Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5

#51 26-07-2013 o 00h54

Miss'ok
georginachane
...
Wiadomości: 60

Lubię malować. Mam kilka swoich ulubionych kolorów. Np. czarny, jasny fiolet i pudrowy róż. Niedawno kupiłam też nowość:cukrowa posypka.Lakier super w wyglądzie, tyle, że nie tylko tam jest cukrowy.. W dotyku również, dlatego masakra ze zmywaniem, bo wacik się haczy.Wszystkie paznokcie, u rąk i nóg, wacik, zmywacz i godzina pracy. Jeśli chodzi o firmę to świetne lakiery ma firma Golden Rose. Polecam wam także z tej firmy odżywkę. Nie widać jej więc spokojnie można tym malować do szkoły. Odbudowuję paznokcie, a gdy są pomalowane mają śliczny połysk. I nie widać jak się zdrapie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png. Ja oczywiście dbam o swoje paznokcie, bo ręce to wizytówka. Moje pazurki są dość długie, ale bez przesady, mają ładny kształt, i coraz to inny kolor.

Offline

#52 27-07-2013 o 18h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Najlepsze są lakiery świecące w ciemności /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
*-* Genialne są i kosztują tylko 8 złotych!
Kto chce wiedziec gdzie kupic pisac na priv (nie jestem pewna, czy mogę reklamowac sklep XD)

Ostatnio zmieniony przez Rinshell (27-07-2013 o 18h24)

Offline

#53 28-07-2013 o 10h40

Miss'nieobczajona
Katie227
...
Miejsce: Łomża
Wiadomości: 25

Ja maluje sobie bezbarwnym, ale czasami naprawde potrafię zaszaleć z kolorami xD


You can lie, but I will reveal this.

Offline

#54 02-08-2013 o 18h09

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Paznokcie maluję zazwyczaj na granatowo lub jakiś odcień czerwieni. Kiedy coś mi nie wychodzi, zmazuję to i maluję przezroczystym lakierem, bądź odżywką.


Offline

#55 03-08-2013 o 11h49

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

Jak mam malować paznokcie, maluje je zazwyczaj na turkusowo. Lubię też malować sobie w tak zwaną ,,zeberke" paznokcie. Moje ulubione połączenia lakierów to:
-Czerń-Biały
-Turkus-Złoty
-Granatowy-Czerwony

/modules/forum/img/smilies/bisou.gif


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#56 03-08-2013 o 12h04

Miss'na całego
Werciaaa
...
Wiadomości: 432

Oczywiście że maluje paznokcie. Kocham mieć pomalowane paznokcie dzięki temu wyglądają ładniej. Najczęściej maluje paznokcie na :czarny, różowy, czerwony, niebieski oraz bezbarwny. Dziś mam zamiar pomalować na jaskrawy róż z czarnym. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Werciaaa (03-08-2013 o 12h05)


Werciaaa

Offline

#57 04-08-2013 o 17h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziewczynki....My szalone jesteśmy z tymi kolorami ja w piątek kupiłam 2 lakiery jeden złoty (bardzo śliczny) drugi matowy róż....bardzo śliczne



              Pozdro Angie2

Offline

#58 05-08-2013 o 09h36

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Ja bardzo lubię malować swoje paznokcie! <3 Bardzo mi pasuje taki blady niebieski. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ja bardzo lubię wyraziste kolory i takie blade kolory, oczywiście nie tak blade żeby ich nie było widać. xd Ja nie wiem z której firmy są najlepsze lakiery, ale mam parę lakierów kupionych z Avon, Le Max Colour, Inglot, a dalej to nie wiem bo mi się nie chce wyciągać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#59 05-08-2013 o 10h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Eminaria napisał

Ja bardzo lubię malować swoje paznokcie! <3 Bardzo mi pasuje taki blady niebieski. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ja bardzo lubię wyraziste kolory i takie blade kolory, oczywiście nie tak blade żeby ich nie było widać. xd Ja nie wiem z której firmy są najlepsze lakiery, ale mam parę lakierów kupionych z Avon, Le Max Colour, Inglot, a dalej to nie wiem bo mi się nie chce wyciągać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Zgodzę się... /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#60 05-08-2013 o 11h12

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Ja kocham malować paznokcie! <3 Mi bardzo pasuje taki ciemno-jasny czerwony. ;D Ja bardzo lubię jaskrawe i bardzo ciemne kolory. Ja kupuje ogólnie lakiery do paznokci z Avon bo tam mi się najbardziej podobają kolory no i są ładne! ^O^ Też mi przypasowały lakiery z innej firmy. Te lakiery które mi przypasowały są z Vipera Cosmetics.

Offline

#61 06-08-2013 o 09h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Jak myślicie?
Na jaki kolor pomalowac paznokcie na obóz? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Mam do wyboru granatowy, ciemny miętowy, normalny miętowy, różowy - taki jaki jest na forum nad każdym postem, a na nim godzina i kiedy ktoś tego posta napisał lub świecący w ciemności - przezroczysty - bezbarwny ? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jak myślicie ? ;d

Offline

#62 20-08-2013 o 12h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

malować paznokcie- kocham! najbardziej podoba mi się taki elektroniczny niebieski i miętowy. Ostatnio jeszcze spodobały mi się paznokcie malowane "wodną" techniką. Zrobiłam sobie takie na wesele wujka i każda kuzynka pytała się jak to zrobiłam.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif od tego czasu maluję paznokcie w ten sposób kiedy tylko jest okazja. Coraz lepiej mi to wychodzi i kilka razy sama byłam zaskoczona efektem.

Na początku trochę się bałam, ale doszłam do wprawy. Tu jest jeszcze filmik (po angielsku) jak to zrobić.
http://www.youtube.com/watch?v=g3OG3kzmntA&list=TL_KQTEXbtEy4

Offline

#63 23-08-2013 o 15h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja mam obsesję, że muszę mieć długie paznokcie, ale nie, nie maluję, mimo że mi się podobają pomalowane, bo nigdy nie mam czasu.

Offline

#64 25-08-2013 o 21h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 6

Hej..ja myśle że pomalowane paznokcie są śliczne a szczególnie ze wzorkami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


natka

Offline

#65 25-08-2013 o 22h04

Miss'ujdzie
Persefonaa
✖ under the chaos ✖
Miejsce: Nie ma takiego Miasta
Wiadomości: 245

Ja uwielbiam dbać i malować paznokcie ,zazwyczaj wybieram jasne kolory lakierów ale mam tez pełno tych ciemniejszych które maluje na moje widzimisię
plus staram się je mieć długie

Offline

#66 13-09-2013 o 19h55

Miss'całkiem całkiem
Kitty23
...
Miejsce: Gdzieś na podlasiu :)
Wiadomości: 140

Lubię malować, ale robię to tylko na wakacje. Rosną mi bardzo szybko, więc zawsze mam długie. Ostatnio odżywiam odżywką z oriflame.

Offline

#67 13-09-2013 o 21h25

Miss'całkiem całkiem
dinspokelse
...
Miejsce: We śnie
Wiadomości: 111

Zawsze byłam znana z bardzo długich naturalnych twardych paznokci. Kto mnie nie znał, zawsze pytał czy to moje i nie wierzył, twierdząc że to sztuczne. Nie potrafiłam mieć krótkich, ale w końcu chciałam je troche skrócić, bo długie mi się przestały podobać, więc musiałam to robić stopniowo żeby się przyzwyczajać, ale i tak mi szybko rosną i przeważnie mam długie. Maluje na czarno, lub na granatowy. Kiedyś sobie namalowałam świetną flagę Norwegii, bo lubię ten kraj, fajnie wyglądało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

a tu stare foto z moimi paznokciami ;p

Link do zewnętrznego obrazka


                   
                        Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#68 14-09-2013 o 22h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dinspokelse: Cudowne paznokcie! Nie dość, że długie to jeszcze mają piękny kształt /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#69 10-01-2014 o 21h32

Miss'Żółtodziób
misiniujuak
...
Wiadomości: 6

Ja polecam firmę Avon chociaż niektórzy jej nie lubią.Kupiłam sobie niebieski  lakier pękający z Avona i zielony z GR (Golden Rose). Trzymały mi się około 2/3 tygodnie.Według mnie to długo ponieważ moje dłonie są z kazane na częste mycie rąk.U mnie najczęściej trzyma się maximum 1 tydzień.Kolory jakie polecam to: Neonowa zieleń , róż, pomarańcz.Lubie też  morskie ,szmaragdowe , oraz białe  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


Ideał nie istnieje ....Taki jest świat każdy ma plusy i minusy...

Offline

#70 10-01-2014 o 21h41

Miss'Żółtodziób
misiniujuak
...
Wiadomości: 6

/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


Ideał nie istnieje ....Taki jest świat każdy ma plusy i minusy...

Offline

#71 28-03-2014 o 13h12

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 17

Dla mnie najlepsze są lakiery Golden Rose.Bardzo podobają mi się ich kolory.Trzymam bardzo dużo lakierów i zawsze kiedy mam okazję maluje sobie paznokcie.Często robię na nich wzorki , co nie zawsze mi się udaje.A jak myślicie,czy malowanie paznokci jest takie zdrowe?  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#72 28-03-2014 o 18h55

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

Również lubie malować paznokcie. Moja kolekcja lakierów to jak na razie ok80 lakierów z różnych firm. Polecam firmę Golden Rose ,a szczególnie kolekcję Rich color. Niektóre z Safari są warte uwagi . Jeśli kogoś stać na lakiery o wyższej cenie to polecam Essie i China glaze ,gdyż ich kolory są niepowtarzalne. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Czy to zdrowe ? Zapewne nie ,ale ja się tym nie przejmuje i dalej maluje ;p

Ostatnio zmieniony przez kazikowazmc (28-03-2014 o 18h55)

Offline

#73 18-04-2014 o 11h23

Miss'wtajemniczona
rozali10
ヾ(o◕ω ◕)ノ
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 2 050

moje paznokcie zawsze są zadbane czyli
obcięte [nie za długie nie za krótkie]
wypiłowane [żeby były równiutkie ]  /modules/forum/img/smilies/content4.gif
umalowane na [miętowy] niebieski kolorek  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif
i to chyba na tyle
a niewiem


☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Offline

#74 19-04-2014 o 11h38

Miss'ok
Camellia
...
Miejsce:
Wiadomości: 61

Uwielbiam ciemne kolory, chłodne. Zdarza się, że zrobię na nieco jaśniejsze. Obecnie mam problem, bo nie mam pojęcia jak je pomalować, ale mam nadzieję, że do końca dnia zdążę coś wymyślić.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif


https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/1978742_277348055763205_1174112703_n.jpg
Kochane, co sądzicie? :-)

Ostatnio zmieniony przez Camellia (19-04-2014 o 14h05)

Offline

#75 22-05-2014 o 18h33

Miss'całkiem całkiem
Olgaa8
...
Wiadomości: 86

Uwielbiam malować xd Polecam kolorki : biały, szary oraz granatowy xd SwEet pazurki później :')


.

Offline

Strony : 1 2 3 4 5