Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 66

#1 10-08-2013 o 20h50

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Tutaj bawimy się w alternatywne wybory miss fashion!  Nie możemy zaoferować MM, a jedynie dobrą zabawę. Na początek wyborów, określamy temat obecnej edycji. przyjmujemy zgłoszenia, w postaci zdjęć miss w stroju zgodnym z tematem. Nasze trzyosobowe jury w osobach Arii, Aiamate i rkwcz , będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:

zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.


Nagrody sponsoruje: dyokira


Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium, oraz, w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie. Podium otrzyma od nas trofeum oraz dyplom, wyróżnienie dyplom.
Można zgłaszać się do każdego tematu, ale, tylko raz na temat. Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju. Można dodać krótką historię postaci, jeśli taką wymyślimy, a może ona ułatwić odbiór stylizacji.
Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku, do północy. Wyniki zostaną ogłoszone we wtorek.
Temat pierwszej edycji:  Dziki zachód!
Powodzenia!


SPIS TREŚCI

1. Dziki zachód
2. Teatr
3. "Sport to zdrowie"
4. Housewife
5. Skandynawia
6. Zabawa kolorem - zielony & czerwony
7. Dzień chłopaka (stylizacja męska lub miss przebrana za chłopaka)
8. Świat zwierząt
9. Kobiety które zmieniły oblicze świata
10. Pocztówka z europy
~ Wybory miss z edycji 1-10
11. Steampunk
12. Muzyka
13. Średniowiecze
14. Supermiss - superbohaterowie
15. Inspirowane malarstwem
16. Twoja największa wada - wyobrażenie
17. Wiosenny spacer
18. Oskary 2014
19. Podwodny świat
20. Sikorka - wykorzystanie bluzki Sikorki i/lub spódnicy Peret
21. Zawody
22. Dwudziestolecie międzywojenne
23. Baśnie i legendy Polskie
24. Słynne pary
25. Postać z Horroru
26. Miss Troll
27. Black & White
28. Fantasy
29. Japonia
30. Urodzinowy bal przebierańców
31. Prezenty z worka świętego Mikołaja
32. Postanowienia noworoczne
33. Cyrk
34. Kopyta Strzelec

Ostatnio zmieniony przez Aria (17-06-2014 o 22h00)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#2 10-08-2013 o 22h16

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Czekamy na zgłoszenia! :3


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#3 10-08-2013 o 23h30

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

A ja się zgłoszę, a co! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/5/moy/3870.jpg
Nie jestem może stereotypowo z dzikiego zachodu, ale pozwoliłam sobie na odrobinę pomieszania dzikiego zachodu i stylu steampunk ;] Wszystko wskazuje na to, że moja miss ze swoim wiernym, czarnym rumakiem o jakimś wydumanym imieniu jak przykładowo Burza jest łowcą głów, polując na wszelkich panów jakich widuje się na listach gończych. I biorąc pod uwagę ewidentne zamiłowanie do Whisky, pewnie sama na nie jednym liście się znajduje za swoje niekoniecznie zgodne z prawem metody łapania tych zbirów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

To teraz w deco nam saloonu brakuje tylko ;]

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (10-08-2013 o 23h36)

Offline

#4 11-08-2013 o 00h38

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

//photo.missfashion.pl/pl/1/5/moy/3873.jpg

Nie wiem jak to wyszło,starałam się jakoś dobrać dodatki i wszystko inne:)
W końcu liczy się dobra zabawa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#5 11-08-2013 o 01h29

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

A to i ja się dorzucę.
Bez szczególnych dodatków, zrobione z tego co mam w szafie p.p Jakoś tak dziki zachód nie wiem dlaczego kojarzył mi się zawsze z koszulami w kratę (chociaż bardziej to jakiś Teksas czy coś) dlatego postanowiłam ją wykorzystać -3-
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#6 11-08-2013 o 07h27

Miss'ujdzie
Kapral
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miejsce: Szczecin
Wiadomości: 245

//photo.missfashion.pl/pl/1/5/moy/3877.jpg

Google nie chciało mi powiedzieć jak ma wyglądać stylizacja na dziki zachód, więc robiłam na ślepo  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Offline

#7 11-08-2013 o 08h15

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

To i ja się dołączę. Moja miss wybiera się na spęd bydła/włosy schowane pod kapelusz
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez YooSti (11-08-2013 o 21h49)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#8 11-08-2013 o 11h20

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Link do zewnętrznego obrazka

Cóż to by był za dziki zachód bez bandytów. Napady na pociągi, okradanie banków i sklepów to żywioł mojej postaci.


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#9 11-08-2013 o 22h43

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Twarde panny tutaj widzę! Łowcy nagród, cowgirls, poganiaczki bydła... Po ciężkiej pracy trzeba sobie odpocząć przy dobrym alkoholu w pobliskim saloonie. Ze swojej strony oferuję dużo niegrzecznej rozrywki! :>

//photo.missfashion.pl/pl/1/5/moy/3930.jpg

Dziewka z saloonu to bezpruderyjność i dużo, jak na tamte czasy, odsłoniętego ciała. Wyzywające odcienie czerwieni i purpury, buty pod kolano, kabaretki i spódnice odsłaniające nagie pośladki widoczne zwłaszcza podczac tańców na stole! Do tego pióra, wachlarz, minimalna ilość biżuterii, wyeksponowane piersi i można bawić się do białego rana. >: 3

Ostatnio zmieniony przez nivata (11-08-2013 o 23h33)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#10 11-08-2013 o 23h00

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Dziki zachód to dla mnie: flanelowe koszule, czerwone chusty na szyi, kamizelki, kowbojki (najlepiej z ostrogami!) pistolety, kabury, lassa, konie, pojedynki na zakurzonej drodze w miasteczku, bydło, farmy, bandyci, kapelusze kowbojskie i kasyna. Akurat temat dla mnie prosty, bo już kiedyś paradowałam w takiej stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Odpuściłam sobie w zasadzie wszelką biżuterię, zostawiając prosty zegarek na ręce i w uszach ledwie widoczne perełki.
Jeśli chodzi o makijaż, nic nie zmieniałam, ale w zasadzie wszystko pasuje: naturalne usta, piegi na jasnej karnacji, włosy kolosu pszenicy i luźny warkocz.
Link do zewnętrznego obrazka



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#11 11-08-2013 o 23h02

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Nivata  - biorę Cię! XD W ogóle każdą laskę z saloonu biorę po udanym polowaniu na panów z listów gończych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#12 12-08-2013 o 00h40

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Pomysł tematycznych przebieranek jest tak genialny, że sama postanowiłam coś przygotować! :D

//photo.missfashion.pl/pl/1/5/moy/3931.jpg

Panie i Panowie, oto Miss Lillien - owdowiała mieszkanka jednego z mniejszych miasteczek Kolorado, żyjąca z ostatków majątku po salonie jubilerskim jej męża. Po latach od tej tragedii, nie nosi już wyłącznie czerni. Jedynie trochę dodatków - bardziej z przyzwoitości niż rzeczywistego obowiązku. Wielu poważanych obywateli miasteczka starało się o jej rękę po śmierci małżonka, jej zdaniem jednak, o wiele za wcześnie. Poza tym już dawno temu zakochała się w pewnym przystojnym i szarmanckim Łowcy Głów, który pojawił się nieoczekiwanie w mieście... ;)

Ostatnio zmieniony przez Lillien (12-08-2013 o 00h43)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#13 12-08-2013 o 13h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No to i ja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Moja miss ubrała się w to co ma w szafie i po prostu wyszła zająć się swoimi końmi za domem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#14 12-08-2013 o 22h05

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

UWAGA!
Dziś o północy kończymy przyjmowanie zgłoszeń do konkursu w kategorii "Dziki zachód"! Wyniki, jak i nowy temat oraz nowe terminy, zostaną ogłoszone JUTRO!


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#15 12-08-2013 o 22h14

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Jestem ciekawa która wygra,mam już swoją faworytkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#16 12-08-2013 o 22h18

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Bardzo się cieszymy, że nasz pomysł przypadł Wam do gustu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ps. jeśli komuś szczególnie bliski sercu będzie jakiś temat, przewidujemy opcje "gościnnego jurora"

Ostatnio zmieniony przez Aria (13-08-2013 o 10h54)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#17 13-08-2013 o 11h22

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235


WYNIKI I WYBORÓW MF ,,DZIKI ZACHÓD"

Link do zewnętrznego obrazka



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce - Lillien
Średnia głosów wynosi 9,6
Link do zewnętrznego obrazka



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce - Nivata
Średnia głosów wynosi 9,4
Link do zewnętrznego obrazka



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce - Rosette
Średnia głosów wynosi 8,7
Link do zewnętrznego obrazka





Na szczególne wyróżnienie zasłużyły
Link do zewnętrznego obrazka

Kapral
Link do zewnętrznego obrazka

ORAZ

Foxglove
Link do zewnętrznego obrazka


Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif
Rkwcz / Aiamate / Aria

Serdeczne podziękowania dla Masakry za nagrody w formie chibi! Dziękujemy pięknie!



******************************************



CZAS ZACZĄĆ KOLEJNE WYBORY!

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif ,,TEATR" /modules/forum/img/smilies/epingle.gif


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku (19 sierpnia) godz. 10:00. Wyniki pojawią się we wtorek. Bądzcie kreatywni! Korzystajcie ze swojej wyobraźni i wyślijcie do nas zdjęcia swojej miss jako: aktorki, reżyserki, stylistki, postaci ze znanej sztuki itp.

Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:

zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.


Nagrody sponsorują: rkwcz oraz Masakra!


Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie. Podium otrzyma od nas trofeum, chibi w konkursowym stroju oraz dyplom. Wyróżnienie dyplom.
Można zgłaszać się do każdego tematu, ale tylko raz na temat. Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju. Można dodać krótką historię postaci, jeśli taką wymyślimy, a może ona ułatwić odbiór stylizacji.

Powodzenia i miłej zabawy!

Ostatnio zmieniony przez rkwcz (13-08-2013 o 15h32)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#18 13-08-2013 o 11h45

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Jee! Wdowa i saloonowa dziewka rządzą! Fox i Kapral zasłużyły na wyróżnienie, oryginalne stylizacje. Rosette pokazała fajną, typową stylówkę z dzikiego zachodu. Ale czadowo! Podoba mi się ta zabawa, zaraz sobie wrzucę w podpis moją nagrodę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#19 13-08-2013 o 11h50

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Wow! Dziewczyny! Serdecznie dziękuję i kłaniam się niziutko! *-* Jestem zaszczycona i wprost nie mogę opisać radości, jaką mi sprawiło wzięcie udziału w Waszych wyborach! Uwielbiam tematyczne stylizowanie strojów i czuję się zaszczycona, że moja interpretacja Dzikiego Zachodu tak przypadła Wam do gustu! <3 Gratuluję też wszystkim nagrodzonym, dosłownie ułamki punkcików dzieliły mnie od Nivaty i Rosette, a zatem czuję się, jakbyśmy wygrały ex aequo! :D

Nivata, zgadzam się z Tobą, wszystkie wymienione stylizacje zasługiwały na wyróżnienie, były naprawdę oryginalne! :D
I ja też wrzucę sobie swoją nagrodę, jak tylko wrócę do domu!

Ostatnio zmieniony przez Lillien (13-08-2013 o 12h10)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#20 13-08-2013 o 11h58

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Pomysł Alternatywnych Wyborów jest super. Jeśli mogę mieć drobne sugestie, to proponowałabym, żeby kolejne tematy odbywały się w odrobinę większym odstępie czasowym - np. jak oficjalne wybory, raz na tydzień. Uczestniczki będą miały więcej czasu, żeby skompletować satysfakcjonujący je strój, a i Wy będziecie mogły spokojnie wykonywać nagrody bez większej presji czasu. No i może na dyplomikach dałoby się gdzieś wcisnąć nazwę tematu, w którym zajęło się miejsce? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#21 13-08-2013 o 12h00

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Tym razem macie czas aż do soboty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Być może kolejne edycje będą miały jeszcze większy odstęp czasowy.
Naprawdę bardzo się cieszymy, że spodobał się Wam nasz pomysł i zapraszamy do kolejnej edycji!
Pomysł z kategorią na dyplomie też jest dobry.

Ostatnio zmieniony przez Aria (13-08-2013 o 12h00)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#22 13-08-2013 o 12h06

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Gratuluję dziewczyny wszystkie trzy miałyście świetnie dobrane stylizację. Moją faworytką była Fox i cieszę się że została wyróżniona.

A ja szykuję się na następne wybory


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#23 13-08-2013 o 12h12

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Te wybory mnie o wiele bardziej cieszą od tych oficjalnych! Wyniki są rewelacyjne, wszystkie miejsca mnie satysfakcjonują ^^ I bardzo mi miło, że zostałam wyróźniona, dziękuję <3 Już wrzucam dyplom w opis na profilu!
YooSti - cieszę się, że się podobałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A teraz pytanie do organizatorów. Czy musicale i opery podpadają pod teatr, czy nie bardzo? ^^'

Offline

#24 13-08-2013 o 12h14

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Też /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png , wszystko, co może zostać wystawione na deskach teatru, wszelkie przedstawienia.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#25 13-08-2013 o 12h17

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Tak, temat mógłby pojawić się na dyplomie ^^ no i dłuższy czas na każdą z edycji to akurat też świetna rzecz, może więcej osób skusi się, by do konkursu dołączyć ;D

Yoosti, mnie tak naprawdę brakuje jeszcze wyróżnienia właśnie Ciebie! No i wcale nie przez jakieś prywatne sympatie, ale podobnie jak Ty ukochałam stylizację Fox - cieszę się, że została wyróżniona!<3

Ostatnio zmieniony przez Lillien (13-08-2013 o 12h19)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 66