Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 8

#1 26-09-2013 o 20h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Fabuła:
Kiedyś była dwunastka bogów olimpijskich. Mieli dzieci z innymi bogami lub śmiertelnikami. Półbóg był nazywany herosem i posiadał moce, którymi nie dysponowali śmiertelnicy. W roku 2007 bogowie znów pojawili się na świecie, tym razem w centrum Stanów. Jednak kiedy to zrobili przypadkiem stworzyli Anioły i Demony. Dzisiaj w roku 2013 chodzimy do Szkoły Podstawowej z internatem Obóz Herosów im. Chejrona. Satyrowie odszukują herosów, którzy mogą żyć tutaj bez niebezpieczeństwa ataku potworów. Z czasem do szkoły dołaczyły także Anioły oraz Demony. Rywalizują one ze sobą stale, czyniąc chaos. Czy uda nam się w obliczu klątwy Eris wprowadzić porządek i zjednoczyć siły?
(RPG trochę wzorowane na książce Percy Jackson)


Regulamin
1. Każdy może mieć dwie postacie, chłopaka i dziewczynę.
2. Stosujemy moce które posiadamy.
3. W grze bierze udział max. 20 osób.
4. Możemy sterować tylko swoją postacią, wyjątki to akcje zbiorowe.
5. W grze występują NPC.
6. Nasze postacie mogą się kłócić, ale my nie.
7. Piszemy regularnie.
8. Przed rozpoczęciem gry możemy dowolnie modyfikować postacie..
9. Zdjęcia możemy brać z Grafiki Google, DeviantArt itp.
10. Można mieć każde zwierzę domowe lub konia.
11. W grze stosuję upomnienia. Np. jeśli ktoś złamie regulamin dostaje w RPG upomnienie, a po trzech upomnieniach ten ktoś wylatuje.
12. Zdjęcia nie mogą się powtarzać. To byłoby nienaturalne. Imiona jeszcze mogą być.
13. Ilość zdań powinna być taka jak w Mini Regulaminie, wyjątkami są dialogi.

Rangi
Przewodniczący - ja. Dowodzę grą, mogę dawać upomnienia oraz zmieniać przebieg gry. Mam prawo oddać komuś funkcję.
Vice Przewodniczący - mój zastępca.
Członek samorządu - dwójka osób które wybieram. Mogą dawać upomnienia.
Uczeń - zwykły gracz. Nie może używać specjalnych funkcji dla powyższych rang.

Gracze:
1# Parmesan, Asteya Crim - Demon
2# Ewangelin
3# Eminaria, Hagoromo Gitsune - Demon, córka Zeusa
4# Majkel325, Elizabeth Sheel - córka Aresa(Marsa)
5# Oliwkaa
6# Natasza793, Daryl Blayk - Demon Miyako Shiba - syn Apolla
7# Nieve, Cynthia Rosier - córka Posejdona Heron Ninis - syn Afrodyty
8# Miju-chan, Mito i Sui Kayo - dzieci Hadesa
9#
10#
11#
12#
13#
14#
15#
16#
17#
18#
19#
20#

KP:
>zdjęcie<
Godność:
Rodzic/rasa: jeden z olimpijczyków(oprócz Artemidy i Hery), Anioł lub Demon
Wiek: 11 - 14
Płeć:
Ranga: Uczeń
Charakter i cechy fizyczne:
Kontakty:
    - Związek: brak, szuka, nie szuka lub zakochany w
    - Przyjaciele: (uzupełniasz te dwie rubryki kiedy kogoś poznasz)
    - Wrogowie:
Cechy charakterystyczne: wszystko co się tyczy wyglądu i jest wyjątkowe, np. blizny, znamiona itp.
Historia: opowiedz coś o sobie!
Rodzina:
Moce: odpowiednie dla rodzica lub rasy
Zdjęcia: dodatkowe zdjęcia Twojej postaci
Inne: np. hobby itp.

Moje KP:
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTlUrcZyHwbsFxNpwQJn7KT9ZIgL8hrlb8GFx9xQV9TdzMO0zZaJg
Godność: Asteya Crim
Rasa: Demon
Wiek: 13 lat
Płeć: Kobieta
Ranga: Przewodnicząca
Charakter i cechy fizyczne: Asteya jest jak na Demona poukładana i ogarnięta. Ma praktycznie fotograficzną pamięć. Jest szóstkową uczennicą, ma najwyższą średnią. Ogólnie jest impulsywna, jednak potrafi nad sobą panować. Warto się z nią zaprzyjaźnić, ona nie ma obrotowych drzwi w piaskownicy, jednak trudno do niej dotrzeć. Przeważnie jest zamknięta w sobie i niedostępna oraz asertywna. Nie boi się ubrudzić sobie rączek, jest lojalna i uczciwa. Podstęp także jest jej chlebem powszednim jak na Demona przystało.
Kontakty:
    - Związek: Nie ma czasu na facetów.
    - Przyjaciele: -
    - Wrogowie: -
Cechy charakterystyczne: Pomiędzy łopatkami ma zanmię demonów, jednak się nim nie chwali.
Historia: Kiedy miałam siedem lat wiedziałam już, że jestem Demonem, ale tego nie rozumiałam. Moi rodzice byli normalni. W wieku dziesięciu lat powiedzieli mi, że jestem adoptowana. Gdy się urodziłam wszyscy polowali na Demony ponieważ ich Dusza była wiele warta. Zabili moich rodziców, a ja ponieważ jeszcze nie objawiły się moje moce, trafiłam do sierocińca. Przygarnęli mnie, a potem dowiedzieli się o moim pochodzeniu, wtedy kiedy sytuacja się ustabilizowała. Chcieli mnie wydać, ale zrezygnowali. Potem trafiłam tutaj, chodzę do tej szkoły od dwóch lat. Tylko czasem odwiedzam moją rodzinę.
Rodzina: Harry i Mary Bździuch
Moce: Zmiana w Mrocznego Anioła, przyzwanie umarłych, czarna magia
Zdjęcia: 1 2 3 4 5
Inne: Od roku pobiera lekcje czarnej magii
Bronie: Link do zewnętrznego obrazka Miecz
Link do zewnętrznego obrazka Sztylet
Link do zewnętrznego obrazka Łuk

Ostatnio zmieniony przez Abigeil (25-10-2013 o 14h57)

Offline

#2 26-09-2013 o 20h28

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Klep klep dziewczę


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#3 26-09-2013 o 20h29

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Zaklepuje dziewczynę! KP, jutro.. ;3


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#4 26-09-2013 o 20h55

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

poproszę o zaklepanie dziewczyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Mam 2 pytania:
1. Czy rodzice naszych postaci muszą być tak jak według mitologi grackiej że takie same małżeństwa czy można inaczej?
2.  Wygląd A&M czy normalny też moze być.?

Ostatnio zmieniony przez majkel325 (26-09-2013 o 21h34)


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#5 26-09-2013 o 20h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie musicie pisać o zaklepanie konkretnej płci, każdy może mieć chłopaka i dziewczynę.
Majkel325:
1. Czy rodzice naszych postaci muszą być tak jak według mitologi grackiej że takie same małżeństwa czy można inaczej?
Głównie chodzi o to, że wybierasz sobie Olimpijczyka jakiego chcesz, z wyjątkiem Hery i Artemidy. Drugi z Twoich rodziców jest śmiertelnikiem, który żyje sobie normalnie w Stanach i wysłał Cię do tej szkoły.
2.  Wygląd A&M czy normalny też moze być.?
Może być normalny.

Ostatnio zmieniony przez Abigeil (26-09-2013 o 22h10)

Offline

#6 26-09-2013 o 21h05

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Zaklepuje se jakąś postać :3 nwm czy będzie dużo chłopaków czy dziewczyn wiec się zobaczy.   KP jutro /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#7 27-09-2013 o 13h06

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

KP:
//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7605.jpg 

Godność: Elizabeth Sheel

Rodzic/rasa: Ojciec Mars-bóg wojny

Wiek: 13

Płeć: Kobieta

Ranga: Uczeń

Charakter i cechy fizyczne: Jest zadziorna,uparta i czasem bezczelna. Co nie oznacza że nie potrafi być miła i towarzyska. Nie szuka z nikim zwady jeżeli nikt jej nie podpadnie. Jest zwinna,szybka i waleczna oraz ma bardzo dobry cel.
Kontakty:
    - Związek: szuka
    - Przyjaciele: (uzupełniasz te dwie rubryki kiedy kogoś poznasz)
    - Wrogowie:
Cechy charakterystyczne: Ma bliznę na lewej łopatce dosyć duże zadrapanie.

Historia: Nie miała jakiegoś super dzieciństwa. Była odmieńcem z powodu jej zdolności. Nikt nigdy nie chciał ryzykować aby się z nią zapoznać. W końcu spotkała pewną dziewczynę która była podobna do niej. Po tajemnie robiły sobie trenigi aż pewnej nocy siedziały same w lesie aż coś je zaatakowało. Jej udało się uciec tylko ma bliznę ale jej koleżanka nie miała już takiego szczęścia. Nigdy nie pogodziła się z jej śmiercią. Często słyszy jej głos lub widzi. W końcu matka wysłała ją do szkoły dla takich samych dziwaków jak ja.

Rodzina: Ojciec Mars, Matka Mary Sheel, Ojczym Paul, i 1 brat przyrodni i jeden biologiczny.

Moce: Świetna w jakiś zawodach lub starciach, Potrafi wzrokiem sprawdź komuś ból ale i też szczęście.  Po spojrzeniu na kogoś może zobaczyć jego przeżycia.(sory ale nie wiem jakie mogą być moce)
Zdjęcia:

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7606.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7607.jpg

Inne:

Hobby: walka w ręcz, sztuki walki, strzelanie z łuku. muzyka,sport

Zawsze nosi przy sobie amulet od koleżanki zmarłej: //photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7604.jpg


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#8 27-09-2013 o 16h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Plan dnia:
Poniedziałek
6:30 Czas wolny
7:30 Czas wolny
8:30 Śniadanie
9:30 Nauka szermierki
10:30 Jazda konna
11:30 Taktyka wojenna
12:30 Ścianka wpinaczkowa
13:30 Zajęcia nadobowiązkowe
14:30 Czas wolny
15:30 Czas wolny
16:30 Czas wolny
17:30 Czas wolny
18:30 Obiad
19:30 Czas wolny
20:30 Wypełnianie obowiązków
21:30 Cisza nocna

Wtorek
6:30 Czas wolny
7:30 Czas wolny
8:30 Śniadanie
9:30 Czas wolny
10:30 Jazda konna
11:30 Trening wytrzymałościowy
12:30 Społeczeństwo
13:30 Nauka szermierki
14:30 Zajęcia nadobowiązkowe
15:30 Czas wolny
16:30 Czas wolny
17:30 Czas wolny
18:30 Obiad
19:30 Czas wolny
20:30 Wypełnianie obowiązków
21:30 Cisza nocna

Środa
6:30 Czas wolny
7:30 Taktyka wojenna
8:30 Śniadanie
9:30 Nauka szermierki
10:30 Jazda konna
11:30 Kajaki
12:30 Zajęcia nadobowiązkowe
13:30 Czas wolny
14:30 Czas wolny
15:30 Czas wolny
16:30 Czas wolny
17:30 Czas wolny
18:30 Obiad
19:30 Czas wolny
20:30 Wypełnianie obowiązków
21:30 Cisza nocna

Czwartek
6:30 Czas wolny
7:30 Czas wolny
8:30 Śniadanie
9:30 Społeczeństwo
10:30 Nauka szermierki
11:30 Jazda konna
12:30 Ścianka wspinaczkowa
13:30 Zajęcia nadobowiązkowe
14:30 Czas wolny
15:30 Czas wolny
16:30 Czas wolny
17:30 Czas wolny
18:30 Obiad
19:30 Czas wolny
20:30 Wypełnianie obowiązków
21:30 Cisza nocna

Piątek
6:30 Czas wolny
7:30 Czas wolny
8:30 Śniadanie
9:30 Czas wolny
10:30 Czas wolny
11:30 Ścianka wspinaczkowa
12:30 Jazda konna
13:30 Nauka szermierki
14:30 Trening wytrzymałościowy
15:30 Zajęcia nadobowiązkowe
16:30 Czas wolny
17:30 Czas wolny
18:30 Obiad
19:30 Czas wolny
20:30 Wypełnianie obowiązków
21:30 Cisza nocna

Sobota
6:30 Czas wolny
7:30 Czas wolny
8:30 Śniadanie
9:30 Czas wolny
10:30 Czas wolny
11:30 Czas wolny
12:30 Bitwa o sztandar
13:30 Czas wolny
14:30 Czas wolny
15:30 Czas wolny
16:30 Czas wolny
17:30 Czas wolny
18:30 Obiad
19:30 Czas wolny
20:30 Wypełnianie obowiązków
21:30 Cisza nocna

Niedziela
6:30 Czas wolny
7:30 Czas wolny
8:30 Czas wolny
9:30 Czas wolny
10:30 Śniadanie
11:30 Czas wolny
12:30 Czas wolny
13:30 Lunch
14:30 Czas wolny
15:30 Czas wolny
16:30 Czas wolny
17:30 Czas wolny
18:30 Obiad
19:30 Czas wolny
20:30 Czas wolny
21:30 Czas wolny
22:30 Cisza nocna

Zajęcia nadobowiązkowe
- czarna magia
- szermierka
- jazda konna
- trening wytrzymałościowy/siłowy/kondycyjny
- łucznictwo
- kajakarstwo

Ostatnio zmieniony przez Abigeil (27-09-2013 o 16h48)

Offline

#9 27-09-2013 o 17h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dosyć. Ja nie po to piszę pewne rzeczy byście po prostu je ignorowały.

Offline

#10 28-09-2013 o 16h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pamiętajcie, że wszystkie moje RPG nadal działają, sprawa wyjaśniona.

Offline

#11 28-09-2013 o 19h55

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Hagoromo Gitsune

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7712.jpg

Imię | Hagoromo
Nazwisko | Gitsune
Godność | Hagoromo Gitsune
Ksywki | Hag, Hago, Hagor, Hagoro, Hagorom
Wiek | 14 lat
Rasa | Demon
Rodzic | Ojciec Zeus, bóg błyskawic, deszczu i słońca
Ranga |
Data Urodzenia | 6 listopad
Miejsce Urodzenia | Mississauga, Kanada
Znak Zodiaku | Skorpion
Płeć | Kobieta
Orientacja | Hetero
Grupa Krwi | 0Rh-
Status Społeczny | Wolna

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7713.jpg

Charakter | Hagoromo, jest strasznie wybuchową i niemiłą demonicą. Jest typem kobiety, żeby nie pomóc lecz śmiać się z tego. Woli unikać dobrych, pomocnych osób, ale woli trafiać na złe, okrutne osoby. Sprawia przykrość i okrutność, dobrym osobom a nawet aniołom. Hagoromo, zawsze daje wykłady okrutności aniołkom. Nienawidzi jak ktoś jej chce pomóc, wtedy ze złości potrafi Cię nawet pobić. Jest typem samotnika i towarzysza, ma niezwykłe zdolności. Jeśli się jej chłopak spodoba, potrafi się poświęcić żeby go zdobyć. Popisuję się swoim charakterkiem.
Historia | Historia Hagoromo, nie jest ani smutna ani wesoła. Można powiedzieć że jest obojętna. Czyli tak, Hagoromo przez swoje okrutne czyny i złe zachowanie, została ukarana. Stała się demonem i ma na sobie zły urok. Urok, dostała kiedy zabiła niechcący człowieka, było tam dużo świadków i potem wszyscy bali się Hagoromo. Urok jest taki, że jak się chce zmienić w lisa to niestety, nie może się w niego zamienić. Lecz wyrastają jej wtedy dziewięć lisich ogonów. Kiedy rzucił na nią stwórca, ten urok ona się zbuntowała i zaczęła wszystko niszczyć dookoła siebie. Czy tragiczna historia? Raczej nie. A co do Hagoromo, to ona zawsze wraca okrutna!
Moc | Hagoromo, ma straszne moce. Zadaje ból, swoim przeciwnikom. Potrafi Ci zadać taki cios że nie wstaniesz. Bardzo szybko się porusza. Teleportuje się a ty nawet nie wiesz gdzie. Czyta Ci w myślach. Miesza Ci w głowie i gadasz bzdury. Potrafi zapanować nad twoim ciałem. Wykrada różne zdolności kiedy się patrzy głęboko w twoje oczy. Umie Ci przypomnieć najgorsze chwile, które sprawiałaś/sprawiałeś Hagoromo i innym osobom. Ma jeszcze więcej strasznych mocy, ale dowiesz się w opowiadaniu!
Rodzina | Ojciec Zeus, biologiczna matka Lorien, przyrodni brat Tanuki
Zainteresowania | Zakazane książki, łuki, drapieżne zwierzęta, moce
Hobby | Bieganie, teleportowanie się, dokuczać dobrym aniołkom, wykradanie zdolności
Talent | zabijanie, zadawanie bólu, miecze, przemiana w drapieżne zwierzęta
Kontakty |
•    Związek | Szuka
•    Przyjaciele | Selena Kelly, Miyako Shiba
•    Wrogowie | Na razie nikt

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7716.jpg

Wygląd | Hagoromo, ma długie czarne włosy. Jej kolor oczu to czarny. Przeważnie ubiera się na czarno, więc to podkreśla jej tajemniczość i charakter. Ma mały nosek, jej usta są koloru jasnego różu. Jej karnacja skóry jest blada. Ma szczupłą i zgrabną sylwetkę a wysoki wzrost. Jej waga jest dobra nie jest ani za przytyła ani za bardzo chuda.
Lubi |
•    Ciemność
•    Złych i okrutnych ludzi
•    Demony
•    Dokuczać aniołkom
•    Zaskakiwać kogoś
Nie lubi |
•    Aniołków
•    Światła
•    Słodziutkich słówek
•    Dobroci i uprzejmości aniołków
•    Być wyśmiewana od najgorszych demonic
Ciekawostki |
•    Ma lekki sen
•    Potrafi się zakochać w parę minut, w takim chłopaku który ma taki sam charakter co ona
•    Uwielbia używać swoje moce
•    Zawsze wygrywa w zakładach
•    Kocha być tajemnicza, co dużo osób chce ją poznać przez tą tajemniczość

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7717.jpg

Wzrost | 170 cm
Waga | 56 kg
Kolor oczu | Czarny
Kolor włosów | Czarny
Długość włosów | Długie

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7718.jpg

Ostatnio zmieniony przez Loliq (04-10-2013 o 21h08)

Offline

#12 29-09-2013 o 20h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Uwaga! Bardzo proszę wszystkich o uzupełnienie kart postaci!

Offline

#13 30-09-2013 o 19h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7966.jpg

Imię: Selena
Nazwisko: Kelly
Rodzic: Hades
Rasa: Demon
Wiek: 14 lat
Płeć: kobieta
Ranga: ?

Charakter i cechy fizyczne:
Selena jest mroczna... Tak to na tyle, tylko tym jednym słowem można ją opisać bo nic tak pięknie jej nie opisuję. Można by wymieniać wiele cech: tajemniczość, empatia, skłonność do zadawania bólu, myśli samobójcze bodajże. Jest za to bardzo wyćwiczona w władaniu mieczem, nożami, sztyletem i różną inną bronią która może uśmiercić innych. Nie mówi nic zbytnio o sobie, nie nawiązuje kontaktów. Nie chce mieć przyjaciół, koleżanek i innych synonimów tego słowa. Jest także strasznie inteligentna i bystra.

Kontakty:
Związek: można pomarzyć
Przyjaciele: zapomnij, no może jedna, jedyna osoba
Wrogowie: nie liczę

Cechy charakterystyczne:
- Jest albinoską
- Jej oczy świecą w ciemności

Historia:
Owiana tajemnicą i zapieczętowana gdzieś głęboko. Nie chce o niej wspominać.

Rodzina:
Nie posiada. Nie zalicza do niej swojego ojca.

Moce:
Potrafi tworzyć ciemność ale nie taką jak wy myślicie. Gdy zapada ciemność można ujrzeć jej umysł. Wynaturzone potwory, atakująca woda, łańcuchy którymi zostajesz rozpruty w kilka sekund. Ona marzy o twoim bólu jednak się wstrzymuje. Na razie...
Ciekawostki:
- Kocha grać na harfie
- Nie śpi po nocach
- Nigdy się do ciebie nie odezwie chyba ze ją do tego zmusisz

Malutka kolekcja broni:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Ostatnio zmieniony przez Syndariela (02-10-2013 o 19h17)

Offline

#14 02-10-2013 o 14h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Możemy już zacząć, mam nadzieję, że wkrótce reszta stworzy KP
Asteya Crim
Popatrzyłam na siedzenie kierowcy. Mary kierowała samochodem spokojnie, nie spiesząc się. Opuściłam wzrok na swoją dłoń. Odciśnięty był na niej znak Demonów. Dwa lata temu... to się stało. Kobieta zaparkowała.
- Jesteśmy na miejscu!
- Dzięki...
Wysiadłam z samochodu i skierowałam się do bagażnika. Wzięłam swoje torby, po czym ruszyłam w stronę szkoły.

Offline

#15 02-10-2013 o 16h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Selena Kelly
Co on sobie myśli. Wysyła mnie do szkoły dureń jeden. Niech się lepiej weźmie za swoje problemy w hadesie. Wredny stary zgred. Na szczęście przynajmniej Persefona mnie lubi bo gdyby mnie nienawidziła to już od dawna bym nie żyła.  Westchnęłam i spojrzałam na to miasto. Pełne ludzi których by można było zmiażdżyć jak pchły. Są oni takimi ładnymi zabawkami. Nigdy się nie nudzą zawsze potrafią coś wymyślić co cię zaskoczy. Chciałam zgnieść w rękach jakąś z moich sukienek jednak natrafiłam na szorstki, porowaty materiał. Taa... dżinsy jak to ludzie nazywają. To moja przybrana matka mi wybierała ubranie nie ja więc może lepiej się przyjrzę.Tragedia. Nie mogła wybrać czegoś lepszego? Nie gdyż muszę wyglądać jak wszyscy, ale ja nie jestem jak wszyscy.
- Przystaneczek słodziutka - westchnęłam. Gorgony nie lubiłam ich ale miały najszybszą taksówkę jaka może być. Zapłaciłam im w drachmach i wyszłam. Więc tak wygląda szkoła. Przyjęłam walizkę od jednej z nich na szczęście tej z okiem. Ruszyłam w stronę szkoły. Ciekawe jakie niedojdy w tym roku będą bo w ubiegłym byłam postrachem szkoły.

Offline

#16 02-10-2013 o 16h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Asteya Crim
Weszłam do holu. Rozglądałam sie za kimś znajomym. Była tam tylko jakaś dziewczyna. Tiaa, Demon a jak. Rozumiem, że mam z nią mieszkać? Niedoczekanie! Chociaż... Wygląda interesująco, ciekawe jaka jest w rzeczywistości. Dobra, niech będzie. Podeszłam do niej i powiedziałam bez entuzjazmu:
- Hej. Jestem Asteya, a ty?
Wpatrywałam się w nią. Wtedy popatrzyłam na siebie. Co mnie wzięło na tą panterkę?

Ostatnio zmieniony przez Abigeil (02-10-2013 o 16h38)

Offline

#17 02-10-2013 o 16h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Selena Kelly

Weszłam do obszernego ładnego holu. Rozejrzałam się, wszędzie portrety herosów. Jakby nie mieli czego wieszać. No ,ale nie zapomnijmy o posągach bogów. Zaważyłam posąg ojca chętnie bym go zdewastowała. Nienawidzę go. Z rozmyślań oderwał mnie głos dziewczyny była ubrana na czarno i panterkę? Uśmiechnęłam się szyderczo ale lepiej nic nie mówić. Phi demonica jakbym takiej potrzebowała.
- Selena - rzuciłam krótko. Miała czerwone włosy i no nic zbytnio nie przyciągało mojej uwagi oprócz... panterki. Wyjęłam z torby plan i kluczyk do pokoju. No dobra czyli gdzieś w prawo spojrzałam na dziewczynę pytająco. Ciekawe czy zrozumie przekaz. Jak nie to nie mam z nią o czym gadać albo się tą osobistością przejmować. Mało jest takich osób które rozumieją mnie bez słów i tylko takimi się otaczam.

Ostatnio zmieniony przez Syndariela (02-10-2013 o 16h59)

Offline

#18 02-10-2013 o 17h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Asteya Crim
- Uważasz, że ja jestem normalna? - zapytałam z powątpiewaniem. Otworzyłam torebkę, a raczej kopertówkę i wyjęłam kartę-klucz do pokoju. Tak, bycie przewodniczącym ma swoje zalety.
- Jesteś córką Hadesa.
Przykucnęłam, otworzyłam swoją torbę i chwyciłam do ręki moje zadania na początek roku. Powitać pierwszaków...

Ostatnio zmieniony przez Abigeil (02-10-2013 o 17h10)

Offline

#19 02-10-2013 o 17h18

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Mam pytanie czy są wolne miejsca jeśli tak to czy  mogę dołączyć


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#20 02-10-2013 o 17h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Selena Kelly

Czyli nie była pierwszakiem tylko... *śmiech* przewodniczką pierwszaczków. Jak ona mogła wkopać się w taką robotę? Zabawne. Uśmiechnęłam się złośliwie i odeszłam w stronę swojego kochanego pokoiku. Ciekawe kogo w tym roku mi przydzielą? Może jakąś beksę którą będę straszyć po nocach? Marzenie ale no cóż nie ma tak dobrze. Oblizałam wargi. Miałam strasznie spierzchnięte usta. Wyjęłam pomadkę i oparłam się o ścianę. Pomalowałam sobie usteczka na kolor krwistoczerwony, mój ulubiony. Mam nadzieję że Chejron mnie nie złapie bo będzie mi próbował kopytami wbić do głowy abym nikogo nie straszyła. No cóż i tak mu się nie uda. Ja mam swoje zasady a on niech się wypcha ze swoimi. Co z tego że ta szkoła jest jego imienia... No dobra ma jakiś autorytet ale na pewno nie u mnie. Otworzyłam drzwi i weszłam.Jak zawsze ta sama śpiewka. Torbę rzuciłam na łóżko a sama usiadłam na fotelu blisko okna. Odsunęłam zasłonę i spojrzałam na świat. Znowu w tym mieście i w tej szkole. Podwinęłam kolana i zamknęłam oczy wyobraziłam sobie że chodzą tam potwory z dziurami w brzuchach. Nietoperze o głowach wilków... Nie nie mogę bo mnie zamkną! Szybko otworzyłam oczy. Na szczęście nic nie stworzyłam całe szczęście. Muszę nad sobą bardzie panować.

*widać przecież że są moja droga więc rób kartę śmiało

Ostatnio zmieniony przez Syndariela (02-10-2013 o 17h22)

Offline

#21 02-10-2013 o 17h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tak, jasne
Weszłam powoli na górę. Wzięłam kartę i otworzyłam drzwi. Gdyby tak choć raz dali mi pełnię swobody. Czy oni zamykają się na noc w pokojach kluczykami? Raczej nie. Ok, widzę, że nie mam za dużo przywilejów.Tylko mi miśków brakowało. Super. Rzuciłam torbę na łóżko i wyszłam. Nagle sobie przypomniałam, przecież muszę się przebrać w "mundurek". Zeszłam na dół i czekałam na pierwszaków. Ech... Nie zmieni mnie ktoś?

Ostatnio zmieniony przez Abigeil (02-10-2013 o 17h48)

Offline

#22 02-10-2013 o 18h51

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Długa podróż długie męczarnie z braćmi w samochodzie. Zaraz ich rozwalę.
-To już tutaj-powiedział jeden z braci. Wyjęłam swoją walizkę z bagażnika i poszłam w kierunku budynku. Przy wejściu dostałam kluczyk do pokoju i jakieś papiery. Szłam powoli korytarzem aż doszłam do pokoju. Powoli otworzyłam drzwi. Weszłam do średniej wielkości pokoju.  Rzuciłam walizki na łóżko. Przebrałam się i wyszłam z pokoju. Bawiłam się telefon aż wpadłam na dziewczynę(Syndariela)
-Wybacz-powiedziałam


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#23 02-10-2013 o 18h57

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Hagoromo Gitsune

Szłam sama, bo nie miałam ze swoimi "rodzicami" iść. Byłam ubrana na czarno, więc to mnie cieszyło. Moja kochaniutka biologiczna "matka", chciała mnie ubrać w jakieś tęczowe kolory. Ją do reszty zgięło?! Ubrałam się po prostu w swoje czarne ubrania i wybiegłam z domu biegnąc do szkoły. Dotarłam dostałam kluczyk do pokoju, więc zaczęłam szukać mojego własnego pokoju. A może z kimś będę w tym pokoju? Szłam aż wpadłam, na.... Ścianę? No super, ale ja jestem inteligentna! Wstałam z ziemi otrzepałam się i zaczęłam znów iść. Szukałam pokoju wytrzeszczając oczy.

Hmm, ja mam pytanie z tymi pokojami. Czy można sobie wybierać z kim mamy być w pokoju? Czy trzeba samemu być? Bo ja jednym słowem bym się "wbiła", do czyjegoś pokoju xD

Offline

#24 02-10-2013 o 18h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Selena Kelly

Wyszłam w końcu z pokoju jednak wcześniej się przebrałam. Poszperałam trochę w ciuchach i ubrałam się "modnie" bodajże. Gdy spacerowałam po korytarzu wpadła na mnie jakaś dziewczyna. Przyjrzałam się jej. Długa grzywka tak tam hipsterka. Uśmiechnęłam się i skinęłam głową. Może zacznę rozmowę? Nie raczej nie chcę od razu jej przestraszyć do tego dojdzie później. Może opowiem jej o tym jak rozerwałam na strzępy więźniów mojego ojczulka. Jaki miałam ubaw... Jednak zrezygnowałam i przyglądałam się dziewczynie może ona zacznie? Nagle zauważyłam jakąś spóźnioną. Gdy miała przejść koło nas pociągnęłam ją za rękę i na nią spojrzałam:
- Pomóc? - zapytałam chłodno bo się nigdy dziecina nie znajdzie. W dodatku miałam dobry dzień i spodobało mi się jej ubranie więc będę na razie dobrą samarytanką. Chyba tak się mówi na osobę pomocną. Chyba to jakaś kobieta z Biblii.

*Droga Eminario jeśli chcesz możesz wbić do mnie bo mam dwa łóżka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Syndariela (02-10-2013 o 19h03)

Offline

#25 02-10-2013 o 19h04

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

KP:

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7970.jpg

Imię: Daryl

Nazwisko: Blayk

Godność:Chcesz wiedzieć jak mam na imie ?? Prosze bardzo,nazywam się Daryl Blayk

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7971.jpg

Rodzic/rasa:  Demon

Wiek: 13

Płeć: Wszystko wskazuje na to, że to mężczyzna. Jednak jeśli wciąż masz co do tego wątpliwości, zawsze możesz sam to sprawdzić.

Charakter i cechy fizyczne:
   ~Ja nie mogę, nienawidzę o sobie mówić, bo nigdy nie wiem co! No dobra, dla Ciebie już spróbuję...Od czego zacząć? Albo dobra, już wiem. Ogólnie jestem typem samotnika. Nienawidzę, jak ktoś chce narzucić mi swoje zdanie i poglądy.Jednakże nie jestem ponurakiem. Potrafię być zabawny i lubi rozśmieszać innych. Jak tylko mam na to ochotę. Nie którzy uważają że jestem wrażliwym. Nie wiem w czym? Jestem również ambitny i uparty jak osioł. Do celu dążę z uporem, nie zwracam uwagi na nic i na nikogo, i nie zawaham się, nawet jeśli konieczne będzie użycie siły fizycznej. W ogóle nie obchodzi mnie to, co myślą o nim inni. Robi co chce i kiedy chce. Jestem nieco kapryśny i drażliwy, zwłaszcza przed trzecią filiżanką porannej kawy. Nienawidzę wczesnych pobudek i źle znoszę dźwięk budzika, który jest jego wrogiem numer jeden.
   Czasem bywam leniwy. Nie chodzi jednak o moje podejście do utrzymywania porządku, bo w tym zakresie bywa nazbyt pedantyczny, tylko po prostu o wykonywanie zbędnych czynności. Jeśli czegoś nie uznam za warte zachodu, nawet nie ruszę palcem. No, chyba, że będzie miał z tego jakąś korzyść. Mam głowę na karku i potrafię zadbać o swoje interesy. Nie dam sobie w kaszę dmuchać, a ludzie, którzy próbują mnie wykorzystać, kończą marnie. Przyznać trzeba, że jestem wyjątkowo mściwą osobą. Najdrobniejsze urazy pielęgnuje w sercu i karmie się wspomnieniami o nich, czekając na stosowną chwilę do zemsty. Nie, nie odpuszczę nigdy! Czasem bywam agresywny i kiedy już wpadnę w szał, ciężko mnie powstrzymać.
  Nienawidzę kłamstwa i manipulacji, oczywiście w stosunku do własnej osoby, sam nie mam skrupułów, by używać ich w osiąganiu własnych celów. Poza tym jestem lekkomyślny. Często podejmuje decyzje pod wpływem chwili, jednak dzięki wrodzonej charyzmie i sprytowi potrafię bez problemu wyplątać z kłopotliwych sytuacji. Nie za bardzo lubię być w centrum zainteresowania, o wiele bardziej wolę pozostawać w cieniu i kierować wszystkim z ukrycia. Źle znoszę, kiedy ktoś mi się sprzeciwia, bądź podważa mój autorytet. Uwielbiam wyzwania i nie obawia się, że coś mogłoby być dla mnie za trudne. Nie ma dla mnie żadnych świętości ani tematów tabu; mówię co myśli, bez owijania w bawełnę i mało, albo praktycznie wcale nie obchodzi go to, czy kogoś zrani, czy też nie. Jestem bardzo pewny siebie, właściwie, to uważam, że nikt nie jest w stanie mi dorównać. Żyje w myśli zasady "Jeśli chcesz coś zrobić dobrze, zrób to sam". Uważam, że nie warto poświęcać się dla nikogo, że ludzie to bezmyślna, szara masa dążąca ku autodestrukcji.  Tak naprawdę, wciąż szukam swojego miejsca na ziemi. Nie oznacza to jednak, że złożony jest z samych wad. Jestem również opiekuńczy i troskliwy względem tych, na których mi zależy. Nie potrafię przejść obok ludzkiej krzywdy i choć z kwaśną miną, zawsze pomoże. Jestem demonem, na którego można liczyć zawsze i wszędzie. Do romantyka mi wprawdzie daleko, jednak potrafię być czuły i delikatny. Mój pozornie delikatny niewinny wygląd, może przysporzyć wielu kłopotów osobom, które w porę mnie nie docenią. Poza tym jestem nieco egoistyczny. Uwielbiam być rozpieszczany i sprawiać sobie przyjemność i nie obchodzi go, że komuś może się to nie spodobać.
   

Kontakty:
    - Związek: Brak,
    - Przyjaciele: Jak na razie nikogo...
    - Wrogowie: Jeszcze nikt, a co chcesz być?

Cechy charakterystyczne: Mam bliznę na prawym ramieniu pamiątka po jednej walce. Czasem zakładam opaskę na oko oraz mam ma tatuaż na karku.

Historia: Cicha woda brzegi rwie, tak powiadają. Jak najbardziej trafne stwierdzenie. Jestem adoptowany. Rodzina, która mnie przyjęła jest  całkiem zamożna. Przybrana matka zmarła kilka lat temu został ojciec, który mnie wychowuje sam. Choć "wychowuje" to zbyt wiele powiedziane. On po prostu średnio co miesiąc wynajmuje kolejne nianie i służące, łudząc się, że w końcu któraś zabawi na dłużej i poradzi sobie ze mną. Na próżno. Dlatego też wysłał mnie do tej szkoły. Co jest niewyobrażalną ulga dla niego i utrapieniem dla mnie. Tłumaczył że to dla mojego dobra że tu nauczę się panować nad swoim mocami. Nigdy on się nie pogodził że jestem demonem.

Rodzina: Ojczym i jego syn Matt.

Moce: Włada płomieniami. Potrafi stworzyć z nich bicz lub miecz. Miecz ów nazywa się Gnom. Oraz co rzadko używam Telepatia jestem w stanie wniknąć w umysł wroga i wykraść z niego wszystkie potrzebne informacje, co sprawia, że jestem zarówno niezawodnym szpiegiem, potrafiącym przewidzieć każdy ruch przeciwnika co mi pomaga walce na miecze. Praktykuję czarną magię ale nie jestem w niej za dobry. Tylko podstawowe czary.

Inne: Lubię czytać najbardziej księgi magi czarnej lub te które są zakazane. Wiecie zakazany owoc smakuję najlepiej. Czasem gram na gitarze lecz nie lubię tym się chwalić. Trenuję sztuki walki wszelkiego rodzaju.

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7974.jpg


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 8