Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5

#26 31-05-2013 o 14h29

Miss'ujdzie
Repeatthatyouloveme
...
Miejsce: Żyrardów
Wiadomości: 231

Lubię mieć ładne paznokcie, ale nie lubię ich malować, a raczej czekać aż wyschną... Zawsze o coś zahaczę, albo porobią mi się odgniecenia -.-

Offline

#27 01-06-2013 o 07h42

Miss'ok
Recorded
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 64

Przyznam się że jako chłopak że lubię się bawić lakierami moich znajomych xD
Zawszę mam pomalowany paznokieć u kciuka, u lewej dłoni. Jak mi odbija to maluję wszystkie paznokcie u lewej dłoni xD

Offline

#28 01-06-2013 o 07h50

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Kiedys bez pomalowanych pazurkow nie wychodzilam z domu. Mialy byc dlugie i pomalowane i koniec kropka. Kolory? Czern, czerwien, jakies fiolety, neony. No i w szczegolnosci moja ukochana zielen /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Niestety z czasem ciagla seria lakier, zmywacz, lakier, zmywacz tak dala sie moim pazurkom we znaki, ze nie mogly podrosnac nawet pol centymetra za opuszek, bo zaraz sie lamaly i rozdwajaly.
Jednak zdrowe, ladne i dlugie paznokcie sa dla mnie wazniejsze niz jakas kolorowa emalia na nich, wiec lakiery poszly w kat, na pazurki codziennie regenerum i odzyskuja swoja dawna swietnosc, sa mocne i dlugie. W sumie moglabym juz je pomalowac, ale chyba nie zaryzykuje ponownego niszczenia ich /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#29 01-06-2013 o 16h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Maluję/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png mam bardzo dużo lakierów itp:P kolor jakim pomaluję zależy od tego jak się czuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#30 03-06-2013 o 19h08

Miss'całkiem całkiem
Cien
...
Wiadomości: 83

Mam kilka lakierów, większość już pewnie wyschła, bo ostatnio rzadko kiedy maluję paznokcie. Jakiś czas temu znów zaczęłam, ponieważ rozdwajają mi się paznokcie i chciałam to jakoś ukryć. Niestety nie mogę znaleźć mojej odżywki. Aktualnie mam granatowy kolor, prędzej był czarny. Ogółem wolę raczej ciemne odcienie, bardziej się moim zdaniem wyróżniają.
Lubię mieć długie paznokcie, niestety dziś na lekcji wf chłopcy wzięli piłkę do siatki i zaczęli grać. Ja byłam na linii strzału i kolega tak ściął, że trafił akurat w mój paznokieć na kciuku. 1,5 miesiąca zapuszczania poszło w cholerę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Ostatnio zmieniony przez Cien (03-06-2013 o 19h09)


.

Offline

#31 14-06-2013 o 19h34

Miss'nieobczajona
Susciter
...
Miejsce: Gdzieś na ziemi :3
Wiadomości: 45

Ja z wzorami na paznokciach nie szaleję c: Lubię natomiast malować każdy paznokieć na inny kolor albo jakoś na przemiennie. Lubię lakiery w żywych kolorach. Maluję paznokcie w wakacje albo dłuższe weekendy gdybym pomalowała do szkoły do albo jakaś nauczycielka by mnie okrzyczała lub patrzyłaby się na mnie jak na wariatkę :3


Wszyscy, mamy w sobie tyle samo dobra co zła, to od nas zależy, którą drogą pójdziemy ~ J.K. Rowling

Offline

#32 15-06-2013 o 14h37

Miss'nieobczajona
Rocksana
...
Wiadomości: 17

Wzorki na paznokciach są fajne, ale najgorsze jest och zrobienie- na lewej ślicznie, na prawej szkoda gadać. Paznokcie maluję cały czas, wolę raczej matowe kolory. Moim zdaniem jedne z najlepszych lakierów ma avon


Roksana

Offline

#33 20-06-2013 o 14h58

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Bardzo lubię malować paznokcie. Polecam wam serię lakierów z Rimmela które zasychają w 60 sekund. Są na prawdę dobre, bo nie dość że kolory są przepiękne i żywe to jeszcze długo się trzymają.

Offline

#34 20-06-2013 o 19h06

Miss'na całego
Astaelia
...
Miejsce: SauPaulo jakby ktoś się pytał.
Wiadomości: 310

Jeżeli chodzi o malowanie paznokci, to nie dla mnie.
Jeżeli już pomaluję te paznokcie, to od razu zdrapuję lakier, bo jednak mi to przeszkadza. Poza tym, mam już taki nawyk, iż z nudów obgryzam paznokcie, toteż przy pomalowanych już paznokciach to nieciekawie wygląda.


https://33.media.tumblr.com/400fb646497ebbc64fbf7ceaf222f58d/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko1_r2_400.gif https://38.media.tumblr.com/d31d56d003be99e0eb4a7e4c11d08751/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko5_r1_400.gif

Offline

#35 25-06-2013 o 09h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja w roku szkolnym maluje jedynie w lecie przed wakacjami (u nóg)
Dzisiaj mam pomalowane na taki perłowy <3
Malowałam dwa dni temu i nadal się trzyma!
A u rąk to jedynie w wakacje.

Offline

#36 26-06-2013 o 12h49

Miss'ujdzie
Nimphianey
...
Miejsce: Duże.
Wiadomości: 173

Astaelia napisał

Jeżeli chodzi o malowanie paznokci, to nie dla mnie.
Jeżeli już pomaluję te paznokcie, to od razu zdrapuję lakier, bo jednak mi to przeszkadza. Poza tym, mam już taki nawyk, iż z nudów obgryzam paznokcie, toteż przy pomalowanych już paznokciach to nieciekawie wygląda.

Moja koleżanka kupiła sobie taki specjalny lakier, też miała problem z obgryzaniem paznokci. Lakier był tak ohydny, biedulka się tak zraziła, że przestała obgryzać paznokcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Pomogło.

Ostatnio zmieniony przez Nimphianey (26-06-2013 o 12h49)


" Dziś będzie ten lepszy dzień, pamiętaj" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#37 05-07-2013 o 10h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hmm... Ja kocham malować paznokcie! Obecnie są pomalowane na dwa kolory. Tak na przemian. Mandarynkowy i miętowy lakier. Według mnie najlepsze lakiery i ogólnie kosmetyki pochodzą z avonu.

Offline

#38 11-07-2013 o 19h54

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Nie lubię wysychania lakieru do paznokci /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Natomiast już pomalowane uwielbiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Kiedyś malowałam sporadycznie i na bardzo stonowane kolory, a teraz maluję cały czas i stawiam na mocne, wyraziste barwy. Chociaż unikam takich kolorów jak zieleń, pomarańcz, żółć, fiolet, bo po prostu fatalnie wyglądałyby na moich paznokciach.

Offline

#39 14-07-2013 o 16h59

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Maluję paznokcie, owszem. Ale zwykle lakierem bezbarwnym. Lubię kiedy paznokcie są trochę dłuższe, więc maluję je takim lakierem bo utwardza je, przez co się tak nie łamą. Paznokcie mają ładny połysk, nie widać przebarwień, a sama dłoń pięknie się prezentuje z zadbanymi paznokciami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png A po za tym, jak każdy wie lakier szybko się zdziera, ale na bezbarwnym nawet tego nie widać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Barwnymi lakierami się bawię tylko okazyjnie i zwykle maluje je na taki kolor, by pasowało do tego w co się ubiorę ( no wiecie.. Np. Na weselę włożę niebieską sukienkę i przykładowo czare buty, więc paznokcie maluję na czarno, bądź na inny ciemny kolor).
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#40 14-07-2013 o 17h40

Miss'całkiem całkiem
Alyssa
...
Wiadomości: 146

Nie przepadam za kolorowym lakierem, ale lubię mieć pomalowane paznokcie. Wypróbowałam wiele lakierów, obecnie trzymam się lekko różowego lakieru do francuskiego manicure - którego zresztą też chciałabym kiedyś spróbować, ale muszę jeszcze poćwiczyć malowanie.
Rzecz, której naprawdę nie cierpię to kilkudniowy kolorowy lakier na czyichś paznokciach. Nie wiem jak można tak chodzić. O ile przeźroczysty da się przeżyć, bo dopiero po przyjrzeniu widać błędy, to kolor musi być naniesiony idealnie, inaczej strasznie mnie to irytuje.
Nie przepadam też za malowaniem paznokci u stóp - ale może to dlatego, że nigdy jeszcze nie widziałam dobrze pomalowanego małego palca.

Offline

#41 16-07-2013 o 09h26

Miss'całkiem całkiem
Shera
...
Wiadomości: 166

Ja już nie maluję bo mi się moje kochane lakiery skończyły...xd Jutro się wybieram, żeby kupić nowe. Ogólnie bardzo lubię mieć pomalowane paznokcie.

Offline

#42 16-07-2013 o 23h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bardzo lubię malować paznokcie i robić na nich wzorki. Niestety od czasów przedszkola obgryzam paznokcie więc nie są zbyt długie. Przez rok nieb obgryzałam ich i byly takie adne i nagle bam stały się strasznie łamliwe. Jeden się zadarł przeszkadzalo mi o i palec do buzi :-(  mimo tego lubie czerpać inspiracje z mani gwiazd. Ostatnio miałam smerfy ^.^ podpatrzone od Katy Perry :-)

Offline

#43 20-07-2013 o 18h03

Miss'nieobczajona
Dragona
...
Miejsce: Płock
Wiadomości: 21

Uwielbiam malować paznokcie. Zazwyczaj używam ciemnych barw, czerwieni, beżu i kawowych odcieni.
Nie obgryzam paznokci, ale są one strasznie poniszczone. Byłabym wdzięczna, gdyby któraś z was szepnęłaby nazwę jakiejś dobrej odżywki. c:

Offline

#44 20-07-2013 o 19h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie przepadam za malowaniem paznokci. Mam bardzo łamliwe paznokcie i nie mają zbyt pięknego kształtu. Jeśli już maluję to na czernie, czerwienie albo bardzo jasne róże.

Offline

#45 21-07-2013 o 12h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

ej jestem tu nowa i nie kuma o co tu chodzi troche

Offline

#46 21-07-2013 o 12h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

a i czemu o paznokciach ?!!?!?1 xd

Offline

#47 24-07-2013 o 00h01

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Moje paznokcie nigdy nie były i najpewniej nigdy nie będą pomalowane. Lubię je malować bo jest to malowanie, czyli twórczość, ale niestety zmywam je od razu bo są obgryzione, a lakier tylko by przykuwał do nich uwagę. Niech nikt mi nie przypomina o gorzkich lakierach bo one mnie tylko wpędziły w jeszcze większe kłopoty (nie pytać), a nawyk nie ustąpił. Obgryzam paznokcie odkąd tylko pamiętam. Niektórzy twierdzą, że to od jakiś problemów psychicznych i pewnie mają rację -,-'

Offline

#48 24-07-2013 o 11h04

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Hey dziewczyny! Interesujecie się może paznokciami? Bo ja jestem totalną maniaczką. Jeśli wy też to odwiedźcie mnie na swiatprzezpaznokcie.blogspot.com

jestem ciekawa waszych opinii. Pomóżcie mi się rozwijać! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#49 24-07-2013 o 11h13

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Winoa, ja tez obgryzałam kiedyś paznokcie i powiem Ci ze można z tego wyjść! Ja co prawda przestałam w wieku 10 lat, ale moja mama przestała dopiero (!) 3 miesiące temu, a ma 50 na karku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Na nią też nie działały żadne lakiery. Po prostu tak jak ja się zaparła i bardzo pilnowała. Ona miała motywację (ślub syna). Można znajdź swoją motywację? No i oczywiście zapraszam na swojego bloga swiatprzezpaznokcie.blogspot.com . Może tu znajdziesz motywację? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ja nie wyobrażam sobie teraz, że mogłabym gryźć nadal i nie mieć takiego hobby jak mam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#50 25-07-2013 o 21h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Ja wręcz kocham malować paznokcie. Zawsze miałam długie ale ostatnio tak często je maluje, że zaczęły mi się łamać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Nie mam zbyt dużo lakierów, jakieś 12 ale i tak połowy nie używam bo są brzydkie albo mi się kończą. Kiedyś pożyczałam od siostry która ma pokaźną kolekcje lakierów ale wyprowadziła się i mieszka teraz w własnym domu kilka godzin drogi ode mnie. Miałam wiele drogich lakierów ale często robiły się pod lakierem bąbelki powietrza ( a malując bardzo starałam się, aby powietrze nie dostało się pomiędzy paznokieć a lakier ), albo po nałożeniu kolor robił się wręcz obrzydliwy.   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Jednak odkryłam lakiery firmy Safari które wg. mnie są genialne! Kosztują niewiele a są naprawde świetne. Obecnie mam paznokcie pomalowane właśnie lakierem firmy Safari. Nie wiem zbytnio jak go opisać, po nałożeniu wygląda jakbym wysypała sobie na paznokcie złoty brokat, pod światło wygląda naprawdę ślicznie, mam tak pomalowane paznokcie od bodajże wtorku i ciągle się trzymają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

Strony : 1 2 3 4 5