Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 206

#126 01-07-2013 o 20h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

:smile:  :triste:  =) hhhe ja uwielbaim te gry a ta k ogułem kupiłam sobie fajne żeczy

Offline

#127 01-07-2013 o 20h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

WIKUS123 napisał

/modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png hhhe ja uwielbaim te gry a ta k ogułem kupiłam sobie fajne żeczy

Powinnaś nauczyć się pisać a poza tym dodawać jeden post, a nie kolejny pod każdym..co do szortów wystarczy poszukać, to nie boli..

Ja kupiłam najnowsze trendy...przynajmniej tak mi się wydaje. Jestem zadowolona:)

Ostatnio zmieniony przez Ririanne (01-07-2013 o 20h26)

Offline

#128 02-07-2013 o 09h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ririanne napisał

WIKUS123 napisał

/modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png hhhe ja uwielbaim te gry a ta k ogułem kupiłam sobie fajne żeczy

Powinnaś nauczyć się pisać a poza tym dodawać jeden post, a nie kolejny pod każdym..co do szortów wystarczy poszukać, to nie boli..

Ja kupiłam najnowsze trendy...przynajmniej tak mi się wydaje. Jestem zadowolona:)

Widzę, że nie tylko ja tu jestem Grammar Nazi /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif
Teraz stoję przed misją zakupu sukni Greckiej Bogini - straszne to jest, tyle pieniędzy na ubranie całkowicie nie w moim guście...

Offline

#129 02-07-2013 o 11h33

Miss'wow
Klementyna
.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 571

Crewedka napisał

Ririanne napisał

WIKUS123 napisał

/modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png hhhe ja uwielbaim te gry a ta k ogułem kupiłam sobie fajne żeczy

Powinnaś nauczyć się pisać a poza tym dodawać jeden post, a nie kolejny pod każdym..co do szortów wystarczy poszukać, to nie boli..

Ja kupiłam najnowsze trendy...przynajmniej tak mi się wydaje. Jestem zadowolona:)

Widzę, że nie tylko ja tu jestem Grammar Nazi /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif
Teraz stoję przed misją zakupu sukni Greckiej Bogini - straszne to jest, tyle pieniędzy na ubranie całkowicie nie w moim guście...

Ale i tak masz szczęście bo jest promocja, więc zawsze coś oszczędzisz  /modules/forum/img/smilies/bisou.gif


.

Offline

#130 02-07-2013 o 14h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Klementyna napisał

Ale i tak masz szczęście bo jest promocja, więc zawsze coś oszczędzisz  /modules/forum/img/smilies/bisou.gif

No niby tak (wcześniej tego nie zauważyłam). W takim wypadku sukienka będzie kosztować 14000MM - też boli serce, ale do uzbierania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Kiepsko tylko widzę to swoje oszczędzanie - dziś już nie wytrzymałam i kupiłam gitarę  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#131 05-07-2013 o 16h26

Miss'nieobczajona
Lawrence
...
Miejsce: Ełk
Wiadomości: 20

A mógłby ktoś polecić mi jakieś ładne i w miarę tanie sukienki? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#132 05-07-2013 o 17h26

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Coś mi nie pasuje, nie wiem co :< najchętniej bym założyła apaszkę piekarki w innym kolorze bo tak czerwony to za agresywnie i nie pasuje pod resztę. Może bym i kapelusik zmieniła, ale nie za bardzo znam dostępne w grze inne kapelusiki tego typu.
No i pewnie wyjdzie na to, że przeszukam całą kategorię naszyjników, pasków i kapeluszy.
W sumie to gogle bym chciała, ale nie ma :C

Ostatnio zmieniony przez Masakra (05-07-2013 o 17h35)

Offline

#133 05-07-2013 o 18h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Masakra, tak bardzo widziałabym na szyi twojej miss wstążkę jeździecką albo kokardkę... Świetny pomysł ze spodniami! Baaardzo mi się podoba <3

Offline

#134 05-07-2013 o 18h38

Miss'Żółtodziób
Suuito
... yh ;-;
Miejsce: Kielce
Wiadomości: 7

A ja mam dylemat czy zrobić sobie tatuaż czy nie. Nie wiem czy będzie mi pasował do mojej kreacji. I nie wiem gdzie takowy mogłabym zrobić. Kiedyś myslałam o zrobieniu gwiazdki na ramieniu, ale raczej nie będzie to pasować.


W zdrowiu czy w chorobie, ja zawsze przy Tobie...
... a teraz umrzyj skarbię ♥

Offline

#135 05-07-2013 o 19h08

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Suuito napisał

A ja mam dylemat czy zrobić sobie tatuaż czy nie. Nie wiem czy będzie mi pasował do mojej kreacji. I nie wiem gdzie takowy mogłabym zrobić. Kiedyś myslałam o zrobieniu gwiazdki na ramieniu, ale raczej nie będzie to pasować.

Piękno -> MissTatoo
Tatuaz tutaj da się bardzo łatwo usunąć wiec sie nie zastanawiaj tylko rób /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#136 05-07-2013 o 23h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Odkąd zobaczyłam torbę z maskotkami Cromimi to się w niej zakochałam! Musiałam mieć! *_* Nie jest w dodatku tak strasznie droga, więc jak ktoś gra w tą grę, to polecam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#137 06-07-2013 o 10h18

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Ja swoją miss właśnie ob tatuowałam od stóp do głów. Ale ja generalnie kocham tatuaże /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#138 06-07-2013 o 15h34

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Kouki napisał

Masakra, tak bardzo widziałabym na szyi twojej miss wstążkę jeździecką albo kokardkę... Świetny pomysł ze spodniami! Baaardzo mi się podoba <3

No i jestem z jeździecką :3 Chciałam czarną, ale wyszła mi jakaś taka za szara przy reszcie czarnych elementów, to wzięłam zieloną. Tylko do tego trzeba mi było jeszcze jakiegoś jaśniejszego elementu zieleni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png

Offline

#139 06-07-2013 o 15h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Masakra napisał

Kouki napisał

Masakra, tak bardzo widziałabym na szyi twojej miss wstążkę jeździecką albo kokardkę... Świetny pomysł ze spodniami! Baaardzo mi się podoba <3

No i jestem z jeździecką :3 Chciałam czarną, ale wyszła mi jakaś taka za szara przy reszcie czarnych elementów, to wzięłam zieloną. Tylko do tego trzeba mi było jeszcze jakiegoś jaśniejszego elementu zieleni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png

Świetnie dobrane kolory i styl jeździecki. Jestem zachwycona. (:

Offline

#140 06-07-2013 o 17h32

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Jupi!
W końcu dopieściłam mojego chłopaka!
Niby tylko zwykła czarna koszulka a ile radości ^^

Ach! Gdybym tylko miała możliwość dokupienia stylowych okularów to już w ogóle byłaby pełnia szczęścia i podobieństwo do mojego G. -wieeecie, prawdziwego mężczyzny- <3

PS tak jak w realnym życiu: męskie ciuchy są diabelsko drogie o__o

Offline

#141 06-07-2013 o 17h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aiamate napisał

Jupi!
W końcu dopieściłam mojego chłopaka!
Niby tylko zwykła czarna koszulka a ile radości ^^

Ach! Gdybym tylko miała możliwość dokupienia stylowych okularów to już w ogóle byłaby pełnia szczęścia i podobieństwo do mojego G. -wieeecie, prawdziwego mężczyzny- <3

PS tak jak w realnym życiu: męskie ciuchy są diabelsko drogie o__o

Oj są, wiem coś o tym, dlatego uwielbiam buszować po wyprzedażach. Dziś kupiłam swojemu trollowi świetną koszulę w sensownej cenie (producenci potwornie zawyżają ceny męskich ubrań...).
Dobrze, że twórcy gry wpadli na pomysł wyprzedaży - jestem pewna, że niejedna dziewczyna doładowała konto, żeby skorzystać z okazji i zakupić ubrania i meble po niższych cenach.

Offline

#142 06-07-2013 o 18h07

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Aria napisał

Ja swoją miss właśnie ob tatuowałam od stóp do głów. Ale ja generalnie kocham tatuaże /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

W ten sposób przypadkiem dostałaś ode mnie 3 misspop, bo spotkałam cię na defiladzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Teraz jak kliknęła w profil to się zorientowałam, cóż jeszcze raz ci mp doładować nie mogę. Generalnie ślicznie Aria!

Offline

#143 09-07-2013 o 20h13

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Dobra, może wyszła mi stylizacja "księżniczkowata", ale... zakochałam się w tej spódnicy *_*
PS, dzięki, Lowsip  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Ostatnio zmieniony przez Aria (09-07-2013 o 20h14)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#144 10-07-2013 o 18h36

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

Aria napisał

Dobra, może wyszła mi stylizacja "księżniczkowata", ale... zakochałam się w tej spódnicy *_*
PS, dzięki, Lowsip  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Też ją uwielbiam, ale mam różową akurat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png, mogę zapytać jaki pasek masz do tego zestawu? Bo jest naprawdę śliczny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#145 10-07-2013 o 18h39

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

kawajka napisał

Aria napisał

Dobra, może wyszła mi stylizacja "księżniczkowata", ale... zakochałam się w tej spódnicy *_*
PS, dzięki, Lowsip  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Też ją uwielbiam, ale mam różową akurat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png, mogę zapytać jaki pasek masz do tego zestawu? Bo jest naprawdę śliczny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Pasek chao-yu z Chin. Cała stylizacja jest z Chin, bo kocham tamtejsze ciuchy  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#146 10-07-2013 o 20h14

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

Zgadzam się, ciuchy z Chin są świetne, muszę się tam wybrać znowu, na pewno po pasek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Bo żaden z U Nine mi się nie podoba do tej spódnicy, kombinowałam już z różnymi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png, dzięki za odpowiedź /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#147 10-07-2013 o 20h16

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Ja tam latam w sumie tylko po ciuchy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Tym bardziej, że wiele z nich wcale nie wygląda "Chińsko"


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#148 10-07-2013 o 20h20

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

Tak samo jak ja, to zgubne dla finansów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png. Ta spódnica, którą na sobie masz akurat w ogóle stylem mi Chinami nie pachnie, ale jest piękna, ciężko mi się tylko zdecydować z czym ją nosić, wybredna jestem i ciągle coś zmieniam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#149 10-07-2013 o 20h21

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

mnie od początku oczarowała z tą bluzką, chociaż kupiłam wszystkie w tej kolorystyce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png tylko na łączeniu coś było nie tak, więc dobrałam pasek.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#150 10-07-2013 o 20h23

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

I wyszło Ci to idealnie Aria!
Gdyby nie wasza rozmowa nie zwróciłabym uwagi na ten pasek.
Prześliczny jest, nie dziwię się, że go kupiłaś, do tej stylizacji pasuje wyśmienicie.

Offline

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 206