Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 206

#76 27-06-2013 o 09h37

Miss'nieobczajona
Sayuri
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 26

Czy w jakikolwiek sposób można sprzedać ciuchy ??

Offline

#77 27-06-2013 o 14h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie, choć istnieje zakątek "Licytacje", to nie służy on do sprzedawania rzeczy. Jak dotychczas twórcy gry nie stworzyli tutaj żadnego targowiska.

Offline

#78 27-06-2013 o 15h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A wiecie jak się nazywa taka sukienka z tyłu dłuższa, z przodu krótsza? Coś takiego jak w szafie gdy chcemy wejść w  sukienki i tam jest ta zielona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Bo ostatnio ją widziałam a teraz szukam i szukam i nie mogę znaleźć -.-

Ostatnio zmieniony przez nika2 (27-06-2013 o 15h54)

Offline

#79 27-06-2013 o 16h06

Miss'ujdzie
Nimphianey
...
Miejsce: Duże.
Wiadomości: 173

Crewedka napisał

Nie, choć istnieje zakątek "Licytacje", to nie służy on do sprzedawania rzeczy. Jak dotychczas twórcy gry nie stworzyli tutaj żadnego targowiska.

W zasadzie przydało by się coś takiego, taki NPC w mieście u którego można by sprzedawać rzeczy, ciuchy po niższej cenie niż u Nine.


" Dziś będzie ten lepszy dzień, pamiętaj" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#80 27-06-2013 o 16h07

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

nika2 napisał

A wiecie jak się nazywa taka sukienka z tyłu dłuższa, z przodu krótsza? Coś takiego jak w szafie gdy chcemy wejść w  sukienki i tam jest ta zielona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Bo ostatnio ją widziałam a teraz szukam i szukam i nie mogę znaleźć -.-

Suknia Gajana


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#81 27-06-2013 o 18h09

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Nimphianey napisał

Crewedka napisał

Nie, choć istnieje zakątek "Licytacje", to nie służy on do sprzedawania rzeczy. Jak dotychczas twórcy gry nie stworzyli tutaj żadnego targowiska.

W zasadzie przydało by się coś takiego, taki NPC w mieście u którego można by sprzedawać rzeczy, ciuchy po niższej cenie niż u Nine.

To by było bardzo przydatne, bo wiadomo że części ciuchów wcześniej zakupionych już się nie używa. Byłaby chociaż możliwość zarobienia dodatkowych MM, które są bardzo trudne do zdobycia w grze (poza Bankiem).

Offline

#82 27-06-2013 o 20h57

Miss'nieobczajona
Sayuri
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 26

Tak tak zgadzam się. Dostałam pare sukienek w różnych kolorach z misji od facete i wgl mi sie nie podobają, wiec fajnie byloby zarobic sobie na nich :PP

Offline

#83 27-06-2013 o 21h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ach! Przyszła pora na zmiany. Postanowiłam ubrać się dosyć nietypowo, na letnio owocowo z nutką orientu. Pewnie dostanę przez to mniej głosów, bo mam na sobie mniej niż typowe finalistki, ale lekka letnia świeżość jest wg. mnie na topie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#84 28-06-2013 o 08h29

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Mogę prosić o poradę? Nie mogę się zdecydować, co pasuje do obecnej stylizacji mojej miss. Chodzi o to, co ma trzymać w ręce. Do wyboru mam pistolet, zdaje się, piracki, szable heroic fantasy, wachlarz burleskowy, taki wachlarz koronkowy i bat. Co radzicie? Generalnie chciałam, żeby miała jakąś broń, dla zadziornego akcentu, ale może jednak wachlarz?


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#85 28-06-2013 o 08h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aria napisał

Mogę prosić o poradę? Nie mogę się zdecydować, co pasuje do obecnej stylizacji mojej miss. Chodzi o to, co ma trzymać w ręce. Do wyboru mam pistolet, zdaje się, piracki, szable heroic fantasy, wachlarz burleskowy, taki wachlarz koronkowy i bat. Co radzicie? Generalnie chciałam, żeby miała jakąś broń, dla zadziornego akcentu, ale może jednak wachlarz?

Moim zdaniem pistolet wygląda w porządku (cała stylizacja skojarzyła mi się z Rozbójnikiem Rumcajsem)  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif
Jeśli chodzi o nowinki, to osobiście zakochałam się w biało miętowej spódnicy reklamowanej na stronie startowej MF. Nie mogłam jej nie kupić. Dzięki niej jednak w końcu miałam pretekst, by zaopatrzyć się w miętowe lennonki i białe buty z metalowymi czubkami (ciekawostka- w realu mam takie same). /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  Uwielbiam tę spódnicę. //photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/1229.jpg

Offline

#86 28-06-2013 o 11h17

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Aria bardzo podoba mi się Twoja stylizacja, moim nic nie musisz zmieniać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ewentualnie jakiś naszyjnik by się przydał.

Ostatnio zmieniony przez CharlotteYork (29-06-2013 o 08h31)

Offline

#87 28-06-2013 o 12h54

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Crewedka napisał

białe buty z metalowymi czubkami (ciekawostka- w realu mam takie same)

Buty z metalowymi czubami? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png To musi wyglądać ciekawie, jeszcze takich nie widziałam. Podzielisz się zdjęciem?

// EDYTA

A tak a propos ciuchów:

Właśnie zobaczyłam zadania na swój lvl... naprawdę, naszyjnik, który kosztuje 8 000 MM? Za przeproszeniem, ale porąbało kogoś?  Żeby on jeszcze był jakiś wybitnie widowiskowy czy staranny, ale jakaś koronka z czarnym paskiem? == chwała za tę promocję, chwała... na samą myśl o wydaniu na jeden punkt misji równych 21.750 MM aż mnie mdli.I to na zestaw którego nie zamierzam zakładać swojej postaci... yeah... Pocieszam się, że do obiecanego 14 lipca może uzbieram chociaż połowę.

Ostatnio zmieniony przez Rosette (28-06-2013 o 13h12)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#88 28-06-2013 o 13h27

Miss'całkiem całkiem
Shera
...
Wiadomości: 166

Jeżeli by ktoś chciał, to wykryłam korzystny dla nas błąd (no bo co innego?).
Wejdźcie w sklep U Nine i wpiszcie w wyszukiwarkę "Sweter FiFi". Zauważacie cenę ostatniego? Różni się tylko kolorem. Podczas gdy tamte kosztują 2000...

Ja uważam, że to błąd, no bo przecież wszystkie powinny mieć wspólną cenę, nie?
Ja już skorzystałam i kupiłam sweterek ;D

Offline

#89 28-06-2013 o 16h36

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Tak jak wcześniej długo trzymałam się jednego stroju, teraz wzięło mnie na zmienianie co rusz! Skompletowałam już drugi zestaw dziś, w kompletnie innym klimacie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Błąd? Hmmm zobaczę, ale jak mi się nie spodoba, to nie kupię tylko dlatego, że tani.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#90 28-06-2013 o 17h07

Miss'wow
Klementyna
.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 571

Wiecie jak nazywa się ta spódnica na stronie startowej? Jest śliczna! a nie mogę jej znaleźć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


.

Offline

#91 28-06-2013 o 17h17

Miss'całkiem całkiem
Verite
...
Wiadomości: 131

Klementyna, to jest chyba Spódnica Sonny, o ile chodzi ci o tę./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#92 28-06-2013 o 17h46

Miss'całkiem całkiem
Shera
...
Wiadomości: 166

Klementyna napisał

Wiecie jak nazywa się ta spódnica na stronie startowej? Jest śliczna! a nie mogę jej znaleźć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Ona nazywa się chyba Spódnica Jolen i jest dostępna od 20 poziomu za 570 MM.

Offline

#93 28-06-2013 o 17h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Klementyna napisał

Wiecie jak nazywa się ta spódnica na stronie startowej? Jest śliczna! a nie mogę jej znaleźć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

To spódnica Sonny - moja miss ją na sobie teraz ma. Kosztowała ponad 2000 MM.

Rosette - to moje buty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png //photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/1259.jpg

Offline

#94 28-06-2013 o 18h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja też mam jedną parę podobnych z tej gry;)

Offline

#95 28-06-2013 o 19h19

Miss'całkiem całkiem
Shera
...
Wiadomości: 166

Aha, to przepraszam.

Offline

#96 28-06-2013 o 19h52

Miss'wow
Klementyna
.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 571

Dzięki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


.

Offline

#97 29-06-2013 o 00h39

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Właśnie mam misję, w której muszę wydać ponad 21 000 MM na ciuchy, które w ogóle mi się nie podobają ; __ ;

Offline

#98 29-06-2013 o 08h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Evelyn napisał

Właśnie mam misję, w której muszę wydać ponad 21 000 MM na ciuchy, które w ogóle mi się nie podobają ; __ ;

Też już mam 21 poziom - wydaje mi się, że to będzie poziom z największym "przestojem". Nie ma szans, żebym doładowywała konto tylko po to, aby kupić ten beznadziejny strój, którego moja miss nigdy nie włoży....

Offline

#99 29-06-2013 o 08h31

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Rosette napisał

Właśnie zobaczyłam zadania na swój lvl... naprawdę, naszyjnik, który kosztuje 8 000 MM? Za przeproszeniem, ale porąbało kogoś?  Żeby on jeszcze był jakiś wybitnie widowiskowy czy staranny, ale jakaś koronka z czarnym paskiem? == chwała za tę promocję, chwała... na samą myśl o wydaniu na jeden punkt misji równych 21.750 MM aż mnie mdli.I to na zestaw którego nie zamierzam zakładać swojej postaci... yeah... Pocieszam się, że do obiecanego 14 lipca może uzbieram chociaż połowę.

Jak się nazywa ten naszyjnik?

Offline

#100 29-06-2013 o 12h21

Miss'wow
Klementyna
.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 571

Mam pytanka <znowu> Jak nazywa się ta biala bluzka z czarnymi krawędziami i serduszkami na kieszonkach (na piersiach), która jest na stronie startowej (musicie poczekać, albo nacisnąć chyba 3 kropkę) tam pisze "Ubierz swoją miss" Bylabym wdzięczna za jej nazwę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


.

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 206