Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 3 4 5

#101 01-08-2015 o 15h10

Miss'całkiem całkiem
TheSciuwa
...
Miejsce: Westeros
Wiadomości: 117

Ja lubię mieć pomalowane paznokcie, nawet głupią odżywką i lakierem do french'a, są jakby bardziej twarde. Lubię różne kombinacje, ombre, brokat na serdecznym. Metoda lakieru z wody mi kompletnie nie wychodzi  /modules/forum/img/smilies/sniff.gif . Lubię lakiery z GoldenRose, ale niektóre kolory słabo się trzymają, ale i tak zmywam lakier po 2 dniach, bo mi się znudził. Polecam coloramę od Maybelline i odżywkę z Eveline 8w1.


Games of Trones

Offline

#102 11-10-2015 o 12h03

#103 11-10-2015 o 12h45

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

PAZNOKCIE *-*

To moje jedyne, prawdziwe guilty pleasure. Niektórzy kolekcjonują buty, inni znaczki, a inni trupy - natomiast ja mam całą ogromną kosmetyczkę lakierów <3 Nie mogę się opanować przed kupowaniem nowych kolorków. Patrzenie na moje dłonie zawsze sprawiało mi ogromną przyjemność, podobnie widok lakierów w buteleczkach.

Jedyny minus, to czekanie aż lakier wyschnie... też tego nie znoszę, nie jestem na tyle cierpliwa XD Staram się więc robić to wieczorami, oglądając serial lub film.

Szkoda jedynie, że aktualnie moje pazurki są w opłakanym stanie przez pracę i grypę. Normalnie nie mam żadnych problemów z płytką, wobec czego uwielbiam nosić dłuższe pazurki, ale dziś musiałam skapitulować i je skrócić :C

Odradzam na dłuższą metę odżywkę Eveline 8w1. W necie pełno źródeł na ten temat, polecam się zaznajomić, bo możecie sobie nieświadomie zaszkodzić. Ja na przykład jestem uczulona na formaldehyd, więc wszystkie lakiery z tym związkiem wywołują u mnie ostre podrażnienie i ból pod paznokciami. Unikam jak ognia.

Dziewczyny, a jakie macie magiczne sposoby na unikanie "bąbelków" na lakierze? Przeczytałam i obejrzałam już tysiąc źródeł na ten temat a i tak wciąż miewam problem z ich unikaniem.

Ostatnio zmieniony przez Lillien (13-10-2015 o 18h41)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#104 13-10-2015 o 17h52

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

apropos bąbelków, myślę, że to zleży od lakieru ja używam lakierów firmy "Ann" i nigdy nie mam tego problemu /modules/forum/img/smilies/sourire.gif


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#105 28-01-2016 o 17h16

Miss'nieobczajona
Majka733
...
Wiadomości: 27

Ja używam lakierów firmy Avon. I jestem zadowolona z efektu! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#106 29-01-2016 o 23h33

Miss'Żółtodziób
Sexi111
...
Miejsce: Buenos Aries
Wiadomości: 4

Uwielbiam malować paznokcie , szczególnie na błyszczące odcienie.Ale z moim obgryzaniem...


Francesca.

Offline

#107 06-02-2016 o 12h25

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

A może ktoś maluje hybrydami? Ja osobiście uwielbiam ich efekt, a więc serdenie je polecam! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Pozdrawiam!
~Smolarka


#1 soowon defender

Offline

#108 07-02-2016 o 20h26

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Czym tak na dobrą sprawę różnią się hybrydowe od zwykłych?
Bo choć maluję paznokcie w cuda-wianki, to jakoś się nigdy nie zagłębiałam w temat teoretycznie.

Offline

#109 27-02-2016 o 16h27

Miss'Sensei
Priscilla
...
Miejsce: Kraina Czarów
Wiadomości: 867

Kiedyś często malowałam paznokcie. Wydawały mi się takie dziwne niepomalowane, ale teraz już od dłuższego czasu nie maluję. Kupiłam sobie bordowy lakier, ale jakoś nie chce mi się go używać xD

Offline

#110 04-03-2016 o 00h39

Miss'Żółtodziób
PhoebeCate
...
Wiadomości: 5

Lillien napisał



Dziewczyny, a jakie macie magiczne sposoby na unikanie "bąbelków" na lakierze? Przeczytałam i obejrzałam już tysiąc źródeł na ten temat a i tak wciąż miewam problem z ich unikaniem.


Nakładaj cienkie warstwy, czekaj za każdym razem, aż każda warstwa porządnie wyschnie. Czasem bąbelki tworzą się przez stary lakier..
Są też wysuszacze, które powodują, że bąbelki nie robią się i jest idealna tafla, np seche vite, poshe. Słyszałyście o tych nabłyszczaczach?

Offline

#111 04-03-2016 o 13h09

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

Jak już wyżej była mowa o hybrydzie to nie polecam. Co prawda wcale się nie ściera lakier i bardzo ładnie się prezentuje oraz długo trzyma, ale...
Większości osób później się paznokcie łamią, są słabsze i wgl proces usuwania lakieru jest paskudny.


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#112 08-03-2016 o 15h27

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Wolę jak przyjaciółka mi maluje bo sama to się niestety nieraz denerwowałam bo lakier nie wysechł a ja już poniszczyłam sobie pazurki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Uwielbiam hybrydy, bardzo mi się podobają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Pacia69 (18-04-2016 o 19h29)


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#113 29-04-2017 o 13h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 6

Dziewczyny mam pytanie - strasznie mam zniszczone paznokcie i myślałam o odżywkach dla nich - co sądzicie o tych od ORLY - http://www.mo-ya.pl/k/paznokcie/odzywki-paznokcie/? A może polecacie coś innego?

Offline

#114 18-07-2017 o 00h42

Miss'Żółtodziób
kumiko3
...
Wiadomości: 6

Kiedyś malowałam, ale mam okropną manię zdrapywania lakieru przez co paznokcie strasznie się niszczą. Póki co robię sobie przerwę.

Offline

#115 18-07-2017 o 23h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja maluję bezbarwnymi z brokatem lub zwykłymi(najbardziej lubię ice color od golden rose, mam już ich kilka i planuję jeszcze więcej)

Offline

#116 11-08-2017 o 09h25

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Wy to fajnie macie... Ja niestety paznokci nie mam wcale. Tak mocno obgryzam, że czasami nie mogę niczego dotykać, bo bardzo boli. Żadne paluszki nie pomagają. I jak teraz jecie, to tego nie czytajcie: tak samo mam ze stopami xD I czasami nie mogę chodzić... Ostatnio zerwałam całego paznokcia i się strasznie krew lała, ale pyszny był...


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#117 12-08-2017 o 00h37

Miss'Sensei
Sarang
Hello, my name is yeppi yeppi yo.
Miejsce: Phuket.
Wiadomości: 1 138

Kiedyś byłam ogromnym maniakiem malowania paznokci, lecz teraz jakoś nie zawsze chce mi się je malować, a mam długie i ładnie wyglądają gdy są pomalowane. Od czasu do czasu lubię sobie usiąść i bawić się wzorkami na paznokciach.
W szczególności, że mam sporo rzeczy do ozdabiania.


https://c.tenor.com/fwrwfpnXxoYAAAAC/makeout-love-in-the-air.gif

Offline

#118 17-08-2017 o 01h35

Miss'nieobczajona
Katjja
...
Wiadomości: 43

Lubię malować paznokcie w kolory, które widać. Mam podzielone na pory roku: wiosna, lato-pastele, a jesień i zima-ciemniejsze kolory. Paznokcie wymalowane wyglądają na zadbane, a bez lakieru tak, jakby nagie.

Offline

#119 22-08-2017 o 19h42

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

1/5 Odżywką maluje paznokcie swoje tylko. Z laku braku nude używam koloru.


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#120 07-10-2017 o 12h05

Miss'Żółtodziób
Modniara14
...
Wiadomości: 7

Paznokcie obgryzam więc wypowiedzieć się nie mogę XD ...Raz po  raz zakładam tipsy żeby je zapuścić i teraz szukam kolejnych na marne gdyż wszystkie brzydkie... cięzkie życie 14latki  //photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/77638.jpg 
na dole beso llumon ahh  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Ostatnio zmieniony przez Modniara14 (07-10-2017 o 12h05)

Offline

#121 26-06-2018 o 22h11

Miss'Żółtodziób
Nisaka
...
Miejsce: anime to zycie, serio |( ̄3 ̄)|
Wiadomości: 7

aktualnie przyklejam tipsy no i maluję ;p
najczęściej jest to kolor czerwony lub czarny, ewentualnie czasem jakiś pudrowy róż


Strach nie jest czymś złym. To świadomość swoich słabości. Ludzie, którzy znają swoje słabości, stają się silniejsi."
https://i.imgur.com/XtQhIPw.gif

Offline

Strony : 1 ... 3 4 5