Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 206

#101 29-06-2013 o 12h22

Miss'wow
Klementyna
.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 571

CharlotteYork napisał

Rosette napisał

Właśnie zobaczyłam zadania na swój lvl... naprawdę, naszyjnik, który kosztuje 8 000 MM? Za przeproszeniem, ale porąbało kogoś?  Żeby on jeszcze był jakiś wybitnie widowiskowy czy staranny, ale jakaś koronka z czarnym paskiem? == chwała za tę promocję, chwała... na samą myśl o wydaniu na jeden punkt misji równych 21.750 MM aż mnie mdli.I to na zestaw którego nie zamierzam zakładać swojej postaci... yeah... Pocieszam się, że do obiecanego 14 lipca może uzbieram chociaż połowę.

Jak się nazywa ten naszyjnik?

Jest to naszyjnik Heroic Fantasy.


.

Offline

#102 29-06-2013 o 13h27

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

CharlotteYork napisał

Rosette napisał

Właśnie zobaczyłam zadania na swój lvl... naprawdę, naszyjnik, który kosztuje 8 000 MM? Za przeproszeniem, ale porąbało kogoś?  Żeby on jeszcze był jakiś wybitnie widowiskowy czy staranny, ale jakaś koronka z czarnym paskiem? == chwała za tę promocję, chwała... na samą myśl o wydaniu na jeden punkt misji równych 21.750 MM aż mnie mdli.I to na zestaw którego nie zamierzam zakładać swojej postaci... yeah... Pocieszam się, że do obiecanego 14 lipca może uzbieram chociaż połowę.

Jak się nazywa ten naszyjnik?

Chodzi o cały zestaw Heroic Fantasy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png konkretnie naszyjnik wyszukasz pod nazwą "Naszyjnik Heroic". W ogóle mi się nie podoba ten strój, a trzeba kupić komplet, co za porażka... w tych misjach powinna być chociaż jakaś opcja wyboru, np. dwa rodzaje przebrania fantasy o tej samej łącznej kwocie, byleby można było wybrać, co się bardziej podoba. Na samą myśl o przelaniu takiej kwoty na to badziewie aż mnie wzdryga.



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#103 29-06-2013 o 13h57

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Omg okropne są takie misje, miałam nadzieje, że po słodkiej bluzce z sikorką już się to nie powtórzy  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png  Dołujące.

Szukam jakiejś półprzeźroczystej bluzki, takiej przez którą będzie widać kolor stanika. Może ktoś spełnić mi to marzenie ciuchowe i powiedzieć że jednak jest tu taka gdzieś dostępna? /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

Offline

#104 29-06-2013 o 14h09

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Zniszczę Twe nadzieje Lowsip, wcześniej czekać Cię będzie jeszcze zakup przewspaniałego zestawu Czerwonego Kapturka z misji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Ostatnio zmieniony przez Rosette (29-06-2013 o 14h10)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#105 29-06-2013 o 14h19

Miss'całkiem całkiem
Miyane
...
Wiadomości: 80

A na 23 poziomie czeka Was zadanie kupienia stroju o łącznej wartości 22 860 MM.
W tym 20 000 MM za samą sukienkę ... :S

Ostatnio zmieniony przez Miyane (29-06-2013 o 14h19)


挨拶は時の氏神
Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

Offline

#106 29-06-2013 o 14h21

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Cóż za pocieszenie, już się cieszę ;_; ładne chociaż to-to?

Ostatnio zmieniony przez Rosette (29-06-2013 o 14h21)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#107 29-06-2013 o 14h31

Miss'całkiem całkiem
Miyane
...
Wiadomości: 80

Zestaw "Grecka Bogini"

//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/1350.jpg


挨拶は時の氏神
Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

Offline

#108 29-06-2013 o 14h38

Miss'wow
Klementyna
.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 571

Mam pytanka <znowu> Jak nazywa się ta biala bluzka z czarnymi krawędziami i serduszkami na kieszonkach (na piersiach), która jest na stronie glównej, tam pisze "Ubierz swoją miss" Bylabym wdzięczna za jej nazwę/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


.

Offline

#109 29-06-2013 o 15h15

Miss'całkiem całkiem
Miyane
...
Wiadomości: 80

Koszula Magnolia.


挨拶は時の氏神
Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

Offline

#110 29-06-2013 o 16h09

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Miyane napisał

Zestaw "Grecka Bogini"

//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/1350.jpg

Takie coś, to jeszcze da się znieść. Czemu zamiast zadań w stylu ,,Kup zestaw warty co najmniej X MM" trzeba nabywać różne kiczowate ciuchy, które nigdy nie pojawią się na mojej miss? Ja rozumiem- twórcy chcieli jak najlepiej, ale niestety nie wzięli pod uwagę tego, że komuś może się takie wciskanie zestawów na siłę nie podobać...


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#111 29-06-2013 o 16h38

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Jak dla mnei ta bogini grecka jest okropna, moja miss w życiu tego nie założy  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif
A heroic fantasy nawet mi się podoba  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  Ale idea by nas zmuszać do kupowania zestawów jest z odbytu  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

Offline

#112 29-06-2013 o 20h57

Miss'całkiem całkiem
Indolentia
...
Miejsce: Górny Śląsk
Wiadomości: 125

Sukienka Greckiej Bogini jest jeszcze do przeżycia, bo nie wygląda najgorzej, ale cały ten zestaw Heroic to jakaś kompletna pomyłka. Też stoję na tym poziomie i jak patrzę na ten strój to od razu wiem, że nic z niego mi się nie przyda i to będą bezsensownie wydane pieniądze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#113 30-06-2013 o 08h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Indolentia napisał

Sukienka Greckiej Bogini jest jeszcze do przeżycia, bo nie wygląda najgorzej, ale cały ten zestaw Heroic to jakaś kompletna pomyłka. Też stoję na tym poziomie i jak patrzę na ten strój to od razu wiem, że nic z niego mi się nie przyda i to będą bezsensownie wydane pieniądze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Ja już kupiłam ten beznadziejny strój (wybrałam biały, może coś dam radę z niego wyłuskać w przyszłości). Kostium Czerwonego Kapturka nawet przypadł mi do gustu (jestem fanką "Dziewczyny w Czerwonej Pelerynie).
Moim zdaniem bardzo łatwo możemy się przekonać jakie stroje czekaja na nas w "przyszłych" poziomach - wystarczy zajrzeć do butiku w Kinie (sukienka Alicji kosztuje ponad 6 tysięcy)....

Offline

#114 30-06-2013 o 10h34

Miss'ujdzie
...
Wiadomości: 246

A ja muszę kupić "słodki strój".
Bez sensu są misje o kupowaniu ciuchów.
Da się potem te ciuchy sprzedać albo oddać?

Offline

#115 30-06-2013 o 10h49

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Mi się podoba i heroic fantasy i grecka bogini, nawet coś czasem użyje, ale cały zestaw... Jaki sens ubierać miss w coś, co ma każdy?


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#116 30-06-2013 o 11h36

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Z heroica to chyba tylko spódniczka mi się podoba, jest urocza ^^; Ale poza tym to noszę pod obecną spódnicą te całe podkolanówki, bo są najdroższe ze skarpet, a cena jednak gra jakąś rolę przy wyzwaniach. Większość ubrań z misji jakoś do mnie nie przemawia, ale jak się już ma to zawsze można pokombinować i coś złożyć.

Offline

#117 30-06-2013 o 11h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hehe, ja grałam w pierwotna wersję missfahion lata temu i pamiętam, że wtedy Heroic Fantasy było świetnym i chcianym strojem, bo najdroższym dostępnym chyba na tym konkretnym poziomie, na którym trzeba było go kupić, więc jak ktoś w końcu odłożył na niego pieniądze, to miał przewagę w wyzwaniach ^^ I tak było z każdym strojem z zadań, bo wtedy w sklepie nie było miliarda innych ciuchów o wysokich cenach - poza grecką boginią i heroic dobrymi "wyzwaniowymi" były tylko ciuchy okazjonalne, w stylu sukienka na gwiazdkę (która teraz jest dostępna w 50. wersjach |D). Także to po prostu pewnie taka pozostałość po czasach młodości ^__^

Offline

#118 30-06-2013 o 14h53

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Powiedzcie mi jak znaleźć bluzkę, którą ma na sobie ta miss
//www.missfashion.pl/profile/chika,1746.htm

Offline

#119 30-06-2013 o 14h54

Miss'całkiem całkiem
Shera
...
Wiadomości: 166

Lowsip - zbieg okoliczności! Też jej szukam ;D

Ostatnio zmieniony przez Shera (30-06-2013 o 14h55)

Offline

#120 30-06-2013 o 15h08

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Nawet napisałam do chiki list błagalny, ale nie odpowiedziała  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

Offline

#121 30-06-2013 o 16h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

jest to bluzka od madonny jak masz z nią zdjęcie

Offline

#122 30-06-2013 o 17h09

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Rzeczywiście, grecki zestaw jest śliczny, nawet miałam kupić kiedyś tę suknię ot tak, by dopasować się do salonu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ale ten Heroic... eh, trzeba będzie uciulać i jakoś to przeżyć.



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#123 01-07-2013 o 08h31

Miss'całkiem całkiem
Shera
...
Wiadomości: 166

No tak, ale patrzcie na zdjęcie Chiki z Madonną. Przecież Madonna ma inny strój, a nie tą koszulę...

Offline

#124 01-07-2013 o 08h39

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Shera napisał

No tak, ale patrzcie na zdjęcie Chiki z Madonną. Przecież Madonna ma inny strój, a nie tą koszulę...

Bo ta bluzka jest pod spodem,a na niej ma gorset.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#125 01-07-2013 o 19h26

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

W ramach niedawnych rozmów i gdybań nad steampunkiem, w końcu się zawzięłam i skompletowałam kilka zestawów. Aktualnie mam na sobie pierwszą próbę i jestem całkiem zadowolona, chociaż piekielnie brakuje mi złotych gogli na czole, zamiast kapelusza ^^



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 206