Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4

#1 20-09-2013 o 21h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Fabuła
Hollywood - reflektory, czerwone dywany, sławy i... Pewna szkoła. Szkoła dla przyszłych talentów. A właściwie liceum. Zajdziesz tam wszystkich - począwszy od akrobatów, kończąc na modelkach i modelach. Obok szkoły znajduję, się też akademik.

Broszurka informująca
Szkoła jest zaopatrzana w: dwa baseny (odkryty i zakryty), halę sportową, wysokiej klasy stołówkę z najepszymi kucharzami, bibliotekę, ogromny park, amfiteatr, oraz różne koła zainteresowań.
Pokoje są zaopatrzone w: telewizory, laptopy, własne łazienki i garderoby i wiele innych.

Uczniowie
Dream ~ dziewczyna
majkel325 ~ dziewczyna
@Parmesan ~ dziewczyna
Nataaa ~ chłopak
Sooyoung ~ dziewczyna
Sooyoung ~ chłopak
Ewangelin ~ chłopak

Uwaga! Od teraz stwierdzam, że jeżeli ktoś się chce zapisać, to tylko jako postać męska! Czemu? Ponieważ jest za dużo dziewczyn. Jak będzie wyrównanie <4 dziewczyny, 4 chłopaki> to wtedy będzie można zapisać się jako dziewczyna.

Regulamin
1. Przestrzegamy regulaminu forum oraz tutejszego zamieszczonego.
2. Wygląd realny!
3. Proszę o dodawanie przynajmniej 3 postów na dzień.
4. Przekleństwa zakazane nawet ocenzurowane.
5. Tutaj chodzi o miłą zabawę!
6. Jeśli już się zgłaszasz to proszę o pisanie do końca albo zrealizuj śmierć.
7. Sceny 18+ przenosimy na PW
8. Nieobecności usprawiedliwiamy.

Karta Postaci
Według uznania. Obowiązkowo: Imię, nazwisko, wiek (16-18), charakter, specjalizacja (można maks. 2) i wygląd.

Zaczniemy kiedy będzie 6 osób!!!

Ostatnio zmieniony przez Dream (25-09-2013 o 17h37)

Offline

#2 20-09-2013 o 21h47

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Imię: Elizabeth
Nazwisko: Sheel
Wiek :17
Charakter:w grze
Specjalizacja: aktorstwo,taniec
Zainteresowania:teatr,taniec,muzyka
Wygląd: Ma długie kasztanowe włosy lekko kręcone, zielone oczy, jasna karnacja i kolczyk malutki w nosie.  //photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/6245.jpg

Inne:
-Ma 2 brata i 2 siostry

Ostatnio zmieniony przez majkel325 (28-09-2013 o 11h35)


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#3 20-09-2013 o 21h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Imie | Rosalia
Nazwisko | Rose
Ksywki | Rosa
Wiek | 17 lat
Data Urodzenia | 30 wrzesień
Miejsce Urodzenia | New York, Stany Zjednoczone
Płeć | Kobieta
Orientacja | Hetero
Grupa Krwi | Rh 0-
Status Społeczny | Wolna
Specjalizacja | Śpiew oraz aktorstwo.

Link do zewnętrznego obrazka

Charakter | Wyjdzie w praniu.

Zainteresowania | Taniec i kręcenie filmików

Ciekawostki |
•    Kręci filmiki z wakacji i różnych miejsc.
•    Zastanawia się, kto dopuścił, aby miała strasznie podobne imie i nazwisko.
•    Czasami miewa zaniki pamięci.

Link do zewnętrznego obrazka

Wzrost | 169 cm
Waga | 57 kg
Kolor Oczu | Czarne
Kolor Włosów | Blond

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Dream (24-09-2013 o 19h32)

Offline

#4 21-09-2013 o 09h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Emily Ross

Imię | Emily
Nazwisko | Ross
Ksywka | Emi
Wiek | 16
Data urodzenia | 12 sierpnia
Miejsce urodzenia | New York, USA
Płeć |
Status Społeczny | Wolna
Specjalizacja | Śpiew  i Aktorstwo
Charakter | Dowiesz się później.
Zainteresowania | Gra na gitarze. Śpiew. Aktorstwo.
Wygląd |


Wygląd pokoju

Ciekawostki |
~ Lubi kiwi i cytrynę.
~ Ma 2 siostry.
~ Jest bardzo bogata, ale nie próżna.

Offline

#5 21-09-2013 o 19h24

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Jeżeli to nie problem chciałabym mieć dwie postacie. Oczywiście będę nimi sterować regularnie.

Link do zewnętrznego obrazka

Imię sceniczne: SooYoung
Imię i nazwisko: Choi Soo Young
Data urodzenia: Luty 10
Wiek: 17
Grupa krwi: O
Specjalizacja: taniec,wokal
Języki: Koreański, Japoński (płynnie) , Angielski (płynnie), Chiński (podstawy) , Polski


Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Rodzina: Starszy brat (Sehun)
Hobby : Wiele.
Długość treningu tanecznego: 6 lat i 3 miesiące


Link do zewnętrznego obrazka

Pseudonimy : ShikShin (Bóg jedzenia), NaSoo (Przerywacz)
Motto : Nie ociągać się.
Wzrost: 170cm
Waga: 48kg


Link do zewnętrznego obrazka

Inne: Jest bardzo nieśmiała i skryta w sobie ale kiedy wychodzi na scenę zakłada maskę odpowiednią do piosenki i jej klimatów. Potrafi być urocza lub okrutna. Należy do 9-osobowego zespołu w Korei który zaprzestał swoją działalność aby wysłać członków za treningi. Tak Sooyoung znalazła się tutaj. Jedyną osobą przy której Sooyoung nie udaje jest jej brat.


Link do zewnętrznego obrazka

Imię sceniczne: Se Hun
Prawdziwe imię i naziwsko: Choi Se Hun
Data urodzenia: 12 kwiecień


Link do zewnętrznego obrazka

Wiek: 18 lat
Wzrost: 181cm
Specjalizacja: śpiew , taniec


Link do zewnętrznego obrazka

Ulubiona rzecz: Telefon komórkowy
Grupa krwi: 0
Waga: 52 kg
Motto: Nie ociągać się.
Rodzina: Młodsza siostra (Sooyoung)


Link do zewnętrznego obrazka

Inne: Sehun należy do 12-osobowego zespołu w Korei który zaprzestał swoją działalność aby wysłać członków na treningi. Bardzo często zmienia kolor włosów. Jest wesoły i namawia do tego siostrę. Ciągle za nią chodzi jakby była dzieckiem. Razem z siostrą często oglądają ich stare występy jak jeszcze byli w Korei ze swoimi zespołami i opowiadają sobie historię

Wspólne zdjęcia

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Zdjęcia ich zespołów

Sooyoung

Link do zewnętrznego obrazka

Sehun

Link do zewnętrznego obrazka


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#6 21-09-2013 o 19h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

W sumie to się cieszę, ale błagam aby twoje postacie nie spędzały czasu tylko ze sobą.

Offline

#7 21-09-2013 o 19h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kiedy zaczniemy? ;3

Offline

#8 21-09-2013 o 19h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Brakuje nam kp, Nataaa

Offline

#9 21-09-2013 o 19h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Szkoda. Mogłybyśmy zacząć bez niej...

Offline

#10 21-09-2013 o 20h05

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

No to jeszcze trochę poczekamy XD


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#11 21-09-2013 o 20h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No poczekamy...
Mnie jak by co niema od poniedziałku do czwartku.

Offline

#12 21-09-2013 o 20h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mnie jutro może nie być i tak oficjalnie zakończę ten offtop.

Offline

#13 22-09-2013 o 20h37

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Dream napisał

W sumie to się cieszę, ale błagam aby twoje postacie nie spędzały czasu tylko ze sobą.

Nie martw się to rodzeństwo,a nie para. Będą spędzać trochę razem trochę oddzielnie.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#14 23-09-2013 o 15h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Sooyoung napisał

Dream napisał

W sumie to się cieszę, ale błagam aby twoje postacie nie spędzały czasu tylko ze sobą.

Nie martw się to rodzeństwo,a nie para. Będą spędzać trochę razem trochę oddzielnie.

Sooyoung, wybłagam ją o kp i zaczniemy. I błagam nie pisz posta pod postem, istnieje opcja 'edytuj' i to łamanie regulaminu. Dziękuję~ Także jeżeli Nataaa nie zrobi kp, do dzisiaj zaczniemy bez niej.

Offline

#15 23-09-2013 o 15h16

Miss'na całego
Nataaa
...
Miejsce: Szukasz kogoś do RPG a nikt się nie chce zgłosić? Napisz do mnie na rozpatrzę propozyję ;*
Wiadomości: 304

Zmieniam jednak na chłopca, bo widzę że jest ich mało :3

Imię: Nathaniel
Nazwisko: Ferr
Ksywki: Nath, Natan, Ferraro
Wiek: 17 lat
Orientacja: Hetero
Status Społeczny: Wolny
Charakter: Nie umie trzymać języka za zębami. Typowy łobuz. Niczego się nie boi. Jest flirciarzem. Szuka dziewczyny. Teraz czeka na laskę która oprze się jego urokowi. A dużo dziewczyn padało mu do kolan. Ale czekał na jakąś laskę podobną do niego. Najlepiej jakby była lekko zwariowana.
Czasami wredny, bezczelny i wygadany. Lecz jest mądry, pomysłowy i miły.
Znaki Szczególne: Jego oczy zmieniają się od nastroju.
Niebieskie = Zadowolony
Czerwone = Zły
Ma lekko wydłużone kły, dzięki któremu niektórzy biorą go za wampira. Sam uważa się za zwykłego chłopaka.
Specjalizacja: Miksowanie kawałków muzyki i gra na różnych instrumentach.
Wzrost: 178 cm
Kolor oczu: Zwykle niebieskie, czasami czerwone.
Kolor włosów: Kruczoczarne
//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6826.jpg

Ostatnio zmieniony przez Nataaa (23-09-2013 o 15h24)

Offline

#16 24-09-2013 o 18h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Uwaga! Zaczynamy!

Rosalia Rose

Właśnie wchodziła do samochodu, taszcząc w rękach walizki. Usiadła z przodu, obok ojca, który mierzył ją giewnym spojrzeniem. Ona jednak tego nie widziała, bo przeszkadzało jej słońce oświetlające z każdej strony. Po kilku godzinnej podróży z prycjnięciami wyszła z samochodu i skierowała się do wejścia. Od progu powitał ją śpiew, gra na instrumentach, akrobatyka. Miał to być jej pierwszy rok, w tej szkole, tak jak i innych teraz przybyłych. Ścisnęła walizkę i doszła do miłej pani pracującej w recepcji, która przekazała jej papiery i klucz. Doszła do pokoju rzuciła walizki w kąt i odetchnęła.

Ostatnio zmieniony przez Dream (24-09-2013 o 18h37)

Offline

#17 24-09-2013 o 18h11

Miss'na całego
Nataaa
...
Miejsce: Szukasz kogoś do RPG a nikt się nie chce zgłosić? Napisz do mnie na rozpatrzę propozyję ;*
Wiadomości: 304

Nathaniel Ferr
Chłopak uśmiechnął się i wsiadł do samochodu. Jechał dobre kilka godzin. Wysiadł, pomachał jeszcze starszemu bratu, wyciągnął walizkę i wszedł na dziedziniec.
Jeden chłopak przypadkowo kopnął do niego piłkę, a ten szybko podbił kilka razy o kolana i główką podał do obrońcy.
Uśmiechnął się do grupki cherledeerek i mrugnął do jednej dziewczyny trzymającej pędzel. Tak się zapatrzyła, że wypadło jej wszystko z rąk. Podbiegł, przeprosił i pomógł.
Wszedł do szkoły i podszedł do recepcji. Wziął kluczyk i poszedł do swojego pokoju. Wypakował się i poszedł na korytarz. Zamknął pokój. Usiadł na najbliższym parapecie przy wejściu. Tak nawiąże więcej znajomości.

Offline

#18 24-09-2013 o 18h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rosalia Rose

Dziewczyna wyszła z pokoju. Na pobliskim parapecie siedział chłopak. Zagapiła się i wpadła na chłopaka z gitarą. Przeprosiła i dosiadła się na parapet. Nareszcie, ktoś o podobnym zainteresowaniu i należący do grupy NSNP <nałogowi siadacze na parapet xD>. Uśmiechnęła i się i na początku szeptem, a później coraz wyraźniej.
- Nowy?

Ostatnio zmieniony przez Dream (24-09-2013 o 18h37)

Offline

#19 24-09-2013 o 18h42

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

-Niedługo lądujemy... - szepnął Sehun budząc siostrę ze snu. - Nie mogę się doczekać! - powiedział z entuzjazmem. Sooyoung nie była jeszcze do końca przytomna. Samolot wylądował,a oni wysiedli. To była naprawdę długa podróż. Od Korei Południowej aż tutaj do Hollywood. Czemu akurat ich wybrali żeby przyjechali tu na trening? Inni z ich zespołów trenowali w różnych częściach Azji,a oni tak daleko od domu. Zabrali swoje bagaże i wsiedli w taksówkę,która dowiozła ich do szkoły. Myśleli,że ktoś ich rozpozna ale najwyraźniej tutaj nie byli tacy sławni jak w Azji. No trudno. Trzeba się przyzwyczaić. Odebrali swoje klucze. Sehun ruszył w stronę męskiego akademiku,a Sooyoung w stronę damskiego. Sama czuła się niepewnie... 

Sehuna

ubranie i wygląd Sooyoung


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#20 24-09-2013 o 18h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Sooyoung mam pytanie czy mogłabyś pisać z dwóch perspektyw? Najpierw piszesz jako Sooyoung, a później dwa razy enter i Sehunem, albo odzielać imieniem i nazwiskiem. Gdybyś mogła tak pisać byłabym wdzięczna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Dream (24-09-2013 o 18h46)

Offline

#21 24-09-2013 o 19h07

Miss'na całego
Nataaa
...
Miejsce: Szukasz kogoś do RPG a nikt się nie chce zgłosić? Napisz do mnie na rozpatrzę propozyję ;*
Wiadomości: 304

Chłopak uśmiechnął się do dziewczyny i poprawił grzywkę. Nie był lalusiem, ale nie lubił jak kosmyki opadały mu na oczy.
Gdy padło pytanie, uśmiechnięty odpowiedział:
- Tak. Jestem Nathaniel. -

Offline

#22 24-09-2013 o 19h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rosalia Rose

Dziewczyna uśmiechnęła się.
- Jak dobrze! Nie jestem sama, a poza tym Rosalia Rose. Możesz mówić mi Rosa. - spojrzała za okno.
Widziała muzyków. Szkoda, że nie potrafiła grać na żadnym instrumencie. Zaczęła nucić piosenkę 'Holidays', którą uwielbiała.

Offline

#23 24-09-2013 o 19h18

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Elizabteh Sheel.

Po kilku godzinach jazdy z braćmi byłam już tak zmęczona ze zasypiałam. Już zasnęłam a tu budzi mnie trąbienie i krzyki że jesteśmy na miejscu. Szybko wyskoczyłam z samochodu. Pożegnałam się z całą zgrają i powędrowałam do recepcji. Po drodze widziałam dużo osób śpiewających,tańczących, malujących i jeszcze więcej... Kiedy doszłam do recepcji Poprosiłam o kluczyk do pokoju. Dostałam papiery i kluczyk. Weszłam do pokoju walnęłam walizkę na łózko i wyszłam z pokoju. Zamknęłam go i zobaczyłam kawałek dalej osoby siedzące na parapecie. Postanowiła do nich podejść.
-Hej -powiedziałam - Jesteście nowi?-zapytałam


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#24 24-09-2013 o 19h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rosalia Rose

Dziewczyna uśmiechnęła się, ponownie.
- Tak się składa, że tak! - odpowiedziała, lekko podekscytowana. - Jestem Rosalia Rose. Mów mi Rosa.
Poprawiła swoje rozczochrane włosy i poprawiła swój strój.

Ostatnio zmieniony przez Dream (24-09-2013 o 19h24)

Offline

#25 24-09-2013 o 19h27

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

-Ja jestem Elizabeth ale można mi mówić Lisa,Lizzy lub Eli.-powiedziałam i uśmiechnęłam się.  Byłam szczęśliwa że będzie nas więcej nowych w tej szkole. Coś zaczęło mi piszczeć w kieszeni był to sygnał na Wiadomości od braci. Przesłali mi filmik jak byłam mała i płakałam za nimi jak odjeżdżali na kolonie. A pod spodem był komentarz" Teraz my tak płaczemy:)"


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4