Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#1 17-04-2014 o 22h31

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Hejka! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Lumpeks niedoceniany sklep pełen perełek.
Co o nim sadzicie? Kupujecie? Może któraś z was znalazła w nim prawdziwą perełkę?

Let's talk! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#2 17-04-2014 o 23h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

osobiście nie kupuję ciuchów w lumpeksach  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png ,
ale odpowiem ci na pytanie ''co o nim sądzę'' no więc-
nie pochwalam takich sklepów , bo nawet nie wiadomo kto kiedyś nosił te rzecz i co z nią robił, i takie sklepy nie cieszą się dobrą opinią .
ja wolę np HM bo jest to nie drogi a całkiem fajny sklep .
ale to moja opinia , jeśli wy macie inną to ok  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez lililawigne1 (17-04-2014 o 23h22)

Offline

#3 18-04-2014 o 00h12

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

lumpeksy są dobre i tanie, bo są tanie i dobre /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Uwielbiam ciuchy z second handów, jak się weźmie coś, co nie pachnie na kilometr innym człowiekiem, wypierze się to, doprowadzi do porządku, to potem można nosić i nosić. Moja mama to królowa takich polowań i uskutecznia je niezależnie od statusu materialnego naszej szacownej familii.
Generalnie większość moich ulubionych ubrań jest z takich miejsc. Jedyne, czego nie kupiłabym w lumpeksie, to bielizna i buty

Offline

#4 18-04-2014 o 09h23

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Tak zgadzam się z bielizną i butami. A jeżeli chodzi o zapach to właściciele takowych sklepów maja obowiązek je wyprać przed sprzedaniem no ale czy wszyscy się do tego stosują. Ja osobiście też lubię te sklepy, ale żadnego konkretnego nie potrafię znaleźć /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

Offline

#5 18-04-2014 o 12h40

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Przenoszę temat do : Fashion & Make Up! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#6 19-04-2014 o 11h27

Miss'ok
Camellia
...
Miejsce:
Wiadomości: 61

Niestety nie pochwalam takich sklepów. Nie chciałabym po kimś nosić rzeczy, nie wiadomo od kogo je mają. Jeżeli chcę ktoś kupić po taniości, to polecam sklep SINSAY (http://www.sin-say.com/pl/pl/), dużo rzeczy jest za niewielką cenę, sporo wyprzedaży, promocji i przecen.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#7 19-04-2014 o 13h27

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Ja w tych sklepach szukam przede wszystkim rzeczy, które mogę przerobić. Aktualnie poszukuję dżinsu na spódniczkę  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#8 19-04-2014 o 17h37

Miss'całkiem całkiem
Lili708
...
Wiadomości: 127

Kupuję w takich sklepach, bo można coś ciekawego znaleść, niedrogo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Podobnie jak Prasia przerabiam niektóre rzeczy i nigdy bym bielizny ani butów nie kupiła. Muszę przyznać,  kiedyś się zarzekałam, że nigdy w takich sklepie nic nie kupię,  ale odmieniło mi się z wiekiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#9 19-04-2014 o 21h48

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Dokładnie. Wstyd mi to mówić, ale zawsze wyciągałam i wypierałam się takich sklepów, zupełnie nie wiem dlaczego. Jeszcze parę lat temu marzyłam o znalezieniu tam conversów. No cóż teraz bym się troszeczkę jednak brzydziła  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#10 19-04-2014 o 22h20

Miss'całkiem całkiem
Lili708
...
Wiadomości: 127

Dla mnie plusem jest to, że jak coś tam kupisz to rzadko zobaczysz kogoś w tych samych ciuchach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#11 19-04-2014 o 22h47

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Powiedzmy sobie szczerze trafić też na dobry lumpeks to jest wyczyn  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#12 19-04-2014 o 22h57

Miss'całkiem całkiem
Lili708
...
Wiadomości: 127

Haha no racja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#13 20-04-2014 o 17h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cóż. Lumpeksy są spoko. Czasem kupuję, można znaleźć nowiutkie rzeczy, czasem nawet z Ameryki, czy coś. Ja na przykład kupiłam nowiutkie buty z Ameryki. Podobnie jak wy czasem przerabiam ciuchy.

Offline

#14 20-04-2014 o 18h50

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Właśnie, często można tam spotkać nowiutkie ciuchy z metkami.

Offline

#15 22-04-2014 o 10h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dokładnie, ostatnio wyłapałam kilka nowych rzeczy:
- Dwa bolerka koronkowe. (Jedno niebieskie, jedno ecru.)
- Kurtkę dżinsową.
- Rurki czerwone i białe.
I zapłaciłam jedyne 10 złotych! xD

Offline

#16 22-04-2014 o 11h10

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Raz trafiłam na granicę absurdu. W jednym z lumpeksów ciuchy schodziły po minimum 20 zł  /modules/forum/img/smilies/hein.gif

Offline

#17 22-04-2014 o 17h19

Miss'całkiem całkiem
Lili708
...
Wiadomości: 127

U mnie też jest taki jeden lumpeks, ceny jak w normalnym sklepie.

Offline

#18 22-04-2014 o 19h18

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Nie rozumiem fenomenu lumpeksów, ale jakby nie patrzeć hej! tam chodzi na prawde wiele ludzi! I przyznam szczerze, że jak moja siostra (typowa fashionistka) powiedziała, że idzie do lumpa to aż mnie zatkało. A najlepsze jest to, że kupiła w nim zajebiaszcze rzeczy, za które normalnie musiałaby zapłacić co najmniej +30zł/szt. w "normalnym" sklepie. Osobiście nie mam nic do tych sklepów. Jak szukam jakis bokserek to zdarza mi się, że zajrzę tez i tam ;p w każdym razie lepsze to niz chodzenie tak samo jak pół miasta w najnowszej kolekcji House`a/Croppa/czy co tam jeszcze jest. Żebym musiała kupić coś w jakiejś sieciówce..nie ma mowy! Już wolę przetrzepac internet w poszukiwaniu czegos innego.

Ostatnio zmieniony przez Steno (22-04-2014 o 19h19)



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#19 22-04-2014 o 21h28

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Często tez jest tak, ze kupię coś w sieciówce, a na następny dzień w szkole widzę w tym samym ubraniu połowę dziewczyn  /modules/forum/img/smilies/larme.gif

Offline

#20 26-04-2014 o 17h12

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

A ja uwielbiam. Przyznam wam, że mam mnóstwo ciuchów z lumpeksów i się tog nie wstydzę. Kiedyś się brzydziłam tak jak niektóre z was a gdy moja mama chciała w trakcie zakupów do jakiegoś wejść to upierałam się, że nie wejdę tam bo będzie wstyd i siara i wgl nie będę tych rzeczy dotykać ;d. Teraz to mi jakoś minęło i nie przeszkadza mi to, że ktoś inny to wcześniej nosił wypierzesz i jest ok przecież drugi człowiek to też człowiek a nie jakiś ubłocony pies z ulicy. Poza tym ubrania z lumpeksów czasami nawet przyjemnie pachną perfumami itp, niektórzy je piorą. Fakt, że czasem mogą być brudne, spocone ale co tam wystarczy uprać. W każdym bądź razie pochwalam lumpeksy. Dlaczego >? :
Po pierwsze: można w nim znaleźć naprawdę fajne i ładne ciuchy i to z firmowych sklepów takiej jak George, H&M itp dużo też ciuchów z drogich firm zagranicznych.
Po drugie: możesz ubrac się naprawdę modnie i w miarę porządnej, przyzwoitej
cenie
Po trzecie: nikt nie będzie miał takiego ciucha jak ty !
Mi zawsze chwalą, że się ładnie ubieram i mam fajne ciuchy a mnóstwo to właśnie lumpeksy. Dlatego chętnie je odwiedzam z resztą wiele moich koleżanek też chodzi właśnie po lumpeksach.
Ja tam wolę kupić parę fajnych ciuchów za 30-40 zł niż jedną bluzkę za 80-100 zł tym bardziej zaoszczędzę na tym. Polecam tym które jeszcze nie chodzą!
dziewczyny naprawdę warto, to żaden wstyd tam są naprawdę świetne ciuchy ^^
po co macie w HM wydawać kilkadziesiąt złotych za jakiś ciuch jak w lumpeksie możecie kupić taki sam nawet za 20 zł ? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Polecam !  /modules/forum/img/smilies/content4.gif

Ostatnio zmieniony przez Peppers (26-04-2014 o 17h13)

Offline

#21 26-04-2014 o 19h04

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

dzisiaj wyskoczyłam z siostrą do lumpeksa i -no proszę!- 4 podkoszulki z marki za  dychę xD gdzie w Croppie jak patrzyłam głupia bokserka 25zł. Aż mnie ścisnęło, bo szkoda mi tyle kasy na jedną rzecz. A tu mam koszulki z na prawde fajnymi drukami za "nic" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#22 26-04-2014 o 23h15

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Steno sama widzisz, że się opłaca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
mówiłam

Offline

#23 27-04-2014 o 11h07

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Dziewczyny polecicie jakiś lumpeks w Krakowie? Niedługo się tam wybiorę i chciałabym w  końcu upolować potrzebny mi dżins

Offline

#24 27-04-2014 o 12h36

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Prasia niestety od Krakowa dzieli mnie wiele godzin jazdy, więc nie pomogę Ci ;c

Offline

#25 29-04-2014 o 22h05

Miss'ok
Simolka
...
Wiadomości: 78

Ale niektóre z was głupoty gadają, że nie wiadomo kto w tym chodził i że obrzydliwe./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Nie wiem czy wszędzie jest tak jak w mojej okolicy, ale podejrzewam, że tak. Ciuchy z lumpeksu mają taki charakterystyczny zapach, a to dlatego, że są dezynfekowane. Poza tym po kupieniu można (a chyba nawet powinno się) je wyprać. Sama nie mam za wiele rzeczy z lumpeksów, bo słaba w poszukiwaniach jestem. Ale nieraz widziałam jak znajome znalazły cudowne rzeczy, często markowe, za niewielką cenę.

Offline

Strony : 1 2 3 4