Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7

#101 22-02-2015 o 22h27

Miss'nieobczajona
Leyzii
...
Wiadomości: 26

Mam 14 lat.
Wzrostu posiadam tylko 160 cm, chociaż bardzo bym chciała 175 cm co najmniej (za siatkówką, chociaż nie mam na to szans /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png ) i ważę 55-56 kg. Mam dość długie nogi.
Niby jestem blondynką, ale szczerze nie lubię tego koloru włosów, więc w wakacje i w przerwę świąteczną farbuję końcówki albo całe włosy na czerwień, by ładnie wyszedł rudy, albo na ciemny brąz, by wyszedł taki lekki brąz. A co do długości to mam ich kawałek za ramiona.
Oczy według mnie są najpiękniejsze z mojej twarzy (nie licząc włosów, ale mam je na głowie). Je skrywam za okularami i mam je czekoladowe.
Karnację mam trochę zaciemnioną. Nie mulatka ani nic.
Mam dużo piegów na twarzy i kilka pieprzyków na przedramieniu.
Nos mam nie za duży, nie za mały, w sam raz do mojej twarzy.
Usta mam czerwone, prawie pełne.
Paznokcie u dłoni mam w miarę zadbane, ale co chwilę się łamią, a w szczególności od kciuka u prawej dłoni. Często je maluję na jasny niebieski lub na przezroczysty z brokatem. Palce mam nawet długie. Na prawej dłoni noszę bardzo często bransoletki, jaką to zależy od okoliczności, ale zazwyczaj to czerwoną ze złotym serduszkiem albo czarną z małymi brylancikami na około.
Mój rozmiar stopy to 38-40. Nie wcisnę się w 37 już nawet.
Nienawidzę swoich zębów. Są nierówne, "świecą" żółcią, chociaż je myję, a do tego mam szparę między jedynkami.
Biust mam mały. Mam nadzieję, że urośnie. Dlatego jem skórki od chleba! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Jak chodzę ubrana? Zazwyczaj czarne rurki, bejsbolówka. Ostatnio zakupiłam dresy i w nich chodzę.
I to by było już wszystko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dziękuję i gratuluję tym co to przeczytali /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#102 07-03-2015 o 13h25

Miss'Super Saiyen
Agata112403
Długo mnie nie było..
Miejsce: Madryt, Real Madryt
Wiadomości: 8 294

No to pora i na mnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png większość z was może kojarzyć, przynajmniej te z którymi miałam kontakt np. na GG /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Wiek : 15
Wzrost: 168 cm, moim zdanie akurat
Waga: tego mówić nie lubię i nie powiem. Co prawda wiele osób nazywa mnie chudzinką ale ja się tak nie czuję. Nie lubię swojego brzucha, który trochę wystaje. Ludzie mówią mi przeesaadzaasz ale ja i tak myślę i wiem swoje..
Włosy: Ciemny brąz, do łopatek. Naturalnie kręcone ale je prostuję bo nie podobam się sobie w loczkach.
Oczy: Średnie, niebieskie. Bardzo lubię moje oczy, bo mają taki migdałkowy kształt ♥
Karnacja: Dość jasna ale nie bardzo blada.
Cera: Jak chyba każda osoba w moim wieku mam niedoskonałości ale biorę witaminy i inne rzeczy aby mieć ich jak najmniej i faktycznie, nie jest ich zbyt wiele.
Nos: Normalny, mały, zgrabny, jest po prostu okej.
Usta: Bardzo je lubię, bo są kształtne i pełne ♥
Dłonie: Mam zgrabne szczupłe palce. Zadbane dłonie, zawsze ozdobione biżuterią. Mam długie, twarde paznokcie, które zawsze są pomalowane i są jednym z moich atutów ♥
Stopy: Wiele osób mówi mi, że mam małe stópki, ale ja takie lubię. Mam rozmiar 37, najmniejsze w klasie. Nie mam problemu ze znalezieniem butów a duże stopy mi się nie podobają.
Biust: Jest to jeden z moich atutów. Największy w klasie, zawsze przyciąga uwagę chłopców ze szkoły co czasem jest denerwujące ale kwestia przyzwyczajenia. Słyszę na ten temat naprawdę sporo komplementów. Dlatego lubię nosić bluzki z większym dekoltem, ale bez przesady.
Styl: Zależnie od pory roku czy pogody ale generalnie ubieram leginsy lub rurki i do tego jakaś podkoszulka czy luźna bluzka. Wiosną kocham nosić zakolanówki i sukienki/spódniczki. Wszystko zależy od nastroju ale preferuję dziewczęcy styl
Sylwetka: Oprócz tego co już pisałam to mam długie, dość szczupłe nogi ale niezbyt je lubię bo nigdy nie są idealnie gładkie chociaż dbam o nie jak tylko mogę. Mam dość sporą pupę dlatego lubię opinające się leginsy czy rurki. Ogólnie jestem dość szczupła ale jak każda dziewczyna mam rzeczy, które mi się w sobie nie podobają.

Offline

#103 25-03-2015 o 23h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wiek: 16 lat
Wzrost: 174 cm
Waga: Aktualnie 46 kilo. To mnie przeraża, ponieważ nie odchudzam się, za to jem za trzy osoby ;__;
Włosy: Bardzo ciemny blond, trochę szarawy. Wyznaję religię krótkiego włosia - im krócej, tym lepiej.
Oczy: Niebieskie z brązowymi przebarwieniami.
Nos: Troszku złamany. Miałam cudowne dzieciństwo...
Usta: °______° Normalne. Ludzie mówią, że mam ładny uśmiech, co jest moim atutem.
Cera: Eee... Nie znam się. Wiem tylko, że jasna. Od czasu do czasu jakiś syf wyjdzie, a później zniknie. I tyle...
Dłonie: Mam długie i chude palce. Lubię swoje paznokcie - ładnie zaokrąglone, nigdy mi się nie złamały. Nigdy ich też nie malowałam.
Brzuch: Brzucho Erena składa się z : żeber, organów, skóry i 2 cm warstwy tłuszczowo-mięśniowej.
Biust: Mam duże C, które jest moim największym kompleksem. Sądzę, że mam za duże cycki i fajnie było by je zamienić na coś innego. Na przykład trochę  tłuszczyku w innym miejscu albo co...
Styl: Jestem tomboyem więc nie powiem,że ubieram jakieś spódnice, legginsy (to nie spodnie! wyjątek jest wtedy kiedy masz naprawdę zaje... fajny tyłek ^^  ). Preferuje wygodne, luźne rzeczy jak za duże koszulki czy proste spodnie. Noszę czasem bransoletkę z koralików z napisem "zombie". :3

Ostatnio zmieniony przez dead-charlotte (25-03-2015 o 23h54)

Offline

#104 27-03-2015 o 18h53

Miss'ujdzie
AngelicPretty
Także no, ten tego ;o
Wiadomości: 181

Wiek: 14 lat
Wzrost 163-164 (nie wiem dokładnie)
Waga: całe 44 kg ;__; mogę sobie jeść i jeść, a waga dalej ta sama, mam szparę między nogami, niedużą ze względu na budowę, ale jest, koleżanki mi zazdroszczą...nie wiem tu zazdrościć, ale ok :>
Oczy Uważam że mam ładne paczały, są duże w kolorze jasnego brązu, lub miedzi, sama nie wiem.. A do tego dosyć długie rzęsy
Włosy Sięgające prawie za piersi, dość długie, brązowe, ale strasznie cienkie i wrażliwe ;__; ( te kompleksy )
Cera Ni jasna ni ciemna, takie coś po środku ( moim marzeniem jest mieć porcelanową cerę jak laleczka :3) Bez przebarwień i syfów, czasem wyskoczą, ale
bardzo, bardzo rzadko, jedyne czego nie lubię w swojej twarzy to worki pod oczami T-T, może nie są jakoś tak strasznie widoczne, że wyglądam jak zombie, ale jednak są...
Biust Malutki, miseczka B lub małe C, bardzo je lubię xD, nie chciałabym mieć większych, bo potem mogłoby się skończyć tak, że zastąpiłyby mi szalik :>
Brzuch Malutki, płaski brzuszek :> ZERO mięśni niestety....
Stopy Rozmiar moich stóp mnie nie zadowala, bo są dość duże (roz.39) Jednak, mimo to są ładne i zgrabne C:
Paznokcie Wiecznie obgryzione, nigdy niemalowane :3
Styl Heh, no to tutaj jest o czym pisać, ubieram się przede wszystkim jak najbardziej uroczo, kocham falbanki, kokardki, kwiatowe delikatne wzory, pastelowe kolorki, lejące i zwiewne materiały, wzoruję się na japońskim stylu "kawaii", ale nie tylko, ubieram się też elegancko, zwykłe jeansy jakaś tam bluzka, czy sweterek... Uwielbiam spódniczki, noszę je częściej niż spodnie, jakoś mi wygodniej i w ogóle wydaje mi się, że dodają mi uroku. Oprócz tego wszystkiego potrafię wyjść w sukienkach w stylu japońskiej lolitki, są urocze, ale okropnie drogie, posiadam tyko dwie T-T Hmm no to chyba tyle w tym temacie C:
Zęby Mam ładny uśmiech i białe równe ząbki..
Ogólnie CHYBA jestem ładna xD Przynajmniej tak ludzie mi mówią ;x


https://38.media.tumblr.com/tumblr_m6xbuwG7kY1qbvovho1_500.gif

Offline

#105 28-03-2015 o 20h12

Miss'nieobczajona
Tella
...
Wiadomości: 18

Jestem brunetką (włosy sięgają mi do ramion)
Mam 10 lat.
154 cm wzrostu (dalej rosnę...)
Oczy mam koloru niebiesko-szarego  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif
Usta mam jasnoróżowe bądź różowo-łososiowe  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png
Więcej nie pamiętam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Pozdrawiam!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Ostatnio zmieniony przez Tella (28-03-2015 o 20h13)

Offline

#106 02-04-2015 o 10h17

Miss'całkiem całkiem
BonnieBennett
the baddest female
Wiadomości: 94

Wiek: 14
Wzrost: nie jestem pewna, bo dawno się nie mierzyłam, ale coś koło 175 cm? chciałabym być kilka cm niższa
Waga: 60-62 kg, mam moim zdaniem dobrą przemianę materii, ponieważ jem bardzo dużo, codziennie na obiad dostaję fast foody typu frytki, nuggetsy, hamburgery w dużych ilościach, ponadto często jem bardzo szybko, paczkę chipsów które mają powiedzmy 600 kalorii wchłaniam w 10 minut D: objadam się po nocach, ale piję też bardzo dużo wody i to też trochę mnie chroni przed byciem pulchnym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Oczy: jak byłam mała to miałam heterochromię, jedno oko niebieskie a drugie zielone, teraz mam oba zielone /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ogólnie to nie lubię mojej powieki, bo tragicznie wygląda na mnie eyeliner, mogę rysować tylko skrzydełka bo jak zrobię linię na calej powiece to wyglądam jak panda
Włosy: to chyba mój największy kompleks. Jak je będę suszyć i prostować szczotką po umyciu to mam wielką szopę, a jak nic nie zrobię, to z kolei mam wielki, kręcony przyliz. Dwa miesiące temu robiłam sobie zabieg keratynowy i już lepiej się mają moje włosy, ale wciąż strasznie zazdroszczę osobom, które mają naturalnie proste. Jeśli chodzi o kolor to jest to ciemny blond ale taki wchodzący w odcienie szarości, na wakacje planuję zafarbować na ciemny brąz
Cera: kiedyś byłam strasznie opalona, a teraz jestem dosyć blada, mój kolor skóry jest dosyć żółty, a chciałabym porcelanową cerę : ( Używam dużej ilości maseczek i peelingów, nie miałam nigdy trądziku  ani nic, raz na ruski rok pojawi się jakiś pryszcz
Stopy: rozmiar 40
Styl: nic specjalnego, bluza i jegginsy (bo nie znoszę dżinsów i w całym moim życiu miałam jedną parę, którą założyłam 2 razy i powiedziałam dość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)
Figura: mam długie, szczupłe nogi i ręce, jedynym problemem jest mój brzuch, który jest okrągły i wystający, czuję się cały czas opęczniała, ale to ze względu na mój tryb życia i żywienie


https://33.media.tumblr.com/d4268c29a3c74dc7a5dea463627f3cf2/tumblr_nunkcfNan91sgqdobo1_540.gif

Offline

#107 01-08-2015 o 10h17

Miss'na całego
bombka65
Pani Jednorożek
Miejsce: Pora na przygodę
Wiadomości: 255

Ja  :
Wzrost:150 cm 
Włosy :blond ,do pasa
Oczy:niebieskie
Waga:30,07



Offline

#108 01-08-2015 o 11h32

Miss'całkiem całkiem
TheSciuwa
...
Miejsce: Westeros
Wiadomości: 117

Wzór skopiowany od Yvonne, mam nadzieję, że się nie pogniewasz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Wiek: 14 lat
Wzrost: 167cm
Waga: ok 50kg
Włosy: ciepły ton brązu sięgają za biust *.* proste
Oczy: szaro zielone, jak się pytam to nikt nie wie
Karnacja: nie jestem jakoś blada, ale nie jestem opalona
Twarz: owal
Cera: mieszana, strefa T przetłuszczająca się + syfki, poliki normalne
Nos: szerszy
Usta: brzoskwiniowe, pełne
Brwi: cała Cara Delevingne
Uszy: przekłucie Lobe (te standardowe)
Dłonie: bez skórek, paznokcie w cały świat, pół jest twardych i długich a reszta słaba i krótka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Stopy: Paznokcie krótkie twarde
Zęby: nie mówmy o nich /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Biust: nikt o nim szczególnie nie pisze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Talia: delikatne wcięcie
Inne: okularki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png bo jestem ślepa jak kura po zmierzchu
Cechy: infantylna kreatywna koleżeńska
Styl: ubieram się jak wszystkie nastolatki, wyróżniają mnie okulary. Dobrze wyglądam w niebieskim, nie lubię na sobie total look black, ale na innych mrrrr. Czasem mam odwagę na coś bardziej szalonego to do moich trampek zakładam skrzydła, a na włosy opaskę z uszami kota.

Ostatnio zmieniony przez TheSciuwa (01-08-2015 o 11h33)


Games of Trones

Offline

#109 01-08-2015 o 16h36

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Pora wypełnić kwestionariusz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Wiek : 18
Wzrost: 160 w kapeluszu, czyli dokładnie 159
Waga: 45,5 kg (nie, nie odchudzam się). Nie odmawiam sobie niczego. Ot, taka przemiana materii.
Włosy: długie, do łopatek w kolorze ciemnego brązu
Oczy: Koloru nieokreślonego. Zielono-szaro-niebieskie z szaroniebieską obwódką XD Koloru i tak prawie nie widać, bo źrenice mam zawsze powiększone jak u narkomana.
Karnacja: Blada jak u anemika.
Styl: Trudno powiedzieć. Lubię proste, klasyczne rzeczy, bez zbędnych osób. Uwielbiam paski (czarno-białe lub granatowo-białe), kratki i małe groszki. Zazwyczaj noszę spodnie. Moją miłością są białe koszule, które niezależnie od okazji noszę z rękawami podwiniętymi do długości 3/4 i buty ''oksfordki''. Moja garderoba nie jest zbyt kolorowa. Wolę kolory stonowane. Wyjątkami są czerwień, fiolet i kobalt. Nie zobaczysz mnie w bluzach z kapturem lub sportowych butach.

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (01-08-2015 o 16h38)

Offline

#110 02-08-2015 o 17h57

Miss'Żółtodziób
kama304
...
Wiadomości: 9

/modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/snif.gif  /modules/forum/img/smilies/sniff.gif  /modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif  /modules/forum/img/smilies/miou.gif  /modules/forum/img/smilies/content3.gif  /modules/forum/img/smilies/content4.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/hein.gif  /modules/forum/img/smilies/larme.gif  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif  /modules/forum/img/smilies/blebl.gif  /modules/forum/img/smilies/bisou.gif  /modules/forum/img/smilies/bave.gif  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/mad.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png


kama:*

Offline

#111 02-08-2015 o 17h59

Miss'Żółtodziób
kama304
...
Wiadomości: 9

wiek 16
waga 50


kama:*

Offline

#112 02-08-2015 o 22h34

Miss'wow
Tayuri
...
Wiadomości: 671

Wiek : 19
Włosy: Bazowe, przechodzące w rudy. Sięgają prawie do tyłka xd
Oczy: Brązowe, małe, z krótkimi rzęsami (nie lubię ich)
Cera: Tragiczna, często jestem czerwona na twarzy xd
Usta: Duże, pełne.
Wzrost: 166cm (marzę o 170, ale to już sie chyba nie stanie xd)
Waga: 49kg
Stopy: Rozmiar 38-39
Zęby: Dolne równe, górne krzywe xd
Ogólny opis reszty: Noszę czarne okulary kujonki, nie mam określonego stylu, zakładam to, w czym mi wygodnie.. Lubię mieć pomalowane paznokcie. Mam szerokie biodra xd


(>^.^)> ♥ 『何もいらないただ側にいて』

Offline

#113 03-08-2015 o 10h50

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Wiek ---> okrągłe 13 :]
Wzrost ---> około 163 cm
Waga ---> o zgrozo! 50 kg :[
Włosy ---> myszaty brąz, długie do łopatek (albo nieco za). W każde wakacje farbuję je na rudo <3
Oczy ---> moje odwieczne utrapienie. Pytam się innych: ,,jaki to kolor?" Rodzina mówi niebieski, znajomi zielony albo brąz, ją sama nie potrafię określić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Reszta twarzy ---> nos lekko (moim zdaniem) zakrzywiony w takiego "garba",: ale mama mi mówi, że jest normalny. Usta wąskie, lekko różowawe. Gdy wychodzi słoneczko, to pojawiają się drobne piegi <3
Cera ---> w sumie, to cały czas mam coś na twarzy. Nie są to może neonowe pryszcze, ale i tak z tym walczę. Jestem bardzo blada, wręcz chorobliwie szara.
Figura ---> mały (ale i tak za bardzo wystający) brzuszek rekompensują mi szczupłe, długie nogi. Mam między udami maleńką szparkę, ale chyba to przez moje szpotawe kolana (jazda konna robi swoje)
Biust ---> nie mam się czym chwalić. Może całkiem płaska nie jestem, ale szału nie ma. Wbrew pozorom nie narzekam na to, przynajmniej nikt mi się nie wpatruje w dekold, jak moim koleżankom ;]
Stopa ---> 37, ale zależy od firmy
Styl ---> preferuję wąskie, długie spodnie i kolorowe, luźne koszulki. Nie znoszę żakietów, zamiast nich wybieram bluzy :]

Ostatnio zmieniony przez kucykowa9 (05-09-2015 o 15h58)

Offline

#114 04-08-2015 o 23h17

Miss'Żółtodziób
Naaala
...
Wiadomości: 1

Wiek: 14 lat
Wzrost: Mam 159 cm wzrostu, co poradzić, niska jestem ;D
Waga: 47 kg raczej dobrze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Typ figury: nie wiem, nie umiem określić ;D
Włosy: każdy mówi, że czarne jednak ja zawsze stawiam na swoje i WIEM, że są po prostu BARDZO ciemno brązowe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Oczy: Mam delikatną heterochromie (chyba to tak było) ponieważ mam jedno oko szaro niebieskie a drugie zielone ^^
Karnacja: Jestem blada jak trup xde mój wujek zawsze mi mówił, że ledwo da mnie się rozróżnić ze ścianą XDE
Twarz: ludzka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Skóra: mam tak dziwnie 'czystą skórę' tak jak to niektórzy mówią.
Nos: wiecznie zaczerwieniony, szczerze nie wiem dlaczego ;D Niektórzy mówią, że to 'urocze' jednak dla mnie to prawdziwa udręka xD
Usta: raczej wąskie
Brwi: zwykłe, ciemno-brązowe brwi ;-;
Uszy: normalnie przebite
Dłonie: raczej małe w porównaniu do moich rówieśników ( jestem raczej 'najmniejsza XD)
Stopy: 38 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Zęby: zęby jak zęby, fakt nie są białe tak jak z reklamy pasty do zębów, ale ujdzie
Talia: raczej normalna, jest wcięcie, pępek mam więc na luzie B-)
Inne: mam znamię na udzie, przypominające mi 'kotka' /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png To musiało być przeznaczenie bo jestem straszną kociarą ^^
Styl: Nie mam stylu, nie obchodzą mnie ''krzyki mody'' czy jakoś tak. Ubieram się w co chcę, nie jestem za bardzo jak niektóre dziewczyny z mojej szkoły, ja zamiast łazić po sklepach 3 godziny, wole se kupić czekoladę i iść do domu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png A jeśli chodzi o makijaż: standard, nie używam podkładu,maluję tylko rzęsy i przejeżdżam usta pomadką. I voila oto ja ^^
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#115 11-08-2015 o 18h30

Miss'na całego
olka176
Nie ma ! Skończyła się klawiatura :P
Miejsce: Polska xD
Wiadomości: 253

Mam 11 lat.
Wzrost : 150 cm /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Włosy: proste , puszyste, blond ciemny , do ramion i 5 cm więcej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Oczy : Szaro-zielone
Brwi i rzęsy :Czarne
Usta: wyraziste
Wady: Za dużo piegów i wystających żył
Karnacja : Jasna , lekko opalona , pare pieprzyków na ramieniu.
Najczęściej noszę kucyk /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Hej ;-; . Mam bana. Już się nie zobaczymy. To 4 ban ! Moja siostra to Aleksa56, Możemy się przez nią kontaktować ! Do tych którzy mi napisali wiadomości , niestety ich nie odczytam ! Żegnajcie -!
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#116 12-08-2015 o 13h28

Miss'ok
Sarangerel
...
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 63

Niektóre z Was tak szczegółowo się opisują, że można by jakieś randki tu poustalać zaraz, haha. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png 
Ja też się opisze, a co.

Wiek: 21
Wzrost: Całe 157 centymetrów czystego zła.
Waga: Aktualnie 43kg, muszę się pilnować, by nie spadała. @-@
Oczy: Zielone. W zależności od pory dnia czy mojego nastroju, zmieniają odcień. Zabawne to trochę, piszą o tym w internetach, a ja nigdy nie wierzyłam. Ostatnio to zauważyłam dopiero.
Włosy: Miałam mieszankę kasztanu z czekoladą, sięgające do tyłka, ale w kwietniu ścięłam. Obecnie mam rude, wycieniowane, sięgające za uszy. Diametralna zmiana, ale bardzo na plus, imo ^^
Cera: Jestem małym wampirkiem, mam uczulenie na słońce, toteż jestem bardzo blada. Gdy miałam czarne włosy, ludzie na ulicy co chwila się pytali, czy się dobrze czuję, bo wyglądam jakbym mdlała. Dodatkowo mam dość cienką skórę i widoczne żyły, ale to wygląda mega, jak pomalowane płótno. Jestem arcydziełem XD
Styl:Swój własny. Raz lolita, raz nu goth, raz zwyczajnie. Ostatnio też polubiłam wciskać się w garnitury i udawać, że jestem otokoyaku. /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Figura: Jestem niska, chuda, drobna, wyglądam na 15 latkę. Dziecięca twarz i głos też mi nie pomaga. No ale to dobrze, dłużej młoda będę  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


最後のダンスは俺の物
お前は俺と踊るさだめ

Offline

#117 12-08-2015 o 21h03

Miss'nieobczajona
Rosellie
...
Wiadomości: 16

Wiek: 15 lat
Wzrost: 157 (mam nadzieję, że jeszcze urosnę  /modules/forum/img/smilies/snif.gif )
Waga: nie pamiętam, ale jestem bardzo szczupła, sama skóra i kości
Oczy: mam małe oczy o kolorze zielonym, pod jasnym światłem zmieniają kolor na bursztynowy...dziwne  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Nos: ponoć jest mały, jednak za każdym razem gdy spoglądam w lustro widzę wielki kinol xD
Usta: średniej wielkości, nie za duże, nie za małe
Włosy: Ciemny blond lub jasny brąz, jak kto woli, sięgają do połowy moich pleców.
Cera: Blada, nie mogę się opalić, parę razy miałam sytuację, że jakieś dziecko nazwało mnie wampirem  /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif , kiedyś posiadałam wyraźne piegi, jednak teraz są widoczne tylko przy lustrze, mam pieprzyki na ciele i coś w rodzaju "znamienia".
Inne: Mam cienkie i giętkie palce, lubię się bawić wyginając je  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
To wszystko. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Rosellie (12-08-2015 o 21h03)


Nie bądź fałszywą kopią kogoś, bądź prawdziwą wersją siebie. ♥

Offline

#118 25-08-2015 o 23h43

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

♧173cm wzrostu
♧farbowane blond wlosy do ramion (z natury jestem brunetka)
♧niebieskie oczy
♧19 lat c:
♧waga ok 55kg


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#119 04-09-2015 o 22h11

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

No to może i ja się opisze:
Wiek: 21 lat
Wzrost: 175 cm
Waga: 56 kilo
Włosy: Sięgają łopatek. Są brązowe, zawsze pod światło wyglądają jak rude. To moja zmora, bo na zdjęciach jestem rudzielcem. Miałam już fioletowe, czarne i czerwone włosy.
Oczy: Kiedyś ciemny, piwny kolor. Teraz zielono brązowe. Siostry zazdroszczą mi długich rzęs.
Cera: Jestem bardzo blada. Nigdy nie mogę się oplić. Nawet tegoroczne upały nic nie wskórały /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Uszy: W lewym uchu dwie dziurki, a w prawym cztery. Muszę przyznać, że sama sobie igłą przekuwałam...
Styl: Ubieram się w ciemne kolory, najczęściej czarne rzeczy. Uwielbiam moją skórę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#120 06-09-2015 o 22h12

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

Wiek: 17
Wzrost: 170
Waga: 66 kilo
Włosy: Rozjaśnione do jasnego blondu, prawie do ramion. Naturalnie mam ciemno brązowe. Miałam rude, czarne, wiśniowe i różowe.
Oczy: Brązowe. Mam krótkie rzęsy. Dużo osób mówi mi, że mam ładne i duże oczy, ale ja jakoś tego nie widzę.
Przez całe gimnazjum ubierałam się praktycznie cała na czarno. Standard to bluza, spodnie i jakiś t-shirt. Ciemne kolory. Teraz dopiero zaczynam kupować jakieś jeansy, spódnice, sukienki, parki, swetry, ale kolory też zazwyczaj stonowane.


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#121 06-09-2015 o 23h12

Miss'OK
Evvers
^It's me.
Wiadomości: 1 486

Wiek : 19.
Wzrost: Tego wam nie powiem, ale nie dużo.
Waga: 42 kilo, może będzie mniej.
Włosy: Czarne, do ramion, naturalnie się kręcą, ale z reguły je prostuję. Kwestia estetyki.
Oczy: Zielone, ale nie lubię ich. Kotów kat ma oczy zielone, nie? Dla mnie nijaki kolor, nikt się w nim nie kocha, są ciemne i nudne.
Karnacja: Jestem dość blady, raczej anemiczny.
Cera: Nie mam na co narzekać, ostatnio wyskoczył mi jakiś trądzik, ale to za sprawą średniego odżywiania - zasłaniam go podkładem i po problemie.
Nos: Nie duży, mam specyficzny przedziałek na jego środku, co wygląda trochę jak dupa, ale już dawno się przyzwyczaiłem.
Usta: Moje usta mają kształt serduszka, z góry. Ktoś kiedyś mi powiedział, że to bardzo ładne. Są dość specyficzne.
Dłonie: Niezbyt długie, ale dostosowane do całej sylwetki. Szczupłe, wyjątkowo. Najbardziej koścista część mojego ciała, lubię je, o ile mam długie paznokcie. Teraźniejsze mają ponad dwa centymetry, więc mi się podobają, choć są czerwone, a za tym już nie przepadam.
Stopy: -.
Biust: -.
Styl: Emo, trochę gotycki, lubię czarne rzeczy, trochę jara mnie pin-up, nie wiem czy ubieram się dziewczęco czy jak chłopak, mieszam wszystko i robię to co chcę. Powinienem nosić więcej biżuterii, bo uwielbiam takową, no ale nie mam.
Sylwetka: Cóż, nie umiem tego określić, mam problem sam ze sobą.

Offline

#122 06-09-2015 o 23h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wiek: 13-14.
Wzrost: 157-160 cm.
Włosy: Za pas. Falowane i strasznie gęste.
Oczy: Duże.  Kolor raz niebieskoszare, a innym razem zielonoszare.
Karnacja: Strasznie blada. Można porównać do kartki papieru.
Stopa 36-37
Sylwetka: Szczupła.

Offline

#123 13-05-2016 o 14h07

Miss'ok
Marcelax
On the way to Wonderland
Wiadomości: 50

Lat 18 ,
Wzrost ok 160
Waga 45 tak ważę za mało ale cóż nic nie poradzę.
Włosy kręcone, farbowane, coś koło brązu trochę jasnych pasemek, za łopatki.
Oczy szaro-niebieskie a w środku mają jakiś niezidentyfikowany kolor.
Chyba jestem blada w każdym razie zawsze wychodzę tak na zdjęciach.
Hmm... Mam "myszkę" na łopatce od urodzenia
Jeżeli chodzi o nabyte znaki na ciele to jest to tatuaż na plecach.
Ubieram się zazwyczaj w ciemne rzeczy ale i kolorowe też czasem nałożę .
Moje przyjaciółki śmieją się ze mnie bo praktycznie zawsze noszę szalik c:
Co poradzić, że jest mi zimno >.<
Powinnam nosić okulary ale odkąd usiadłam na starych załatwienie nowych zajmuje mi dużo czasu xd
Bez podkładu i pomalowanych brwi nie wyjdę z domu (mam brzydką cerę wiec jakoś trzeba ją zakryć, to taki jeden z moich kompleksów)
A no tak mam trzy pieprzyki na policzku które tworzą trójkąt, śmieszne są, kiedyś ich nie lubiłam c:


"When loneliness is knocking on your door
Everything you loved just disappears
And when you feel that everything is lost
You need to know"
There's no life without tears "

Offline

#124 13-05-2016 o 15h33

Miss'Żółtodziób
klaudia0614
...
Wiadomości: 5

Wiek: 17 lat.
Wzrost: 157cm (tak wiem niska)
Waga: 55kg (wiem, że nie jestem szczupła, więc oszczędź sobie)
Włosy: Aktualnie rude (naturalnie czarne); grzywka lekko na bok; z długości to tak do pępka; często prostuję.
Karnacja: Mówią mi, że wyglądam jak mulatka.
Stopa: 36-37
Oczy: Wpada w czerń.
Makijaż: Może i mam te 17 lat, ale nie jestem za tapetą na twarzy, dlatego jedyne czym się maluje to tusz do rzęs, a czasem wąskie kreski eylinerem, nic więcej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ps. Ogólnie myślałam, że są tu same dzieciaki, a teraz jak tak patrzę to jednak sporo się myliłam. Pozytywnie ^^
Dodałabym zdjęcie, ale jednak wolę nie ☺

Offline

#125 28-05-2016 o 13h46

Miss'całkiem całkiem
Ventus
...
Wiadomości: 137

Wiek- w tym roku będę miała 17 latek  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Wzrost- 174 cm /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Waga- Hahaha wolę nie wspominać ale jest 3 kg poniżej zboczonej  /modules/forum/img/smilies/content3.gif Ogółem przyzwyczaiłam się do swojego ciała i nie wstydzę się go. Mam długie nogi i delikatny brzuszek ale idzie się przyzwyczaić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Włosy- ciemny brąz, kręcone ale wiecznie je prostuję. W długości to za łopatki, za zapięcie stanika /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Około do połowy pleców, z szalonymi, jasnymi pasemkami na grzywce i od spodu !
Karnacja- ogółem kiedyś miałam ciemną a teraz jestem blada. Obecnie trochę opalona.
Oczy- brąz z bardzo ciemnymi obwódkami. Moja koleżanka z byłej klasy jarała (w przenośni) się nimi, twierdząc że wyglądają jak wampirze (ahh, ten Zmierzch)
Makijaż- NIE, nie maluję się. TO NIE JEST CHOROBA- jak twierdzi mój sąsiad.
Twarz- chyba mnie w młodości łopatą gasili po twarzy. Hahaha normalna.
Ubrania- ciemne, czarne/szare. Jedyne kolorowe to jeansy które wielbię <3 Wieczne spodnie, nie wyobrażam siebie w spódnicy/sukience do szkoły czy gdzieś na spacerek, ewentualnie do kościoła.

Hahaha ja w kilku zdaniach.

Offline

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7