Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 ... 7

#51 19-07-2013 o 13h37

Miss'ok
nikola975
...
Wiadomości: 51

Wzrost: 153cm;
Wiek: 25 sierpnia 12
Waga: 39-40,5(zależy)
Włosy:gorzka czekolada,sięgają do połowy pleców(kiedyś miałam dłuższe,ale ścięłam )
Oczy: piwne
Twarz:owalna
Rozmiar buta:37,częściej 38.
Cera: dość blada,bo dość wolno się opalam(teraz mam trochę ciemniejszą)
Ubranie: T-shrty,trampki lub adidasy częściej to 1-e,legginsy(jeansy ubierałam ostatnio 2 lata temu,nie lubię ich,ponieważsą jak dla mnie niewygodne) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Ostatnio zmieniony przez nikola975 (24-07-2013 o 15h32)

Offline

#52 19-07-2013 o 14h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wzrost: 152 cm (jedna z najniższych w klasie xd)
Wiek: 12 lat
Waga: 38 kg
Włosy: trochę dłuższe niż do łopatek, lekko falowane o kolorze ciemnego- blądu
Oczy: bardzoo ciemne niebieskie
Twarz: okrągła
Rozmiar buta: 36-37 (bardziej 37 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png))
Cera: No więc jestem blada, ale latem dość szybko się opalam więc aktualnie to jestem lekko brązowa xd
Ubranie: Aktualnie to shorty, sandałki i koszula z krótkim rękawem, ale np. do szkoły to rurki, trampki, tenisówki czy vansy i jakaś bluza bądź bluzka xd. Różnie to bywa..

Offline

#53 22-07-2013 o 01h13

Miss'Żółtodziób
ShauneeMore
...
Wiadomości: 3

Wiek: 18 lat
Wzrost: 172 cm
Waga: 60 kg
Typ figury: nie wiem
Włosy: naturalne kruczo czarne, lekko falowane,długie(siegaja mi do polowy plecow
Oczy: duże,bardzo ciemne teczowki (z troche wiekszej odleglosci wyglada jakby byly czarne
Karnacja: jasna
Twarz: wszyscy mi mowia,ze mam twarz w ksztalcie serca,ale moim zdaniem jest kwadratowa (tak,mam kompleksy-kto ich nie ma? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png )
Cera: mieszana
Nos:chyba rzymsko prosty
Usta:srednie, zazwyczaj różowe,
Brwi: czarne
Uszy: srednie,przebite,prawe w 3 miejscach (blagalam mame zeby mi pozwolila a moj tata odrazu sie zgodzil /libs/php/pun/views/smilies/wink )
Dłonie:srednie z,zawsze nosze bransoletki.
Stopy:rozmiar buta:37
Zęby: białe,rowne  ( nosiłam aparat przez 2 lata)
Biust: dla mnie w sam raz
Talia:wciecie jest
Cechy:
~ pozytywne: lojalna,przyjacielska,szczera,wesola,
~ negatywne: niecierpliwa,czsem wredna,
Styl: nie mam pojecia,jak go nazwac.wydaje mi sie, ze ubieram sie w miare modnie zeby dobrze wygladac ale nie wlozylabym czegos w czym zle bym sie czula albo po prostu by mi sie nie podobalo.Duza czesc moich ubran jest w tych kolorach: niebieski(turkus),czarny,bialy.Sa to tez moje ulubione kolory.

Offline

#54 22-07-2013 o 13h05

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Wiek: 19 lat
Wzrost: 170 cm
Waga: 60 kg
Włosy: Naturalne blond, aktualnie przefarbowane na coś pomiędzy czerwonym a rudym
Oczy: Niebieskie
Karnacja: Blada
Uszy: Lewe przebite dwa razy, prawe tylko raz
Styl: Ulubione kolory to czerń i czerwień, a w co się ubieram? Cóż chyba w to co aktualnie mi się spodoba xD


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#55 23-07-2013 o 21h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Wiek: 14 lat (kończe 6.08 ;d)
Wzrost: 167 cm
Waga: 55 kg - jestem bardzo wysportowana, przez co wyglądam na 45 kg ;p hahaha xd moje mięśnie ważą za dużo, tak mi mówił lekarz XD
Typ figury: klepsydra
Włosy: za ramiona, ciemny blond ;d
Oczy: duże ze średnimi rzęsami oczy o kolorze niebieskim/zielonym/czasem szarym
Karnacja: normalna - ani blada, ani ciemna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png - teraz opalona *-*
Cera: mam problemy z trądzikiem :[
Nos: średni
Usta: takie akurat xd
Brwi: szaro/czarne - wydepilowane
Uszy: malutkie, trochę odstające, ale nie widac jedno jest gdzies 3-4 mm wyżej niz 2 :[, ale też tego nie widac, jedno bardziej odstaje niz to 2. Miałam przekłute uszy, ale mi zarosły, bo nie mogę miec przekłutych uszu - uczulenie.
Dłonie: duże, palce zwłaszcza *-*
Stopy: to zależy 40-41 ;d - akurat <3
Biust: akurat, jak na mój wiek xd
Talia: wcięcie
Wiem, że twarz się zmienia chyba do 16 roku życia, więc może mi się zmienic /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Rinshell (23-07-2013 o 21h48)

Offline

#56 02-08-2013 o 10h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wiek - 13, ale jeszcze w tym roku - 14
Wzrost - 165
Waga - ok. 50 kg, ale to dlatego że mam trochę mięśni - normalnie by było 3 kg mniej
Typ figury - grucha
Włosy - ledwo sięgają do barków, równa długość, przedziałek na środku;
naturalny kolor : ciemny szatyn;
          - farbowane - na hebanowo
Oczy - zielone, z bardzo ciemnymi obwódkami i gęstymi, długimi rzęsami
Karnacja - zyskałam sobie miano "żywego trupa" oraz "wampira"
Twarz - chyba owal
Cera - gładka, ale sucha
Nos - przeciętny
Usta - trochę większe niż u dziewczyn w moim wieku, mocno czerwone
Brwi - ujdą w tłumie
Uszy - normalne, z tym że lekko "zaostrzone" na czubkach (podobnie jak u elfa)
Dłonie - długie palce, lekko sine paznokcie, widoczne żyły
Stopy - rozmiar 40
Zęby - jak zęby, z tym że mam przydługie kły (trochę jak wampir)
Biust - brak
Talia - widoczne lekkie wcięcie
Inne - na brzuchu zaczyna mi się tworzyć kaloryfer
Styl - gotycki, ale do szkoły ubieram się rockowo

Offline

#57 02-08-2013 o 12h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wzrost - 166 bądź 167, ewentualnie coś pomiędzy.

Waga - 55 kg z hakiem (ważyłam się dzisiaj rano, żeby nie było!).

Włosy - jeszcze półtora roku temu był to baaardzo ciemny brąz, trochę pojaśniał od szamponetki (jak, pytam, skoro nie było w niej rozjaśniacza?), jeszcze jakiś czas temu delikatnie połyskiwały na rudo (albo to tylko mój wzrok), ale w końcu się spłukały i teraz są... nijakie. Aha, rozpuszczone sięgają prawdopodobnie do łopatek (nie wiem, bo cały czas chodzę w związanych).

Oczy - zwykłe, pospolite, brązowe (czy jak kto woli piwne), ble. Niektórzy mi mówią, że są lekko skośne, tata twierdzi, że to od oglądania tych chińskich bajek. Seems legit.

Karnacja - zimą jestem żółto-zielono-niebieska (z przewagą żółci), wiosną i jesienią po prostu biała, latem zazwyczaj chwytam trochę słońca, chociaż od tygodnia praktycznie w ogóle nie wychodzę z domu, więc opalenizna z lipca schodzi i wracam do stanu wiosennego... no.

Ryj (że tak ładnie to ujmę) - niektóre dzieci się mnie boją. To chyba coś znaczy, nie? Ogólnie mam krzywe usta, za małe oczy, nie podoba mi się mój nos... jedyne co lubię w swojej twarzy to te podobno widoczne kości policzkowe (mama mi mówi, że są widoczne, więc sobie wpieram, że faktycznie tak jest).

Typ figury - nie znam się, wiem tylko, że mam wielką du... szerokie biodra (czy słowo na "d" jest karalne?), wąską talię (niewiele ponad 60 cm, zapewne gdybym ścisnęła się gorsetem byłoby to poniżej 60) i ramiona szersze od bioder, więc... to chyba dobrze...

Biust - cholera go wie. Poważnie. Jest duży, to fakt (z czego wcale nie jestem zadowolona), ciotka mi wpiera, że mam rozmiar C, ale ja się za Chiny Ludowe nie znam na tej rozmiarówce, więc... po prostu nie mam bladego pojęcia.

Jezu, tak patrzę ile wy ważycie i się zastanawiam, czy faktycznie możecie być tak niebotycznie chude, czy po prostu wciskacie kit, bo wstydzicie się swojej wagi...

Ostatnio zmieniony przez tsunshun (02-08-2013 o 12h01)

Offline

#58 02-08-2013 o 12h23

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Wiek: nie lubię mówić o moim wieku, ale jestem w przedziale 12-15
Wzrost: 165cm
Waga: 50kg
Typ figury:klepsydra
Włosy: do końca pleców, brązowe z pasemkiem blond, zaczynają się kręcić
Oczy: czarna obwódka, brązowe tęczówki
Karnacja: bardzo jasna
Twarz: trójkątna, w kształcie litery v
Cera: przetłuszczająca się
Nos: pasujący do twarzy, ale chciałabym inny ._.
Usta: malinowe, według mnie kształt ładny
Brwi: brązowe, ujdą gdzieś tam w tłumie
Uszy: normalne
Dłonie: długie palce, widać żyły
Stopy: rozmiar 37/38
Zęby: białe, jeden ząb dolny nie równy do pozostałych
Biust: za duży jak dla mnie ._.
Talia: widoczne wcięcie
Inne: mam mięśnie na rękach i nogach

Ostatnio zmieniony przez Oliwia (02-08-2013 o 12h32)


Offline

#59 02-08-2013 o 13h11

Miss'całkiem całkiem
Lerin
...
Wiadomości: 129

Wiek: Jest to tylko liczba która nie wyznacza czy dana osoba jest dorosła czy nie. Za to z tej liczyby można się dowiedzieć czy dana osoba jest pełnoletna. A odrosłość i pełnoletność nie zawsze idą w parze:>
Ja jestem świeżą osiemnastolatką i nie ma co tu ukrywać.
Wzrost: Niestety nie jest on dobrany do wielku, mam 1.60m nie pogardziłabym tymi 5 cm, ale mam na to czas do 21 roku życia(:
Waga: Kolejna dla mnie mało znaczna liczba - niecałe 55, nie wiem dokładnie ile, bo sie dawno nie ważyłam.
Twarz: nie wiem nie znam sie za bardzo na kształtach, ale chyba owalna
Usta: Duże i wystające(?)
Włosy i oczy: Nic ciekawego tylko brąz
Karnacja: Blada i żyłowana, szczególnie na udach, można zabrać mnie na lekcje biologi aby pokazać jak się rozgałęziają żyły :>
Inne:
♦ noszę okulary, których od samego początku nie lubię(1/2 kl gim zaczęłam nosić)
♦ piersi oraz biodra mam w dobrym miejscu:>
♦ nos zwykły, prosty z czubkiem lekko unoszącym się
♦ mam głupie paznokcie, nie trzymają się już od połowy palców i przez to przy końcach są płaskie
♦ mam cholernie dużo pieprzyków może nie stadami, ale są umiejscowione w różnych miejscach i dalej się pojawiają ostatnio na piersi zbok jeden

Offline

#60 02-08-2013 o 13h29

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Lerin napisał

Wiek: Jest to tylko liczba która nie wyznacza czy dana osoba jest dorosła czy nie. Za to z tej liczyby można się dowiedzieć czy dana osoba jest pełnoletna. A odrosłość i pełnoletność nie zawsze idą w parze:>
Ja jestem świeżą osiemnastolatką i nie ma co tu ukrywać.
Wzrost: Niestety nie jest on dobrany do wielku, mam 1.60m nie pogardziłabym tymi 5 cm, ale mam na to czas do 21 roku życia(:
Waga: Kolejna dla mnie mało znaczna liczba - niecałe 55, nie wiem dokładnie ile, bo sie dawno nie ważyłam.
Twarz: nie wiem nie znam sie za bardzo na kształtach, ale chyba owalna
Usta: Duże i wystające(?)
Włosy i oczy: Nic ciekawego tylko brąz
Karnacja: Blada i żyłowana, szczególnie na udach, można zabrać mnie na lekcje biologi aby pokazać jak się rozgałęziają żyły :>
Inne:
♦ noszę okulary, których od samego początku nie lubię(1/2 kl gim zaczęłam nosić)
♦ piersi oraz biodra mam w dobrym miejscu:>
♦ nos zwykły, prosty z czubkiem lekko unoszącym się
♦ mam głupie paznokcie, nie trzymają się już od połowy palców i przez to przy końcach są płaskie
♦ mam cholernie dużo pieprzyków może nie stadami, ale są umiejscowione w różnych miejscach i dalej się pojawiają ostatnio na piersi zbok jeden

Powaliło mnie ostatnie zdanie ;3


Offline

#61 03-08-2013 o 02h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No to tak xD

Wiek 14 lat
wzrost 170 cm
waga 55 kg - grubas ze mnie
oczy - niebieskie
włosy - do bioder ciemny bląd
cera - jasna
talia - klepsydry
biust - spory /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png ( dla mnie to źle jak na mój wiek )
brzuch - płaski
xD
coś jeszcze mam opisać ? xD

Ostatnio zmieniony przez Vodoka (03-08-2013 o 22h01)

Offline

#62 03-08-2013 o 21h13

Miss'nieobczajona
Nati402
...
Wiadomości: 35

Hej!
Wiek: 18 lat (ale idę już na studia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )
Wzrost: 167 cm
Waga: ponad 60 kg ( no dobra nie jestem szczupła)
Włosy: Brunetką jestem albo szatynką, to co mam na glowie to może bardzo jasny brąz?
Oczy: Podobno są piwne, ale jak dla mnie to nie wiem sama (cala tęczowka w plamkach )
Karnacja: Jasna, jak się opalam to zawsze na czerwono, nawet z filtrem +50
Uszy: jedno jest umiejscowione troche wyżej niż drugie,
Inne:
1)ćwiczę, bo do 16 r.ż. miałam nadwagę i było mi z tym źle, później miałam niedowage(przez rok), aktualnie za duzo jem, żeby mieć wage w normie
2) kocham jeść, zażeram stresy i jem wtedy gdy sie nudzę
3) mam kompleksy z powodu mojego wyglądu, niestety...

Ostatnio zmieniony przez Nati402 (10-08-2013 o 12h06)

Offline

#63 03-08-2013 o 22h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nati402 napisał

Hej!
Wiek: 18 lat (ale idę już na studia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )
Wzrost: 167 cm
Waga: ponad 60 kg ( no dobra nie jestem szczupła)
Włosy: Brunetką jestem albo szatynką, to co mam na glowie to może bardzo jasny brąz?
Oczy: Podobno są piwne, ale jak dla mnie to nie wiem sama (cala tęczowka w plamkach )
Karnacja: Jasna, jak się opalam to zawsze na czerwono, nawet z filtrem +50
Uszy: jedno jest umiejscowione troche wyżej niż drugie,
Inne:
1)ćwiczę, bo do 60 r.ż. miałam nadwagę i było mi z tym źle, później miałam niedowage(przez rok), aktualnie za duzo jem, żeby mieć wage w normie
2) kocham jeść, zażeram stresy i jem wtedy gdy sie nudzę
3) mam kompleksy z powodu mojego wyglądu, niestety...

się nie martw jestem gruba chodź może niektóre z was powiedzą że jest u mnie moja waga w normie ale ja tak nie uważam no nic
piątka ! obie mamy te same problemy  i kompleksy ! xD

Offline

#64 05-08-2013 o 12h08

Miss'nieobczajona
ChelseaSmile
...
Wiadomości: 23

Nieokreślony kolor oczu, zmieniają się z porą roku.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png
Włosy brązowe z pasemkami blond, prostuję. Grzywka na bok.
Cera blada.
Sylwetka biodrzasta, biuściasta, ale z wystającymi obojczykami i kośćmi biodrowymi...
Co do ubioru - emo z elementami cybergotyku, punka i mody teen werewolves.

Do tego mam małe, wkurzające męskie dłonie. A co za tym idzie - paznokcie również. 1cm kwadratowy może...

I noszę okulary.

Ostatnio zmieniony przez ChelseaSmile (07-08-2013 o 10h38)

Offline

#65 05-08-2013 o 14h52

Miss'całkiem całkiem
Lerin
...
Wiadomości: 129

Oliwia napisał

Powaliło mnie ostatnie zdanie ;3

Ah dziękuje, dziękuje *kłania się, olśniewając nadmierną szczerością i głupotą*

Vodoka!
Skoro ty jesteś "grubasem" mając 170cm wzrostu i 55kg to według twojego "znacznika" jaką ja mam rangę mając 160cm i tą samą wagę...? /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Ostatnio zmieniony przez Lerin (05-08-2013 o 14h53)

Offline

#66 05-08-2013 o 19h56

Miss'ok
Makabra
...
Miejsce: Oln
Wiadomości: 53

Wiek: 18
Wzrost: 166cm
Waga: 61kg (ale obecnie dieta)
Typ figury:jabłko T.T
Włosy: farbowane na brązowo.kasztanowo
Oczy: dość spore,brązowo-zielone
Karnacja: blada (mimo że wmawiam sobie że jestem opalona)
Cera: z niedoskonałościami
Nos: zdecydowanie za duży.
Usta: malinowe
Uszy: słysze czasem komentarze "elfie"/ nie narzekam na nie
Dłonie: bardzo małe dłonie, ale smukłe + jeden zmutowany palec xD
Stopy: rozmiar 38
Zęby: mam małą szparę 
Biust: za mały, ale proporcjonalny
Inne:
- noszę duże okulary (tj oprawki)
- styl dość dziewczęcy
- pomimo tego, że bardzo się przykładam do stroju i makijażu i włosów to i tak zwykle wyglądam jak trzepak xD

Ostatnio zmieniony przez Makabra (05-08-2013 o 19h57)


"You're just a sad song with nothing to say
About a lifelong wait for a hospital stay"

Offline

#67 08-08-2013 o 21h36

Miss'nieobczajona
csolz
...
Wiadomości: 39

Wiek: Ja też nie lubię mówić o swoim wieku, ale jestem między 13-16
Wzrost: 165 cm
Waga: 48 kg
Włosy: Taki pszeniczny blond, na wakacje robią się złote. Za łopatki
Oczy: Piwne
Karnacja: Opalona, ale poza wakacjami też mam dosyć ciemną
Cera: Te głupie pryszcze! Na szczęście są tylko na czole
Usta: Dolna warga jest chyba za duża, ale to nie wygląda źle
Zęby: Są proste i jestem z nich dumna!
Dłonie: Takie długie, chude palce.
Buty: rozmiar 38/39 Ludzie się dziwują.

Typ figury: chyba gruszka, ale mam dosyć rozbudowane ramiona (nie mylić z biustem)
Biust: 70A, ale pewnie jeszcze urośnie (może)
Nogi: Do pewnego momentu są całkiem szczupłe, ale tylko do pewnego momentu. I wydaje mi się że są za krótkie.

Ubiór:
Podobają mi się różne gotyckie i punkowe rzeczy (a zwłaszcza gogle), ale jeszcze nic takiego w szafie nie mam. Noszę spodnie, nawet często spódnice. Koszulki i bluzki raczej tak za tyłek, bo nie jest piękny. Zastanawiam się nad kupnem jakichś ciekawych rajstop, ale to w jesieni. W sumie nic specjalnego.

Ostatnio zmieniony przez csolz (08-08-2013 o 21h36)


nie ma podpisu

Offline

#68 11-08-2013 o 20h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

wzrost- 145cm
waga-32
włosy- ciemny bląd
oczy-niebieskie
karnacja-jak jasny karmel
ubrania- rurki leginsy, T-shirt, jakieś luźne też bluzki, buty trampki i baleriny itp.

Offline

#69 12-08-2013 o 10h11

Miss'Żółtodziób
Cheroxx
...
Wiadomości: 9

wiek: 12 lat
wzrost: 166 cm ale już nie urosnę ;(
waga: 50 kg (chcę ważyć 45)
oczy:brązowe
cera: normalnie to blada z rumieńcami na policzkach
włosy: jasno brązowe, długie do pępka z bląd pasemkami, ale dzisiaj podcinam
styl: normalny ;d
typ figury: chyba coś pomiędzy gruszką ;d

Ostatnio zmieniony przez Cheroxx (21-08-2013 o 21h57)


http://data.whicdn.com/images/23209514/tumblr_ly0wsc7Syp1r43irfo1_250_large.gif

Offline

#70 12-08-2013 o 10h26

Miss'ok
...
Miejsce: Laski Dworskie
Wiadomości: 54

wiek:11
wzrost:154 cm
waga:38 kg
oczy:czarne
cera:troszke opalona
włosy:prawie czarne...jestem szatynką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
styl:luźny
Typ figury:Wyglądam jak jabłko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Pozdrawiam Wiki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#71 12-08-2013 o 18h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam 164 cm wzrostu, do niedawna uważałam się za wysoką , ale gdy na lekcji przyrody nauczycielka stwierdziła, że już nie urosnę zaczęłam inaczej na siebie patrzeć. Chociaż....z drugiej strony "przepowiedziała" także, że większość chłopców z mojej klasy będzie łysa a jest to raczej mało prawdopodobne xd
Moje włosy są  długie (sięgają mi już prawie do pasa) i proste. Ich kolor to  ciemny blond.
Moje oczy są ciemno-brązowe.
Z natury jestem blada, a każda próba opalania się kończy się pozostawieniem jakiejś białej plamki na twarzy i dość śmiesznie wtedy to wygląda xD.
Dlatego własnie nie cierpię się opalać- wolę być już blada niczym wampir niż łaciata xd
Waga...cóż powiem szczerze, że nie umiem odpowiedzieć na to pytanie. Powód?  Jest dość prosty- dawno się już nie ważyłam. W każdym razie nie jestem niesamowicie szczupła, ani gruba- powiedzmy, że jestem pomiędzy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Mam spore wcięcie w talii ^^.
Nie mam określonego stylu ubierania, chociaż muszę przyznać, że mam ogromną słabość do kolorowych rurek, biżuterii z wąsami i bluzek z nadrukami.
Co do butów- bardzo podobają mi się converse, ale jednocześnie nigdy w życiu bym ich nie kupiła. Będę szczera: nie mam ochoty wydawać tyle kasy na buty, tylko dlatego, że są  "markowe". Mogę mieć przecież identyczne tenisówki za dużo niższą cenę- i takie właśnie noszę ^^
Nie maluję się i raczej (w przeciwieństwie do niektórych moich rówieśniczek) nie prędko zacznę. Chociażby dlatego, że kiedy nakładam na usta odrobinkę  błyszczyku, czy nawet bezbarwną pomadkę mam uczcie jakby coś łaziło mi po ustach .__.  To kwestia przyzwyczajenia, wiem, ale czy to cokolwiek zmienia?

I...to tyle  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Melody3 (12-08-2013 o 18h47)

Offline

#72 14-08-2013 o 14h44

Miss'Żółtodziób
Idril
...
Wiadomości: 13

Wzrost: 166cm
Kolor włosów: ciemny brąz ( aha sięgają mi za ramiona )
Kolor oczu : czarne
Brwi : gęste i czarne
Zęby: Mam aparat
Kształt twarzy : podobny do takiego jaki ma Orlando Bloom
Karnacja: ciemna
Biust: wg mnie trochę mały
Ubranie: spodnie typu jeansy, legginsy, dres krótkie itp. koszulki wszystkie oprócz różowych, wygodne buty, spódnice : jak mam fazę.


"Przyjaźń polega czasem na powstrzymaniu druha w szaleństwie."

Offline

#73 21-08-2013 o 18h43

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

A tak serio, serio komuś chcę się to czytać...?\

Liczyłam na jakieś foteczki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#74 21-08-2013 o 18h58

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

Jessica23 napisał

A tak serio, serio komuś chcę się to czytać...?\

Liczyłam na jakieś foteczki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Regulaminy Beemoov zakazują publikacji zdjęć osób poniżej 18. roku życia, więc zdecydowana większość osób z tego wątku i tak nie mogłaby się zaprezentować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#75 22-08-2013 o 17h32

Miss'nieobczajona
Marysiaa1
...
Miejsce: Leszno
Wiadomości: 30

Wiek : No cóż, już 16 na karku :'(
Włosy : ciemny blond , sięgają za ramiona
Wzrost : 162 cm , nie pogardziłabym jeszcze paroma centymetrami
Oczy: niebiesko-szare
Waga : 57 kg
Karnacja : ciemna
Niestety do najszczuplejszych nie należę , ale gruba też nie jestem. Jestem tak w sam raz. /modules/forum/img/smilies/blebl.gif Jeżeli chodzi o ubieranie się , to uwielbiam koturny i trampki <3 To jest moja miłość huehue  Jeżeli chodzi o resztę garderoby to mam wszystkiego po trochę i we wszystkim czuję się komfortowo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Moja figura to chyba gruszka, tyle że jestem dość szeroka w ramionach. Biust mam mały :'( Nogi - mam ''zgrabne łydki'' /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png ( usłyszałam taki komplement , po nim leżałam na chodniku i się śmiałam serio) , jedyne co mnie w nich dręczy to moje udaaaa :'( Z reguły się nie maluję , ale fakt, czasami mi się zdarzy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png To chyba tyle... ;3

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 ... 7