Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 ... 8

#51 03-10-2013 o 17h32

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

- Było by fajnie czasem razem poćwiczyć. Jeśli nie masz nic przeciwko temu - powiedziałem do Asteyali. Miałem nadzieję że się zgodzi i bo z moim umiejętnościami przyda mi się dużo ćwiczeń.


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#52 03-10-2013 o 17h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Asteya Crim
- Jasne.
Jeszcze coś? Ja walę prosto z mostu i tyle. Więc... A poza tym chciałabym mieć "ucznia". To lepsze niż siedzenie z tymi bachorami.

Offline

#53 03-10-2013 o 17h48

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

- To podaj mi swój numer to się umówimy na te lekcje - powiedziałem do niej. Patrząc na nią. Przyjemnie będzie pracować nad swoimi umiejętnościami. Po za tym ta ona wydaję się fajna.


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#54 03-10-2013 o 17h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Asteya Crim
Spojrzałam na komórkę. No co? Nie pamiętam! Zaczęłam grzebać w kontaktach aż znalazłam: Aaaa! Ja.
- To będzie 500-152-007. Wiem, 007 zgłoś się.

Offline

#55 03-10-2013 o 19h34

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Daryl Blayk

- Heh. Dzięki, a to mój żebyś wiedziała że to ja 723 747 139. - powiedziałem jej swój numer i zapisałem jej. Była nawet zabawna, a ja nie zbyt jestem. Tego zawsze mi brakowało. Muszę już iść zanieść torbę do pokoju skoro już wiem gdzie on jest.
- Przepraszam ale przydało się ją zanieś jak znajdziesz wolną chwilę to się umówimy na ćwiczenia. Cześć spotkamy się później - powiedziałem do niej i poszedłem nie czekając na jej odpowiedzieć. Miałem nadzieję że się nie obraź. Mój pokój był tam gdzie mi powiedziała. Zwyczajny pokój. Rozpakowałem się i poszedłem szybko na stołówkę. Gdyż kiszki mi marsza grały


Miyako Shiba

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8037.jpg

Imię: MIYAKO
Nazwisko: Shiba
Rodzic: Apollo ? bóg muzyki, poezji i sztuki
Wiek: prawie 14
Płeć: Mężczyzna
Charakter i cechy fizyczne: Miyako czyni tylko to, co pozostaje w zgodzie z jego sumieniem, nie zwracając uwagi na oczekiwania innych. Podąża własnymi ścieżkami, lecz jest miły, uprzejmy i życzliwy. Wierzy w dobro i porządek, ale nie przejmuje się nazbyt prawami oraz ograniczeniami. Nienawidzi, gdy ktoś zmusza do czegoś innych lub ich zastrasza. Stosuje się do własnego kodeksu moralnego, który – choć nacechowany dobrocią – nie zawsze musi pozostawać w zgodzie z oczekiwaniami społecznymi.
Kontakty:
    - Związek: brak
    - Przyjaciele: ---
    - Wrogowie:  zapisz się na listę jak chcesz...
//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8036.jpg
Cechy charakterystyczne: Fioletowe włosy związane w kucyk, oraz jego ubiór.
Historia: Za długo gadać. Jeśli chcesz spytaj go sam.
Rodzina: Młodsza siostra Aiko.
//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8038.jpg
Moce: wytwarzanie Hiptnotyzuję za pomocą gry na flecie; kiedy śpiewa zapominasz o wszystkim pragniesz zrobić wszystko żeby znowu go usłyszeć; zdarza się że czasem widzi przyszłość; Potrafi zmieniać się w każdego
Inne:
-szermierka
-Granie na gitarze
-Śpiewanie
//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8041.jpg

Miyako Shiba

Trochę czasu mi zajęło do jechanie do tej szkoły. Musiałem wcześniej wstać z dwóch powodów pierwszy to że miałem pociąg rano, a drugi żeby młoda spała jak będę wychodzić. Jednak nie udało mi się, kiedy wychodziłem z domu.
- Miyko nawet się ze mną nie pożegnałeś - powiedziała stając w drzwiach.
- Wczoraj się żegnaliśmy, a teraz nie chciałem cię budzić - odpowiedziałem jej i dałem jej całusa w czoło. Mam nadzieję że da sobie sama radę. Wie że może do mnie dzwonić. Dobra wrócimy do chwili obecnej. Budynek był ogromy ciekawe ile osób w nim się kryję. Wszedłem do szkoły. Szkoła jak szkoła niczym się nie różniły. Spojrzałem na kluczyk, a raczej na numer od pokoju. Czyli mój tymczasowy adres będzie dwucyfrowy. Poszedłem go szukać nie trudno było go znaleźć był na pierwszym piętrze. Drzwi był drewniane, czyli zwyczajne. Wszedłem do pokoju. W którym była dwie szafki, łóżka oraz biurka i szafki nocne. Nad łóżkami wisiały półki na książki. Ciekawe czy nie spadnie mi na głowę. Mojego w spół lokatora jeszcze nie było. Rzuciłem torbę na łóżko. Nie będę się teraz rozpakowywać. Później to zrobię. Chce na początek poznać szkołę za nim jutro lekcję zacznę bo w tedy nie będę mieć czasu.

Ostatnio zmieniony przez natasza793 (07-10-2013 o 17h46)


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#56 04-10-2013 o 15h42

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Hagoromo Gitsune

Spojrzałam się na dziewczynę, przedstawiła się z imieniem Selena. Jak na taką dziewczynę, to za miłe imię. Zaśmiałam się w duchu, posłałam mały szyderczy uśmieszek w jej stronę. Zaczęłam się kierować do drzwi wyjściowych, spojrzałam się na Selenę a potem na drzwi, otworzyłam drzwi i stanęłam w przejściu.
- Miło mi Cię poznać. Ja teraz wyjdę się przewietrzyć. - Powiedziałam patrząc się na nią zmęczonym, wzrokiem.
Wyszłam zamknęłam za sobą drzwi i zaczęłam iść spuszczoną głową w dół. Byłam tak jakby w swojej wyobraźni, tak szłam że na kogoś wpadłam. Leżałam na ziemi, potem usiadłam a po chwili wstałam. Zderzyłam się z chłopakiem, który ma długie fioletowe włosy. Spojrzałam się na niego, pewnie nie jest zadowolony na sam początek.
- Przepraszam, za bardzo popłynęłam w swojej wyobraźni. - Powiedziałam z obojętną miną i spuściłam wzrok na ziemie.
Troszeczkę złe wejście zrobiłam spojrzałam się na chłopaka i podałam mu swoją rękę.
- Jestem Hagoromo. A ty jak się nazywasz? - Powiedziałam uśmiechając się (tym razem miło!) i szybko dodałam pytanie.
Ciekawy jak na chłopaka, ale już z mojego oka widać że to demon..

Offline

#57 04-10-2013 o 15h51

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Miyako Shiba

Szedłem korytarzem nie wiedząc dokąd idę. Gdy naglę wpadła na mnie jakaś dziewczyna w długich czarnych włosach.
- Przepraszam, za bardzo popłynęłam w swojej wyobraźni - powiedziała do mnie kiedy wstała z podłogi nic na to nie odpowiedziałem. Może byłem trochę nie grzeczny. Lecz za bardzo skupiłem się na jej oczach były takie... Sam nie wiem. - Jestem Hagoromo. A ty jak się nazywasz? - Dziewczyna znowu powiedziała do mnie tym razem wypadało odpowiedzieć
- Nie szkodzi. Jestem Miyako - odpowiedziałem do niej i odpowiedziałem uśmiechem.


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#58 04-10-2013 o 16h20

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Hagoromo Gitsune

Patrzyłam się na chłopaka, nie wiem jakim cudem to robiłam ale, wyglądało to że ja byłam znowu w swojej wyobraźni. Ale bardzo szybko wróciłam, bo usłyszałam jak chłopak się przedstawił. Nazywa się Miyako, tajemnicze imię.. Spojrzałam się na jego twarz, a potem na oczy. Od czego by tu zacząć rozmowę? Może zapisał się na jakieś nadobowiązkowe zajęcia? Ja mam zamiar się zapisać na czarną magię i na coś jeszcze ale jeszcze nie wiem..
- Zapisałeś się na jakieś zajęcia? - Spytałam się posyłając mu swój uśmieszek.
Teraz to mam pustkę nie wiem jak zacząć rozmowę, może skąd pochodzi? Albo... Nie wiem! Mam na razie jedno pytanie na 5 minut, przydałoby się jeszcze z pięć pytań! Lub z moich pięć odpowiedzi, ale jak już on mi zada pytanie. Wygląda, na sympatycznego chłopaka. A może będzie moim przyjacielem, tak samo jak Selena..

Offline

#59 04-10-2013 o 16h33

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Miyako Shiba

- Tak zapisałem się na szermierkę. A ty? - odpowiedziałem jej ale nie mogłem przestać jej patrzeć w oczy. Kryła się w nich jakaś tajemnica. Nie wiedziałem, co. To nie było istotne.

Ostatnio zmieniony przez natasza793 (04-10-2013 o 16h33)


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#60 04-10-2013 o 16h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Selena Kelly

Wreszcie poszła! Jest! Szybko doskoczyłam do walizki i wyjęłam swoją ulubioną katanę. Wyjęłam ją z pochwy i obejrzałam. Tak jak prosiłam była doskonale zaostrzona. Stygijskie żelazo błyszczało złowieszczą czernią. Uśmiechnęłam się. Teraz wystarczy tylko pobiec na salę ćwiczeń. Schowałam broń i wybiegłam z pokoju. Leciałam po schodach tak jakbym miała skrzydła. No i moje parszywe szczęście się odezwało. Nie zdążyłam wyhamować i wpadłam na moją współlokatorkę. Obie właśnie w tej chwili się wywróciłyśmy. Bliskie spotkanie z podłogą jak zawsze nie mogą mnie ominąć. Szybko wstałam i się zawachałam. Wyciągnęłam rękę do Hagoromo i odwróciłam wzrok. Trudno jest być dla kogoś miłym najbardziej w moim przypadku. Ciekawe czy przyjmie moją pomocę czy się obrazi? Nie mam pojęcia. Poczułam dziwne uczucie w brzuchu tak jakby wszystko się w nim przewracało. Może się spytam o to uczucie, bo nie wiem co to jest.

Offline

#61 04-10-2013 o 16h46

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Hagoromo Gitsune

Patrzyłam się na niego, zapisał się na szermierkę. Ja mam zamiar się zapisać na coś, ale jeszcze nie wiem. Ale pewnie, jak zawsze zapiszę się na czarną magie i szermierkę. Zawsze musiałam wybierać te zajęcia, bo jakoś mi przypadały do gustu. Spytał się mnie na co się zapisałam, już miałam odpowiedzieć ale upadłam znów na ziemie. Wbiegła na mnie Selena, podała mi rękę okey nie odmówiłam podałam jej swoją rękę i wstałam dzięki jej pomocy. Wtedy uciekła gdzieś, nie wiem gdzie a znowu zaczęłam się patrzeć na niego. Czy to musi być takie hipnotyzujące?
- Ja mam zamiar się zapisać na szermierkę i czarną magię. Bo jakoś te zajęcia zawsze wpadały mi do gustu. - Odpowiedziałam na jego pytanie z uśmiechem.
Ciekawe skąd pochodzi, nie ważne już. Spojrzałam się za siebie, hmm do końca szkoły nie znam, fajnie by było jakbyśmy mogli zapoznać razem tą szkołę.
- A może przejdziemy się i zapoznamy trochę szkołę? - Spytałam się a moje oczy już błyszczały.
Nie, to że błagam chciałam jakoś z kimś się zapoznać. A potem po szkole przejść się i też ją zapoznać.

Offline

#62 04-10-2013 o 16h54

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Miyako Shiba

Na Hagoromo wpadła jakaś dziewczyna chyba mnie nie zauważyła bo całą swoją uwagę skupiła na niej. Dziewczyna miała długie białe włosy. Czy wszyscy w tej szkole mają długie włos. Za nim się ruszyłem żeby pomóc dziewczyną to jedna wstała sama i pomogła Hagoromo się podnieś. Po czym szybko gdzieś uciekła. Hagoromo spojrzała na mnie odpowiedziała na moje pytanie.
- Ja mam zamiar się zapisać na szermierkę i czarną magię. Bo jakoś te zajęcia zawsze wpadały mi do gustu  - po chwili dodała. - A może przejdziemy się i zapoznamy trochę szkołę? - Właśnie miałem sam taki zamiar.
- Właśnie chciałem ją trochę zwiedzić. Więc chętnie z tobą to zrobię mam nadzieję że ty lepiej znasz niż ja. - powiedziałem do niej z uśmiechem.


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#63 04-10-2013 o 17h01

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Hagoromo Gitsune

Ach, ta Selena. Ucieka ile się da, zaśmiałam się w duchu. Skierowałam wzrok na chłopaka, który stał przede mną. Zgodził się, ale myśli że znam bardziej szkołę niż on. No może trochę znam, jak już miałam znaleźć pokój to przewędrowałam, cały korytarz żeby go znaleźć. Wcześniej kiedy brałam kluczyk z daleka, zauważyłam stołówkę i wyjście ze szkoły, ale klasy jeszcze nie.
- No trochę znam tą szkołę. - Powiedziałam z uśmiechem, odwracając się na pięcie do kierunku, w którym będziemy iść.
Zaczęłam powoli iść, spojrzałam się kątem oka na chłopaka. Dałam mu znak żeby już szedł, zaczęłam troszkę przyśpieszać, a potem całkowicie spowolniłam. Patrzyłam się na Miyako, który właśnie mnie dogonił i zaczął iść obok mnie..

Ostatnio zmieniony przez Loliq (04-10-2013 o 17h02)

Offline

#64 04-10-2013 o 17h13

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Miyako Shiba

Patrzyłem na Hagoromo jak mi odpowie. Długo mi nie kazała czekać, a to dobrze bo ja nie lubię czekać. Ponieważ odpowiedziała mi z uśmiechem na twarzy:
- No trochę znam tą szkołę - czyli nie zna też jej za dobrze. Nawet dobrze będziemy mogli razem poznać. Od razu po swoich słowach się odwróciła i zaczęła iść. Nie wiedziałem czy mam iść czy nie. Lecz kiedy spojrzała na mnie dogoniłem ją. Chodzi nie było łatwo bo raz przyspieszała, a to zwalniała. Szedłem z nią w ramię w ramię. Panowała cisza nie wiedziałem o czym z nią rozmawiać.

Ostatnio zmieniony przez natasza793 (04-10-2013 o 17h30)


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#65 04-10-2013 o 17h24

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Hagoromo Gitsune

Już w ogóle nie przyśpieszałam, nie chciałam żeby się zmachał przez mój krok. Spojrzałam się na Miyako, niezręczna cisza. O co by tu spytać? Ta cisza, trochę mnie dobija! Zaśmiałam się w duchu, no dobra rzucę pytaniem z mostu.
- Skąd pochodzisz? - Spytałam się, z miłym głosikiem i z błyszczącymi oczami.
Doszliśmy do miejsca tam gdzie się odbierało kluczyk, zauważyłam stołówkę. Ciekawe, czy by poszedł na stołówkę. Bo ja już trochę zgłodniałam, mój brzuch się cicho odzywał. Lecz tak cicho że nie było słychać, a ja to po prostu czułam.
- Masz ochotę pójść na stołówkę? - Spytałam się z uśmiechem i pokazałam mu swoją dłonią stołówkę.
Zjadłabym rogala, albo kurczaka. Mam na coś ochotę, ale pysznego! Spojrzałam się na Miyako, zachęcając go swoim wzrokiem żeby poszedł, ze mną na stołówkę.

Offline

#66 04-10-2013 o 17h29

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Miyako Shiba

- Z Japonii. A ty? - chyba jej też nie odpowiadała ta cisza. Jednak rozmowa jakoś nam nie szła. Byliśmy koło odbioru kluczyków. Zauważyłem że dziewczyna spojrzała na stołówkę po czym się mój brzuch odezwał. Chyba to usłyszała bo spytała się.
- Masz ochotę pójść na stołówkę?
- Jasne. Nie jadłem od rana nic - odpowiedziałem do niej. Po czym poszliśmy w stronę stołówki.


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#67 04-10-2013 o 17h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Selena Kelly

W końcu pomimo trudności doszłam do sali od szermierki. Ćwiczyło tak kilka osób w tym moi znajomi. Skinęłam im głową. Wyjęłam miecz i zaczęłam mozolny trening. Po chwili ktoś się do mnie dołączył. Pokonałam go w jakieś kilkanaście sekund i następny. Zaczęłam się nudzić więc powiedziałam że jeżeli chcą się czegoś nauczyć to niech idą do trenera bo nawet niemowlak by ich pokonał. Ostrze idealnie cięło powietrze. Uśmiechnęłam się mimowolnie. Ciekawe kiedy mój brat tutaj dotrze bo miał się spóźnić. Z nim to będzie dopiero zabawa. Po chwili czepiłam się manekina. Mój miecz kroił go jak masło. W ten sposób wyładowywałam swoją flustrację i gniew. Wysiłek sprawiał mi przyjemność gdyż mogłam zapomnieć o swoich troskach.

Offline

#68 04-10-2013 o 17h47

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Hagoromo Gitsune

Miyako się zgodził, więc ruszyłam w stronę stołówki. Chłopak wraz ze mną, malowało się na mojej twarzy miłe szczęście, lecz wolałam okrutniejsze. Weszliśmy do stołówki, szybko pobiegłam do lady i wzięłam tacę z rogalem, z sokiem jabłkowym i zupę biały barszcz. Wszystko to zaniosłam do trzeciego stoliku pod oknem, usiadłam i zaczęłam najpierw jeść zupę. Zawsze myślałam że pierwsza jest zupa, bo zawsze jest taka gorąca że rozgrzewa od środka. Spokojnie jadłam przyglądając się różnym ludziom, a nawet obrazkom były powieszone na ścianach. Jadłam spokojnie, wiem że nie delektowałam się tym, tylko po prostu bez pośpiechu jadłam. Rozglądałam się aż zobaczyłam, pyszną słodką bułkę można było sobie wziąć. Widziałam były na wózku parę sztuk i pani podjeżdżała i dawała, więc zaliczę się jeszcze na słodką bułkę. Hmm, ciekawe kiedy tu się zjawi Miyako...

Offline

#69 04-10-2013 o 17h55

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Miyako Shiba

Kiedy tylko weszliśmy na stołówkę Hagoromo pobiegła do lady po jedzenie. Ja powoli poszedłem. Wzięłam tacę spojrzałem na różne rodzaje zup. Jednak nie miałem chęci na nią. Włożyłem miskę z ryżem później polałem go sosem z warzywami i kurczakiem. Spojrzałem jeszcze raz na ladę. Zauważyłem że znajdują się różne potrawy. Z każdego kraju, chyba się uczą tu różne narodowość. Rozejrzałem się za Hagoromo siedziała przy trzecim stolik koło okna. Podszedłem do niej nie pewnie czy powinien.


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#70 04-10-2013 o 18h16

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Hagoromo Gitsune

Cały czas jadłam, przewracałam oczami obrazy. Fajnie to nawet wyglądało, cichutko zaśmiałam się z samej siebie. Po chwili zauważyłam jak, podchodzi do mnie Miyako. Spojrzałam się kątem oka na niego i się uśmiechnęłam, mrugnęłam do niego żeby usiadł. Ma sam siedzieć? Szczerze teraz to nawet ja sama nie chce siedzieć. Kiedy usiadł, spojrzałam się w jego oczy.
- Ja pochodzę z Kanady. - Powiedziałam uśmiechając się do niego.
Skończyłam jeść zupę, więc odsunęłam ją i zaczęłam jeść dużego rogala. Popijałam czasami sokiem, patrzyłam się na obrazy. Interesujące. Skierowałam wzrok na chłopaka, uśmiechnęłam się promiennie. I dalej zaczęłam przeżuwać rogala, a potem znów wgryzłam się w niego i przeżuwałam. Wzięłam szklankę soku i popiłam trochę i tak powtarzałam się co chwila. A w oczach połyskiwało się szczęściem.

Offline

#71 04-10-2013 o 18h38

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Widać dziś nikogo nowego nie poznam-pomyślałam i poszłam do pokoju. Wyjęłam z dużej pochwy łuk i kilka strzał oraz miecz i sztylet. Wzięłam luk i przewiesiłam go przez ramię a strzały wziąłem do ręki. Sztylet i miecz schowałam dokładnie. Wyszłam z pokoju i zmierzałam ku wyjściu. Jest! Udało mi się wyjść. Doszłam do lasu. Znalazłam sobie małą polanę gdzie było więcej miejsca. Zaczęłam strzelać w drzewo z odpowiedniej odległości.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#72 04-10-2013 o 18h58

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Miyako Shiba
   
Usiadłem na przeciw niej i zaczęłam jeść swój posiłek. Hagoromo jest z Kandy nigdy w niej nie byłem ciekawe jak tam jest.
- Fajnie tam jest - spytałem się żeby znowu cisza nie zapanowała. Ryż z warzywami smakował jak w domu. Co przypomniało mi o Aiko. Wieczorem do niej zadzwonię. Ciekawe czy mamy ten sam czas. Na trudno nie będę o tym myślał. Spojrzałem na Hagoromo, a raczej w jej oczy. Ciągle nie wiedziałem co za tajemnice skrywają.


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#73 04-10-2013 o 19h45

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Hagoromo Gitsune

Patrzyłam się na obrazy, niedługo pojawił się przede mną Miyako. Nie przeszkadzało, mi to lecz akurat się cieszę. Uśmiechnęłam się do niego, spojrzałam mu się w oczy. Potem skierowałam je na obrazy, usłyszałam jego pytanie. Czy w Kanadzie jest fajnie? Nawet bardzo, na co dzień jakoś się tam cieszyłam. Dlaczego, do końca tego nie wykorzystałam? Moja mina, zmalała do obojętności spojrzałam się na Miyako.
- Nawet bardzo fajnie tam jest. - Odpowiedziałam z lekkim promieniującym uśmiechem.
Znowu zaczęłam się wgryzać w rogala, a potem popijałam sokiem pomarańczowym. Wiem dziwne zmieszanie, ale jak o tym już myślę to chce zwymiotować. Wgryzłam się w rogala i zaczęłam przeżuwać, spojrzałam się na Miyako.
- Jakie masz hobby? - Spytałam się patrząc mu głęboko w oczy.
Przeżuwałam i połknęłam rogala, potem wypiłam cały sok pomarańczowy. A rogala zostało jedynie połowa, może nie potrzebnie aż tak dużego wzięłam?

Offline

#74 04-10-2013 o 19h57

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Miyako Shiba

Jakie ja mam hobby? Spytała się mnie Hagoromo. Spojrzałem w jej oczy.
- No wiesz granie na gitarze, śpiewanie oraz szermierka - odpowiedziałem na jej pytanie. Moja siostra lubiła jak gram. Zawsze jej grałem przed snem. Ciekawe czy sobie poradzi.


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#75 04-10-2013 o 20h16

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Hagoromo Gitsune

Patrzyłam się na Miyako, jak w obrazek. No nieźle, czyżby on wyglądał jak obrazek? Zaśmiałam się w duchu, po chwili usłyszałam jak odpowiedział na moje pytanie. Lubi grać na gitarze, ja nawet nie potrafię zawsze jak dostawałam od kogoś gitarę, to najczęściej struny rozrywałam. Lubi śpiewać, podziwiam go już bo ja nie mam dobrego głosu do śpiewania. Lubi szermierkę, też zalicza się do mojego hobby.
- Do mojego hobby zalicza się bieganie, teleportowanie się, szermierka i rysowanie. Rysuje bardzo rzadko ale zalicza się do mojego hobby. - Powiedziałam z jednym tchem w ustach.
Wgryzłam się w rogala i wtedy doszła ta pani z słodkimi bułkami. Ja poprosiłam o jedną bo miałam na nią ochotę. Znów wgryzłam się w rogala i zaczęłam przeżuwać, szczerze jeszcze 5 minut po rogaliku.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 ... 8