Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 5 6 7

#151 04-03-2019 o 19h40

Miss'Żółtodziób
Nervica
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 14

Cóż, co by tu długo opowiadać?
Włosy: Długie do pasa, bez grzywki, o jednolitym, ciemnobrązowym odcieniu.
Karnacja: Moja skóra jest niezbyt jasna, o takim delikatnie oliwkowym. W skali antropometrycznej mocna piętnastka.
Twarz: Dość delikatne rysy, wąskie usta, nieduże, brązowe oczy i nieco garbaty nos.
Wzrost: Około metr sześćdziesiąt. Cały czas mam nadzieję, że jeszcze urosnę, ech.
Znaki szczególne: Blizny po trądziku, rany na ustach - tik nerwowy - wieczne rany na twarzy, przez rozdrapywanie wyprysków. Wiele zadrapań - nienawidzę swojego kota - głównie na nogach.
Figura: Symetryczna, wyraźne wcięcie w talii, biodra w tej samej linii, co ramiona.

To chyba tyle. Wiekiem nie będę się chwalić.

Ostatnio zmieniony przez Nervica (04-03-2019 o 19h41)

Offline

#152 28-06-2019 o 22h41

Miss'całkiem całkiem
Rosalinna
...
Miejsce: Iłża
Wiadomości: 124

Hejkaaa, co tu dużo opisywać
Wiek 17
Wzrost 162
Waga 68
Oczy Brązowe
Cera Taka ciemnawa, opalam się na ciemnobrązowy kolor i to dosyć szybko.
Włosy Długie, brązobe włosy przy końcówkach wpadające w rudawy.
Figura Jestem niska i trochę ważę, mam mocno zbudowane ramiona i nogi. Pomimo wagi mały brzuszek
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  ale za to duży tyłek i nogi XD .
Znaki szczególne Charakterna dziewucha z wielką siłą i długimi rzęsami   /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Ostatnio zmieniony przez Rosalinna (28-06-2019 o 22h42)


https://49.media.tumblr.com/87a3ed5f3b6cd63e0e53a28464847c5e/tumblr_o2eyywnr7x1v5dqido1_500.gif

Offline

#153 12-09-2019 o 22h19

Miss'nieobczajona
suszi
...
Wiadomości: 18

Mam krótkie czarne włosy z prostą grzywką, 21 lat i 155 cm wzrostu xdd Jakoś nie udało mi się urosnąć więcej, ogólnie jak się urodziłam to miałam ok 50 cm, więc w swoim życiu urosłam tylko metr, hihi

Offline

#154 03-11-2019 o 11h23

Miss'nieobczajona
kingaaa5
...
Miejsce: Hogwart ♥ /*
Wiadomości: 45

Wiek: 15
Włosy : Proste, gęste, ciemny brąz, mniej więcej do piersi
Wzrost : 162
Oczy: Brązowe/piwne, niekiedy zielone, nie umiem określić jednoznacznie
Twarz : Dosyć wąskie usta, zawsze czerwone policzki (wrr), słabe rysy twarzy przez które ludzie zazwyczaj dają mi 12/13 lat widząc tylko moją twarz
Figura : Jestem raczej gruszką ;P


"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą."
J.K. Rowling – Harry Potter i Czara Ognia

Offline

#155 09-01-2020 o 00h27

Miss'nieobczajona
Catline
...
Miejsce: Gdzieś niedaleko granicy ;)
Wiadomości: 17

Jeśli chodzi o wiek to tak stara, że lepiej nie mówić haha
Włosy mam oryginalnie ciemny blond, ale od kilku lat farbuje na mój wymarzony jasny blond (praktycznie białe). Zawsze mi się podobały takie jasne włosy, szczególnie, że do ok 4 roku życia miałam naturalnie białawe włoski. Są one mi obecnie do ramion, bez grzywki jak na razie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Wzrost: 171cm
Waga: ok 55kg (wbrew pozorom co u niektórych to sylwetkę mam szczupłą, każdy mi mówi że powinnam więcej jeść xD )
Oczy: niebieskie  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Brwi mam tak jasne, że od połowy ledwo je widać, za to mam długie rzęsy z których jestem dumna
Noszę okulary do pracy i gdy siedzę na laptopie lub potrzebuje zobaczyć coś z daleka. Paznokcie mam bardzo łamliwe, szczególnie na kciukach, kiedyś ciągle na szukam plastry, bo łamały mi się tak że nie dało się nawet tego obciąć (teraz jest lepiej, ale nadal nie tak jak powinno być)  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif
Karnacja: jasna z bardzo dużą ilością pieprzyków na całym ciele.
Mój styl ubierania zależy od mojego nastroju, ale ogólnie jestem za sukienkami itp

Offline

#156 22-03-2020 o 22h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

-No to jestem średniego wzrostu (około 170cm) i raczej nie urosnę, ale nie wiem.
-Mam z 15 lat, ale nie umiem liczyć.
-Nie jestem wychudzona jak każda osobą jaką znam i pisała o swoim wyglądzie. Ważę chyba normalnie, ale bliżej mi do otyłości.
-Mam krótkie bardzoo gęste włosy takie jak ma yoongi z BTS koloru ciemnego blondu podchodzącego pod rudy (mam tak przez farbowanie włosów).
-Mam szare oczy i nos jak ziemniak. mam też długie ciemne rzęsy, które uwielbiam. Zawsze na mojej twarzy jest rumieniec, a po chociażby minimalnym wysiłku fizycznym moja twarz przypomina niczym z anime.
-Noszę też okulary podobne do lenonek ze złotymi oprawkami.
-Mam zawsze mega krótkie paznokcie obcięte, aż za bardzo (ałć), mam bardzo dobrą płytkę paznokcia co szokuje dużo ludzi hah.
-Lubię się ubierać zimą w grube bluzy i spodnie z dziurami, a jak jest ciepło noszę bardzo krótkie bluzki i zazwyczaj ubieram moją ulubioną koszule w kratę ala drwal. Nigdy nie ubieram sukienek i spódnic. Niektórzy mówią, że jestem jak alternatywka, ale ubieram się w stylu grunge. Do tego lubię nosić glany i pieszczochy, jestem magiczną mieszanką. Szacun za przeczytanie tego hah /modules/forum/img/smilies/content4.gif

Ostatnio zmieniony przez JulliiQ (22-03-2020 o 22h28)

Offline

Strony : 1 ... 5 6 7