Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 6 7

#76 22-08-2013 o 17h51

Miss'nieobczajona
Viktoria95
...
Wiadomości: 33

Wzrost:165cm
waga:u mnie temat tabu, choć gruba nie jestem
Oczy brązowy
włosy też brązowe
Cera obólnie średnio blady, chyba, że przed testem (wtedy jestem zupełnie biała)
ubranie: T-shirt/bluza, leginsy/jeansy i trampki, żadko sukienki nigdy spudnice.

Offline

#77 22-08-2013 o 20h33

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Kaede napisał

Jessica23 napisał

A tak serio, serio komuś chcę się to czytać...?\

Liczyłam na jakieś foteczki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Regulaminy Beemoov zakazują publikacji zdjęć osób poniżej 18. roku życia, więc zdecydowana większość osób z tego wątku i tak nie mogłaby się zaprezentować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Fakt  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#78 28-08-2013 o 16h19

Miss'ujdzie
missola1
...
Miejsce: Stolica coś ci to mówi ? jak nie to uważaj na lekcjach
Wiadomości: 209

Wzrost: 160 cm
Waga: 55 kg
Kolor oczu: niebieskie
Włosy: blondynka do ramion
Cera: blada
Ubieram się  Raz tak Raz tak  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png


      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ_9AWUX5s-xUlkIzAjW8pInF3WKvI0bmhpxdXKfuE-Qo5SlaKBw

Offline

#79 29-08-2013 o 10h45

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

wzrost: 180cm
waga: mniej więcej 78kg
oczy: trochę zielone, trochę szare..nikt nie potrafi dokładnie określić ich koloru ale mówią, że są ładne i tajemnicze../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
włosy: blond, za ramiona, proste, naturalne pasemka..takie mam od zawsze;) nigdy nie farbowałam włosów bo każdy mówi, że szkoda tak pięknego i oryginalnego koloru:D
figura: hmm..mam mały biust i oponkę na brzuchu..to moje kompleksy../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
ale za to mogę się pochwalić długimi i zgrabnymi nogami oraz fajną pupą../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
twarz: wszystko mam dość kształtne i proporcjonalne..ogólnie mam dość ładną twarz:)
karnacja: dość jasna..teraz już nie tak trupio-blada jak w dzieciństwie ale nadal jasna..
styl: ciężko określić../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png mieszany..heh potrafię się dostosować do każdej okoliczności a w szafie mam tonę ciuchów w najróżniejszych stylach../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
na co dzień noszę najczęściej: bluzeczka lub tunika, rurki lub legginsy, balerinki lub botki plus jakieś fajne dodatki../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
ostatnio przyzwyczajam się do sukienek..heh
lubię też szpilki ale z racji mojego wzrostu noszę tylko okazjonalnie..
cóż, wybrałam ogólne info..tak żeby mniej więcej przybliżyć moją skromną osobę..
pozdrawiam!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#80 30-08-2013 o 13h47

Miss'ok
vellene
...
Miejsce: Głubczyce
Wiadomości: 78

wzrost: 170 cm
waga: 55 kg
oczy: piwne
włosy: długie, ciemno brązowe, rozjaśnione końcówki (miałam czerwone, niestety kolor się zmył i teraz jest rudy o.O )
karnacja: jasna
twarz: chyba owalna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
biust: maaaały ;( chłopak siostry ciągle daje mi o tym znać, taka z niego menda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
ubiór: różnie to bywa, nie potrafię się zdecydować na jeden styl /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png jednak w mojej szafie przeważają T-shirty i jeansy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png jednak na lato uwielbiam ubierać sukienki, są taakie wygodne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png na nogach zazwyczaj trampki, niestety nadal nie potrafię chodzić na obcasach (choć bardzo mi się podobają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)

Offline

#81 02-09-2013 o 20h02

Miss'wow
Kiromiko
...
Miejsce: Nibylandia
Wiadomości: 518

Wzrost: 159 (mam 12 lat, więc chyba niską osobą nie jestem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png )
Waga: 48 kg
Oczy: piwno-zielone (czyli w skrócie - żółte, a raczej jak mówi moja przyjaciółka "piękne piaskowe" xD )
Włosy : Przed łokcie, blond z grzywką na bok, proste. W wakacje maluję sobie końcówki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Karnacja: jasna
Figura: Gruba może i nie jestem, ale mam wystający brzuch /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Moja mama mówi, że kiedy była w moim wieku to też tak miała i jej przeszło, ale ja się z tego powodu dołuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Biust to no comment... W wieku 12 lat nawet miseczki A nie noszę,,,
Ubiór: Uwielbiam wzorzyste spodenki *.* I do tego jakiś t-shirt. Nienawidzę nosić dresów.
Noszę dużo bransoletek z muliny.


https://78.media.tumblr.com/af11d7ef29128e0fc82670dcffe45988/tumblr_p1oejmUsGb1u4fty1o2_540.gif

Offline

#82 02-09-2013 o 20h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Lerin napisał

Oliwia napisał

Powaliło mnie ostatnie zdanie ;3

Ah dziękuje, dziękuje *kłania się, olśniewając nadmierną szczerością i głupotą*

Vodoka!
Skoro ty jesteś "grubasem" mając 170cm wzrostu i 55kg to według twojego "znacznika" jaką ja mam rangę mając 160cm i tą samą wagę...? /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

chudzinka !

Offline

#83 02-09-2013 o 20h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A już się rozpędziłam nad wstawianiem zdjecia a tu poniżej 18 nie można -_- yhhhh
no tak tak to jest gdy jest sie gwiazdą i nie można publikowac niektórych własnych zdjęć xD hihihiih xD coś mnie chyba mocno rypnęło chyba cegła >.<

Offline

#84 02-09-2013 o 21h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wzrost: 165 cm
Waga: 43-45 kg
Kolor oczu: ciemny brąz
Włosy: szatynka, lekko za piersi, naturalnie kręcone, aktualnie proste jak druty po keratynie
Karnacja: nie jest blada, nie jest też opalona
Typ figury: nieokreślona (?) Ze względu na spore biodra i duże wcięcie w talii byłabym klepsydrą, gdyby nie fakt, że brak mi cycków i mam chude nogi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nieforemna jakaś jestem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Ubiór: rurki, sukienki, spódnice, topy, bluzki, koturny, obcasy, baleriny i od biedy czasem trampki po szkole. Lubię styl dziewczęcy/kobiecy. Cenię w garderobie prostotę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nie lubię t-shirtów z nadrukami, dresów, ubrań oblepionych cekinami/brokatem...

Offline

#85 17-04-2014 o 13h05

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 21

mam ciemno brązowe włosy sięgające do pasa mam 10 lat wzrost 146 waga 30 ileś cera normalna uwielbiam w szafie ze spodni tylko gietry bluzki w większości tuniki buty trampki często noszę też kamizelki i bluzy na głowie opaski mam w szawce około dwudziestu i jeszcze mi mało no to na tyle cześć  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


wera111115

Offline

#86 17-04-2014 o 14h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

cześć wam .
Ja jestem14latką ,mam 163cm wzrostu , i jestem dość szczupła , mam też półdługie brązowe włosy , i brązowe oczy , i mam ciemną karnację .
jeśli chodzi o szafę to kocham długie spódniczki ( często w nich chodzę ), i wysokie obcasy , krótko mówiąc mam dziewczęcy styl  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#87 23-04-2014 o 22h17

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Mam na imię Marcelina.
Włosy: Ciemnobrązowe dosięgające prawie do kolan.
Oczy: Są duze i zaokraglone także ciemne.
Wiek:14 lat
Karnacja:taka normalna
Waga:każdy jest przerażony jak na mnie patrzy bo jestem bardzo ale to bardzo chuda chociaż ja myśle że jestem gruba a waże 40kg
Wzrost:170CM
Jestem:Baaaaardzo rozadana,dowcipna i szalona.
Zainteresowania:między innymi akrobatyka.
Rodzina:Mama ma na imię Nadzieja,tata ma na imię Patryk,Siostry:
16-letnia Laura,15-letnia Gala i ja 14-letnia Marcelina mam jeszcze 25 psów ale już pisac mi się nie chce chyba tyle wystarczy.

Offline

#88 24-04-2014 o 08h52

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

Mam na imię Kaśka.
Włosy: Niezidentyfikowany kolor Xd Coś pomiędzy rudym ,a brązem.
Oczy:Troszkę niesymetryczne.Kolor niebieski ,lecz podobno jedno oko jest jaśniejsze ,a drugie ciemniejsze
Wiek:18lat
Karnacja:Okropny ze mnie bladzioch ,a do tego cięzko mi się opalić ;/
Waga :51-52kg
Wzrost:164cm
Jestem: Megaa sarkastyczna , ale i miła . Zazwyczaj służę pomocą i dobrą radą.
Co do figury to myślę ,że najbardziej stawiałabym na klepsydrę.
Twarz : okrągła  buuu
Biust: Miseczka C przy obwodzie 70 co zdecydowanie utrudnia dobranie biustonosza XD
Ubiór:Znana jestem z moich odchyleń w ubiorze. Raz wyglądam jak rockowa dziewczyna,potem jak dresiara ,a na koniec mini i buty na obcasie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Lubię styl hmmm kobiecy pomieszany ze sportowym . Chodzi głównie o to żeby był kobiecy ,sexowny ,ale bez konieczności noszenia niewygodnych ubrań XD

Ostatnio zmieniony przez kazikowazmc (24-04-2014 o 08h52)

Offline

#89 28-04-2014 o 17h50

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

Wzrost: 160 (hobbit, wiem)
Waga: w trakcie zrzucania wagi (BMI: 21)
Długość włosów:  naturalnie są kręcone, wyprostowane sięgają do bioder
Styl ubierania: Glamur Rock (mieszanka ciężkiego rockowego stylu z elegancją)
Makijaż: zawsze podkreślone oczy, zamiłowanie do szminek wszelkiego koloru. (bez makijażu wyglądam jak dzieciak ;A/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Karnacja: jasna (nienawidzę solarium)
Charakter: Uparta, szczera do bólu.

Offline

#90 28-04-2014 o 19h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A oto i ja! (;
Wiek : 15
Wzrost : 172/3? nie wiem, bo dawno się nie mierzyłam, aczkolwiek jestem wysoka ;P.
Waga : 58/60(?) ostatnio ważyłam się jakieś... Trzy miesiące temu? Chyba tak Xd
Włosy : baardzo ciemny blond. Mam (naturalne!) strasznie jasne (można rzec platynowe) pasemka, ale nie na całej głowie. Są cienkie i w liczbie około pięć. Jak byłam mała, to ludzie na ulicy pytali moich rodziców, czy chodzą ze mną na balejaż! He, he! ;D. Włosy mam długie odrobinę za łopatki, ale są naturalnie kręcone, więc zapewne odrobinę jeszcze dłuższe. Do tego strasznie grube, można by nimi obdzielić trzy głowy, czego na co dzień ( i na moje szczęście) nie widać. Można to zaobserwować jedynie po wysuszeniu ich suszarką, lub trzymanie ich w dłoniach.
Twarz : raczej owal, ale niezbyt pociągły. Podbródek mam raczej mały, zaznaczone kości policzkowe (aczkolwiek nie wystające ;P), duże oczy (szaro-niebieskie, raczej niezidentyfikowane, bo kiedy nie patrzę pod słońce jest to bardzo chłody odcień szarości, wpadający w niebieski). Rzęsy mam czarne, brwi naturalne i dosyć kształtne. Nie są ani za długie, ani za krótkie (nic nie musiałam z nimi robić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png). Nos, jak nos. Prosty, raczej nie zadarty, spory, ale nie ogromny (nie przypomina kartofla Xd ;P). Usta pełne, dosyć spore. Czoło niskie (yuppyyaa!  ;D), dlatego z powodzeniem mogę nosić różne wymyślne fryzury (wykonywane przez moje przyjaciółki z niesamowitą pasją).
Cera : na jesieni i w zimie jestem potwornie blada, za to kiedy pojawia się słońce opalam się w dosłownie godzinę i chodzę po świecie ze skórą w kolorze oliwkowym. I nigdy mi się nie zdarzyło spalić na słońcu. Farciara ze mnie ;P.
Figura : klepsydra, chyba... Mam dość dobrze (żeby nie powiedzieć, że za dobrze) widoczną talię, która jest dosyć wąska, co jest tym widoczniejsze, że moje biodra już takie wąskie nie są... (he, he ;P).
Ubiór : - to, co wygodne i w czym czuję się dobrze. Lubię zarówno bluzy i rozciągnięte swetry, jak i dopasowane ciuchy, ale wszystko raczej hmm... No, powiedzmy, że nie są to ciuchy "pierwsze lepsze", które mi wpadły w ręce Xd. Raczej przywiązuję wagę do swojego wyglądu, jeśli o to chodzi ;D. A! I nigdy nie rozstaję się z jeansami! Spódnice i kiecki zakładam tylko, jeśli NAPRAWDĘ muszę, bo ich nie cierpię. Na nogi trampki lub jakieś wygodne balerinki jesteśmy w domu. Można powiedzieć, że typowy ze mnie rock'n'rollowiec, nie tylko ze względu na styl ubierania się, ale także ze względu na charakter. (; Prferuję raczej gamę ciemnych kolorów(aczkolwiek białym od czasu do czasu nie pogardzę).
Makijaż : ciemna oprawa oczu. Kreski (ostatnio nauczyłam się wykorzystywać do tego celu różnokolorowe kredki - efekt po prostu [cenzura]!). I w końcu nauczyłam się smooky eyes! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Co do ust, to raczej delikatnie, chyba że od święta.

Ostatnio zmieniony przez Rachel8 (29-04-2014 o 20h28)

Offline

#91 28-04-2014 o 20h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Włosy: jasny brąz, do bioder, lekko falowane
Oczy: zielone, długie rzęsy
Wzrost: 170cm
Cera: normalna, w lato szybko się opalam, czasem jakieś pryszczyki :[
Makijaż: kreski, tusz do żęs
Waga: 50/52kg zależnie od wielu czynników (w lato mniej, bo biegam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png )
Styl: ogółem jeansy, T-sirt, czasem spódniczka lub sukienka

Ostatnio zmieniony przez Nelly986 (28-04-2014 o 20h31)

Offline

#92 08-05-2014 o 18h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam 165 cm wzrostu. Mam 15 lat. Jestem naturalną blondynką o żółtych refleksach na włosach. Ale pofarbowałam włosy na ciepły, jasny brąz i momentami sprwawiają wrażenie rudych... Tak ogólnie to są falowane i trochę więcej niż trochę za ramiona.
Hmm... Mam jasnozielone oczy z ciemnymi obwudkami. Już słyszałam, że mam ładną twarz, ale nie wiem czemu czasami nie chce mi się wierzyć.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png
Chodzę ubrana dość zwyczajnie. Ale nie założę długich spodni, które by nie były rurkami ani nie pójdę do szkoły bez pomalowanych lekko oczu i bez zrobionej starannie fryzury. XD Lubię fajne, ładne bluzki a moje spodnie są białe, czarne, dżinsowe lub szmaragdowe. A.. i jeszcze jedno: nie chodzę w zwykłych trampkach, tylko w ładnych (mam nadzieję) i wygodnych butach, przypominających je tylko tym, że mają niską podeszwę i sznurówki.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#93 07-09-2014 o 18h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 7

Włosy: Jasny blond, sięgają do pośladków.
Waga: 50-53 kg.
Oczy: Bardzo duże błękitne, długie rzęsy.
Usta: Troszkę większe od średnich.
Nos: Mały, pare małych pryszczy na jego czubku i po bokach.
Cera: Kremowa, blada.
Topy: Najczęściej bordowe, ciemno-brązowe sweterki.
Spodnie: Najczęściej czarne legginsy.
Buty: Czarne Converse, czarne baletki.
Makijaż: Tylko korektor na nos, żeby ukryć pryszcze.

Ostatnio zmieniony przez Charlotte360 (07-09-2014 o 19h04)

Offline

#94 07-09-2014 o 23h49

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Wiek: 18
Wzrost; 173/4
Waga; 64 kg (ale jestem po diecie z hotelu... znaczy tam było dziwne jedzenie, więc ostatnio KFC i Mc xD - cały sierpień)
Oczy: Skośne, a przy uśmiechu jak kreski xD Kolor to szaro - zielony, a środek brązowy
Nos; Zadarty, ale jakoś daje sb z tym radę
Usta; duże, a ja tak bym chciała małe mieć ;_;
Cera; Aktualnie unikam słońca jak ognia, ponieważ szybko się opalam ogólnie to mam odcień żółty, podchodzi pod blady. Teraz twarz mam aż porcelanową xD
Włosy; Ostatnio były do pasa i całe różowe -> zdjęcie na profilu
Teraz mam za łopatki włosy w kolorze różowo brązowym .. Nie dało się rozjaśnić tego różu ;_;

Co do stylu to można powiedzieć, że robię się na Lolitę, albo chociaż na lalkę. Preferuje japońskie style i zmieniam je od samopoczucia. Jak nie mam czego założyć to wtedy zakładam sweter i rurki i do przodu.

Mój makijaż składa się z soczewek, czarnych długich kresek, białej kredki, różu, błyszczyka no i sztucznych rzęs ... Lubie efekt dużych oczu i maluje się tak od roku.

Offline

#95 20-02-2015 o 17h02

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: a co cie to obchodzi
Wiadomości: 2

Ja będę mieć 13 lat w listopadzie.
Mam długie, brązowe włosy, piwne oczy.
Mam 152 cm wzrostu.
Zazwyczaj chodzę w dżinsach i bluzie.

Ostatnio zmieniony przez Margarettam (20-02-2015 o 17h03)


Margarettam

Offline

#96 20-02-2015 o 17h09

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

- 164cm czystej furii, +20 do pogromu, bo podobno niektórzy boją się małych ludzi.
- rude włosy do łopatek, bo zawsze lepiej ostrzegać z daleka.
- 5 kolczyków na skup w razie czarnej godziny.
- niebieskie lub szare oczy, których konkretnego koloru do tej pory nie potrafimy określić.
- lat 19. Kalendarzowo. Chodź czuję się na 60.
- ubrana zazwyczaj...rodzina mojej koleżanki nazwała to "zdzirowatym" wyglądem, ale ja uważasz że po prostu się nie znają.
- waga .________. DAMN. Do wagi się nie przyznam.



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#97 20-02-2015 o 19h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Witam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Mam 158 wzrostu
49 kg
Po domu lubie chodzic lekko ubrana
Na codzien zalezy od sytuacji. Staram się byc kobieca, ale i tak w stulu zostaje mi cos z dziecka xD Nie mogę przestać nosić ubrań z postaciami z kreskówek XD UWIELBIAM XDD

Offline

#98 21-02-2015 o 21h17

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Wiek: Nie lubię nigdy podawać tego ile mam lat, zwłaszcza, że poszłam do szkoły rok wcześniej niż powinnam i w klasie mam same starsze osoby. Ogólnie prawie wszyscy moi znajomi są od mnie starsi. Rodzina zawsze traktuje mnie jak dziecko (nie licząc mamy i ciotki) i zawsze mi wytyka: ''Ty masz tylko czternaście lat''.
Wzrost: Niecałe metr sześćdziesiąt, mi to nie przeszkadza. Chociaż śmiesznie to wygląda jak stoję przy znajomych z klasy.
Waga: Nigdy nie przekracza 45 kilo i w zależności ile jem, to skacze do 40
Włosy: Na wakacje farbowałam na czerwono i została mi taka ruda poświata (przy okazji dodam, że przez to wołają na mnie ruda, co mnie nie cieszy). Długość? Mniej więcej do połowy biustu.
Oczy: Jak dla mnie moja największa zaleta jeśli chodzi o wygląd. Duże, zielonkawo-szaro-niebieskie oczy *.*
Karnacja: W sam raz. Kiedyś na siłę próbowałam być blada, jednak mi w bardzo bladej karnacji nie do twarzy, wyglądałam jak śmierć. Opalam się na taki ''zdrowy'' złoty kolor.
Cera: Bardzo ale to bardzo nie lubię swojej cery. Piegi to jeszcze ujdą w tłoku, ale nie niedoskonałości. Po prostu ich nie cierpię.
Nos: Mały, zgrabny nosek, chociaż sądzę, że czubek mógłby być bardziej uniesiony.
Usta: Normalne, pełne usta.
Dłonie: Moje dłonie są moją wizytówką. Kiedyś byłam bardzo chwalona za smukłe palce, wiele razy słyszałam (i nadal słyszę), że powinnam grać na pianinie. Paznokcie mam zadbane, prawie zawsze pomalowane. Taki mały fetyszyk. Dodatkowo lewą dłoń zdobi pierścionek, który dostałam od chrzestnego oraz złota bransoletka z serduszkiem od mamy.
Stopy: Rozmiar mi nie przeszkadza, ponieważ prawie zawsze znajduję buty w moim rozmiarze. W zależności od budowy buta 37-38, ale jeśli trzeba to i w 36 się zmieszczę
Zęby: Kolejna rzecz, której w sobie nie lubię. Dwójka jest w sztuczna, a jedynkę ostatnio trochę ukruszyłam. Nie mam piątek, po prostu stałe mi nie wyrosły ;_; Nie lubię swoich zębów. Mimo, że dbam o nie, jak tylko mogę nie są wystarczająco białe.
Biust: Jaka jest gruba krwi Sszyszki? DH. Na czym jeździ Sszyszka? Na DESKOrolce. Ulubione powiedzenie Sszyszki? W dechę.
Niby jakiś tam biust mam, 75 A bodajże. Mimo to wszyscy nazywają mnie deską, co wprawia mnie w kompleksy. Wiem, że mam 14 lat i mój biust jeszcze urośnie (mam nadzieję), ale i tak krytycznie patrzę na siebie pod tym kątem. Zwłaszcza jeśli w koło masz same cytate koleżanki.
Styl: Noszę to co mi się podoba. Bardzo lubię obcasy, ale nie chodzę w nich na co dzień. Zakładam je jednak na wszelkie uroczystości czy inne okazje. Jedyna para, która jest przeznaczona do codziennego użytku to czarne lity. Jednak do szkoły w nich nie chodzę. Co do butów. Mam na ich punkcie fetysz. Lubię chyba wszystkie: począwszy od moich ''szmaciaków-trampek'', przez kozaki, po koturny i obcasy. Bardzo lubię sweterki, ale tylko zimą i jesienią, bo noszenie ich latem jest bardzo uciążliwe. Na ogól nie noszę dżinsów, ale ostatnio dostałam w prezencie jasne i na szczęście dopasowane dżinsy, które bardzo polubiłam. Dodam, że nie mam plecaka tylko torebkę. Chyba jako jedna z nielicznych w szkole. Dla mnie jest to wygodniejsze i praktyczniejsze. I to chyba na tyle. A i moim ulubionym kolorem jest czerwony /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Brawa dla tych co przez to przebrnęli. Zresztą dla bardziej ciekawych jak wyglądam mogę podać instagrama: @sh07nd


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#99 21-02-2015 o 22h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

JESTEM GIT /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif    /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  :trist



/modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif

Offline

#100 22-02-2015 o 18h28

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Kinia1220 upomnienie za spam.


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 6 7