Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#76 28-06-2016 o 15h31

Miss'Żółtodziób
Esaiko
...
Wiadomości: 6

martyngga napisał

Dawno nie odwiedzałam lumpeksów choć niedawno znalazłam dość fajny nazywa się bodajże Biga. Jak ktoś ma "dar" do znajdywania perełek XD to znajdzie tam dużo markowych ciuchów (nike, adidas,puma, itp)  w bardzo dobrym stanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ja ostatnio znalazłam bluzę szarą w bardzo dobrym stanie z atmosphere /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png po 20 zł chyba ale są tam bluzy w równie dobrym stanie za grosze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Znalazłam tam spodenki Dolce&Gabbana xd

Offline

#77 13-07-2016 o 21h13

Miss'Sensei
paulineczka120
▫ ... ▫
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 948

Od wieków kupowałam w sieciówkach nie wyobrażam sobie kupować rzeczy w ciucholandach ale ja jako dusza zainspirowana czasem muszę doprowadzić moje projekty ubrań w cel. Uwielbiam kupować niby takie szmatki a potem BUM!! Cuda czasem aż trudno ich mi się pozbyć nie są to rzeczy nie wiadomo jakie ale mnie się podobają i to najważniejsze

Offline

#78 11-08-2016 o 15h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Uwielbiam lupeksy ! kocham vintage a w takim ciucholandzie zawsze znajdzie się coś fajnego  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#79 26-08-2016 o 15h10

Miss'Żółtodziób
dwutlenki
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 5

Tak naprawdę, moja cała szafa to lumpeks. Kupuję tam jeansy i drę je, by uzyskać dziury czy frędzle, za duże swetry (kocham absolutnie), T-shirty z moimi ulubionymi zespołami.. pełno tam ciuchów w nurcie grunge czy vintage, które dla mnie są totalnie wspaniałe.

Offline

#80 02-05-2017 o 07h04

Miss'wow
Bakteria
иα∂zιєנα
Wiadomości: 511

Część rzeczy, które nosze, też są z lumpeksu... Kiedy powiedziałam to koleżanką, to po prostu padły ze śmiechu... Ja tam nie wiem dlaczego, przecież lumpeks to normalny sklep, tylko z używanymi rzeczami.
Ale niektóre ciuszki to tam są ładne.

Offline

#81 04-06-2017 o 12h50

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Moja babcia w lumpeksie kupiła kiedyś za 2 zł spódnicę, która miała metkę, a na niej była napisana cena: około 40 zł... O 38 zł mniej! Spódnica w ogóle nie była zniszczona, a na dodatek nie wyglądała na używaną. Dla mnie to się opłaca. A poza tym można kupić duuże swetry, które później się rozpruje i zrobi z nich inną wełnianą rzecz.


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#82 18-07-2017 o 00h39

Miss'Żółtodziób
kumiko3
...
Wiadomości: 6

Kocham <3

Offline

#83 18-07-2017 o 23h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja najczęściej kupuję duże t-shirty, najłatwiejsze do upolowania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#84 07-10-2017 o 12h14

Miss'Żółtodziób
Modniara14
...
Wiadomości: 7

lumpeksy,naprawdę można tam znalezć super ubrania! wiem,bo sama kupuję i trafiła mi się niejedna fajna rzecz<3 coprawda jeśli chodzi o bielizne i buty - stanowcze NIE /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png

Offline

#85 25-11-2017 o 00h41

Miss'całkiem całkiem
Hikaru8
Szpinak
Miejsce: wioskowy chłopak
Wiadomości: 92

Jakiś czas temu (2 lata? 2,5? 3? nie pamiętam, szczęśliwi czasu nie liczą) znalazłem świetny lumpeks w moim mieście. No i takie tam perełki znalazłem, że podobnych rzeczy nie widziałem nigdzie w internecie ani w sieciówkach. Bluza z motywem związku radzieckiego (uwalona w jednym miejscu jogurtem... chyba. Ale pralka sobie poradziła, więc nie będę więcej myśleć nad genezą tej plamy XD) to chyba mój ulubiony łup. Zawsze jak tam idę to wydaję jakieś 50 zł i wracam z ciężką, ogromną torbą ciuchów. OH GOD. Ból pleców i brak miejsca w szafie VS milion koszulek po 1-6 zł, kto wygra? XD
Polecam lumpeksy. Niektóre śmierdzą, niektóre wymagają kopania w wielkich koszach, ale jednak to uczucie kiedy znajdujesz koszulkę ulubionego zespołu za 2 złote jest bezcenne <3 A pralka wypierze i ciuch jak nowy. Warto się poświęcić.


heckin bamboozled again

Offline

Strony : 1 2 3 4