Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 ... 206

#26 09-06-2013 o 23h16

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Może jest dostępna po zaliczeniu któregoś poziomu?

Offline

#27 09-06-2013 o 23h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Grałam we francuską wersje i o ile pamiętam ta sukienka była do kupienia na specjalnych Halloween'owych wakacjach... Więc musisz chyba poczekać do października /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#28 10-06-2013 o 10h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Westerplatte napisał

Grałam we francuską wersje i o ile pamiętam ta sukienka była do kupienia na specjalnych Halloween'owych wakacjach... Więc musisz chyba poczekać do października /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Domo Arigatou! Zatem będę polować w październiku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#29 10-06-2013 o 16h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja noszę to co moja Miss, upodabniam się do niej, jednakże niektóre ze strojów nigdy bym nie założyła.

Offline

#30 14-06-2013 o 16h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Widzieliście nowe ciuchy? Co prawda szkoda, że chociaż jednego zestawu nie mogę se kupić, ale przynajmniej mam mój ukochany od Yuuko. W sumie nie wiem który bym wybrała, gdybym mogła.
Chyba demona. A wy? ^^''

Offline

#31 14-06-2013 o 16h38

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Misa napisał

Widzieliście nowe ciuchy? Co prawda szkoda, że chociaż jednego zestawu nie mogę se kupić, ale przynajmniej mam mój ukochany od Yuuko. W sumie nie wiem który bym wybrała, gdybym mogła.
Chyba demona. A wy? ^^''

Oczywiście, że demona. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Szkoda, że jak zwykle cena trochę za duża, ale na razie chyba kupie sobie " naszyjnik demon" o:


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#32 14-06-2013 o 17h23

Miss'całkiem całkiem
Chimayra
...
Wiadomości: 123

Ja chyba bym zrobiła połączenie, podobają mi się sukienki dla anioła, ale chciałabym mieć demoniczne skrzydełka i ogonek ^^

Offline

#33 14-06-2013 o 18h28

Miss'wow
Klementyna
.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 571

Wiecie na której str. w bluzkach są takie fajne luźne swetry?? bo kiedyś widzialam, ale zapomnialam stronę.


.

Offline

#34 14-06-2013 o 18h49

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Klementyna napisał

Wiecie na której str. w bluzkach są takie fajne luźne swetry?? bo kiedyś widzialam, ale zapomnialam stronę.

Ponieważ nie wiem o który sweter ci chodzi to proponuję ci w sklepie w wyszukiwarce wpisać "sweter" i wtedy łatwiej go znajdziesz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#35 14-06-2013 o 21h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja skusiłam się żeby kupić sobie chociaż ten naszyjnik demona i bluzkę, bo są zarąbiste. *_*
Fajnie by było mieć też ogon ze skrzydłami, ale za taką cenę niestety muszę odpuścić sobie. W sumie to może nawet lepiej~

Offline

#36 14-06-2013 o 21h20

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

ja za aniołkiem, już mam bluzkę a staram się zarobić na resztę, do tego misje itp /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png chyba odpadnę niedługo...


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#37 14-06-2013 o 21h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

sandra88 napisał

ja za aniołkiem, już mam bluzkę a staram się zarobić na resztę, do tego misje itp /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png chyba odpadnę niedługo...

Z tymi nowościami w grze i misjami to normalnie nie da się pogodzić. Jest gorzej niż w Cromimi, bo tam mają obecnie 51 poziomów a tu ponoć 120 (na razie w dodatku) i trzeba wybierać między misjami a kupowaniem tych cudeniek. No chyba, że ma się tyle hajsu by non stop nabijać i nie żałować na grę, ale to nie u mnie... u pewnie nie tylko nie u mnie.
A i tak dobrze, że nie wszystko jest dla mnie warte koniecznego zakupu jak to było ostatnio. Jeśli coś mi się spodoba to kupuję tylko jedną rzecz, góra dwa (zależnie od cen), bo tak to albo zbankrutuję, albo się nie będę sterczeć miesiąc na jednym levelu.

Dziękuję.

Offline

#38 14-06-2013 o 21h35

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

W sumie to mogli by dać jakąś promocję w sklepie, bo gra w sumie nowa, plus te nowości i misje... Chociaż w nagrodę na tak długie czekanie na otwarcie tej gry by dali jakąś promocję tak z 50% taniej... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Chociaż może dadzą, to wtedy będę mogła robić zakupy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Nana (14-06-2013 o 21h36)


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#39 14-06-2013 o 21h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nana napisał

W sumie to mogli by dać jakąś promocję w sklepie, bo gra w sumie nowa, plus te nowości i misje... Chociaż w nagrodę na tak długie czekanie na otwarcie tej gry by dali jakąś promocję tak z 50% taniej... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Chociaż może dadzą, to wtedy będę mogła robić zakupy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Nana, może i kiedyś były. Wiem, że w Cromimi kiedyś dawali okazjonalnie zniżki w sklepach ale odkąd niedawno (od 3 miesięcy) gram tam, to nie było jakiej okazji. Zgaduję, że producent gry jest taki sam i tutaj, bo niewiele się różnią a gra już ma swoje lata, więc możliwe, że było kiedyś coś takiego, ale teraz... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#40 14-06-2013 o 21h43

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Misa napisał

Nana napisał

W sumie to mogli by dać jakąś promocję w sklepie, bo gra w sumie nowa, plus te nowości i misje... Chociaż w nagrodę na tak długie czekanie na otwarcie tej gry by dali jakąś promocję tak z 50% taniej... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Chociaż może dadzą, to wtedy będę mogła robić zakupy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Nana, może i kiedyś były. Wiem, że w Cromimi kiedyś dawali okazjonalnie zniżki w sklepach ale odkąd niedawno (od 3 miesięcy) gram tam, to nie było jakiej okazji. Zgaduję, że producent gry jest taki sam i tutaj, bo niewiele się różnią a gra już ma swoje lata, więc możliwe, że było kiedyś coś takiego, ale teraz... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

No cóż, pomarzyć zawsze można...
Chociaż znając życie prędzej dadzą wielką promocję typu "doładuj teraz, a dostaniesz 1 MM więcej!! " ...
/modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#41 14-06-2013 o 21h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Przy okazji Nana, masz ode mnie like'a. Właśnie takich butów potrzebowałam, bo są w moim stylu i nie znalazłabym sobie, gdyby nie ty. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#42 14-06-2013 o 23h40

Miss'ok
...
Wiadomości: 63

Jakiś czas temu zrobiłam zdjęcie Chrostophe'owi Male (ale dopiero teraz mam faceta, którego mogę ubrać w ten strój /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png ) i myślałam, że tak jak w przypadku misski dostanę nie tylko fioletową koszulkę, ale we wszystkich pozostałych kolorach też. To zawsze tak jest?

Offline

#43 15-06-2013 o 02h48

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Aygi napisał

Jakiś czas temu zrobiłam zdjęcie Chrostophe'owi Male (ale dopiero teraz mam faceta, którego mogę ubrać w ten strój /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png ) i myślałam, że tak jak w przypadku misski dostanę nie tylko fioletową koszulkę, ale we wszystkich pozostałych kolorach też. To zawsze tak jest?

Jeśli chodzi o zdjęcia to zawsze dostajesz kilka wersji kolorystycznych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#44 17-06-2013 o 11h50

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Nana napisał

Misa napisał

Nana napisał

W sumie to mogli by dać jakąś promocję w sklepie, bo gra w sumie nowa, plus te nowości i misje... Chociaż w nagrodę na tak długie czekanie na otwarcie tej gry by dali jakąś promocję tak z 50% taniej... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Chociaż może dadzą, to wtedy będę mogła robić zakupy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Nana, może i kiedyś były. Wiem, że w Cromimi kiedyś dawali okazjonalnie zniżki w sklepach ale odkąd niedawno (od 3 miesięcy) gram tam, to nie było jakiej okazji. Zgaduję, że producent gry jest taki sam i tutaj, bo niewiele się różnią a gra już ma swoje lata, więc możliwe, że było kiedyś coś takiego, ale teraz... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

No cóż, pomarzyć zawsze można...
Chociaż znając życie prędzej dadzą wielką promocję typu "doładuj teraz, a dostaniesz 1 MM więcej!! " ...
/modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Właśnie też ubolewam, że tak mało jest tanich ciuchów. Te nowo dodawane są prześliczne ale zazwyczaj mają dość wysoką cenę, na którą nie stać początkujące użytkowniczki (o ile nie doładują, albo długo zbierają).

Dołączam się do marzeń o dzień zniżki albo o dodanie nowych tanich ubrań. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Offline

#45 19-06-2013 o 21h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Z tego co patrzę, to wiele tu dziewczyn umie się cudownie ubrać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Szkoda, że mój gust plasuje na ostatnim miejscu, bo nawet zwracają mi uwagę, że jestem taka i owaka (ze względu na blond włosy u miss m.in.). Przykro mi oczywiście, że ubieram się jak ułomne bezguście... ale w tym kraju ludzie się przewrażliwieni na tym punkcie. ^^''

Offline

#46 19-06-2013 o 22h41

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Misa napisał

Z tego co patrzę, to wiele tu dziewczyn umie się cudownie ubrać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Szkoda, że mój gust plasuje na ostatnim miejscu, bo nawet zwracają mi uwagę, że jestem taka i owaka (ze względu na blond włosy u miss m.in.). Przykro mi oczywiście, że ubieram się jak ułomne bezguście... ale w tym kraju ludzie się przewrażliwieni na tym punkcie. ^^''

Misa! Gdzie Ci zwracają uwagę? Kto śmie?!
Przecież Twoja miss jest śliczna, u mnie właśnie jesteś wysoko "uplasowana" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Niech się gonią, hejterzy  /modules/forum/img/smilies/blebl.gif  /modules/forum/img/smilies/miou.gif

Offline

#47 19-06-2013 o 22h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aiamate napisał

Misa napisał

Z tego co patrzę, to wiele tu dziewczyn umie się cudownie ubrać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Szkoda, że mój gust plasuje na ostatnim miejscu, bo nawet zwracają mi uwagę, że jestem taka i owaka (ze względu na blond włosy u miss m.in.). Przykro mi oczywiście, że ubieram się jak ułomne bezguście... ale w tym kraju ludzie się przewrażliwieni na tym punkcie. ^^''

Misa! Gdzie Ci zwracają uwagę? Kto śmie?!
Przecież Twoja miss jest śliczna, u mnie właśnie jesteś wysoko "uplasowana" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Niech się gonią, hejterzy  /modules/forum/img/smilies/blebl.gif  /modules/forum/img/smilies/miou.gif

Cium! Cium! Kwestia wyobraźni i jej zastosowania. Kto ją ma ten rządzi, kto nie, kisi się w ustalonych poradach i modzie i programach. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
To właśnie kocham w takich jak ty. Zawsze wiesz o co mi chodzi, gdy ubieram się po swojemu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A swoją drogą przydałoby się, żeby dali te zniżki albo najchętniej niczego przez jakiś czas nie dawali, bo znowu mi się spodoba i co ja zrobię bez kasy.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#48 19-06-2013 o 23h51

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Serku, coś znowu wymyślasz albo ci tak gadają z zazdrości. Jesteś najśliczniejszą blondyneczką w grze jaką widziałam :3 Głupio tylko trochę, że ci psina po ubraniu depcze, ale to wina tych co tak zwierzątka na profilu ustawili ;P

Offline

#49 20-06-2013 o 00h12

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Aiamate napisał

Dołączam się do marzeń o dzień zniżki albo o dodanie nowych tanich ubrań. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Marzenia o zniżce może się niedługo spelnić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Na francuskiej są dwa razy do roku wyprzedaze. Może u nas tez bedą? /modules/forum/img/smilies/content4.gif

Offline

#50 20-06-2013 o 07h29

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Wiecie może gdzie kupić komplet który ma na sobie min.  YooSti ?

Offline

Strony : 1 2 3 4 ... 206