Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9 ... 33

#151 21-10-2013 o 16h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

RPG o Vocaloidach - dołącz, nawet jeśli ich nie znasz. Nie musisz znać Vocaloidów aby wziąć udział w tym RPG.
RPG o Vocaloidach. Czym oryginalnie są Vocaloidy? To syntetyzatory muzyki i dźwięku za pomocą którego można tworzyć piosenki wrzucając dźwięk i tekst do niego. Każdy Vocaloid ma swój ludzki wygląd w postaci osoby z anime.
Żaden Vocaloid nie ma z góry określonej osobowości (charakteru) więc od Ciebie zależy jaką postać wykreujesz.

Stwórzmy hit hszech czasów!

Offline

#152 22-10-2013 o 22h37

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

lillchen na pewno masz mnie /modules/forum/img/smilies/blebl.gif

Ach, a ja mam pomysł na dwuosobówkę! Troszkę wzorowałam się na anime Pandora Hearts, lecz w głównym rozrachunku niewiele mają wspólnego. Oczywiście romans będzie... Może trochę fantasy i psychologiczny jeszcze.
Dziewczyna - wycofana w świat własnego umysłu, bez kontaktu z tym, co jest na zewnątrz.
I chłopak - mistrz magii umysłu, który chce jej pomóc.
Do szczegółów zapraszam na PW.
No i zrobiłam to wielkim skrótem, nie zrażać się xd Dla yaoistek - zawsze mogę przerobić panienkę na chłopaka. Mi to nie przeszkadza ~<3

Ostatnio zmieniony przez Nieve (25-10-2013 o 18h12)

Offline

#153 26-10-2013 o 11h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

lillchen napisał

Kto ma ochotę na kryminalne RPG w klimacie przypominającym grę w "mafię"? Mam rozplanowany pomysł, ale nie wiem, czy będzie popyt /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Chcem, chcem, chcem!
Dawaj je!!
Prooooszę!


Czy macie ochotę na jakieś Hallowenowe RPG?
Mam kilka pomysłów ale nie wiem czy ktoś się zapisze...

Ostatnio zmieniony przez Parmesan (26-10-2013 o 11h06)

Offline

#154 26-10-2013 o 14h55

Miss'ok
Kirisa
Mam wenę ^^
Wiadomości: 56

Witam wszystkich serdecznie! ^^

Setki pomysłów na gry obija mi się o czaszkę. Zakładać wątków nie chcę na razie, z kilku prostych powodów. Boję się, że nie znajdę wystarczającej liczby osób do zaczęcia, a męczenie się przy karcie postaci, jeśli opowiadanie nie ruszy nie ma najmniejszego sensu. Postanowiłam zarzucić pomysłami tutaj, jak znajdę parę osóbek, które chciałyby zagrać.
Z góry uprzedzam, że szukam jedynie kreatywnych pisarek, które nie porzucą gry po kilku postach.
Wszystkie moje pomysły są związane z moimi opowiadaniami indywidualnymi, które piszę jak mi się nudzi, więc wszelkie prawa zastrzeżone! xD

Pomysł I - Gra o Czarę Snów
Pomysł spontanicznie trafił na forum, ale potrzebujemy większej liczby osób. Wciąż dostępne role żeńskie! 
Szamani wierzyli, że prorocze sny są darem od ich największego boga  - Wszelkiego Ducha.
Pierwszy dzień wakacji w Tokio, parę nastolatków z Japonii w krainie Morfeusza miewa dziwaczną przygodę. Śnią, że wraz z pozostałymi są w jakimś zamkniętym pomieszczeniu, przykuci do tronów. Każdej nocy przeżywają tą samą agonie, żądając odpowiedzi od kobiety w kapturze, która przez cały sen milczy i przygląda się im. W końcu po miesiącu Kapturniczka podchodzi do każdego z osoba i rozkazuje wybrać jedną z trzynastu kart, które jej/mu pokazała.
Nastolatki budzą się z koszmaru przerażeni, trzymając w dłoni kartę, którą wybrali. Wydawała się pusta, ale wraz z upływem czasu zaczęła zapełniać się znakami, które określały moc posiadacza.
Każdy z nich w dziwny sposób otrzymuje magiczny artefakt, który ma za zadanie im służyć. Następnie zostają uwikłani w grę, o boską Czarę Snów, która może zaważyć o losach wszechświata.

Gra o Czarę Snów - Link



Pomysł III - Średniowiecze
To NIE jest fantasy, lecz sam romans osadzony w średniowiecznym miasteczku.
Kamikaze - Nazwa Organizacji
Fabuła prosta jak drut. Moc romantycznych potyczek. Rycerze walczący o serce dam, książę i księżniczka na zamku, oraz mieszkańcy miasteczka! Innymi słowy pomieszanie z poplątaniem.

Ostatnio zmieniony przez Kirisa (03-11-2013 o 16h34)


Poszukuję ludzi chętnych do zagrania w grę PBF  na forum. ^^ Więcej szczegółów u mnie!
Mój Ask - Od tej pory także i na nim można prosić o porady, czy ocenę wiersza i opowiadanka!

Offline

#155 26-10-2013 o 15h33

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Mhm, przyznam, że kroniki Boga Wiatru brzmią nawet ciekawie i z chęcią bym do nich dołączyła, Kirisa. Mam tylko nadzieję, że zaraz by się wszyscy nie połączyli w pary, bo to by było nudne. O wiele zabawniej by było, gdyby coś takiego nastąpiło po kilkunastu stronach.
No i to siupcio, że będą jakieś zadania *^* W końcu może opowiadanko nie zamieni się w chłam. (Tsa, i mówię tu też o swoich xD)

Offline

#156 26-10-2013 o 15h37

Miss'ok
Kirisa
Mam wenę ^^
Wiadomości: 56

Nieve napisał

Mhm, przyznam, że kroniki Boga Wiatru brzmią nawet ciekawie i z chęcią bym do nich dołączyła, Kirisa. Mam tylko nadzieję, że zaraz by się wszyscy nie połączyli w pary, bo to by było nudne. O wiele zabawniej by było, gdyby coś takiego nastąpiło po kilkunastu stronach.
No i to siupcio, że będą jakieś zadania *^* W końcu może opowiadanko nie zamieni się w chłam. (Tsa, i mówię tu też o swoich xD)

Znam ból chłamu, gdy wszyscy się w sobie zakochają i nie ma o czym pisać. xD
Dlatego właśnie wymyśliłam zadania. ^^
Gracze zostaną podzieleni na trzyosobowe drużyny i każda będzie miała inne zadanie. Żeby było ciekawiej mam w rękawie kilka Eventów, typu ,,Turniej Drużyn", który polegałby na rozdaniu wszystkim jednej misji, a drużyna, która pierwsza zakończy wyzwanie wygrywa jakiś skarb, dodatkowa umiejętność, czy coś w ten deseń. Jeszcze dodajmy do tego parę ciekawych wątków z serii ,,Kirisa lubi wciskać do akcji zwroty akcji". xD W jednej chwili drużyny wykonują swoje zadanie, a parę sekund później muszą uciekać, gdyż budynek im się będzie na głowy walił. xD


Poszukuję ludzi chętnych do zagrania w grę PBF  na forum. ^^ Więcej szczegółów u mnie!
Mój Ask - Od tej pory także i na nim można prosić o porady, czy ocenę wiersza i opowiadanka!

Offline

#157 26-10-2013 o 15h52

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Już cię lubię serio xD
Zwroty akcji są najlepsze, niach, zdecydowanie muszę dołączyć do tego opka, więc już mi rezerwuj postać xD

Offline

#158 26-10-2013 o 16h34

Miss'ok
Kirisa
Mam wenę ^^
Wiadomości: 56

Nieve napisał

Już cię lubię serio xD
Zwroty akcji są najlepsze, niach, zdecydowanie muszę dołączyć do tego opka, więc już mi rezerwuj postać xD

Ja ciebie też! xD
Zarezerwuję, ale bacz aż dopiero ten wątek zrobię. W trakcie robienia wyślę ci listę postaci, to sobie wybierzesz, bo będzie z czego - taka zapowiedź. xD
Tutaj też uprzedzam, że w drużyny będą mieszane ludzie-istoty magiczne. I te istoty to wampirki (hemofoby z anemią), wilkołaki (uczulone na sierść), aniołki (kichające, gdy w promieniu dwóch metrów znajdzie się jakiekolwiek piórko), czy szataniątka (cierpiące na lęk przed ogniem i ciemnością). Albo inne istotki w ten deseń. xD

Wątek powstanie jak jeszcze dwie/trzy osóbki zainteresowane zbiorę. ^^

Ostatnio zmieniony przez Kirisa (26-10-2013 o 16h34)


Poszukuję ludzi chętnych do zagrania w grę PBF  na forum. ^^ Więcej szczegółów u mnie!
Mój Ask - Od tej pory także i na nim można prosić o porady, czy ocenę wiersza i opowiadanka!

Offline

#159 26-10-2013 o 17h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kilkoro przyjaciół wybrało się na wczasy do Egiptu. Gdy zwiedzali piramidę uwolnili wszystkich egipskich bogów, oraz innego, Pana Czasu. Następnego dnia znaleźli puste karteczki. Gdy ich dotknęli przenieśli się do nieskończonego labiryntu. Widzieli się przez żeliwne kraty, lecz kiedy próbowali dotknąć przenosili się w zupełnie inny punkt. Muszą odbyć teraz wyścig z Czasem. Problem w tym, że wystarczy zalogować się do gry by dołączyć, lecz opuścić ją nie tak łatwo. Wykonać muszą trzynaście zadań, ale jak skoro widzą się tylko przelotnie?

Poprzez Labirynt można dostać się w dowolne miejsce, jest to struktura, która sama rośnie i się rozwija. W każdym mieście jest jedno wyjście.

Jeżeli chce się znaleźć wyjście z Labiryntu i PRZEŻYĆ musisz mieć Drużynę, co najmniej jedna osoba z każdą mocą. Drużyny mogą się łączyć, po zebraniu drużyny można szukać Wyjścia. Po zaliczeniu zadania Drużyny znów są rozdzielane.

Każda osoba na starcie wybiera broń, swoją moc, magicznego towarzysza oraz to po, której stronie się opowie.

Wyścig z Czasem

Czy zdążymy?

Offline

#160 26-10-2013 o 19h29

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Zapraszam was do mojego RPG, pod nazwą Dom Dziecka. Jaka będzie historia, przyjaźń lub może miłość? Dowiesz się w tym RPG! Przyjmuję na razie tylko osoby które będą grać chłopakami. Niestety jest za dużo dziewczyn, aż 5 dziewczyn jest. A jest tylko 1 chłopak więc zapraszam 4 osoby które będą grać chłopcami! To RPG ma nabór cały czas!


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#161 26-10-2013 o 20h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Czy jest ktoś chętny na RPG o hallowen?

Offline

#162 26-10-2013 o 20h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Parmesan napisał

Czy jest ktoś chętny na RPG o hallowen?

Ja! Byleby było z sensem.

Offline

#163 26-10-2013 o 20h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

JuriNeko0 napisał

Parmesan napisał

Czy jest ktoś chętny na RPG o hallowen?

Ja! Byleby było z sensem.

O zakochiwaniu, potworach, strasznym domu, dwóosobówka. Jutro zrobię.

Offline

#164 26-10-2013 o 23h20

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Zapraszam do "Who is Dracula?" ^^

A poza ty, mam nowy pomysł. I znów będzie to dwuosobówka. Trochę banalny, muszę przyznać, bo spotkałam się już z podobnymi.

Małżeństwo adoptuje córkę/syna, mimo że mają już jedno swoje dziecko. Jednak nie są oni tak do końca normalną rodziną, a ich dziecko nie aprobuje dołączenia nowej osoby. Jaką tajemnice skrywają?
Zapraszam na pw po szczegóły xD Kto pierwszy ten lepszy~!

Offline

#165 27-10-2013 o 11h21

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Serdecznie zapraszam na moje pełnokrwiste, sportowe RPG wzorowanie na grze w "mafię":

"Lodowaty" zaprasza!
Zimowe Igrzyska Olimpijskie zostają zakłócone przez psychopatę, który zamierza pozbyć się sportowców i wcale się z tym nie kryje. Zawody odbywają się mimo wszystko i tylko przerażeni sportowcy, żądni sensacji dziennikarze oraz kibice zbierają się w barze w wiosce olimpijskiej, by razem odnaleźć nieuchwytnego "Lodowatego". Czy im się to powiedzie?

Gwarantuję dużo akcji, dobrą zabawę i suspens jak w prawdziwym kryminale /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#166 27-10-2013 o 14h51

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Zapraszam do RPG Szkoła dla aniołów: reaktywacja!
Brakuje nam chłopców...


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#167 27-10-2013 o 18h51

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

zapraszam do RPG Miłość od nowa

Offline

#168 28-10-2013 o 08h22

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Zapraszam do RPG "Lodowaty"! Do rozdania wciąż role sportowców i czeczeńskiego ochroniarza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#169 31-10-2013 o 20h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ma ktoś ochotę na RPG ''Studenckie życie''?

Offline

#170 01-11-2013 o 08h17

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Chyba przydałby się oddzielny dział na reklamy, bo o dosyć dziwne, gdy tu jest tak zaśmiecone nimi.

A tak poza tym...
Chyba mam nowy pomysł, choć trudno to tak nazwać. Typowy, bzdetny romans.
Sylwester w szkole pociągnął za sobą nieciekawe, a na pewno nie dla wszystkich, konsekwencje. Ktoś obudził się w czyimś łóżku, a ktoś całkiem nagi na dachu, ktoś spał na stole w gabinecie dyrektora... Oh, zdecydowanie było wiele dziwnych przypadków. Tylko dyrekcji niezbyt spodobała się zdewastowana szkoła. W tym wypadku wszyscy którzy zorganizowali imprezę zostają zawieszenie w prawach ucznia.
No i to tyle, co mam na razie. Ktoś ma jakieś pomysłu, co jeszcze by mogło być? Jestem na nie otwarta. Mam nadzieje, że komuś się to spodoba.

Ostatnio zmieniony przez Nieve (01-11-2013 o 18h06)

Offline

#171 01-11-2013 o 16h17

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Ostatnio, a tak naprawdę dzisiaj rano wpadł mi do główki pewien pomysł na dwuosobowe rpg.
"Nieszczęście może spotkać każdego z nas. Ale najbardziej boli, jeśli dotyka młode osoby.
Szesnastoletnia .... była szczęśliwą, uśmiechniętą dziewczyną, dobrze się uczyła, grała w zespole, a w przyszłości chciała zostać nauczycielką. Jednak pewnego feralnego dnia zdarzył się wypadek.
Po kilkomiesięcznym pobycie w szpitalu zapad wyrok: dziewczyna nie będzie widzieć. Zrozpaczona nastolatka traci sens życia. Jednak na jej drodze pojawia się chłopak, który pomaga jej na nowo zrozumieć otaczający ja świat."

Jeśli jest ktoś zainteresowany, proszę o kontakt na PW.


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#172 02-11-2013 o 18h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ma ktoś ochotę na RPG o studiach??

Offline

#173 03-11-2013 o 19h00

Miss'ok
Kirisa
Mam wenę ^^
Wiadomości: 56

Pomysł I - Kroniki Kamikaze
Fantasy - na pewno. Ewentualnie jeśli gracze sobie zażyczą mogę dodać na wstępie ,,romans".
Kamikaze - Nazwa Organizacji
Polska, uroki wielkiego miasta, rok 2013.
Grupa nastolatków chodząca do pobliskiego gimnazjum dostaje niespodziewaną propozycję od najstraszniejszej nauczycielki w szkole, której wszyscy się boją. Proponuje im miejsce rekruta w pewnej organizacji, stworzonej całkowicie z młodzieży w ich grupie wiekowej. Kamikaze przyjmuje zlecenia od tajemniczych osób, które rozdziela swoim podopiecznym w postaci zadań do wykonania. Jednak nie wszystko jest tym, czym się wydaje. Wkrótce pewne tajemnice wychodzą na jaw. Jaką postawę przyjmie młodzież? Czy przychylnie spojrzy na nowego Mistrza? Kto wygra Turniej i podskoczy w rankingu? Dodajmy do tego nutkę porytego fanatyzmu i otrzymamy istoty magiczne w drużynie, plus całą masę zabawy.

Jeszcze z dwie osóbki zainteresowane, a robię wątek. ^^


Poszukuję ludzi chętnych do zagrania w grę PBF  na forum. ^^ Więcej szczegółów u mnie!
Mój Ask - Od tej pory także i na nim można prosić o porady, czy ocenę wiersza i opowiadanka!

Offline

#174 12-11-2013 o 16h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Planuję zrobić RPG Rosa.

Rosa jest niezwykłą cieczą, która odczytuje bądź zmienia emocje ludzi. Na świecie jest tylko siedem osób panujących nad nią, każdy nad innym rodzajem, jednym z kolorów tęczy. Potrafią ją modyfikować, przekształcać w GMO(xD) oraz wykorzystywać do własnych celów. Ale co by się stało gdyby się spotkali?

Daleka przyszłość, kolejne pokolenie Panujących. Siódemka nastolatków z różnych stron świata zostaje ulokowanych w rezydencji w Buenos Aires przez milionera chcącego zbadać bliżej ich właściwości(?). Będą mieszkać razem, bez dostępu do Rosy. Podobno niewielki zapas znajduje się w zamkniętym na klucz biurze. Czy wystarczy im to na wiele miesięcy? Jak poradzą sobie odcięci od tego, co tyle lat pomagało im w życiu?

Offline

#175 12-11-2013 o 16h49

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Ja mam pomysł na RPG na podstawie filmu i książki " Piękne Istoty", " Alicja w Krainie Czarów". Czy ktoć by chciał zagrać w któreś z nich?


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9 ... 33