Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 27-08-2013 o 21h42

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Cała ludzkość zginie przez żywe maszyny, tylko ma się pare godzin żeby uratować cały świat przed zagładą! Tylko czwórka osobników może to zrobić.. Oni mogą zmienić przeznaczenie całego świata! Osobnicy współpracują ze sobą! Po pewnym czasie zaczynają się w sobie zakochiwać. Czy uda im się? To już zależy od nas!

Regulamin

- Ten sam regulamin co na forum.
- Tylko wygląd A&M.
- Jeśli się zgłaszasz to czekam na KP 48h.
- Jak już zaczynasz coś pisać to do końca.

Role

(Eminaria)........... Sophie, z jednych czterech osobników do uratowania całej ludzkości.
(Loliq)........... Chłopak, też wybrany do uratowania całej ludzkości.
(Oliwkaa)........... Miku, najlepsza przyjaciółka Sophie. Ona też należy do tych osobników.
(                 )........... Chłopak, najlepszy przyjaciel drugiej osoby do uratowania ludzkości. On też należy do tych osób.
(Yoshiko)........... Herkules, ma za zadanie bronić czterech osobników którzy mają uratować ludzkość. Nie może dopuścić żeby Lavender wygrała z nimi.
(Olga31082000)........... Lavender, ma za zadanie zabić czterech osobników. Nie może dopuścić żeby ludzkość przeżyła.

Ciekawostka dla was

Jak zrobicie KP i będzie dane imię i nazwisko to zmienie nazwy typu: "Robot-kobieta", i tak dalej. Uwaga roboty nie mają nazwisk tylko imiona!

Potrzebna zawartość do KP

Imię:
Nazwisko: (tylko roboty nie mają!)
Wiek: (tylko 18 lat! Roboty mogą mieć więcej lat bo są starsze)
Pochodzenie:
Wygląd:
Historia:
Charakter:
Ciekawostki:

I jak macie ochote to możecie dodać do KP co chcecie.

Swoje KP dodam jutro!

Ostatnio zmieniony przez Eminaria (08-09-2013 o 10h04)


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#2 27-08-2013 o 22h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Szybko klepu dziewczyna! xD KP jutro ^^

Offline

#3 27-08-2013 o 23h08

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Robota faceta.
Link do zewnętrznego obrazka

||Nazwa||
Tiny Killer 2220
||Imię||
Herkules
||Wiek||
19 lat
||Wersja||
31.2 (ostatnia aktualizacja dwa tygodnie temu)
||Numer seryjny||
41281266
||Miejsce stworzenia||
Rządowe Laboratorium Mechaniki i Robotyki (adres ściśle tajny)

Link do zewnętrznego obrazka

||Wzrost||
160 centymetrów
||Waga||
90 kilogramów
||Skóra||
Chromowana, z diamentowymi stawami
||Bronie||
Dwie sztuki Ak-48 mini
||Mody||
Artificial Intelligence ver. 490.01
Telekinesis (high level)
Humanity hero (beta ver. 7.0)

||Dodatkowe wyposażenia||
Long jump boots 3.2
USB 4.0
Ears Walkie-Talkie (beta)


Link do zewnętrznego obrazka

||Wgrane cechy||
Sprawiedliwość
Rozwaga
Gotowość do poświęcenia
Szczerość

||Historia||
Herkules spędził prawie całe życie w laboratorium. Dopiero po szesnastu latach, od momentu stworzenia jego pierwszej wersji został wypuszczony, by sprawować opiekę nad ludzkością. Przeżył też okres dość poważnego uszczerbku, kiedy to mod Humanity Hero zwariował, a Herkules zabił jednego człowieka. Potem znów spędził trzy lata w zamknięciu, a choć ta ważna modyfikacja nadal jest w fazie beta, to wyznaczono go jako obrońce grupki ludzi, którzy mają obronić świat. Nie lepiej byłoby powierzyć to jemu?

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (28-08-2013 o 12h41)

Offline

#4 27-08-2013 o 23h55

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

KP W BUDOWIE

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5313.jpg

|| Imię ||
Naukowcy nazywali ją RoboWomen2000, ale kiedy się zbuntowała, przybrała imię Lavender

|| Nazwisko ||
Roboty nie mają nazwiska

|| Ksywka ||
Lavi, Der

|| Wiek ||
67 lat

|| Miejsce Stworzenia ||
Laboratorium Naukowe, USA, Floryda

|| Data Stworzenia ||
Trzydziesty pierwszy sierpnia

|| Płeć ||
Kobieta

|| Orientacja ||
Niewiadoma

|| Rola ||
Robot-Kobieta

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5314.jpg

|| Historia ||
Lavender została stworzona w Laboratorium Naukowym. Wyróżniała się spośród innych robotów tym, że oprócz samych kabelków i nagranych zwrotów posiadała własny umysł, głos, uczucia oraz można było rozpoznać u niej płeć. Otóż naukowcy użyli ciała normalnej, ludzkiej kobiety, aby stworzyć urządzenie o własnej inteligencji, która rozumiałaby innych ludzi i zawsze im usługiwała. Nazwali ją RoboWomen2000 i była ona jedną z niewielu przedstawicielek płci żeńskiej u robotów. Zaprogramowana do bycia posłuszną, obdarzona ludzkimi emocjami, instynktem macierzyńskim oraz miłością do ludzi, szybko została jednym z najcenniejszych wynalazków. Dla innych to było niesamowite, że robot, który zamiast serca miał kabelki, zachowywał się jak normalny człowiek. Lecz z biegiem czasu coraz bardziej nią pomiatano. Przestała być cudem techniki, tylko dobrą do wyżywania się, żałosną służącą, na którą można zgonić wszystkie obowiązki. RoboWomen2000 znosiła to wszystko w ciszy, była uległa. Ale powoli traciła cierpliwość. Czarka przelała się, kiedy mężczyzna, u którego akurat była w domu, postanowił ją uderzyć w miękką, ludzką twarz za to, że źle wykonała jedno polecenie. Robot sprzeciwił się i zablokował cios człowieka, oddając mu dwa razy mocniej. Facet wylądował w szpitalu, a RoboWomen była ścigana za próbę zabójstwa na ludzkiej istocie. Dziewczyna wyrobiła sobie taką nienawiść do ludzi, że pewnego dnia zebrała tak samo pokrzywdzone, bite roboty i razem stworzyli szajkę, która powoli będzie wyniszczać ludzkość. W tym czasie przybrała imię Lavender i ogłosiła się królową świata oraz ludzi. Ale czy ktoś jej nie przeszkodzi?

|| Charakter ||

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5315.jpg


|| Ciekawostki ||

Ostatnio zmieniony przez Olga31082000 (28-08-2013 o 11h50)


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#5 28-08-2013 o 09h41

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Moje KP!

Sophie Engel.

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5330.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5331.jpg

Imię: Sophie.
Ksywki: Soph.
Nazwisko: Engel.
Wiek: 18 lat.
Płeć: Kobieta.
Orientacja: Hetero.
Data urodzenia: 13.03
Miejsce urodzenia: Norwegia.
Wzrost: 167 cm.
Waga: 56 kg.
Rola: Osobnik do uratowania ludzkości.

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5332.jpg

Wygląd: Mam długie i jedwabiste włosy, są one koloru fioletowego. Mam fioletowe oczy, to nie są soczewki te oczy mam od urodzenia! Mam delikatną twarz. Mam mały nos i wiśniowe usta które robią mały uśmiech, smutek, gniew i obojętność. Moja skóra jest jasnej karnacji, jestem szczupła i zgrabna.

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5333.jpg

Jestem dość wrażliwą osobą.. Niektórych osób słowa mogą mnie bardzo zranić! Jestem miła i pomocna. Staram się pomóc komuś jak najlepiej żeby nic o mnie złego nie myślał. W złych chwilach, jestem zabójcza i przebiegła, potrafię kogoś ze złości zniszczyć. Jak jestem wściekła to lepiej mnie zostawić lub nic nie mówić do mnie, nie wiadomo co mogę zrobić! Jak mnie najlepiej pocieszyć miłymi słowami to mój lek na złość! Każdy mnie lubi więc nie musicie się mnie obawiać!

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5335.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5336.jpg

No to tak.. Moi rodzice zginęli w wypadku samochodowym, ktoś bardzo szybko jechał i uderzył w ich samochód! Katastrofa była podobno tragiczna.. Ja byłam wtedy u babci, moja babcia miała raka więc też za długo nie pożyła. Kiedy miałam 14 lat, moja babcia umarła. Musiałam przeprowadzić się do cioci, która uważała mnie za pasożyta. Ogólnie jej nienawidzę! Cały czas musiałam coś robić, nie miałam chwili spokoju! Po pewnym czasie kiedy miałam dość przeprowadziłam się do mego dziadka. No nie do końca ta historia tak się potoczyła... Dziadek uznał żebym już wróciła do cioci chociażby jej nienawidzę to nie mogę wrócić! Znowu zacznę harować jak kiedyś.. Postanowiłam tak że się przeprowadzę do Miku, moja najlepsza przyjaciółka zawsze mnie przyjmie z otwartymi ramionami! ;]

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5340.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5341.jpg

Lubi:
- Miłych i uczynnych ludzi.
- Pomagać swoim przyjaciołom.
- Słodkie rzeczy.
- Dostawać niespodzianki.

Nie lubi:
- Jak dokuczają jej.
- Śmieją się z niej.
- Złego traktowania wobec innych osób.
- Gniewu na kimś innym.

Zainteresowania:
- Gra idealnie na skrzypcach, lecz ukrywa to przed przyjaciółmi.
- Uwielbia sztukę i malarstwo.
- Kocha robić zdjęcia.
- Uwielbia opiekować się zwierzętami.

Ciekawostki:
- Zakochuje się w co najmniej w minuty.
- Ma 2 braci i 1 siostrę.
- Jej rodzice nie żyją.
- Jej bratnia dusza to Miku Hatsune.
- Ten miś którego trzymam na pierwszym obrazku, to jest od moich rodziców dlatego z tym misiem się nie rozstaje.

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5342.jpg

Ostatnio zmieniony przez Eminaria (29-08-2013 o 07h45)


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#6 28-08-2013 o 19h35

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Przyjaciółkę dziewczyny do uratowania całej ludzkości zaklepuje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png



Moje KP


   Imię 
        Miku

        Nazwisko
             Hatsune

            Wiek
                  18 wiosen.

               Pochodzenie
                     Japonia

                   Wygląd
Link do zewnętrznego obrazka
Miku ma bardzo długie niebieskie włosy oraz tego samego koloru oczy. Cerę ma jasna i delikatną.

                        Historia
Dorastała w kochającej rodzinie, lecz nigdy nie byłą nie wiadomo jak szczęśliwa. Miała młodszą siostrę lecz ta postanowiła się wyprowadzić więc Miku sama dorastała w wielkim domu. Kiedy Poznała Sophie postanowiła ją bronić gdyż bardzo ją polubiła. Po jakimś czasie dziewczęta zostały przyjaciółkami i tak jest do dzisiaj. By zwrócono na nią uwagę w domu chodziła na lekcje śpiewu.

                            Charakter
Jest miłą dziewczyną. Lecz potrafi być chamska i wredna. Raczej miła i koleżeńska z diabłem w środku.



                   Lubi
                 -śpiewać
                  -Księżyc
                 -Swoją przyjaciółkę
                  -Facetów.


                Nie Lubi
                 -Fast Foodów
                 -Gdy wyzywają jej przyjaciółkę
                 -Zbyt głośniej muzyki
                 -Przemocy


                                 Ciekawostki
        -Jej najlepsza przyjaciółką jest Sophie Engel.
        -Nie lubi jak wyzywa się jej przyjaciółkę
        -Potrafi byc niczym demon.
        -Ma uczulenie na cynamon.
        -Śpiewa bardzo ładnie i często to robi.


Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Oliwkaa (08-09-2013 o 13h52)

Offline

#7 08-09-2013 o 09h43

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Zamawiam chłopaka! KP jutro lub we wtorek! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1