Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 ... 206

#51 20-06-2013 o 10h34

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Ohime napisał

Wiecie może gdzie kupić komplet który ma na sobie min.  YooSti ?

Wpisz w sklepie ,,U nine" w wyszukiwarkę - Warchesa.
Udanych zakupów  /modules/forum/img/smilies/content3.gif


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#52 20-06-2013 o 11h27

Miss'na całego
Ashanti
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 304

Hej. Kupilam narty ale nie mam ich nigdzie w szafie zeby moc je zalozyc. dlaczego ?

Offline

#53 20-06-2013 o 11h32

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Ashanti napisał

Hej. Kupilam narty ale nie mam ich nigdzie w szafie zeby moc je zalozyc. dlaczego ?

Bo narty są przeznaczone do tego by grać w gre na stoku bez nich nie można w nią grać.


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#54 20-06-2013 o 11h50

Miss'na całego
Ashanti
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 304

Dzięki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#55 20-06-2013 o 15h00

Miss'Żółtodziób
Madzia1914
...
Wiadomości: 4

Witam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Mam pytanie gdzie jest targ? xD
Bo nie moge nigdzie znalesc a chce sprzedac ciuchy ^^

Offline

#56 20-06-2013 o 15h04

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Madzia1914 napisał

Witam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Mam pytanie gdzie jest targ? xD
Bo nie moge nigdzie znalesc a chce sprzedac ciuchy ^^

W zasadzie to jest oddzielny temat do zadawania pytań tego typu no, ale odpowiem ci, że targu nie ma i nie będzie chociaż jest opisany w pomocy.
Po prostu w oryginalnej wersji został on usunięty, a z pomocy tego nie usunęli i tyle.

Ostatnio zmieniony przez Nana (20-06-2013 o 15h05)


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#57 20-06-2013 o 16h14

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Jak wam się podobają trzy nowe muzyczne stroje? Bluzka rockgirl ma motylka jak z ostatniego cosplayu. Rękawiczka mi się podoba, ale brak mi pasującego kolorku :<

Offline

#58 20-06-2013 o 16h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Masakra napisał

Jak wam się podobają trzy nowe muzyczne stroje? Bluzka rockgirl ma motylka jak z ostatniego cosplayu. Rękawiczka mi się podoba, ale brak mi pasującego kolorku :<

według mnie bluzka jest ok, ale mają dziwne kolory..

Offline

#59 20-06-2013 o 17h55

Miss'Żółtodziób
Madzia1914
...
Wiadomości: 4

Aha spoko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Nie wiedzialam gdzie o to zapytac heh
Dziekuje bardzo za odpowiedz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

Offline

#60 20-06-2013 o 19h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja sobie kupiłam tylko część z tego rock girl, bo strój znowu... w moim typie (ta gra wyżre ode mnie więcej niż myślałam Q_Q). Mam kurtkę do trzymania, bo to ciekawie wygląda, pasek i rękawiczkę.

Offline

#61 24-06-2013 o 12h21

Miss'całkiem całkiem
Shera
...
Wiadomości: 166

Hej, pomożecie mi? Większość ludzi (i ja też) twierdzi, że moje buty nie pasują do sukni. (suknia hi hop, jasnoniebieska, buty te czarne wysokie co się dostaje na początku - najlepiej zobaczyć). Nie mam innych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Doradzicie mi, jakie buty kupić do tej sukienki?
Tylko nie za drogo.

Offline

#62 24-06-2013 o 12h37

Miss'całkiem całkiem
Verite
...
Wiadomości: 131

No, te faktycznie nie pasują. Jeżeli chcesz botki, to spróbuj np. botki Muzyka 2010 (ogólnie ich nie lubię, ale do tej sukienki może by pasowały - tyle że są dość drogie), botki Pasmanteria (podobnie, dość drogie), a z tańszych: może botki Rock (te za 120 MM)? Dodałabym jeszcze coś do sukienki: inną bransoletkę (jeżeli wybrałabyś botki Rock, to może jakąś czarną?), naszyjnik lub pasek?

Offline

#63 24-06-2013 o 19h52

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Dzisiaj przebrałam swoją Miss i coś mi w niej ciągle nie pasuje. I nie wiem co /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Może za mdła?

Offline

#64 24-06-2013 o 19h57

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

za mdła nie, srebro i róż się bardzo ładnie komponują w tym zestawie. Może nad oczkami pokombinuj, coby trochę bardziej kontrastowały? Bo takie zmrużone nie do końca mi wyględne przy reszcie.
Z drugiej strony, ja się nie znam X)

Offline

#65 24-06-2013 o 20h00

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Dziękuję, Lexa0! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#66 24-06-2013 o 20h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam pytanie...Jakie ciuchy psowały by mi do fryzury? Nie wiem.A ty?

Offline

#67 24-06-2013 o 20h05

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Errita, mi się podobają Twoje aktualne ciuszki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Gryzą mi się tylko z kolorem włosów. A sama fryzura jest OK.

Offline

#68 25-06-2013 o 14h58

Miss'ujdzie
Nimphianey
...
Miejsce: Duże.
Wiadomości: 173

Errita napisał

Mam pytanie...Jakie ciuchy psowały by mi do fryzury? Nie wiem.A ty?

Ja bym zmieniła tylko kolor fryzury, hmm na czarny albo czerwony może? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


" Dziś będzie ten lepszy dzień, pamiętaj" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#69 25-06-2013 o 17h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie lubię jak ktoś ma różowe włosy albo zielone..ble! Każdy ma własny gust, więc się nie wtrącam, jeśli chodzi o ciuchy, lubię jak Miss ma własny styl..takie proste ubrania wyglądają na nie jak worek na śmieci. Jestem surowa wobec innych Miss jak i swojej.

Offline

#70 26-06-2013 o 00h49

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif WYPRZEDAŻ U NINE -30% /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif





Czekałyśmy na to z utęsknieniem!!

Hah, ciekawe jakie emocje to u Was wywoła? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif
Dobranoc /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#71 26-06-2013 o 10h52

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Szperałam ostatnio po sklepie i zauważyłam, że w końcu jest wyprzedaż. Niestety dalej nie stać mnie na większość rzeczy, a przeszukiwanie tych ton oczojątrzących ubrań jest dla mnie katorgą, więc zostanę przy starym stroju.
Jeśli znajdziecie gdzieś ubrania w klimatach fantasy, średniowiecze bądź steampunk, to piszcie.

Ostatnio zmieniony przez Hetalia (26-06-2013 o 10h53)


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#72 26-06-2013 o 12h53

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Tak właśnie coś mi się nie zgadzało, gdy kupowałam rano jedzenie dla miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Wyszło mniej niż zwykle i zastanawiałam się czy to bug jakiś? Teraz wszystko jasne- promocja obejmuje supermarket.



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#73 26-06-2013 o 13h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cudownie! Obym nie oszalała i nie wydała zaoszczędzonej kasy na szkolenie. Te wyprzedaże kuszą chociażby na te tańsze rzeczy, które mi się podobają. Dobrze, że trwa ona tak długo. Ciekawe, czy obejmuje też sklepy z podróży. *_*

Offline

#74 26-06-2013 o 18h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Misa napisał

Cudownie! Obym nie oszalała i nie wydała zaoszczędzonej kasy na szkolenie. Te wyprzedaże kuszą chociażby na te tańsze rzeczy, które mi się podobają. Dobrze, że trwa ona tak długo. Ciekawe, czy obejmuje też sklepy z podróży. *_*

Misa, specjalnie dla Ciebie pojechałam przed chwilą do Kenii i sprawdziłam, czy w tamtejszych sklepikach obowiązuje rabat - tak, obowiązuje  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif
Kupiłam z dawna upatrzoną skrzynię i dywan do mojej chatki, więc nie była to podróż bezowocna. Szczęścia na wyprzedażach życzę!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#75 26-06-2013 o 19h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wyprzedaż jest do 30 lipca ^___^

Tak, ponad miesiąc <3

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 ... 206