Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5

#76 23-05-2014 o 12h04

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

Dziewczyny polecacie może jakiś ciekawy wysuszacz do paznokci ? Planuje jakiś zakupić ,bo niestety Top coat z Golden Rose nie zawsze daje sobie radę :)Dodatkowo świetne są niektóre lakiery z Miss Sporty o czym się ostatnio przekonałam.

Ostatnio zmieniony przez kazikowazmc (23-05-2014 o 12h05)

Offline

#77 04-07-2014 o 09h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Ja lubię malować jakieś , paski , kropki , minki . Aktualnie mam pomalowane na neonową zieleń

Offline

#78 07-07-2014 o 20h25

Miss'ok
AleksandraNowak
PORQUE LA MUSICA ES VOCASION, ES MI PASION, NO ES OBSESION, ES LO QUE SOY. LA MUSICA ES MI VERDAR.
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 52

Nie maluję paznokci......... Jeśli jednak miałabym je pomalować to na niebiesko lub czerwono.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#79 18-07-2014 o 23h21

Miss'Żółtodziób
MileyTwerks
...
Miejsce: Cieszyn
Wiadomości: 9

Paznokcie swoje mam okropne i slabe, dlatego robie sobie tipsy zazwyczaj, raz bardzo dlugie raz takie w miare normalnej dlugosci. Na swoim blogu czasem robie jakies zdobienia, ale to zazwyczaj do jakis projektow innych blogerek /modules/forum/img/smilies/blebl.gif Moimi ulubionymi lakierami sa lakiery z Essie, niestety mam tylko dwa w swojej kolekcji ;-; DO KAZIKOWAZMC: polecam wysuszacz w sprayu z essence /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png kosztuje ok. 9zl ^^

Ostatnio zmieniony przez MileyTwerks (18-07-2014 o 23h22)

Offline

#80 01-08-2014 o 23h14

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

MileyTwerks napisał

Paznokcie swoje mam okropne i slabe, dlatego robie sobie tipsy zazwyczaj, raz bardzo dlugie raz takie w miare normalnej dlugosci. Na swoim blogu czasem robie jakies zdobienia, ale to zazwyczaj do jakis projektow innych blogerek /modules/forum/img/smilies/blebl.gif Moimi ulubionymi lakierami sa lakiery z Essie, niestety mam tylko dwa w swojej kolekcji ;-; DO KAZIKOWAZMC: polecam wysuszacz w sprayu z essence /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png kosztuje ok. 9zl ^^

Zastanawiałam się nad nim ewentualnie tym z Golden Rose ,albo Avonu.
Jakie masz odcienie z Essie?

Offline

#81 13-08-2014 o 10h08

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

A ja mam problem bo wprost kocham malować paznokcie na wszystkie kolory xd(!)... ale niestety obgryzam je od :niepamiętamkiedy i brzydko to wygląda. "Gorzki paluszek" nie pomógł :c . Macie jakieś sprawdzone sposoby na nieobgryzanie ich ?


.

Offline

#82 04-10-2014 o 15h02

Miss'całkiem całkiem
Violi44620
...
Wiadomości: 99

Ja paznokcie uwielbiam malować na kolory pastelowe.Moim zdaniem najlepsze są Rimmel.Polecam także alessandro,NAIL LACQUER i z Coral.Nie polecamLoreal paris na moich paznokciach szybko blakną i zmywają się.I AVON tak samo.Niestety mam problem z obgryzianiem to mój taki "nawyk". /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif

Offline

#83 09-11-2014 o 12h57

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

Nienawidzę malować paznokci, ale uwielbiam mieć pomalowane. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Mam całkiem pokaźną kolekcję lakierów, z najróżniejszych firm - ciągle szukam tej najlepszej. Maluję na najróżniejsze kolorki - najczęściej na różne odcienie niebieskiego i czerwono, a później przejeżdżam jeszcze bezbarwnym, by dłużej się trzymał lakier. Kiedyś strasznie obgryzałam, ale od kiedy zaczęłam malować, to się odzwyczaiłam, bo zbyt było mi szkoda ładnych pomalowanych paznokietków. ^^

Offline

#84 09-11-2014 o 21h38

Miss'nieobczajona
LaReyna
...
Wiadomości: 18

Jeszcze kilka miesięcy temu obgryzałam nałogowo paznokcie. Ale przyszedł czas, gdy powiedziałam sobie "STOP!", trzeba było coś zmienić. Zakupiłam odżywkę z Eveline 8w1, która bardzo mi pomogła i doprowadziła paznokcie do idealnego stanu. Długie, mocne. Uwielbiam mieć pomalowane na różne odcienie czerwonego, zazwyczaj tylko ten widnieje na moich paznokciach. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale czasem postanawiam coś zmienić i użyć zimnych kolorów.

Offline

#85 12-11-2014 o 14h22

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 38

Dajcie jakieś zdjęcia paznokci ^^ Proszę .. /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif

Offline

#86 12-11-2014 o 20h45

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Ja uwielbiam malować na chyba każdy kolor. Dobra firma to Sally Hensen ale ostatnio co kupię to się rozwadnia i nie kryję ładnie. Zależy od koloru.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#87 23-11-2014 o 21h58

Miss'całkiem całkiem
Rosalinna
...
Miejsce: Iłża
Wiadomości: 124

Uwielbiam malować paznokcie i wymyślać różne wzorki, co mi prawie wychodzi dobrze. Niestety gdy pomaluje paznokcie po 2-3 godzinach zmywam, bo w szkole chcę pokazywać się z mojej dobrej strony by nie podpaść nauczycielom. Zmywam też by pomagać mamie przy sprzątaniu. /modules/forum/img/smilies/snif.gif  /modules/forum/img/smilies/snif.gif


https://49.media.tumblr.com/87a3ed5f3b6cd63e0e53a28464847c5e/tumblr_o2eyywnr7x1v5dqido1_500.gif

Offline

#88 01-01-2015 o 23h47

Miss'wtajemniczona
Clarissa1317
"Od lat jest to zagwozdka ma, kto jest szalony- inni czy ja?"
Miejsce: Upper East Side:3
Wiadomości: 1 964

Ja chodzę do kosmetyczki:/ To nie jest mój wybryk, po prostu mam duży problem z obgryzaniem paznokci i nareszcie moja mama uznała, że jeśli będą twarde i ładne to będzie mi ich szkoda. Więc mniej więcej od początku roku szkolnego mam zrobione akryle, przeważnie francuski manicure, a teraz na wierzch nałożony również lakier hybrydowy w kolorze pudrowego różu, tak z okazji świątXD Chodzę do niej co 3 tygodnie, a poza tym uwielbiam malować pazurki głównie na jasne kolorki, ale nie pogardzę też fioletem czy czerwienią/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#89 04-01-2015 o 14h21

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Clarissa1317 - szczerze, to radziłabym Ci jednak zrezygnować z akrylu. To, co akryl i żel robią z płytką paznokcia, jeśli się je nosi dłuższy czas, to po prostu masakra. Za kilka miesięcy może się okazać, że po zdjęciu akryli nie będziesz nawet miała co obgryzać... Już o wiele lepszym wyjściem jest sam lakier hybrydowy - równie twardy, moim zdaniem o wiele ładniejszy no i nie niszczy paznokci, jeśli umie się go zdejmować. ^^


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#90 05-01-2015 o 11h09

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

No to tak... lubię paznokcie malować, najbardziej na zielono i na czarno-biało. Nie mam jakiś konkretnych firmowych lakierów, same takie z chińczyka, ale poluję na takie świecące w ciemności.
Staram się zawsze mieć pomalowane paznokcie, ale zawsze o coś muszę zachaczyć... i oczywiście wiadomo co potem. Odciski zdrapany lakier i jakieś dziwne faktury z fotela autobusowego. Ostarnio z kciukami kombinowałam i wyszło na to że miałam paznokcie w odciski palców, nawet fajnie to wyglądało ^_^


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#91 18-05-2015 o 21h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moja babcia swego czasu miała gabinet (?) Maniciure. Kiedy zwolniła się z pracy dostałam ogromniastą ilośc lakierów o przeróżnych kolorach.
niestety obgryzam paznokcie. Strasznie. Mam 14 lat. Żadne gorzkie żele itp. mi nie pomogą.../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Ale wracając do malowania? Sama sobie lewą pomaluję dosyć ładnie ale z prawą to masakra...
Bardzo mi się podobają miętowe i wogóle pastelowe kolory.

Offline

#92 20-05-2015 o 00h05

Miss'całkiem całkiem
NNatalia
...
Wiadomości: 154

Ja kiedyś bardzo obgryzałam paznokcie, ale pomógł mi lakier z bodajże miss sporty- dawał taki gorzki posmak, że nawet jak przypadkiem dotknęłam ust to go czułam. Niestety,przez to paznokcie zaczęły mi się totalnie rozdwajać i łamać, z resztą co się dziwić jak tak długo je gryzłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dopiero pomogła mi odżywka z eveline- diamentowa. Zaczęłam ją używać jak leżałam w szpitalu, niewiele wtedy robiłam rękoma więc paznokcie mogły spokojnie rosnąć bez obawy przed ich złamaniem. Od tego czasu nie mam jakichś większych problemów, wiadomo- czasem coś sie złamie, czasem rozdwoi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Aktualnie używam tylko odżywki z golden rose, tej takiej różowej i nakładam na nią przeważnie lakiery z tej samej firmy. Uwielbiam mieć pomalowane paznokcie, ale ich wysychanie to masakra! Zawsze gdzieś dotknę czy poduszka mi się odciśnie haha.


http://i60.tinypic.com/abdp2.png

Offline

#93 22-05-2015 o 08h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziewczyny, jeśli macie jakiekolwiek problemy z paznokciami (rozdwajanie, łamanie, przebarwienia etc. ) wypróbujcie odżywkę do paznokci Evelyn 8w1. Bardzo szybko widać zmiany. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Moja mama miała problemy ze swoimi paznokciami, chwytała się wszystkiego, przyszedł czas na tę odżywkę i naprawdę pomogła.
Osobiście popełniłam głupotę, bo z natury mam potwornie mocne i grube paznokcie, z ciekawości ją zastosowałam i później miałam ogromny kłopot z obcięciem ich. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#94 22-05-2015 o 11h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja nigdy nie stosowałam żadnych odżywek  i nie mam takiej potrzeby. Mam mocne paznokcie, które nigdy mi się nie złamały, a znajoma mówi, że mam idealne płytki, aby je pomalować, bo są duże. Jedna rzecz jest taka - nienawidzę pomalowanych paznokci, bo dla mnie wygląda to brzydko i nienaturalnie. Nie lubię też długich paznokci, bo fajne i funkcjonalnie, to nie jest. Boję się takim osobą pożyczać telefon, bo mogą porysować ekran ^^"

Offline

#95 11-06-2015 o 20h08

Miss'na całego
olka176
Nie ma ! Skończyła się klawiatura :P
Miejsce: Polska xD
Wiadomości: 253

Maluję paznokcie flamastrem ^-^ Bo jestem za młoda na lakiery. Mój ulubiony wzrór Panterka i zebra. Wymyślony Błękitny lakier + pękający czarny lakier. /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Pozdrawiam /modules/forum/img/smilies/epingle.gif


Hej ;-; . Mam bana. Już się nie zobaczymy. To 4 ban ! Moja siostra to Aleksa56, Możemy się przez nią kontaktować ! Do tych którzy mi napisali wiadomości , niestety ich nie odczytam ! Żegnajcie -!
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#96 11-06-2015 o 20h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Maluję, ale rzadko, a jak maluję to na błękitny kolor lub różowy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#97 11-06-2015 o 21h03

Miss'Żółtodziób
LadyEllen
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12

ja nie noszę pomalowanych na co dzień do szkoły, bo zawsze obcieram o coś i potem muszę zmywać i od nowa malować. ew. na dni wolne i zawsze nakładam odżywkę. /modules/forum/img/smilies/blebl.gif


https://33.media.tumblr.com/4a0a76d971aa4a8f8a91e272179ef7b1/tumblr_n04m0tJ7xq1tqs1heo1_500.gif

Offline

#98 13-06-2015 o 20h16

Miss'nieobczajona
animalsik4
...
Wiadomości: 23

Uwielbiam malować paznokcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Na różne kolory :3 Chociaż najbardziej lubię niebieskie albo fioletowe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#99 13-06-2015 o 20h23

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Maluję tylko odżywką, żeby wzmocnić, bo czasami mi się łamią. Wcześniej częściej niż czasami. Zwłaszcza, że mam je na kwadratowo.


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#100 23-06-2015 o 22h35

Miss'na całego
olka176
Nie ma ! Skończyła się klawiatura :P
Miejsce: Polska xD
Wiadomości: 253

Rzadko maluję paznokcie ale lubię tworzyć wzory Ulubiony : Róża, zebra, panterka.


Hej ;-; . Mam bana. Już się nie zobaczymy. To 4 ban ! Moja siostra to Aleksa56, Możemy się przez nią kontaktować ! Do tych którzy mi napisali wiadomości , niestety ich nie odczytam ! Żegnajcie -!
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

Strony : 1 2 3 4 5