Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 7

#1 31-05-2013 o 15h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Noo...w tym wątku opisujemy swój wygląd, no jeśli chcemy  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Mam naturalne, blond włosy sięgające za ramiona, w niektórych miejscach wpadające w złoty.
Mam około 166 cm wzrostu, i ciąglę rosnę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png .
Mam 14 lat.
Moje oczy są zielone , trochę wpadające trochę w brąz.
Uważam się za grubasa, chociaż wszyscy mi mówią "Ale z ciebie chudzina" (Dziwne)
Ubieram się zazwyczajw rurki i kolorowe T-shirty.
A wy ?

Zmieniłam tytuł/Kouki

Offline

#2 31-05-2013 o 16h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam włosy rudoblond, do ramion (zapuszczam  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif ), ok. 162 wzrostu i chcę mieć 170 przynajmniej, oczy mam brązowozielone, jestem śmiertelnie blada, bo nienawidzę się opalać.... i ważę 49-50 kg, zależy czy obiad był XD ,
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#3 31-05-2013 o 17h42

Miss'na całego
Astaelia
...
Miejsce: SauPaulo jakby ktoś się pytał.
Wiadomości: 310

Hęęę, nie ma co dużo pisać.
Wzrost: 165 cm.
Waga: 52 kg - jestem strasznie szczupłą osobą.
Kolor oczu: piwne
Włosy: brunetka; długość: do ramion.
Cera: blada jak ściana - jak to u mnie rodzina mówi.
Ubieram się tak aby było mi najwygodniej, czyli spodenki, t-shirt, trampki, ewentualnie jakieś balerinki. Spódniczki, sukienki ubieram tylko wtedy kiedy wymaga tego okazja.


https://33.media.tumblr.com/400fb646497ebbc64fbf7ceaf222f58d/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko1_r2_400.gif https://38.media.tumblr.com/d31d56d003be99e0eb4a7e4c11d08751/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko5_r1_400.gif

Offline

#4 31-05-2013 o 20h06

Miss'ok
Kree
...
Miejsce: L.A./ USA
Wiadomości: 52

Wzrost: 167 cm
Kolor oczu: Niebieskie
Włosy mam w kolorze ciemnego blondu, sięgają za ramiona. Jestem okularnicą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Podobno mam ładny nosek ,ale mi się nie podoba. Jestem mulatką, nie lubie się opalać bo później na plaży nowo poznane osoby myślą ,że jestem z za granic (Przez tak bardzo ciemny kolor skóry) i gadaja do mnie po angielsku, czasem mówią też ,że jestem cyganką, a to nie prawda.
Ważę 35 kg (Tak, Tak wiem Szkielet! Ale aż taka chuda nie jestem )
Mój styl... raczej nie do określenie, nie jestem jedną z tych ,,plastików'' co zakładają męskie bluzy i udają ,że są ,,Cool '' czy ,,Spoko'', ale też nie lubie sukieneczek. Zimą wole założyć szarą bluzke z długim rękawem , kamizelkę i rurki , do tego naszyjnik, ładny szalik i kurtka w pastelowych kolorach. Wiosną może jakiś Zielony Top i Rurki do tego korale, buty... Czasem moje czerwone koturny a czesem zwykłe vansy. Latem lubie Żółte kolorki więc napewno bluzka w tym kolorze, Krótkie spodenki i sandały w kolorze oczywiście żółtym , czasem na bluzke jakaś marynarka... może różowa. Jesień... zazwyczaj Zwykły Top zjakimś misiem czy pieskiem, rurki i kalosze albo balerinki, Do tego Czerwony płaszczyk i czapka z misiem. Czasem mówią na mnie Rainbow xD


Link do zewnętrznego obrazka
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVOct_hiuqzNJ9wJknn9O8ts8pF75vHyp04TmPfEAollY1zARP

Offline

#5 31-05-2013 o 20h29

Miss'nieobczajona
Abigo
...
Wiadomości: 16

Yhm, yhm...
Co by tu...
Jestem mała. Jak to na mnie kiedyś mówiono: "niewyrośnięte dziecko". Mierzę 150 cm w wieku prawie 15 lat, bo już za miesiąc. Czasem se staję na krześle i wyobrażam sobie, jak to jest być wysokim.
Z resztą nie jest tak źle, nawet nie wiem ile ważę, ale jakoś koło 40 kg.
Ogólnie nie przepadam zbytnio za obszernymi opisami swojego wyglądu, opisałam to, co najbardziej widoczne.

Offline

#6 31-05-2013 o 20h42

Miss'Żółtodziób
StokrotkaAsia
...
Wiadomości: 12

Wzrost: 160 cm;
Wiek: 12 lat;
Waga: 43 kg;
Włosy: blond, sięgające za ramiona;
Oczy: zielone, brzegi tęczówki szare;
Cera: blada (nie mogę się opalić, choć próbuję - jestem chyba jakimś wampirem!);
Ubranie: najbardziej lubię się ubierać w zwiewną tunikę i legginsy.

Offline

#7 31-05-2013 o 21h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ok teraz ja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png)) mam 19 lat , ciamny brąz włosów sięgające na bioder , piwne oczy , ciemna karnacja , naturalna gruzinka. Metr 161 (malutka ;( ) 47 kg (tak bardziej szczegółowo) ogólnie mam charakterek , jednak potrafie być prawdziwym przyjacielem  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Ostatnio zmieniony przez Ririanne (31-05-2013 o 21h16)

Offline

#8 31-05-2013 o 22h13

Miss'całkiem całkiem
Salivia
...
Wiadomości: 167

Mam szesnaście lat i jestem niska jak na swój wiek bo mam jedyne niecałe 158 centymetrów, przez co znajomi zawsze się ze mnie nabijają, że mała, a podskakuje wszystkim. Jeżeli chodzi o wagę to 49 kilo. Mam brązowe oczy i krótkie, brązowe włosy za brodę.

Offline

#9 31-05-2013 o 22h23

Miss'nieobczajona
Monstereq
...
Miejsce: Tarnów
Wiadomości: 22

wzrost: 158 cm
wiek: 13 lat
waga: ok. 45 kg ;_;
reszta: Ciemno brązowe włosy do łopatek, które często mylą z czarnymi, niebieskie oczy, blada cera. Nie wiem co mam jeszcze dodać...;<
Ubranie: Najczęściej ubieram czarne spodnie i niebieskie trampki, a koszulki i bluzy do zmiennie ;d

Offline

#10 01-06-2013 o 10h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam 170 cm wzrostu, waga 61 kg, lat 15, długie, czarne włosy do pośladek ;D Jestem Metalem, więc chyba logiczne jak się ubieram, glany, bojówki, bokserki, pieszczochy, nausznice.
Mam kolczyk w wardze ;]

Offline

#11 01-06-2013 o 10h58

Miss'ok
Kree
...
Miejsce: L.A./ USA
Wiadomości: 52

Ja podtrzymuje post i zastanawiam się czy nie waże za mało xD


Link do zewnętrznego obrazka
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVOct_hiuqzNJ9wJknn9O8ts8pF75vHyp04TmPfEAollY1zARP

Offline

#12 01-06-2013 o 11h39

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Wiek: 18 lat
Wzrost: 160 cm, raczej więcej nie urosnę
Waga: mniej niż 60 kg, BMI mam w normie
Typ figury: gruszka -.-
Włosy: naturalne jasnobrązowe, proste, półdługie (sięgają mi prawie do piersi), zawsze rozpuszczone
Oczy: duże, orzechowe otoczone długimi, czarnymi rzęsami
Karnacja: brzoskwiniowa (cokolwiek to znaczy), latem łatwo łapię opaleniznę -.-
Twarz: owalna
Cera: mieszana z skłonnością do niedoskonałości (no mam kilka syfów -_-)
Nos: mały
Usta: małe, zazwyczaj różowe, górna warga cienka a dolna pełniejsza
Brwi: czarne
Uszy: ładne, małe, nie noszę kolczyków bo nie lubię (mam przebite uszy)
Dłonie: małe z krótkimi paznokciami (bo obgryzam :c),Uwielbiam bransoletki. Innej biżuterii nie noszę. Paznokcie maluję bezbarwnym lakierem lub jasnymi kolorami.
Stopy: małe, nr. buta: 36
Zęby: białe, dolne są nierówne (kiedyś nosiłam aparat a nawet 2 aparaty a teraz nie noszę)
Biust: w sam raz - podoba mi się
Talia: mam wcięcie
Inne: mam kilka pieprzyków na ciele, małą bliznę po lewej stronie nosa - po wypadku
Cechy:
~ pozytywne: towarzyska, miła, pomocna, pełna empatii, dowcipna, wesoła, taktowna czasem gadatliwa, lojalna, stanowcza, dotrzymuję słowa i obietnic, umiem dochować sekretów.
~ negatywne: leniwa, spóźnialska (ale tylko do szkoły), pyskata i złośliwa - tylko wtedy, gdy ktoś mnie wkurzy!
Styl: nie wiem jaki mam. Ubieram się na luzie, zgodnie z pogodą, okazją. Zwracam uwagę na wygodę i cenę. Zazwyczaj noszę: jeansy, legginsy, rybaczki, jegginsy, krótkie spodenki, bluzy z kapturem lub rozpinane, topy, t-shirty, tuniki, trampki, adidasy, baleriny, sandały, jeansowe kurtki. Owszem maluję się ale nie nakładam tapety. Używam pudru matującego, czarnego eyelinera i tuszu do rzęs.To tyle. Dziękuję za uwagę.

Ostatnio zmieniony przez Yvonne (07-08-2013 o 09h15)


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#13 01-06-2013 o 11h53

Miss'nieobczajona
Hyorin
...
Wiadomości: 37

Wiek: 15
Wzrost: 168 cm
Waga: 58 kg
Włosy: Brązowe z miedzianymi refleksami, długie, proste, błyszczące, zdrowe
Oczy: Heterochromia centralna, wokół źrenicy oczy są pomarańczowe, a na reszcie tęczówki niebiesko-zielone
Cera: Blada, parę małych piegów na nosie
Dłonie: Uwielbiam je, mam długie i szczupłe palce
Ciekawostki:
- Noszę okulary.
- Mam aparat na dolnej szczęce, aby rozsunąć zęby, ponieważ szczęka jest za mała.
- Mam bliznę na prawym łokciu po tym jak rozcięłam sobie rękę gdy byłam mała
- Mam małą bliznę na lewym kolanie, po dwukrotnym rozwaleniu owego kolana
Jestem osobą raczej pozytywnie nastawioną do świata, ale mam to do siebie, że nawet gdy nie czuje się najlepiej, próbuję stworzyć wrażenie, że wszystko jest w porządku; nie chcę nikogo zamartwiać.

Offline

#14 01-06-2013 o 15h02

Miss'całkiem całkiem
Feila
...
Miejsce: Koszalin
Wiadomości: 169

Mam 16 lat i 170cm.
Ważę 47 kg
Włosy koloru ciemny brąz farbowane ze złotego blondu , do którego i tak teraz wrócę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Długie z prostą grzywką.
Piwne oczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jestem blada , nie lubię się opalać , a nawet gdybym chciała to muszę siedzieć cały dzień na plaży xD
Noszę okulary
Jestem wieczną optymistką , nie lubię się zamartwiać , często sobie marzę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Jestem pomocna i szczera , bywam nieśmiała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Feila (01-06-2013 o 15h03)


,,Miłość jest siłą, która nie narzuca się człowiekowi od zewnątrz, lecz rodzi się w jego wnętrzu, w jego sercu, jako jego najbardziej wewnętrzna własność"

Offline

#15 01-06-2013 o 16h29

Miss'na całego
Werciaaa
...
Wiadomości: 432

Mam 13 lat i 163cm. Włosy długie, proste, ciemno brązowe. Brązowe oczy. Mam ciemną karnacje i wszyscy mówią na mnie "Murzyn" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Słucham Rocka. Zazwyczaj ubieram się w rurki i T-shirt.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif


Werciaaa

Offline

#16 01-06-2013 o 16h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam rocznikowo 13 lat. 152 - 154 cm wzrostu i ok. 30 kg wagi. Posiadam blond włosy do ramion które powoli ciemnieją. Głowa ma kształt zbliżony do koła. Trudno określić kolor moich oczu, w różnym świetle wyglądają inaczej, jednak najczęściej są szare. Mam mały zadarty nos. Krzywe kolana zawadzają w biegu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Najczęściej noszę rurki, T-shirt i na to jakąś bluzę czy sweterek. Lubię się ubierać w ciemne kolory /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#17 01-06-2013 o 19h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam 14 lat i coś około 162 cm wzrostu. Nie ważyłam się od stuleci. Mam raczej średniej długości (do łopatek) włosy w kolorze czekoladowo-brązowym (przynajmniej tak pisze na pudełku od farby). Moje oczy nie są raczej jakieś specjalnie wielkie, ale malutkie też nie są, pasują kolorystycznie do włosów. Mam dość okazałe rzęsy, więc ludzie często się mnie pytają, czy używam maskary/zalotki. Co do ubierania się: raczej dziewczęco. Noszę spódnice/sukienki przed kolano i koszule/swetry, kiedy jest cieplej t-shirty. Lubię oryginalne wzory na butach i rajstopach (ogólnie na dodatkach i różnych detalach). Jeśli chodzi o kolorystykę: raczej stonowane odcienie niebieskiego, szarego. Ewentualnie pastele i czerń.

Offline

#18 01-06-2013 o 19h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

mam 14 lat i 170cm wzrostu. waze 46kg ae chce wazyc 43. naturalnie mam ciemno-brazowe wlosy do ramion z grzywka na jedno oko ale obecnie sa czarno-granatowe. mam duze usta przez co niestety przez niektorych jestem ochrzczona jak wary obciagary (._.") buu. mam tez dlugi i troche krzywy nos ktory mi sie strasznie nie podoba. moje oczy sa zielone, brazowe, zolte i szare ale raczej trudno nazwac je piwnymi. ubieram sie glownie na czarno chciaz lubie zakladac kolorowe dodatki. nosze mase akcesoriow: dusiki z kamea, pieszczochy, bransoletki, mnostwo kolczykow, obrożki, pierścionki, ciekowane paski, malutkie meloniki i cylindry, lancuszki, kokardki do wlosow i slodkie naszyjiki. uwielbiam koronkowe spodniczki z mnostwem wzorkow, krotkie spodenki z zamkami, lancuchami i  naszywkami oraz gorsety, chociaz poki ca mam tylko 3 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png.

Offline

#19 01-06-2013 o 19h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

167 cm (yeah xD)
Piwne oczy, pieprzyki na rękach i za uchem. Duże stopy- 38,39,40.
Ważę 49-50, nie pamiętam. Naturalny ciemny blond jak na razie do ramion, chyba :-)

Offline

#20 01-06-2013 o 19h46

Miss'całkiem całkiem
Suiko98
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 115

Mam 180 cm(ciąglę rosnę) i mam dość dużą niedowagę chociaż jem dużo...mam szybką przemianę materii. Mam dłuuuugie nogi i płaski brzuszek.
Mam prawie 15 lat.
Mam bardzo długie blond włosy z prostą grzywką. W wakacje planuję różowe końcówki.
Mam niebieskie oczęta z długimi rzęsami.
Mam pieprzyki na rękach.
Noszę czerwono-czarne okulary kujonki.
Mam bladą cerę.
Rozmiar stópki:40.
Ubieram się najczęściej w rurki i t-shirty z kolorowymi nadukami. Latem jednak noszę też sukienki, spódniczki itp.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Ostatnio zmieniony przez Suiko98 (01-06-2013 o 19h48)

Offline

#21 02-06-2013 o 17h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

wzrost: 155 cm
oczy: piwne
cera: trochę opalona
włosy: brązowe, długie, ciągle się plączące ;-;
styl: jeansy, T-shirty, trampki lub adidasy

Offline

#22 03-06-2013 o 18h41

Miss'całkiem całkiem
Kitty23
...
Miejsce: Gdzieś na podlasiu :)
Wiadomości: 140

Wzrost: koło 165cm.
Oczy: trudno powiedzieć, jakby zmieszane zielono-szarawe, i trochę brązowe
Cera: normalna, a ja mam wrażenie, że trochę żółtawa, trochę syfków /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Włosy: długie, brązowe, nierówno rosnące, trochę falowane, szczególnie końcówki
Ubiór: zazwyczaj jeansy i bluzka lub sweter, czasem w lato sukienka

Offline

#23 03-06-2013 o 23h28

Miss'na całego
Keine
...
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 363

Wiek: 17 lat
Wzrost: 163 cm
Waga: 45 kg
Włosy: tak do łopatek; niezidentyfikowane kolor, naturalnie jakiś dość ciemny blond, ale tyle już męczyłam swoje włosy, że u góry ma coś pod brąz, a dole jakiś ślad po czerwonych końcówkach, które często sobie robię (planuję również zrobić niebieskie), najczęściej związane w kitkę bo mnie irytują rozpuszczone
Oczy: szaro-niebieskie
Po za tym jestem blada,a bynajmniej tak mi mówią. Często występują u mnie sińce pod oczami, choć i tak taki typowy tryb nocny mam jak na razie za sobą. Nie wiem co jeszcze. Nie mam żadnego stylu ubioru, ubieram się jak chce po prostu. Nie lubię jednak obcisłych ubrań (bluzki obcisłe jeszcze toleruje, ale spodni nie). Po za tym dodam, że się nie maluję bo nie chcę, nie widzę takiej potrzeby nawet jeśli strasznie wyglądam ^ ^

Offline

#24 05-06-2013 o 19h42

Miss'na całego
Hallucinatie
...
Miejsce: Swagland
Wiadomości: 258

To ja skorzystam z wzoru Yvonne. :3

Wiek: mniej niż 15, więcej niż 12 (dokładniej nie powiem, nie lubię mówić o swoim wieku, bo czuję sie jak dziecko).
Wzrost: 162 chyba, od jakiegoś czasu stoję w miejscu.
Waga: 49 kg. *lol* Wyglądam na więcej, o wiele więcej.
Typ figury: nie wiem.
Włosy: jasnobrązowe, wiecznie przetłuszczone, liche, do ramion. Jako niemowlę miałam czarne, potem, kiedy mi odrosły do jakiegoś czasu były blond.
Oczy: niebiesko-zielono-szare. *lol*
Karnacja: hm... Zawsze chciałam być blada, ale mi nie wychodzi, więc jestem... Oliwkowa? *lol*
Twarz: owalna.
Cera: dużo syfów, ale wiadomo - trudny wiek. XD Radzę sobie szarym mydłem.
Nos: lekko zadarty, średniej wielkości.
Usta: średnie, jasnoróżowe, ciągle schodzi mi skóra. *lol*
Brwi: ciemnobrązowe/czarne.
Uszy: przebite "podstawowo", średnie.
Dłonie: raczej średnie, mam długie palce. XD Uwielbiam zapuszczać paznokcie, ale po tym, jak paznokieć miałam złamany w połowie - próbuję nie mieć za długich.
Stopy: średnie, rozmiar - 38, 37.
Zęby: dość nierówne, lekko krzywe (górne jedynki są przesunięte bardziej w lewo).
Biust: hm... Dość duży jak na mój wiek. Nienawidzę tego.
Talia: wcięcie jest. ^^
Inne: miałam szósty palec na lewej nodze (heh, mutant, lol), ale podkreślam - MIAŁAM. Jest usunięty. c: Nogi mam za grube - przynajmniej tak myślę. Plus chyba mam problem z lewym kolanem, skrzypi, wiecznie boli, ogólnie stawy mnie bolą. Brzuch wystaje - kolejna rzecz do nienawidzenia. Mam nadzieję, że z wiekiem się zmieni.
Styl: nie mam konkretnego, rodzice nie pozwalają mi się ubierać tak, jak chcę. Nie mam głosu w kupowaniu ubrań, so... :c Często noszę bluzy bez zamków, najlepiej z kieszeniami. Mam takich z pięć, sześć nawet. Kiedy mogę lubię ubierać się na czarno, bo dobrze się w tym kolorze czuję. Podobno ładnie wyglądam w niebieskim. Oprócz bluz często noszę bluzki z krótkimi rękawami, jeansy, rzadko spódniczki i sukienki, chociaż wolę te drugie. Malować się nie maluję, ale przyznam - lubię mój eyeliner, tusz do rzęs, dziesiątki cieniów i jeszcze więcej pomadek. Gdybym mogła - malowałabym się, ale kolejne ograniczenie stawiane przez rodziców. Jedynie mogę delikatnie w wakacje, ale nie za bardzo. Wiadomo - wiek. c:

Offline

#25 06-06-2013 o 19h35

Miss'nieobczajona
loulie
...
Miejsce: Warszafka
Wiadomości: 47

16 lat, 164 cm wzrostu i 51 kg wagi. Mam jasnobrązowe włosy do łopatek i prostą grzywkę. Oczy niezidentyfikowane. Na zewnątrz szare, przechodzące w zielone, przechodzące w żółte. Nie wiem. W paszporcie mam, że szare. Ale lubię moje oczy.
Twarz raczej okrągła... czasami to lubię a czasami nienawidzę. XD
Co jeszcze może być charakterystyczne to pełne usta, przez które od dziecka byłam zasypywana komplementami, i dup... znaczy, dołek w brodzie.
Jeśli chodzi o ubrania to nie mogę zdecydować się na jeden styl. Jednego dnia mogę mieć różową spódniczkę, następnego ciemnozielone, bufiaste spodnie ala mundur żołnierski. Ale lubię się stroić, to fakt.

Offline

Strony : 1 2 3 ... 7