe, spowite długim, gęstymi, czarnymi rzęsami.
Cera Mely jest bardzo delikatnie muśnięta słońcem, idealnie widać na niej  lekkie rumieńce.
Uwielbia ubierać się dziewczęco, jednocześnie jest również wielką fanką stylu wiktoriańskiego.

Link do zewnętrznego obrazka


Ostatnio zmieniony przez Melody3 (21-09-2013 o 15h31)

Offline

#6 21-09-2013 o 15h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Post Informacyjny!

A więc, kiedy już każdy dokończy swą kp, będziemy mogli zacząć, a wtedy ten post ulegnie zmienie. Dziękuję za uwagę~

Offline

#7 21-09-2013 o 19h51

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/7111.jpg

Imię: Shiloh
Nazwisko: Gracia
Wiek:17 lat podobno ale nic nie wiadomo
Ksywki: Szili, Gru
Orientacja: Hetero


//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/7110.jpg

Charakter:
Jest miła i pełna życia. Z natury jest optymistką o wielu talentach. Nigdy nie wywyższa się ani nie kłamie. Jest często zamyślona ale szybko jej przechodzi gdy tylko ktoś ją zaczepi. W większości to ona zaczepia innych. Przyjaciół na przywitanie przytula. Gdy się ciesz to skacze z radości.

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/7109.jpg

Ciekawostki:
- Wygląda na mroczną osobę ale taka nie jest
- Kocha kotki
- Nie potrafi przeżyć dnia bez tabliczki czekolady
- Ma mroczną przeszłość
- Jest okropną flirciarą
- Traktuje Elizabeth jak siostrę tak samo jak inne dziewczyny z paczki no ale Eli najbardziej

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/7108.jpg

Historia:
Shil nie zawsze była aniołem. Pewnie się zastanawiacie do czego zmierzam? Otóż ona była demonem przez spory czas. Krzywdziła, zabijała była brutalna i chłodna jak lód. Miała wtedy na imię War tak to znaczy wojna. Była dumna z tego kim się stała aż pewnego dnia ją zdradzono. Wtedy właśnie przejrzała na oczy i zrozumiała swoje błędy. Ledwo uszła z życiem. Po tym została jej podłóżna blizna na plecach miedzy skrzydłami. Poprosiła anioły o pomoc a oni ją przyjeli lecz aby nie zapomniała zostawili jej kolor skrzydeł. Okrywa swoje skrzydła  iluzją aby były białe ale często też ma czarne no cóż przynajmniej każdy wtedy wie jaki ma nastrój.  Jednak choć już jest aniołem ma dziwne odruchy. Potrafi nadal zmrozić innych spojrzeniem i odpowiedzieć po chamsku ale to w naprawdę krytycznych sytuacjach.

Prawdziwy wygląd:

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/7159.jpg


KP w robótce ^^

Ostatnio zmieniony przez Ewangelin (23-09-2013 o 17h33)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#8 21-09-2013 o 20h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mogę zaklepać sobie dziewczynę a KP zrobić jutro?

Offline

#9 21-09-2013 o 20h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Parmesan napisał

Mogę zaklepać sobie dziewczynę a KP zrobić jutro?

Yhym.

Offline

#10 21-09-2013 o 21h41

Miss'na całego
Nataaa
...
Miejsce: Szukasz kogoś do RPG a nikt się nie chce zgłosić? Napisz do mnie na rozpatrzę propozyję ;*
Wiadomości: 304

Imię: Nathaniel
Nazwisko: Blood
Ksywki: Nath, Natan, Krwawy
Wiek: 17 lat
Orientacja: Hetero
Status Społeczny: W związku
Link do zewnętrznego obrazka
Charakter: Próbuję się zmienić dla swojej dziewczyny. Ale mu to za dobrze nie wychodzi. Jest wredny, bezczelny i niegrzeczny. Nie umie trzymać języka za zębami.
Znaki Szczególne: Jego oczy zmieniają się od nastroju.
Niebieskie = Zadowolony
Czerwone = Zły
Wzrost: 178 cm
Kolor oczu: Zwykle niebieskie, czasami czerwone.
Kolor włosów: Kruczoczarne
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Nataaa (23-09-2013 o 06h57)

Offline

#11 21-09-2013 o 21h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0


Zacznijmy to, bo ja tak mówię xD
Death Demonic

Kroczyła przez biały, oświetlony korytarz, prychając czasami i wtulając się w ramię swego ukochanego. Czuła na sobie i na nim spojrzenia, tych całych aniołów. Ona też taka miała być? Niektóre z anielic i aniołów, rozkładały skrzydła, na znak walki. Tylko nie liczne nauczycielki anioły (?) ich uspokająły. I wtedy przed jej oczami coś zalśniło. Dyrektorka. Zaczęła im coś tłumaczyć. Ona nie słuchała, była zajęta. Zajęta, rozkłądaniem skrzydeł, aby później je schować. Ze swoim mrocznym uśmiechem spojrzała na inne aniołki. Usłyszała tylko od nauczycilki. 'Macie ubierać się na biało...' Spojrzała na nią nienawistnie i kolejny raz prychnęła.

Ostatnio zmieniony przez Dream (21-09-2013 o 21h54)

Offline

#12 21-09-2013 o 21h58

Miss'na całego
Nataaa
...
Miejsce: Szukasz kogoś do RPG a nikt się nie chce zgłosić? Napisz do mnie na rozpatrzę propozyję ;*
Wiadomości: 304

Nathan Blood
Chłopak szedł koło swojej dziewczyny co chwile puszczając oczko do innych anielic. Był flirciarzem. Ale był wierny swojej ukochanej. Kochał ją całym swoim czarnym sercem.
Gdy usłyszał, że mieli się ubierać na biało to uśmiechnął się mrocznie i odpowiedział bezczelnie:
- A jak nie to co? Zostaniemy wydaleni? Śmieszne. -
Wiedział, że jego laska lubiła jak był TAKI.

Ostatnio zmieniony przez Nataaa (21-09-2013 o 21h59)

Offline

#13 21-09-2013 o 22h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Death Demonic

Usłyszała głos swojego ukochanego. Jego teksty powalały ją. Za to jego kochła. Oczywiście nie tylko za to.
- Kochanie widać, że pani związek się zrujnował... - powiedziała oplatając się na jego szyi. - To gdzie jest nasz pokój?
Syknęła podchodząc bliżej kobiety. Wskazała im pokój, a ona pociągnęła swojego ukochanego za rękę.

Offline

#14 21-09-2013 o 22h06

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Shiloh Gracia

Normalny dzień jak każdy inny wyszłam na korytarz. A tam ogromny tłum. Na to wygląda że nie jest dzisiaj zwyczajny dzień. Zaczęłam się przeciskać przez tłum i wtedy ich ujrzałam. Cofnęłam się o krok do tyłu. Niemożliwe. A jednak sama byłam tego przykładem. Ale ja kryłam prawdziwy kolor moich skrzydeł urokiem. Nawet gdy przyszłam tu miałam białe skrzydła. A ta parka się wogóle nie wstydziła głośno wypuściłam powietrze. Nie chciałam by wspomnienia do mnie wróciły. Odrzuciłam ich lodowatym spojrzeniem ale nie rozwinęłam skrzydeł bo wiedziałam że bym nie utrzymała ich koloru. Więc tylko się przyglądałam.


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#15 21-09-2013 o 22h14

Miss'na całego
Nataaa
...
Miejsce: Szukasz kogoś do RPG a nikt się nie chce zgłosić? Napisz do mnie na rozpatrzę propozyję ;*
Wiadomości: 304

Nathan Blood
Chłopak szedł za dziewczyną z uśmiechem. Otworzył jej drzwi i opadł na najbliższe łóżko. Obrócił się na bok i patrzył na dziewczynę.
Po chwili rozpakował się. Spakował wszystkie czarne ciuchy do szafki i ściągnął bluzkę. Miał kaloryferek. Miał... Ku oczom dziewczyny okazały się jego czarne, silne, lekko podszarpane skrzydła.
Naciągnął inną bluzkę i ponownie usiadł na łóżku.

Offline

#16 21-09-2013 o 22h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Death Demonic

Uwielbiała widok. Jego widok. Usiadła na jego kolanach. Wywróciła go, a on spadł na łóżko. Leżała teraz na nim i przeczesywała jego włosy z uśmiechem na twarzy. Później przytuliła się do niego i pocałowała.
- Mówiłam ci, że cudne masz skrzydła? - zapytała.

Offline

#17 21-09-2013 o 22h24

Miss'na całego
Nataaa
...
Miejsce: Szukasz kogoś do RPG a nikt się nie chce zgłosić? Napisz do mnie na rozpatrzę propozyję ;*
Wiadomości: 304

Nathan Blood
Uśmiechnął się i potarmosił dziewczynę po grzywce.
- Mówiłaś... A czy ja ci mówiłem, że nie pozwolę cię nikomu zabrać? -
Oczywiście, że to mówił. Jego dziewczyna była piękna i dużo chłopaków miało na nią chrapkę, ale jak tylko dowiadywali się, że jej chłopak to Blood. Zawsze przepraszali za nieporozumienie, albo kończyło się walką. A kto wygrywał? Miał ją przy sobie, więc chyba odpowiedź była prosta.

Ostatnio zmieniony przez Nataaa (21-09-2013 o 22h25)

Offline

#18 22-09-2013 o 00h31

Miss'na całego
Vanitty
Idź umrzyj tutaj.
Miejsce: Kazamaty Szaleństwa
Wiadomości: 313

D O R O T H Y   (   J U L I E T T   )   C O L L I N S   "   D O R   ;   J U L   "

W tamten dzień obudziły ją złociste niczym oczy dziewczyny promienie słoneczne, wpadające do pomieszczenia przez niedosunięte do końca rolety. Już wtedy wiedziała, że wydarzy się coś wyjątkowego, a z jak zawsze uśmiechem na ustach wędrując po korytarzu, tylko się w tym umocniła. Dwie ciemne, wręcz demoniczne aury rozprzestrzeniały po akademii mroczny nastrój, jaki zdawał się oddziaływać na każdego z jej anielskich znajomych. Samej dziewczynie to nie przeszkadzało, a wręcz przeciwnie, z serdecznym uśmiechem na ustach ukłoniła się, kiedy przechodzili obok. Przymknęła pokryte wachlarzem gęstych kruczoczarnych rzęs oczy, wiedząc, iż z pewnością w szkole będzie się działo, a to wszystko za sprawą dwóch nowych uczniów. Sama nie miała nic przeciwko temu, obdarzając dyrektorkę zaufaniem i szacunkiem oraz wiedząc, że miała cel w tym, czym robiła. Mogło nim być polepszenie relacji między dwoma odmiennymi rasami, chociaż nie chciała wnikać głębiej w te sprawy. Jednak mówiąc o celach, ona miała swój, wyznaczony od kiedy wyszła ze swojego pokoju. Mianowicie, był nim pokój Jake'a. Kogoś, z kim jeszcze nie miała okazji zawęzić relacji, tudzież: zaprzyjaźnić się. Jakoś zawsze kończyło się na cichym, lekko nieśmiałym "cześć" podczas mijania na korytarzu, jednak postanowiła, że tamtego, wyjątkowego, innego dnia będzie inaczej. Oparła się o ścianę obok drzwi do pokoju anioła. W końcu będzie musiał wyjść... Albo wejść, jeżeli to pierwsze zrobił a wtedy natknie się na perłowowłosą anielicę, ubranej w śnieżnobiałą, zwiewną sukienkę i tego samego koloru baleriny. Nie, żeby każdego tak nękała, ale w pewnym sensie ją intrygował. Był... Inny, tajemniczy, a ona chciała go rozgryźć i zmniejszyć dystans pomiędzy nią a Shelleyem.


Bored.

"I cóż nie zostało mi już nic jak tylko życzyć Wam miłego korzystania z forum /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png"- Piękna ironia.

Offline

#19 22-09-2013 o 09h40

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Elizabeth Sheel

Wstałam powoli z łóżka.  Szybko się uczesałam i ubrałam. Ubrałam sie w zwiewną koszulę spodenki i balerinki. Wyszłam na korytarz. Widać było po minach innych aniołów że mrok jakiś ich ogarnął. Chyba że to byli aniołowie ale nie tacy jak my. Mroczni. Już czułam że dużo rzeczy się wydarzy  w naszej szkole.   Chodząc po korytarzu zobaczyła D O R O T H Y   i podeszła do niej od tyłu.
-Cześć na kogo czekasz?-powiedziałam z lekkim zdziwieniem bo to chyba nie był jej pokój.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#20 22-09-2013 o 10h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jake Shelley
Z wielką niechęcią zwlokłem się z łóżka. Było takie ciepłe. Ale w końcu do szkoły trzeba iść. Wziąłem szybki prysznic i ubrałem się. Miałem nienajlepszy humor, ale przeczucie, że dzisiejszy dzień jest wyjątkowy nie pozwalało mi leżeć cały dzień.
Założyłem buty i otworzyłem okno. Niech się w tej duchocie przewietrzy.
Wyszedłem z pokoju. Przeczesałem dłonią włosy i rozejrzałem się.
-O, hej- uśmiechnąłem się do dwóch dziewczyn stojących przed moim pokojem.
Dorothy i Elizabeth, jeśli się nie mylę.

Offline

#21 22-09-2013 o 11h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0


Link do zewnętrznego obrazka


Wstałam z łóżka...choć, muszę przyznać, że najchętniej by w nim jeszcze została.
Prawdę mówiąc...mogłabym sobie dziś darować zajęcia- i tak sama wiem o większości rzeczach o jakich tam uczą.
Jedyną rzeczą, która jednak kazała mi iść była ciekawość- w końcu dziś w szkole miała pojawić się dwójka nietypowych uczniów.
Bo...demony to chyba nietypowi uczniowie w szkole aniołów, prawda?
Może być ciekawie...
Doprowadziłam się do porządku i wyszłam z pokoju.
Wróć...!
Zapomniałam torby z pokoju- a przecież specjalnie powiesiłam ją w widocznym miejscu, aby do tego nie doszło.
Zawróciłam do pokoju, zarzuciłam torbę na ramię i wyszłam.
Kątem oka zauważyłam Dorothy i Elizabeth, stojące pod pokojem Jake'a, a po chwili pojawił się on sam.
Z uśmiechem na ustach dołączyłam do nich.
-Cześć wam-przywitałam się.

Ostatnio zmieniony przez Melody3 (22-09-2013 o 11h02)

Offline

#22 22-09-2013 o 11h12

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

-O hej -powiedziałam do chłopaka i dziewczyny. -Słyszeliście już o tych nowych "aniołach" w naszej szkole? Ja idąc korytarzem zauważyłam tylko na podłodze czarne pióro. -powiedziałam i wyjęłam z kieszeni czarne sztywne pióro. Byłam ciekawa ich reakcją


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#23 22-09-2013 o 11h38

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Shiloh Gracia

Gdy sobie poszli odwróciłam się na pięcia i zaczełam iść przed siebie. Gdy skręciłam za róg zobaczyłam Melanie, Elizabeth, Dorothy i Jake'a. Szybko się uśmiechnęłam i skoczyłam od tyłu na Elizabeth.
- Cześć wszystkim - po chwili się od niej odczepiłam i porwałam czarne pióro.
- To tych upadłych tak? - pogilgotałam nim Dorothy uśmiechając się przy tym.
- Co o nich myślicie?  Chyba że ich nie widzieliście. Jest ich dwójka. Są parą, dziewczyna o fioletowych włosach a chłopakowi jakoś się szczególnie nie przyjrzałam. Uśmiechnełam się do nich szeroko. Miło było z kimś pogadać z rana. Przynajmniej poprawił mi się humor.
- To co idziemy na śniadanie?

Ostatnio zmieniony przez Ewangelin (22-09-2013 o 11h38)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#24 22-09-2013 o 12h21

Miss'na całego
Vanitty
Idź umrzyj tutaj.
Miejsce: Kazamaty Szaleństwa
Wiadomości: 313

D O R O T H Y   (   J U L I E T T   )   C O L L I N S   "   D O R   ;   J U L   "

W niedługim oczekiwaniu na chłopaka przerwał jej głos Elizabeth, którą nazywała pieszczotliwie Eli. Co prawda, gdyby nie wyczuła wcześniej jej aury, mogłaby być lekko zaskoczona, jednak w myślach dziękowała, że nie podskoczyła jakby ją coś ugryzło. Jeszcze by jej brakowało opinii nienormalnej, która dołączyłaby do zdań innych, które mówiły, że była upierdliwa i natrętna. Nie zdążyła chociażby otworzyć ust, aby odpowiedzieć na jej pytanie, kiedy zjawił się Jake, Melanie i Shiloh. Połaskotana piórem jedynie uśmiechnęła się, po czym ukłoniła w powitaniu swych przyjaciół.
- Ich aury są mroczne, jednak wierzę, że dyrekcja szkoły przemyślała swoją decyzję.- Wyjawiła towarzyszom co myślała o tej całej sytuacji i uświadomiła sobie, iż zapomniała torby, która pewnie spoczywała na krześle w pokoju. Uznała, że pójdzie po śniadaniu, o którym wspomniała Shiloh. Nie czekając na resztę ruszyła dosyć powolnym krokiem do miejsca, w którym napełni swój burczący brzuch. Nie jadła nic od... Poprzedniego ranka. Uważała tę czynność za zbędną, chociaż organizm dziewczyny chyba niezbyt się z tym zgadzał, co można było wywnioskować po jej figurze, która była aż nazbyt szczupła. Odwróciła się w stronę innych aniołów, jakby popędzając, aby nie musiała iść tam sama.


Bored.

"I cóż nie zostało mi już nic jak tylko życzyć Wam miłego korzystania z forum /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png"- Piękna ironia.

Offline

#25 22-09-2013 o 12h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka


Przyglądałam się uważnie znalezisku Elizabeth.
Pióro różniło się od anielskich nie tylko kolorem lecz także sztywnością...no a przynajmniej tak mi się wydawało.
-Cześć, Shilioh-odpowiedziałam na jej powitanie.
Po chwili rozpoczęła się rozmowa na temat nowych uczniów.
-Również mam taką nadzieję-zgodziłam się z Dorothy.
Nie mogłam nic powiedzieć na temat ich aury, z prostej przyczyny- nie umiałam ich wyczuwać.
Moje rozmyślanie automatycznie zostały przerwane, przez jedno słówko, a brzmiało ono "śniadanie".
Jakby się dobrze zastanowić to ostatnio prawie nic nie jadłam i dopiero w tym momencie uświadomiłam sobie jak bardzo jestem głodna.
-Jestem za-uśmiechnęłam się i ruszyłam tuż za Dorothy.

Ostatnio zmieniony przez Melody3 (22-09-2013 o 12h30)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 10