Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 51 52 53 54 55 ... 66

#1301 19-12-2014 o 23h22

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

LOOOOOL, usunęłam mój piękny wstęp o tym, że nie umiem tworzyć stylizacji na temat i wrzucam, żeby mnie Pewna Osoba nie goniła z siekierą po nocy za to, że nie wrzuciłam jej Furby'ego do Alternatywnych :OOOO
Tylko ja mogę być taką blondynką.
Jako że spałam pięć godzin, miałam kolosa i podpieram powieki zapałkami to nie przedłużając, wstawiam. Tylko niech to coś nie wypali Wam oczu, miłość bardzo ♥

Link do zewnętrznego obrazka

Przynajmniej jest futrzaście. O.
Ale tak ogólnie to słabo. (Określiłabym to moim nowym ulubionym słowem, ale na forum są dzieci ♥ Shoutboxiary i w tym Największa Menda Świata wiedzą ♥)
On jest granatowo szary, jakby ktoś nie ogarniał ♥ A te maleńkie uszy to te wielkie uszyska Futrzaka, sorygregory, nie ma dużych (albo ja nie umiem szukać), sehce khwawi ;(

Frozia i jej to życie na krawędzi, gdyby była w stanie to poczekałaby do 23:59, ale że śpiąca to wrzuca teraz.


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#1302 20-12-2014 o 00h00

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia! Dodawanie prac jest już niemożliwe!

Offline

#1303 31-12-2014 o 17h44

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

WYNIKI XXXI ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION pt. PREZENTY Z WORKA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
Link do zewnętrznego obrazka

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifSerdeczne gratulacje dla:/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21217.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce: Patience
Średnia:9,6

Specjalny prezent!
Link do zewnętrznego obrazka

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21218.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce: Steno
Średnia:9,2

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21219.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce: Mineo
Średnia:8,9

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNa szczególne wyróżnienie zasłużyła:/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21220.jpg

Rainbow
Link do zewnętrznego obrazka


Chciałbyśmy podziękować Wam wszystkim za udział w konkursie. W tej edycji otrzymałyśmy od Was aż 27 zgłoszeń!
Jak wiecie,każda z jurorek miała swoje faworytki...

Faworytka Anixa:
Patience - wspaniała stylizacja. Od kiedy ją zobaczyłam, trzymałam kciuki, żeby wygrała. Jako mała dziewczynka miałam fioła na punkcie koników każdego rodzaju i sentyment pozostał do dziś. Praca jest bardzo przemyślana, wszystko do siebie pasuje: fryzura, akcesoria, nawet buty. I do tego ogon wykorzystany bardzo pomysłowo. Uważam, że praca jest bardzo kreatywna i zasługuje na nagrodę. Gratulacje!

Faworytka Evelyn:
W tej edycji nie brakowało świetnych stylizacji. Moją szczególną uwagę przykuły aż trzy. Wyznam wam, że właśnie te trzy stylizacje, otrzymały ode mnie taką samą liczbę punktów. Długo nie mogłam się zdecydować, kogo wyróżnię. Ostatecznie postawiłam jednak na Steno.Mimo pozornego chaosu, stylizacja składa się w jedną, spójną całość. Znajdziemy tu urocze pierniczki w kształcie misiów i koników, cukrowe laski i lizaki, a także zmysłową nutę czekolady -  wszystko okraszone lukrowaną posypką. Mały drobiazg w sam raz na mikołajki. Mniam! Brawo!

Faworytka Ojsa:
Jak tylko zobaczyłam tę stylizację, zanim jeszcze w ogóle spojrzałam na jej opis, pomyślałam sobie "O matko! Przecież to moja lalka". Dokładnie taką chciałam dostać, jak byłam młodsza. Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia. Te kiteczki, te policzki...Mineo idealnie odzwierciedliła jej "lalkowatość" i do tego wybrała barwy,dzięki którym idealnie wpasowała się w pośrednią tematykę świąteczną. Serdecznie gratuluję, Ojsa

Faworytka Sniezyczka:
Choć wszystkie dziewczyny, które zdobyły zaszczytne miejsce na podium skradły moje serce to jednak Steno zapadła mi najdłużej w pamięci. Podoba mi się fakt, że Twoja stylizacja była niedosłowna, odmienna. Kojarzy mi się przede wszystkim z orientalnymi rarytasami przysyłanymi przez bogatych krewnych zza wielkiej wody. Makijaż zasługuje na pochwałę. Miss wygląda jakby rozkoszowała się słodkościami. Gratuluję serdecznie! Sniezyczka.

Gratulujemy zwyciężczyniom!
Serdeczne podziękowania za oprawę graficzną dla @dyokira i Solomona - która z okazji rysowniczego debiutu postanowiła zrobić rysunek-niespodziankę!
Anixa/ Evelyn/ Ojsa/ Sniezyczka

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (04-01-2015 o 15h53)

Offline

#1304 31-12-2014 o 17h50

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

O matko, jestem w szoku xDDD
Nie spodziewałam się tego, ale bardzo się cieszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Moje rywalki jak najbardziej zasłużyły na podium i serdecznie im gratuluje B-D.


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#1305 31-12-2014 o 18h08

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Piękne podium i wyróżnienie - choć liczyłam na to, że Rainbow znajdzie się na podium, bo jej Luke, absolutnie podbił moje serce.
Ale tak czy inaczej bardzo gratuluję wszystkim /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1306 31-12-2014 o 19h21

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Święta, święta i po świętach...
A po świętach oczywiście Sylwester i Nowy Rok! Wir tanecznych zabaw, odliczanie ostatnich sekund do północy, wznoszenie toastów i życzenia. Jest to jednak  także czas podsumowań, refleksji nad mijającym rokiem, czas planów na rok przyszły. W końcu któż z nas nie chciałby, aby nowy rok był jeszcze lepszy niż poprzedni? Właśnie dlatego niektórzy postanawiają wprowadzić w życie rozmaite zmiany, robiąc...
Link do zewnętrznego obrazka

Przykładowa stylizacja:
Link do zewnętrznego obrazka
Od samego początku wiedziałam, że temat nie będzie łatwy. Starałam się podejść do sprawy trochę mniej dosłownie i stworzyłam ŚWINKĘ SKARBONKĘ. Jej właścicielka kupiła ją tuż przed Nowym Rokiem z nadzieją oszczędzeniu kilka groszy na piękne ubrania, do których ma słabość. Świnka jest nietypowa, bo sylwestrowo-karnawałowa dzięki miękkim materiałom opadającym na porcelanową figurkę. Świnka to oryginalny gadżet inspirowany Muppetami. Błoto ma przypominać skąd wywodzi się to urocze stworzonko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Sniezyczka

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! Pamiętajcie - liczy się kreatywność!
Zgłoszenia przyjmujemy do 16 stycznia(piątek), godz. 23:59.
Wyniki pojawią się w ciągu 2 tygodni od daty zakończenia składania zgłoszeń, tj. 30 stycznia.

Jury (w składzie: Ojsa, Evelyn, Anixa, Sniezyczka) będzie oceniać prace zgodnie z poniższymi kryteriami:
- zgodność z tematem (0/10)
- kreatywność (0/10)
- ogólne wrażenie (0/10)
- dopasowanie makijażu (0/10)
- dopasowanie włosów (0/10)
- dodatki (0/10)

i wyłaniać zwyciężczynie na podstawie średniej.



Przewidujemy trzyosobowe podium - a w przypadku szczególnych stylizacji - wyróżnienia.
Podium otrzyma od nas trofea i dyplomy.Pierwsze miejsce dodatkowo zostanie nagrodzone rysunkiem - niespodzianką oraz możliwością bycia jurorem gościnnym w następnej edycji wyborów, zaś miejsca 2 i 3 sygnatury.
Nagrody sponsorują: @dyokira, Solomona, Charlotte5.

REGULAMIN:

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifW konkursie może brać udział tylko jedna stylizacja.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNiedopuszczalna jest zmiana stylizacji w trakcie trwania konkursu.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifPrac nie można poddawać obróbce w programach graficznych.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNiedozwolone są pełne komplety od Nine oraz stroje, w których ubrania od danej gwiazdy stanowią zdecydowaną większość całej stylizacji.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifObowiązują ogólne i intuicyjne zasady współżycia społecznego i fair play ( w razie pytań lub skarg należy zgłosić się do jury drogą pw).
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifZgłoszenia należy składać w postaci zdjęcia miss w odpowiednim stroju.

Krótkie historie postaci, które mogą ułatwić odbiór stylizacji, mile widziane.


Kto tym razem stanie na podium?
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifŻyczymy miłej zabawy! Powodzenia!/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif
Ekipa AWMF

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (04-01-2015 o 15h55)

Offline

#1307 31-12-2014 o 20h48

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam temat, więc pytanie czysto techniczne:
Czy może to być na przykład, personifikacja zdania "Zacznę się zdrowo odżywiać" w postaci dziewczyny z marchewką w dłoni albo coś w tym stylu?

Dzięki za odpowiedź, zawsze lepiej się upewnić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez KimKas (31-12-2014 o 22h28)

Offline

#1308 31-12-2014 o 22h21

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Oczywiście /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1309 01-01-2015 o 00h14

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Moim noworocznym postanowieniem jest nauczenie się biegle języka angielskiego a więc z tym związana jest moja stylizacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/42/moy/33471.jpg

Miss trzyma w ręku flagę Anglii a ponadto ubrana jest jak jeden z lwów które widnieją na angielskim godle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#1310 01-01-2015 o 03h56

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Ojej! Ślicznie dziękuję za wyróżnienie oraz jak najbardziej gratuluję całemu podium, pierwsze miejsce od początku było moim faworytem i ciesze się, że stoi na najwyższym stopniu.

Dla kogoś moje postanowienie mogłoby się wydawać absurdalne, ale jednak. O czym marzę? O dłuższym wysypianiu się. Od pewnego czasu kładę się spać kilka godzin po północy (przykładem jest ten post), raz nawet poszłam spać o 5 (!). A potem jestem zmęczona cały dzień... A więc czas zmyć cały z siebie makijaż, włożyć ciepłe kapcie, lekką i zwiewną piżamę, poduszkę i oddać się snu. Anielskie skrzydła mają oznaczać sam sen.

http://i59.tinypic.com/dhejpc.png

Offline

#1311 01-01-2015 o 11h29

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Ten obrazek   jest taki śliczny *chowa do wora i na cele własne*. Więcej słodyczy! Więcej! Trzeba odzyskać masę!
No, dziewczyny, powodzenia w nowym temacie xD - nie wydaje się za prosty.

Ostatnio zmieniony przez Steno (01-01-2015 o 11h37)



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#1312 01-01-2015 o 13h32

Miss'nałogowa
DemOlkaGirl
NIE BIASUJ NOSA MOJEGO BIASA
Miejsce: Talerz
Wiadomości: 2 871

Ja, pewnie jak większość z Was trochę pojadłam sobie przez święta, a teraz mocno tego żałuję. Na szczęście zaraz jest drugi stycznia, kult księżyca i... Idealny czas na odchudzanie!

Link do zewnętrznego obrazka

Moja Miss jest przebrana w wygodny i dzięki klasycznym barwom elegancki strój. Na szyi ma słuchawki, by mogła słuchać swojej ulubionej muzyki podczas biegania, a także małą bransoletkę, żeby rozweseluć całą stylizację.

Ostatnio zmieniony przez DemOlkaGirl (01-01-2015 o 13h34)


  https://78.media.tumblr.com/9865d2fc8f6d10bb382e53ee04126fa6/tumblr_ozb44fu5xI1sg1swdo4_400.gif   https://78.media.tumblr.com/0a25edb5d3bc6700454bc96933c308fb/tumblr_ozb44fu5xI1sg1swdo3_400.gif

Offline

#1313 01-01-2015 o 14h57

Miss'na całego
Diduś-Chan
...
Wiadomości: 421

Okeej, spróbuję ponownie swoich sił. Mam postanowienie, jednak nie wiedziałam jak je przedstawić. To postanowienie to częstsze spotkania z rodziną
http://i60.tinypic.com/16l0jso.png
Na takich spotkaniach ważne jest luźne ubranie. Nie chcemy przecież by podczas zabawy było nam niewygodnie, albo gorzej- coś się rozerwało. Często jednak można zahaczyć o coś, więc łatwo się podziurawi rajstopy. Często też rodzina ma dzieci, gdzie wąsy stanowią zabawę a nimi. Większość ma też zwierzaki, a te czepiają się nóg. Trzeba uważać, by nie wylać przypadkiem herbaty. W stylizacji są kwiaty, które symbolizują wystrój i prezent. Do prezentu też odnoszą się włosy które wyglądają jak kokarda prezentu. Jeszcze słabo widać, ale moja postać ma wypchnięte policzki (dopiero dziś zauważyłam, że ma nadwagę...). Bo przecież po takich spotkaniach wychodzimy bardzo najedzeni ;3

To tyle. Mam nadzieję, że stylizacja pasuje do ogólnego tematu. Chciałabym jeszcze pogratulować zwyciężczyniom poprzedniej edycji ^^


http://i60.tinypic.com/2vamnn7.jpg

Offline

#1314 01-01-2015 o 19h01

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Uwaga:pojawiła się aktualizacja posta z wynikami z opinią od Sniezyczka

Offline

#1315 01-01-2015 o 21h49

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 21

Bardzo dziękuję za to wyróżnienie i za tak miłe opinie, naprawdę nie spodziewałam się wygranej! Gratuluję pozostałym zwyciężczyniom i życzę wszystkim powodzenia w kolejnych wyborach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1316 02-01-2015 o 00h26

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Gratulację! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Wiele dorosłych osób boryka się z uzależnieniem od papierosów.
http://i57.tinypic.com/3nex.png
Czaszka na ręce symbolizuję, że od tego nawoku umierają tysiące osóc.To samo symbolizuje cień z nożem. Włosy to dym, który leci z niedopałka.

Ostatnio zmieniony przez jula209 (02-01-2015 o 00h27)


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#1317 02-01-2015 o 00h27

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Zacznijmy od zadania sobie pytania: Jakie postanowienie noworoczne może mieć kobieta, której życie podporządkowane jest modzie i podrywaniu facetów? Stanąć na podium oczywiście, ale co poza tym? Większość po wygraniu konkursu mówi o tym, jak bardzo pragnie pokoju na świecie. A takie zmiany, jak powiedział pewien mądry człowiek, należy zacząć od siebie.
Moja miss postanowiła zostać wolontariuszką w schronisku dla zwierząt. Niby mała rzecz w skali światowej, ale wielka z punktu widzenia mieszkających tam psów, kotów i innych stworzeń, które tak samo jak inne istoty żyjące pragną być kochane.
http://i61.tinypic.com/11j3kut.jpg

Offline

#1318 02-01-2015 o 13h59

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Gratulacje dla wyróżnionych, piękne i bardzo kreatywne stroje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Największe gratulację ślę jednak do moich 4 aniołków <3 które świetnie się spisały! Wymyśliły ciekawy temat, wyrobiły się ze wszystkim na czas. Ilość zgłoszeń jest imponująca, a wygląda na to, że nowy temat także się spodobał. Alternatywne wybory powróciły z hukiem! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Brawa także dla Solomony i dyokiry, które wykonały piękne prace. Solomona świetny pomysł z tym wspólnym rysunkiem!


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1319 03-01-2015 o 11h58

Miss'wow
pikna3
Zapraszam na profil :)))
Wiadomości: 606

Moim tegorocznym postanowieniem jest przyłożenie się do nauki, dlatego moja miss ma szkolny mundurek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/43/moy/33681.jpg

Offline

#1320 03-01-2015 o 14h57

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

http://i58.tinypic.com/23ts8ht.jpg

W tym roku postanowiłam że (przynajmniej spróbuję) nauczyć się lepiej jeździć na łyżwach.


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#1321 03-01-2015 o 17h33

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

Moje noworoczne postanowienie to dużo, dużo, dużo więcej cierpliwości do otaczających mnie ludzi..co wiąże się niemalże z cudem!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Cierpliwość to dla mnie cecha czysta, wyższa..kojarzy mi się z anielskim spokojem..stąd w stylizacji tyle bieli, aureola i zdolności nadprzyrodzone../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/43/moy/33739.jpg


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#1322 04-01-2015 o 15h58

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Informuję, że nową graficzką - sygnaturową została Charlotte5, więc miejsc 2 i 3 nie ominą nagrody. Sygnatury dla laureatek będą wykonywane poza kolejnością.

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (04-01-2015 o 15h59)

Offline

#1323 05-01-2015 o 21h36

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Może nie jest to postanowienie takie typowe, np w tym soku schudnę albo nie będę jeść chiperków do Wielkanocy ale mam takie małe życzonko, marzenie. Chciałabym mieć prawdziwe japońskie kimono, taki cały zestaw, taki piękny i kolorowy ale to droga sprawa i muszę zacząć oszczędzać.
Moja miss to geiko. "Rankiem, tuż po przebudzeniu gejsza jest normalną, zwykłą kobietą. Miewa spoconą twarz i nieświeży oddech. Jeśli nawet śpi na drewnianym wałku i włosy ma upięte w kunsztowną fryzurę, niczym nie różni się od innych ludzi. Na pewno nie jest gejszą. Zmienia się dopiero wówczas, gdy siada przed lustrem. I nie chodzi tylko o makijaż. W tejże chwili zaczyna inaczej myśleć. "- Wyznania gejszy

//photo.missfashion.pl/pl/1/43/gd/34007.jpg


Offline

#1324 08-01-2015 o 14h26

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Cóż to za cisza?! Serdecznie zapraszamy do zaprezentowania swoich (lub wymyślonych) postanowień noworocznych. Mam nadzieję, że poniesie Was fantazja, chętnie zobaczymy Wasze pomysły. Przypominam, że zgłoszenia przyjmujemy do 16 stycznia do godziny 23.59! Macie jeszcze trochę czasu-liczymy na Was!

Ostatnio zmieniony przez Sniezyczka (08-01-2015 o 14h27)


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1325 08-01-2015 o 15h10

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Skoro Sniezyczka tak ładnie przypomina i zaprasza, to czemu nie? Miałam jeszcze trochę poczekać, ale uznałam, że już nic nie będę zmieniać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

W tym (a dokładniej już w tamtym - 2014 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ) roku w mojej najbliższej rodzinie urodziło się dziecko. Ja ogólnie jestem osobą dość gwałtowną i zaborczą, przez co wiele dzieci średnio mnie lubi (prawie nigdy nie daję im w nic wygrywać XD). Do tego małe dziecko potrzebuje ciepła, cierpliwości, delikatności i łagodności. Czyli w większości cech, których do tej pory mi brakowało. W tym roku mam zamiar być (przynajmniej dla dzieci) łagodna jak baranek albo gołąbek ♥


//photo.missfashion.pl/pl/1/43/moy/34098.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 51 52 53 54 55 ... 66