Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 8

#26 02-10-2013 o 19h06

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

-Hej. Wybacz za ten wypadek-powiedziałam chowając telefon do kiszeni.  skądś ją znałam. Może sobie przypomnę. Widać że jej tak jak mi się nie chciało tu być. NO trudno jakoś może dam radę nie robiąc jakiejś wojny. Co podkusiło mojego kochanego ojczulka aby mnie tu wysłać.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#27 02-10-2013 o 19h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A z tymi pokojami to nie mam pojęcia, jak chcesz, tylko Demony z Demonami, Anioły z Aniołami, a czyści herosi z czystymi herosami.
- Witam... - wymamrotałam do pierwszaków. Jakby ich to interesowało. Siedzieliśmy w typowej klasie, miałam ich powitać niczym nauczyciel. Co ja jestem? Niańka? Ktoś rzucił we mnie papierkiem. Zgromiłam go spojrzeniem. Kątem oka zauważyła, że jakiś dzieciak próbuje się wymknąć.
- Ani mi się waż.
Jednak do niego nie dotarło, więc nie ruszając się z miejsca zatrzasnęłam mu drzwi przed nosem.
- Ja też nie chcę tu być, jednak muszę to robić każdego roku. Tak więc usiądźcie na swoich szanownych czterech literach i mnie słuchać.

Offline

#28 02-10-2013 o 19h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Selena Kelly

Spojrzałam znowu na dziewczynę która na mnie wpadła. Uśmiechnęłam się tym razem szczerze chyba ją kojarzyłam. Taa... Byłyśmy w tej samej klasie. Trzeba ukazać trochę swojej dobrej strony.
- Co tam u ciebie Eli?  - miałam nadzieję że teraz mnie skojarzy trudno jest zobaczyć w tej szkole dwa razy tą samą osobę. Dużo ginie na misjach no i dużo dochodzi. Czekałam na jej reakcję.

Offline

#29 02-10-2013 o 19h26

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Daryl Blayk
   Ojczym uparł się że mnie odwiedzie do szkoły. Co teraz chce zgrywać kochającego tatusia trochę się spóźnił z tym. Matt mnie całą drogę pytał o nic wartego mojej uwagi wiec go ignorowałem.
- Byś był milszy dla brata. Chce on się tobą nacieszyć nie będzie cię widział cały rok dopiero wakacje się zobaczycie - prawił mi morały staruszek. Spojrzałem na mojego niby brata, bo nie wiązały nas żadne więzły krwi.
- To co mówiłeś? - spytałem młodego. Był młodszy od de mnie o trzy lata.
- Myślisz że będzie tam ładne dziewczyny. Nigdy cię nie widziałem z żadną - powiedział do mnie. Nie wiedział bo żadna mnie jak na razie nie zainteresowała.
- Nie wiem może będą - powiedziałem do niego. Przecież to logiczne że będą bo w końcu nie wysłano mnie dla szkoły tylko dla mężczyzn. Dojrzałem w oddali już moje więzienie na najbliższy rok szkolny.
- Jesteśmy na miejscu. Uwa....- zaczął mówić ojczym, ale wszedłem mu słowo.
- Daruj sobie te gadkę - po tych słowach wyszedłem z auta i udałem się w stronę szkoły.
  Kiedy wszedłem na hol pierwsze co zobaczyłem to jak jakaś dziewczyna próbuję uporać się z pierwszoklasistami. Zrobiło mi się jej żal, bo kto by chciał się tak męczyć za darmo. Jednak wrócimy do mnie gdzie ja mam swój pokój bo nie uśmiecha mi się patrzeć na te scenę.

Ostatnio zmieniony przez natasza793 (02-10-2013 o 19h28)


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#30 02-10-2013 o 19h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Asteya Crim
Dobra, sytuacja się nie poprawiła. Właśnie miałam przywalić jakiemuś bachorowi, ale się wstrzymałam. Lekko zacisnęłam pięść i tyle, dzieciak trochę się zakrztusił, koniec gadki.
- Słuchajcie, dostaliście klucze, więc won mi do pokojów.
Nie wiem czy wysłuchali, po prostu sobie poszłam. Przymknęłam oczy i uniosłam dumnie głowę. Nagle wpadłam na jakiegoś chłopaka.

Ostatnio zmieniony przez Abigeil (02-10-2013 o 19h32)

Offline

#31 02-10-2013 o 19h34

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Już rozpoznałam tą dziewczyną.
-Hej Selena. u mnie po staremu a u cb?-zapytałam uśmiechając się.
Już ją poznałam. Chodziłam z nią do szkoły.
-Ciekawe ile osób będzie nowych i ile osób wyślą gdzieś na zwiady itp?-powiedziałam z uśmiechem.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#32 02-10-2013 o 19h37

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Daryl Blayk

Postanowiłem się ruszyć z miejsca. Założyłem kaptur na głowę i włożyłem swoje słuchawki na uszy. Szedłem z puszczoną głową nie patrzeć dokąd idę i w jaką stronę może ktoś mnie zobaczy i po wie gdzie mam pokój. Gdy nagle poczułem jak z kim się zderzyłem. Nie wiedziałem czy to była moja wina czy jej. Ponieważ tą osobą byłą ta dziewczyna, która użerała się z dzieciakami.
- Sorry - powiedziałem do niej bo nie wiedziałem kogo winna, a jeśli moja to nie chciałem wyjść na dupka już pierwszego dnia szkoły.


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#33 02-10-2013 o 19h38

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Hagoromo Gitsune

Szłam, sobie po prostu aż mnie ktoś zaczepił. Hmm, krwiste oczy białe włosy, interesowało mnie to. Uśmiechnęłam się szyderczo do dziewczyny, która mnie zaczepiła z pytaniem czy ma mi pomóc. Pomoc? No nie wiem sama, zaraz się zakręcę z nudów przez tą szkołę! Spojrzałam się na drugą, dziewczynę znały się, nie mam pytań.
- Okey, jeśli chcesz mi pomóc, to powiedz mi gdzie mogę znaleźć ten pokój? - Spytałam się, podając jej swój kluczyk od pokoju.
Spojrzałam się na te dziewczyny, byłam bladsza od nich. Miałam w oczach wielką ciekawość, o nich patrzyłam się na nie jak szalona. W końcu tak stanęłam, że mi nogi już nie drętwiały. Spojrzałam się na dziewczyny i znów się uśmiechnęłam szyderczo.

*Moja kochaniutka Ewangelin! Okey, to wbiję się do Ciebie. :]*

Ostatnio zmieniony przez Loliq (02-10-2013 o 19h39)

Offline

#34 02-10-2013 o 19h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Asteya Crim
- Jesteś Daryl?
Słyszałam nieraz o chłopaku Demonie, takim... Takim można powiedzieć dziwnym. Ale nigdy go nie spotkałam. Wyciągnęłam z kieszeni mundurka telefon i spojrzałam na godzinę. Wskazywał 12:30 niedziela. Czyli jutro lekcje.

Ostatnio zmieniony przez Abigeil (02-10-2013 o 19h41)

Offline

#35 02-10-2013 o 19h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Selena Kelly

Gdy dziewczyna wspomniała o wyprawach od razu się rozpromieniłam. Lubiłam ten dreszczyk emocji przy zabijaniu chimre, potworów itp. Nie było to to samo co krzyki ludzi ale mówi się trudno. Zawodzenia to mogłam się nasłuchać w Hadesie.
- Jak tam u twojego ojczulka? Gadał z tobą czy nadal ciebie olewa? - nigdy nie owijam w bawełnę. Przy niej się nie da. Gdy chcę się czegoś dowiedzieć to muszę z nią prowadzić rozmowę ale się już przyzwyczaiłam. Spojrzałam na brunetkę a potem mój wzrok powędrował na kluczyk:
- Jesteś ze mną - uśmiechnęłam się chłodno a mój wzrok wskazywał na to że nie jestem zbytnio zadowolona. Spojrzałam na Eli przepraszająco co oznaczało ze dokończymy rozmowę w innym czasie Ruszyłam w stronę korytarza. Skręciłam kilka razy i dotarłam do pokoju otworzyłam drzwi i weszłam. Usiadłam na fotelu i zaczęłam się przyglądać dziewczynie z wrednym uśmiechem na twarzy. Ciekawe czy ze mną wytrzyma. 

* Eminario to będzie najmroczniejszy pokój w całej szkole /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Taka z nas dobrana parka.

Ostatnio zmieniony przez Syndariela (02-10-2013 o 19h47)

Offline

#36 02-10-2013 o 19h44

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

-Zaczął mi robić rozmowy na temat nie zadawania komuś bólu bez potrzeby i takie inne pitolenie. A co u twojego?-zapytałam z uśmiechem  jak ja kocham te wyprawy. Dreszczyk emocji i takie nie wiadomo co się zdarzy.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#37 02-10-2013 o 19h44

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Daryl Blayk

Dziewczyna znała moje imię co mnie nieco zaskoczyło. No cóż skoro mnie zna to może wie gdzie mam pokój.
- Tak. Ty mnie znasz, a ja ciebie nie? Mniejsza o to może wiesz gdzie mój pokój, bo nie mam zielonego pojęcia - powiedziałem do niej. Byłem trochę nie chamski bo nie patrzyłem na nią lecz za nią. Może nie zauważy?

Ostatnio zmieniony przez natasza793 (02-10-2013 o 19h45)


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#38 02-10-2013 o 19h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Asteya Crim
- Pokaż mi to.
Wyrwałam mu klucz i popatrzyłam na numerek.
- W lewo, na końcu korytarza, drzwi koło gaśnicy.
Opuściłam głowę.
- Wiesz... Ja jestem przewodniczącą i nie przydzielają mi nikogo do pokoju... - mój ton mówił sam za siebie.

Offline

#39 02-10-2013 o 19h54

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Daryl Blayk

Powiedziała mi gdzie mam iść. Całe szczęście, bo nie miałem zamiaru błądzić po tej szkolę. Kolejne jej zdanie nieco mnie zaskoczyło. Ponieważ rzadko kiedy dziewczyny przy mnie mówią dużo. Myślałem że je ostraszam swoim zachowaniem. No cóż może w końcu uda mi się kogoś poznać. Jednak nie dam jej poznać że zrozumiałem albo nie zrozumiałem jej zamiaru.
- Dzięki. Przewodnicząca grubo. Masz kogoś do pomocy czy codziennie sama się użerasz z dzieciakami - spytałem się jej. Po prostu byłem ciekawy.


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#40 02-10-2013 o 19h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Asteya Crim
- No ba. Jakbym była niańką.
Schowałam telefon i patrzyłam. On chyba chciał żebym go nie rozgryzła... Niedoczekanie! Może i jestem przewodnicząca, ale to nie znaczy, że nie jestem złośliwa. To zawsze musi się objawić.

Offline

#41 02-10-2013 o 20h07

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Dziewczyna nawet nie znam jej imienia. Jakie to typowe dla mnie. Zawsze zapominam spytać o najważniejsze informację tylko wykorzystuję to że jestem doskonałym obserwatorem.
- W ogóle jak masz na imię? Bo chyba się nie przestawiłaś? - spytałem się jej. Warto znać imię wybawcy.


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#42 02-10-2013 o 20h10

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Hagoromo Gitsune

Dziewczyna, zakończyła rozmowę z drugą i potem ruszyła. Zaczęłam iść za nią, wcale nie jest taka straszna. Ale dla ludzi, na pewni by była horrorem. Spojrzałam się za siebie, cóż za widok. Doszłyśmy do pokoju, weszłam i położyłam bagaże. Moje znane zwyczaje, zaczęłam się rozpakowywać. Moje rozpakowywanie nie zaszło w jakieś 10 minut, lecz w 6 minut. Spojrzałam się na dziewczynę z krwistymi oczami, mój wzrok był chłodny co czasami mroziło krew w żyłach. Przeważnie ludzie jak patrzyli się na mnie, a ja odwzajemniałam im chłodnym, złym i szyderczym wzrokiem wraz z uśmiechem, to najczęściej zamrażali się że nie mogli się ruszyć.
- Hagoromo Gitsune. A jak ty się nazywasz? - Powiedziałam z jednym tchem i przekręciłam oczami, po czym posłałam jej chłodny uśmieszek wraz z wzrokiem. Pytanie było z takim samym wzrokiem i uśmieszkiem.
Lubiłam się tak uśmiechać, moje oczy robiły co chciały ja tylko, dawałam im komendy. Skierowałam wzrok, w sufit i porwałam się wspomnieniom że aż usiadłam na ziemię. Powróciłam na ziemię i patrzyłam się na białowłosą.

*Będziemy straszyć w tym pokoju. xd Co będzie się tam działo! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png*

Ostatnio zmieniony przez Loliq (02-10-2013 o 20h11)

Offline

#43 02-10-2013 o 20h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Asteya Crim
- Asteya... Me szanowne imię, wprost je uwielbiam.
Przyznam, że królową sarkazmu nie jestem, ale chyba wiedział o co chodzi. Ciekawe czego jeszcze się domyślił.
- Który raz tu jesteś? Nie widziałam Cię w tej gromadce.
Znów zacisnęłam pięść, tym razem starając się nikogo nie skrzywdzić.

Ostatnio zmieniony przez Abigeil (02-10-2013 o 20h15)

Offline

#44 02-10-2013 o 20h19

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Asteya ciekawe czy coś tę imię oznacza. Wydawało mi się że dziewczyna próbuję być zabawna. Może bym użył mocy bym od razu wiedział o niej wszystko, ponieważ nie za często rozmawiam z dziewczynami, a zwłaszcza tak ładnymi. Muszę przyznać że ten rok zapowiada się ciekawię.
- Drugim i pól przeniosłem się w połowie pierwszej klasy. - powiedziałem do niej. Może to dziwne że drugi rok, a ja jeszcze nie umiem się w niej odnaleźć. Po prostu ten budynek mnie przygnębia. Nie chętnie tu wracałem. - A ty?


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#45 02-10-2013 o 20h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Selena Kelly

Miło było zobaczyć kogoś kto patrzył na ciebie jak na ścierwo. Uśmiechnęłam się złośliwie. Chyba jednak ją polubię.
- Selena- odpowiedziałam na pytanie dosyć chłodnym tonem. Swobodnie wstałam i podeszłam do swojego bagażu. Znowu tyle durnych ciuchów. Wyjęłam bluzkę w tęczę, obejrzałam ją i wyrzuciłam ją do kosza. Naprawdę tragedia. Będę musiała się wybrać do sklepu po ubrania bo pewnie mam sporo tych niespodzianek. Miecze i sztylety  niech sobie leżą w bagażu. Gdy się wypakowałam i wyrzuciłam połowę garderoby. Usiadłam na łóżku i spojrzałam z pogardą na wspołlokatorkę. Będzie ubaw.

Offline

#46 02-10-2013 o 20h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

- To będzie już trzeci. Wzięli od razu mnie na przewodniczącego i teraz rządź takimi przygłupami.
Oczywiście chodziło mi bardziej o takie Atenki, czy Afrodytki niż normalnych uczniów. Nie mam co do nich zastrzeżeń, ale są trochę dziwni... Gdyby tak kogoś też olśniło.

Offline

#47 02-10-2013 o 21h01

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Nie wytrzymałem za bardzo byłem ciekawy. Czy jest coś czego mi nie mówi? Lecz kiedy się zorientowałem że wszedłem lekko jej umysł. Zaraz szybko się wycofałem nie chce mieć już kłopotów. Dowiedziałem się nie istotnych informacji. Mamy jedną  wspólne zainteresowanie. Oboje praktykujemy czarną magię. Może będę miał z nią lekcję.
- Czasem kogoś nie doceniamy niż nie zagłębimy się w te osobę - powiedziałem, a raczej udałem jakiegoś psychologa.


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#48 02-10-2013 o 21h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Asteya Crim
- Chodzisz na jakieś zajęcia?
Zapytałam tak po prostu. Wydawało mi się, że coś nas łączy. Ale nie żeby co, nie w ten sposób. Raczej zainteresowania...
Zajęcia są w poście z planem lekcji

Offline

#49 02-10-2013 o 21h37

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Wydawało mi się że chodzi jej o zajęcia nadobowiązkowe. Więc odpowiedziałem jej. Ponieważ przyjemnie się z nią rozmawiało.
- Tak zapisałem się na czarną magię. Jednak do tej chwili byłem samoukiem. Przyda mi się jakaś fachowa pomoc - odpowiedziałem jej.


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#50 03-10-2013 o 17h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Asteya Crim
- Hmm... Wiesz, przeważnie nie udzielam korepetycji, ale...
Czy ktoś nadal uważa, że jestem sugestywna? Nie wydaje mi się. No może trochę... Jednak tylko, kiedy muszę, więc się nie czepiać.

Ostatnio zmieniony przez Abigeil (03-10-2013 o 17h08)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 8