Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#26 02-05-2014 o 13h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

o boshe fuu lómpex pżeciesz ja kupuję w ch&m !!!!!111oneone
da się znaleźć niezłe perełki tak serio tylko trzeba je wyprać hehe

Offline

#27 09-05-2014 o 14h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oczywiście! Znalazłam w nim mnóstwo perełek. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wystarczy się tylko troszkę rozejrzeć i poświęcić trochę czasu, i można wyczarować coś naprawdę pięknego! Osobiście już nie raz znalazłam tam ubrania o wiele ciekawsze niż te, które można znaleźć w markowych sklepach. Jeśli chodzi o to, że niektórzy już mogli w tym chodzić, nie widzę problemu w tym, żeby po powrocie do domu wrzucić to do pralki i wybrać, no bez przesady. Ja jestem zadowolona z zakupów w takich sklepach ^^

Offline

#28 18-05-2014 o 13h49

Miss'całkiem całkiem
martyngga
Francja elegancja.
Wiadomości: 111

Dawno nie odwiedzałam lumpeksów choć niedawno znalazłam dość fajny nazywa się bodajże Biga. Jak ktoś ma "dar" do znajdywania perełek XD to znajdzie tam dużo markowych ciuchów (nike, adidas,puma, itp)  w bardzo dobrym stanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ja ostatnio znalazłam bluzę szarą w bardzo dobrym stanie z atmosphere /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png po 20 zł chyba ale są tam bluzy w równie dobrym stanie za grosze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#29 20-05-2014 o 23h06

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Ja dzisiaj śliczną miętową sukienkę z atmosphere

Offline

#30 22-05-2014 o 18h06

Miss'całkiem całkiem
Olgaa8
...
Wiadomości: 86

Nie kupuje w lumpie xd I troche współczuję ludziom którzy znajdą tam cos ich zdaniem " bardzo modnego " a w rzeczywistosci, wyglądają .. nio tak jak wyglądają , nie oszukujmy sie '-' tylko potem są plotki - najgorsze ... Wybaczcie mi jak tam w moim kom, cos wam sie nie spodobalo, ale to tylko moje zdanie i każdy ma do niego prawo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


.

Offline

#31 23-05-2014 o 20h55

Miss'ujdzie
Lena331
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 223

W mojej okolicy jest wielu takich sklepów. Osobiście je uwielbiam, raz znalazłam za 3zł. sukienkę z koronki firmy Zara w sklepie widziała podobną za 160zł! A moja była z metką/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Mam 2 pary nowiutkich conversów po 20 zł i są  u mnie już 2 lata i są jak nowe a używam je często ! Kiedyś.. kupiła  je w sklepie i niestety już są w śmietniku ..

Offline

#32 26-05-2014 o 21h06

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Co sądzę o lumpeksach? (preferuję nazywać je second - handami lub ciuchlandami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png) Uważam, że to świetna rzecz. Można upolować bardzo fajne ubrania, często nowiutkie, jeszcze z metką lub używane, ale w naprawdę dobrym stanie. Trafiają się prawdziwe perełki. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać. Prawdopodobieństwo spotkania później na ulicy kogoś w tym samym jest prawie zerowe.
Co więcej, prawda jest taka, że do polskich sieciówek trafiają rzeczy dużo gorszej jakości niż te sprzedawane w tych samych sieciówkach chociażby w Wielkiej Brytanii czy Francji...wiele rzeczy jest nieporównywalnie lepszej jakości. Kolejnym plusem są oczywiście ceny. Po co wydwać 100 na  jedną rzecz, kiedy mogę mieć za to kilka i to ładniejszych, lepszej jakości, itd. Wybór jest oczywisty.

Kupuję też w ''normalnych'' sklepach. Nie kupuję w second - handach bielizny i butów. Chyba, że buty były nowe, z metką.

Chociaż z butami to zupełnie inna bajka, bo mam taki sklepik wyłącznie z butami skórzanymi, któremu jestem wierna. Właściciel siedzi w branży od lat, taki biznes pokoleniowy. Można nawet samemu zaprojektować sobie buty, a on kontaktuje się z odpowiednimi firmami, które projekt wykonają.

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (26-05-2014 o 21h09)

Offline

#33 14-06-2014 o 00h28

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Olgaa8 napisał

Nie kupuje w lumpie xd I troche współczuję ludziom którzy znajdą tam cos ich zdaniem " bardzo modnego " a w rzeczywistosci, wyglądają .. nio tak jak wyglądają , nie oszukujmy sie '-' tylko potem są plotki - najgorsze ... Wybaczcie mi jak tam w moim kom, cos wam sie nie spodobalo, ale to tylko moje zdanie i każdy ma do niego prawo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Bardzo mało wiesz o lumpeksach. Czasami są tam po prostu nowe rzeczy z metką albo z zagranicy. Gdybyś sama się przeszła do jakiegoś to sama być zobaczyła jakie fajne ciuchy tam są. Ja mam wiele ubrać z lumpeksów i wiele dziewczyn mi zazdrościło ubrać. Moja jedna koleżanka też często kupuję w lumpach i ma świetne ubrania ! ubrania z lumpeksów czasem wyglądają na lepsze niż te z sieciówek.

Offline

#34 14-06-2014 o 17h02

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

Regularnie odwiedzam secondhandy, ostatnio kupiłam prześliczną letnią sukienkę z Dorothy Perkins, znalazłam w takich sklepach wiele dobrej jakości ubrań, większość markowa. Trafiały się ubranka z metkami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#35 01-07-2014 o 00h50

Miss'Żółtodziób
Fumik
...
Wiadomości: 8

Czasem pochodzę po lumpeksach, zazwyczaj z racji, że nie mam co robić. Kupuję ciuchy, które przypadną mi najbardziej do gustu, bądź co bądź to trochę je przerabiam, na razie amatorsko, ale się uczę. Później opycham je na allegro lub innych portalach. Ogólnie bardzo fajna rzecz, dużo firmowych ubrań, niektóre wyglądają jak nowe, zero oznak użycia.

Offline

#36 18-07-2014 o 23h26

Miss'Żółtodziób
MileyTwerks
...
Miejsce: Cieszyn
Wiadomości: 9

Szczerze mowiac nie lubie kupowac w szmateksach, ale raz szukalam dlugiej sukienki do ziemi. Poszlam z przyjaciolka na szmaty i znalazlam idealna dluga sukienke. No... musialam ja wziac. Przy tej okazji znalazlam tez fajna bluzke z topshopu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png To jedyne rzeczy ze szmateksu, ktore posiadam, ale sukienka jest mega /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#37 24-07-2014 o 20h25

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

MileyTwerks napisał

Szczerze mowiac nie lubie kupowac w szmateksach

Właśnie rąbnęłam głową o ściane haha /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Często na wystawach lumpeksów widziałam fajne ubrania ale nigdy do takiego sklepu nie weszłam bo bałam się ze jeśli ktoś ze szkoły mnie tam zobaczy to bedą się ze mnie śmiać. GŁUPOTA! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


.

Offline

#38 24-07-2014 o 20h48

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

A ja ostatnio upolowałam bluzkę i cudowny sweter w stylu crop top. I trafiłam jeszcze na -50% /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#39 18-09-2014 o 15h28

Miss'Żółtodziób
Virie
...
Miejsce: Valinor
Wiadomości: 13

Camellia napisał

Niestety nie pochwalam takich sklepów. Nie chciałabym po kimś nosić rzeczy, nie wiadomo od kogo je mają. Jeżeli chcę ktoś kupić po taniości, to polecam sklep SINSAY (http://www.sin-say.com/pl/pl/), dużo rzeczy jest za niewielką cenę, sporo wyprzedaży, promocji i przecen.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Tak masz rację, SinSay to świetny sklep. Jest to mój ulubiony sklep z ciuchami z a co do lumpeksów, to szerokim łukiem omijam takie sklepy. W takim sklepie byłam 2-3 razy w życiu chyba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png Nie mogłabym nosić takich ubrań...


"Żegnaj mi, kraju pod północnym niebem! Na wieki będę błogosławił ciebie, bo tu na trawie w poświacie miesiąca i w pełnym blasku gorącego słońca Luthien Tinuviel widziałem tańczącą a jej piękności i głosu słowika nikt nie wysłowi w mowie śmiertelnika."    

Offline

#40 21-09-2014 o 19h44

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

No to tak: z lumpeksu mam dwie bluzki, kiedyś mnie jakoś naszło, żeby je kupić.. Ale ogółem też jakoś tych sklepów nie lubię. Ten zapach taki po dezynfekcji mnie jakoś odrzuca no i myśl, że nie wiem kto w tym chodził. A z drugiej kurczę, widzę ile moja koleżanka ma fajnych ciuchów z lumpa i tak by się chciało przestawić myślenie. Może i do tego dojdzie ;D


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#41 10-10-2014 o 20h56

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Hah, osobiście rzadko zaglądam do lumpeksów, ale moja mam je wręcz uwielbia, co i raz dostaję od niej jakąś bluzkę czy spódnicę "z drugiej ręki". (Pochwale się, że ostatnio wygrzebała mi dwie letnie bluzki D&G /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png )

Offline

#42 24-11-2014 o 19h36

Miss'Sensei
SpalonaArtystka
Gerardowa plama na ścianie
Miejsce: Długa Ziemia
Wiadomości: 750

Ja w momencie odkrycia sh zaczęłam ubierać się jak człowiek i to za niewielką cenę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Moja jedna z ulubionych blogerek kupuje w ciucholandzie  - mianowicie Ankyl. Plus to, że jest z mojego miasta i wystarczy spytać który ciuchland i już tup-tup można się obławiać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


BLOG  |  RĘKODZIEŁO NA FORUM  |  FANPAGE  |
https://66.media.tumblr.com/94ea444499475d8b9eeb65f43f0350c8/tumblr_nqk67npgn01s0kuhho1_250.gif


Offline

#43 30-11-2014 o 17h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Lumpeks?? Ja tam nie kupuje. Ciuchy niektóre może i są tanie, ale używane... No nie opłaca się kupować ubrań w nich. Może buty i kosztują 30zł, ale się niszczą po kilku dniach... To tyle

Offline

#44 01-12-2014 o 19h23

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

A przyznam sie! Kupuję w lumpie i mi sie to podoba :-)
Ostatni znalazłam cudną tiulową spódnicę w moim ulubionym liliowym kolorze. Niestety, nie kupiłam jej bo jak poszłam do domu po portfel-którego zapomnialam a potem wróciłamv spódnicy już nie było... ale za to kupiłam miętowy sweterek w czarne nietoperki i tęczowe spodenki.r Według mniwe takie sklepy to dobry pomysł-nic sie nie marnuje :-)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#45 04-12-2014 o 21h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja nie wchodzę do lumpeksów często, ale lubię je. Czasem można znaleźć fajne markowe ubranka. Na dodatek jest oryginalnie, bo mam pewność, że nikt w szkole nie będzie miał takich ciuszków jak ja. :3 Ostatnio moja ciocia wyhaczyła mi fajną dżinsową koszulę z białym wzorkiem na dole z NEXT i bluzeczkę z chłopakami z 1D. Ciuszki razem kosztowały 16 zł. Zadowolona jestem, oj, zadowolona. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Moja znajoma raz widziała koszulkę z Dorothy Perkins, tyle że była na nią za duża. :c A kosztowała całe 4 zł.
Co do SinSay, też kupuję. Koszulki po 10 zł na przecenie ostatnio były. Ponadto spaniała biżuteria po 3 - 6 zł! ♥
Pozdrawiam, Mary. ;*

Offline

#46 12-12-2014 o 14h12

Miss'ok
Kafra
...
Wiadomości: 65

Virie napisał

Camellia napisał

Niestety nie pochwalam takich sklepów. Nie chciałabym po kimś nosić rzeczy, nie wiadomo od kogo je mają. Jeżeli chcę ktoś kupić po taniości, to polecam sklep SINSAY (http://www.sin-say.com/pl/pl/), dużo rzeczy jest za niewielką cenę, sporo wyprzedaży, promocji i przecen.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Tak masz rację, SinSay to świetny sklep. Jest to mój ulubiony sklep z ciuchami z a co do lumpeksów, to szerokim łukiem omijam takie sklepy. W takim sklepie byłam 2-3 razy w życiu chyba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png Nie mogłabym nosić takich ubrań...


A ja wypiorę i mam z lumpa jak nowe. Często są ubrania na których nawet nie widać śladów używania. Sama mam sporo rzeczy, które kupiłam kiedyś i nie nosiłam prawie wcale.
Poza tym często też robimy w rodzinie tak, że oddajemy sobie ubrania. I to nie tylko, że dostanę ubrania od kuzynki, tylko ona jeszcze dostanie od kogoś bo już za małe czy coś tam i przekazuje dalej. Fajna sprawa. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Mam sporo ubrań z lumpeksa i jestem z nich bardzo zadowolona. Moją największą perełką jest taka dłuższa narzutka z KappAhl. Kosztowała mnie może z 3 zł, serio, a normalne jak nówka! Zero śladów używania i jest przepiękna. Taka jakby kremowa z różami czerwonymi. Nie jedna osoba pytała skąd mam, bo taka fajna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A dla siostry znalazłam sukienkę. Spódniczka coś a'la skórzana, góra koszula flanelowa, ale wygląda przepięknie. I też niewiele mnie kosztowała.

Wiadomo, że są rzeczy lepsze i gorsze, ale jak poszukać to coś się znajdzie. I dla mnie to nie wstyd chodzić po takich sklepach.


Tak jeszcze dodam, że rzeczy które mam z lumpeksa są lepszej jakości niż te z Sinsay i tańsze i np koszulka z Sinsay mi wyblakła i jest teraz po prostu brzydka.

Ostatnio zmieniony przez Kafra (12-12-2014 o 14h13)

Offline

#47 01-01-2015 o 23h52

Miss'wtajemniczona
Clarissa1317
"Od lat jest to zagwozdka ma, kto jest szalony- inni czy ja?"
Miejsce: Upper East Side:3
Wiadomości: 1 964

Często chodzę do lumpeksów, w sumie to niewiele mam markowych ubrań/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Często trafiają mi się ciuchy z H&M, a ostatnio znalazłam śliczną koszulę z Reserved i cudny cieplutki sweterek z River Island. Np. spodenki na lato, kupione w lumpeksie długie spodnie, obcięte i postrzępione albo zawinięte i przyszyte, tanio i świetnie wygląda:) Często oglądam na YT taką jedną dziewczynę, co większość rzeczy kupuje w lumpeksach i sama przerabia:> Słowem dla mnie lumpeksy jak najbardziej na TAK :3

Offline

#48 02-01-2015 o 11h04

Miss'nałogowa
DemOlkaGirl
NIE BIASUJ NOSA MOJEGO BIASA
Miejsce: Talerz
Wiadomości: 2 871

Ja w lumpeksach kupuję dość często. Pamiętam jak kiedyś miałam podobną sukienkę.
Ja miałam jeszcze z H&M'owską metką pewnie raz założoną, bo z wtedy aktualnej kolekcji z lumpeksu za 4zł, a koleżanka taką samą tylko, że prosto z H&M za 64zł. I co się bardziej opłaca? Jak chodzi o kobiety to one często kupują ciuchy, które nie pasują, a potem oddają prawie nie używane do lumpeksów. Moja mama kiedyś taki prowadziła i mówiła mi coś o tym, że przed wprowadzeniem do sprzedaży muszą być obowiązkowo wyprane i dobrej jakości, więc wiem, że jak jeszcze dla pewności wypiorę je w domu będę mogła je spokojnie nosić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Wsumie przez ostatnie 2 lata jedyne nieużywane ubrania jakie kupowałam to buty, bielizna i Kpopowe, ale jedna bluza z nadrukiem "WOLF 88" kosztuje 60zł...

Ostatnio zmieniony przez DemOlkaGirl (02-01-2015 o 11h19)


  https://78.media.tumblr.com/9865d2fc8f6d10bb382e53ee04126fa6/tumblr_ozb44fu5xI1sg1swdo4_400.gif   https://78.media.tumblr.com/0a25edb5d3bc6700454bc96933c308fb/tumblr_ozb44fu5xI1sg1swdo3_400.gif

Offline

#49 20-01-2015 o 21h11

Miss'całkiem całkiem
Ove1299
...
Miejsce: Anardia
Wiadomości: 159

Ja osobiście często chodzę do lumpeksów i, jak dla mnie, to wcale nie jest wstyd. Większość ciuchów jest w rewelacyjnym stanie, a w dodatku są super-tanie. Raz moja mama wybrała się na zakupy do second-handu: nakupowała chyba ponad 30 ciuchów za mniej niż 100 zł /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
A przy tym większość z nich była naprawdę cudowna i NIGDY nie znalazłabym ich w normalnych sklepach, chyba, żebym szukała tygodniami XD A nawet wtedy jeden ciuch kosztowałby minimum 80 zł. Między innymi taka śliczna biała bluzka niemal stylizowana na (mój ukochany) styl średniowieczny  /modules/forum/img/smilies/content4.gif
Nie odczuwam potrzeby mienia metki ze sklepu, żeby poczuć wartość ubrania - jak dla mnie liczy się nie to, skąd są, ale jakiej są jakości i czy mi osobiście się podobają. Tak więc jeżeli raz na jakiś czas pójdę do lumpeksu zamiast do sklepu firmowego, to jest to (wg mnie) oszczędność zarówno pieniędzy, jak i czasu, a często też nerwów (bo w sklepach typu C&A rzadko kiedy coś mi się naprawdę podoba - wtedy kosztuje masakrycznie dużo i jestem zawiedziona).

Offline

#50 22-01-2015 o 21h35

Miss'całkiem całkiem
Hikaru8
Szpinak
Miejsce: wioskowy chłopak
Wiadomości: 92

Bardzo fajne ciuchy, często nawet nieużywane i z metkami popularnych sieciówek. A nawet jeśli bez metek, nieoryginalne - nie patrzę na metki, tylko na wygląd i jakość ciucha xD Tanio i super, jeszcze nie miałem sytuacji, żeby ciuch się szybko zniszczył czy coś.
Do tych co mają zastrzeżenia dotyczące higieny - wiecie, że w sieciówkach ludzie też przymierzają ubrania i możecie kupić koszulkę, którą przed wami przymierzało 20 osób? Czym to się różni od kilka razy założonej (a potem ładnie wypranej i wyprasowanej) koszulki z lumpa? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Absolutnym "nope" w lumpeksach jest kupowanie bielizny, butów i nakryć głowy. To chyba oczywiste, dlaczego.
Lumpeksy są super, jeśli chcemy sobie uszyć cosplay albo przerabiać ciuchy. Potrzebujesz zwykłej, białej koszulki jako bazy? Idź do lumpa i kup sobie koszulkę za 3 zł, zamiast za identyczną zapłacić 30 w markowym sklepie xD


heckin bamboozled again

Offline

Strony : 1 2 3 4