Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8

#126 12-04-2014 o 22h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4

Raz mi się  śniło że ratowałam przed utonięciem całą szkołę, która zamieniła się w centrum handlowe, a zaraz potem w Titanica po którym biegałam szukając windy i Jacka. A innym razem śniło m się pole pszenicy po którym chodziłam, a które zamieniło się w rogate demony. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Mam nadzieję że nie jestem osamotniona jak chodzi o dziwne sny xD A i raz przyśniła mi się wycieczka szkolna na której jeździlismy czołgiem wielkości domku jednorodzinnego, ale takiego dużego. Co to może znaczyć? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez PenrynYoung (12-04-2014 o 22h31)

Offline

#127 14-04-2014 o 21h35

Miss'całkiem całkiem
Sefia
That's The Spirit!
Miejsce: Exoplanet
Wiadomości: 141

Ja no cóż jestem trochę pokrętną osobą a moje sny także są pokrętne , poza tym znalazłam sposób na to aby śnić każdej nocy, jest pewien trik. Potrzebny jest jeden bodziec który sprawi że twój sen będzie płytki czyli coś co lekko cb wybudza np światło, najlepiej aby świeciło ci na oczy ja na przykład mam radio i mój drugi bodziec to muzyka puszczam sobie muzykę a światło radia świeci mi na oczy i właśnie dzięki temu śnię co noc. A w wracając do mojego snu to zazwyczaj śnie o tym że ktoś mnie np. dźga nożem, lub no cóż przyznam się kiedy śpię na brzuchu mam erotyczne sny no a czasem śni mi się że jestem postacią z anime . Ale moje ulubione sny są o tym że latam, miałyście kiedyś takie uczucie podczas snu ? Czułam jak muska mnie wiatr jak się wzbijam do góry a nad sobą widzę gwiazdy i wielka tarcza księżyca . Nasz mózg tworzy obrazy i odczucia ale dopiero jak sen się kończy do mózg dokłada pewne elementy np widzisz zwykłą tace i tak przez cały sen potem już się lekko wybudzasz a mózg dodaje pewne detale to jest jak funkcja domyślna , mózg przesyła impulsy z czego wytworzy to na co będziesz mieć ochotę, w moim przypadku to będzie ciasto czekoladowo- bananowy     /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif .

Ostatnio zmieniony przez Sefia (14-04-2014 o 21h36)


http://i61.tinypic.com/2le2xjp.jpg

Offline

#128 18-04-2014 o 18h39

Miss'nieobczajona
Kazumii
...
Wiadomości: 32

Ostatnio pierwszy raz od chyba podstawówki przyśnił mi się koszmar. Nie pamiętam już, o czym był, ale wiem, że to była chyba historia z jakiegoś dobrego horroru, którego reklamowali w telewizji, gdy już zasypiałam. Dodatkowo miałam tej nocy paraliż senny XD

Offline

#129 19-04-2014 o 20h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

a mi się wczoraj śniło że całowałam się z Zeinem Malikiem , to był taki realistyczny i cudowny sen .A rano jak się obudziłam to nie chciałam wstać z łóżka , próbowałam znowu zasnąć.
szkoda że ten sen nigdy się nie ziści  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#130 19-04-2014 o 20h51

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

sen z serii "tych co to sensu nie mają".
Najpierw przetransportowano mnie łódeczka na miniwysepkę, którą rządził jakis straszny palant - miałam za niego wyjść, ale on upierał się, że mnie nienawidzi i najlepiej jakbym poszła na drugi koniec wyspy (jakieś 6-7 kroków różnicy) i sobie tam siedziała do usranej smierci. Pote stwierdził, że żyć beze mnie nie może ale musi iść na wojne i tyle było z naszego małżeństwa (nawet nie dał mi pierscionka!). A ja siedze w tym kącie wyspy i czekam na cud. I...przychodzi do mnie pies o imieniu Kabanos i prosi o pomoc w znalezieniu jego chomika- Renaty (moja mama ma na imię Renata ;___;).
Przyśniło mi się to dawno temu i już większości nie pamiętam. Koniec w każdym razie był taki, że zaplatałam się w wodorosty, a chomik wlazł do butelki i nie chciał wyjść. A Kabanos po prostu gdzieś sobie poszedl i mial nas gdzies.
milusio :3



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#131 29-09-2014 o 20h59

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 25

ja kidy miałam okres
biegne bez majtek a z intymnego miejsca leci ścieżka krwi lecz jak doleci do ziemi to znika potem trochę się nabiegalam i nagle jestem w szkole na lekcji matmy ubrana nagle zauważam że jest karkówka zaczynam liczyć i słyszę,,oddajemy kartkowki"
nic nie zrobiłam ,potem pani od matmy przypomina. zasady ,,kto nie zda oddaje sledzione do stołówki" i potem. wszyscy zamieniają się w zombi i ........
potem zrobię edit będzie część 2 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez pseudonim8 (29-09-2014 o 21h00)

Offline

#132 01-10-2014 o 13h17

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Ja to miałam dziś niepokojący sen, przynajmniej dla mnie ;___; No, bo cóż, w gimbazjum to ja byłam w kilku szkołach, a teraz śniło mi się, że siedzę na korytarzu w tej i widzę nagle chłopaka z ostatniej mojej szkoły, który mi się podobał. Z WĄSAMI. O___O Nie, żeby mnie to obchodziło, ale ja sobie go w życiu z zarostem nie wyobrażałam a tu takie wielkie, zarośnięte wąsiska, co by ich mu niejeden pan po czterdziestce pozazdrościł. Teraz, jak tak siedzę i o tym myślę, to zastanawiam się, co ja brałam, czy te leki, co przepisała mi wczoraj rodzinna, na pewno nie mają jakiś właściwości odurzających... Zwłaszcza, że zagadałam do niego, a ten mi, że ma teraz chłopaka. Jakiego? Gościa z mojej drugiej gimbazy, podobnie jak do tamtego, jakem człowiekiem kochliwym, przez pewien czas zdarzało mi się wzdychać...
No, i w sumie to tyle z tego pamiętam. Przepraszam, jeśli zgotowałam tym komuś mindfucka, ale sama jestem bardzo zdezorientowana odnośnie tego, co mój mózg chciał mi przez to powiedzieć...

Ostatnio zmieniony przez Lynn (01-10-2014 o 13h18)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#133 01-10-2014 o 14h50

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Ja jakiś tydzień temu miałam dziwaczny sen...
Część o członkach rodziny, którzy po kolei zapadali w dziwaczny trans pominę, bo to jest najnudniejsza część.
Byłam chłopakiem i wraz ze swoim kolegą stałam (stałem?) w kuchni. Ten kolega trzymał jakieś dziwne pudełko, które nagle zaczęło wydawać niezidentyfikowane dźwięki, więc on je upuścił. Wydarłam się, że to był portal demonów i teraz będziemy mieli kłopoty, bo portal się otworzył. Pudełko leżało roztrzaskane na ziemi, a pod nim znajdował się ciemny tunel. Ja stoję przestraszona, a tu z tunelu wylatuje... Lewitująca paczka makaronu! xD


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#134 01-10-2014 o 19h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Śniło mi się, że:
Kąpałam się w wannie Benedicta.
Benedict zamiast autografu dał mi jakąś taką wycinankę.
Wywaliłam się do tyłu przed Benedictem.
Byłam w miejscu, gdzie kręcili "Sherlocka". To miejsce było pomieszczeniem z zielono-żółtymi ścianami. Normalnie stała taka barierka, a za nią tłum gapiów, a ja wśród nich. Bardzo uważnie obserwowałam Benedicta, ale nie byłam w stanie się odezwać...
Już miałam przytulić Benedicta, ale się obudziłam, ale to dalej był sen.

Offline

#135 17-10-2014 o 09h37

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Przy Tobie czuje się jak UFO XD
mi się śniło, że przyjechałam pod WORD (który wygladał jak moje liceum) na egzamin praktyczny z prawka, ale się okazało, że kolejka jest tak duża, że nie mam co liczyć dzisiaj na zaliczenie. Oh, wcześniej żeby do niego dotrzeć musiała zasuwać samochodzikiem wiielkości tych plastikowych Hot Wheels gdzie jazda ta wygladała tak, że ja ten samochodzik po prostu niosłam w ręku .____.
Wracając do tej ważniejszej części snu. Skoro musiałam długo czekać, kazano mi iść na lekcje (wcześniej pokłóciłam się z seksi kolesiem ;uuu; przede mną, który wyprzedził mnie na torach i powinien tak to stać za mną, ale upierał się, że to nie jego zasrany interes, że się spoźniłam). Dobra. Poszłam na lekcje. Ale zamiast do klasy weszłam do biologicznej, bo szukałam dilera, ale sala była w remoncie i siedział tam tylko jeden robotnik i nie wiedział, gdzie ten mój diler może być. I wtedy wpadła fizyca i zaczęła mi gratulować wygranej w konkursie, w którym nie brałam udziału i mówiła jaka to ona nie jest dumna ze mnie i że godnie będę reprezentowac szkołe. Z tych emocji poszłam do łazienki. I tu nie dali mi spokoju ;uuu; ja tu ten tego, a drzwi od kabiny nagle znikają i wszyscy gapia się na mnie jak stoję w rolka papieru w ręku. Powiedzieli, że to taki żart i żebym nie brała tego do siebie ;uu; szybciutko sie ogarnęłam i zaczęłam wyławiać zeszyty z sedesu (tylko jak one się tak znalazły?!), a wszyscy stoja i dalej się na mnie gapią! Okej, znowu zachciało mi się siku, ale tym razem poszłam do łazienki na piętrze, gdzie kabiny były dwuosobowe ;uuu; i ze mną weszła znajoma ze sql, która zaczęła mówic jak to ona powinna wygrać ten konkurs i tak jakos temat się potoczył, że okazało się, że jej na dole też zdjęli drzwi od ubikacji jak akurat sobie korzystała i że ten szmaciarz (seksi facet z kolejki xD) to na pewno jego wina! I trzeba go powstrzymac przed utworzeniem meliny w tej szkole! Dyrektorka zgodziła się na nasz genialny plan szpiegowania ich (podniecona jak nigdy), ale jedyne co udało mi się ustalić to to, że tworza listę współspiskowców i nalezy do nich jakas tam Agata xD lol. Zeszłam na parter i zaczęlam zbierać petycję, a że na parapecie siedziało troje uczniów odeszłam do nich i zaczęłam na nich wrzeszczeć, że pierwszaki do klasy a nie sie obijaja. I się okazało, że to maturzyści i tak się zgadujemy między sobą, że o serio? boże, trzy lta chodze do tej szkoły i ani razu cie nie wiedziałem/łam! Hahah. Zagonili mnie na fakultety z polaka - ja jak zawsze spoźniona. Polegały na tym, że mamy rzucać strzałkami w balony i rzetony i zdobyć ich jak najwięcej. I byłam w tym prawdziwym mistrzem, miałam zgarnąc ostatnie itemy, kiedy pojawili się clowni i zaczeli wszystkich zabijać ;uu; a ja zwiałam ukrytą w podłodze zjezdżalnią.
I na tym się skończyło ;uuu; z jednej strony podoba mi się to, że tak duzo zapamiętuję ze snu, ale z drugiej strony chyba wolałabym jednak nie paiętać xd



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#136 10-11-2014 o 19h19

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Śniło mi się że wymyśliłam wehikuł czasu i że cofnęłam się do średniowiecza. Ubrana byłam w jeansy i męską koszulkę. Cała wieś (bo na jakąś wieś trafiłam) dziwnie się na mnie patrzyła, ktoś krzyknął że jestem czarownicą. Wszystko oczywiście nagrałam moim smartphone, a wieśniacy szukali wideł. Poprosiłam o natychmiastową audiencję u króla, no przyjął mnie ze względu że byłam...nietutejsza. No i powiedziałam mu co odkryłam, ale on mi nie uwierzył. To zaproponowałam podróż w przyszłość. Złapałam go za ramię (co gdyby nie okoliczności, byłoby zniewagą) i ruszyliśmy w przyszłość. Znaleźliśmy się w tym samym zamku co wcześniej, tylko obok właśnie przechodzili turyści- no  się zdeczka zdziwili. Popędziliśmy do mojego mieszkanka i pożyczyłam mu normalne- w naszych czasach męskie ubrania. Zdziwił się że kobiety chodzą w spodniach i w męskich koszulkach bez jakiegoś halo. Zabrałam go do centrum handlowego, gdzie fascynował się ruchomymi schodami. Po około godzinie zabawy na ruchomych schodach dał mi trochę złotych monet i uznał że chce wracać. No to zabrałam go w przeszłość- ale ciągle był w nie swoich ubraniach, więc musieliśmy się wrócić i dopiero jak się samodzielnie przebrał(sprawiało mu to trudności, a ciasna łazienka nie pomagała) i się wróciliśmy. W ramach wdzięczności nadworny malarz namalował mój portret, który znaleziono w tym zamku, ale wsadzono do jakiegoś muzeum i nie chcieli mi go dać, chociaż był dla mnie- potem się obudziłam. /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#137 10-11-2014 o 22h10

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Mój ostatni sen?

Budzę się. Lecz nie mogę się poruszyć. Wokoło mnie tylko ziemia i jakieś robaki gdzieniegdzie. Prubuję myśleć, jednak potrafię tylko czuć i przywoływać mgliste wspomnienia. Czuję, że gniję. Już nie popotrafię nawet przypominać sobie niczego. Czuję, jak się zapadam i rozpadam. Otaczać mnie powoli zaczyna ciemność. Już nic nie czuję. Nie potrafię już niczego. Tylko ciemność i brak czegokolwiek.


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#138 11-11-2014 o 12h52

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

A dzisiaj miałam jaby kontynuację tego snu, ale już w późniejszych czasach się znalazłam (chyba, albo wcześniejszych) i osądzili mnie o bycie czarwnicą. Aaa... zapomniałam wspomnieć że byłam ubrana w krótkie jeansowe spodenki i taką bluzkę ala lata osiemdziesiąte- co wyglądało w tych czasach... no nie tenteges /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png. Prowadzili na mnie próby czy jestem czarownicą. Jak mnie do wody wrzucili to sobie zanurkowałam, a potem wypłynęłam i zaczęłam się drzeć:
-A ja umiem pływać, a wy nie bałwany!
Potem chcieli na mnie próbę z wodą święconą- którą jak wiadomo w średniowieczu zamieniano na kwas solny- to ja się spytałam księdza, czemu na siebie nie wyleje. On się nie zgodził na próbę na sobie. Zaczęłam się drzeć:
-CZarownik! CZarownik! Ksiądz jest czarownikiem!
To on próbował załagodzić sytuację i wylał na siebie ten kwas solny, który stopił mu twarz, a ja taka dumna wzięłam go półżywego za rękę i przeszłam przez wieś krzycząc:
-Czarownic nie ma! Wylewali na was kwas solnyyyyyy!
Jak wróciłam do przyszłości, to pisali o mnie w rocznikach i kronikach że zastopowałam wiek wieszania czarownic i zapoczątkowałam erę krótkich spodenek.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif
Taki ze mnie fejm w tym średniowieczu...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#139 14-11-2014 o 14h54

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

A mi się śniło kiedyś, że płynęłam na tratwie z jakimś zarośniętym żulem i się z nim kłóciłam gdzie są skarby. No i widzę tabliczkę z napisem miejscowości, ale nie mogę jej odczytać ( jak się śpi to nie można czytać, za to odpowiada inna półkula mózgu) ale żul mówi : Jesteśmy w "Tratatata". Ludzie się boją, co ja z żulem robię, więc dzwonią po moich rodziców (Skąd maja ich numer?) i oni przyjeżdżają po mnie i prawią mi morały "czemu to nie wolno płynąć na tratwach z żulem". Żulek zasmucony idzie sam skarby zbierać, nawet nie rzucił krótkim "Pa". I wtedy się obudziłam . ._.


~

Offline

#140 30-11-2014 o 21h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A mnie się ostatnio śniło, że gdzieś, w jakimś pomieszczeniu, w jakiejś szklanej gablocie (!)... Wisiał Benedict. Normalnie wisiał, w  sensie z pętlą na szyi. Ale żył /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Miał Sherlockowe włosy i chyba fioletową koszulę. Rozmawiałam z nim <3 (taa, też nie wiem, jak mógł mnie słyszeć przez to szkło). Spytał się mnie, ile mam lat. A w pewnym momencie pomyślałam, że jestem za mało podekscytowana, a przecież znam swojego idola osobiście.

Offline

#141 01-12-2014 o 16h44

Miss'całkiem całkiem
Laura
...
Wiadomości: 119

Mój najdziwniejszy sen jaki pamiętam był moim pierwszym świadomym snem ^^.
Wyglądał on tak, że kiedy spostrzegłam że to mój świadomy sen, pobiegłam podekscytowana do mojej siostry i powiedziałam że "Mam świadomy sen!" a ona na to tylko : "Ta na pewno..." wtedy ja poszłam na moje łóżko i zaczęłam na nim skakać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Co do dzisiejszego snu, to nie pamiętam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#142 03-12-2014 o 22h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja miałam niejeden koszmar o śmierci -ogólnie. A co do snów- zawsze były pokręcone. Dziwna sprawa z tym, że ja koszmary pamiętam latami,ale snów nie mogę sobie przypomnieć po półgodzinie, jeśli nie mniej.

Offline

#143 04-12-2014 o 18h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dzisiaj miałam sen, że był ze mną jakiś facet, który z mojego taty przetransformował się w Herkulesa Poirota, a następnie w mojego nauczyciela polskiego. Mhm. I nawet nie pamiętam, o co ogólnie chodziło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez SherLocked (04-12-2014 o 18h41)

Offline

#144 06-12-2014 o 20h27

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Śniło mi się że chodziłam po centrum handlowym z rodzinką (o dziwo całą, takim bydłem) i podszedł do mnie jakiś kolo sprzedający dywany. Dywan kosztował 1000zł ale powiedział że da nam 10% zniżki. Ale i tak ten dywan kosztwował 900zł, więc drogi był. No ja nie chciałam go kupić.
Ojciec: No weź kup! To taka okazja!
Ja: Nie, bo drogo.
Ojciec: Ale to 100zł zniżki!
Ja: Jak tak bardzo go chcesz, to sam se go kup!
Ojcec: NO dobra, to nie...

Co ciekawsze, non stop następnego dnia widziałam ogłoszenia dot. Dywanó, likwidacji fabryki dywanów itd. XD


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#145 20-12-2014 o 15h56

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

A mi się dzisiaj śniły krzesła. Stały tak sobie na podłodze i opanowywały świat.

Ostatnio zmieniony przez laureln (20-12-2014 o 15h57)


.

Offline

#146 22-12-2014 o 09h53

Miss'nieobczajona
madzia22199
...
Wiadomości: 22

Jak kiedyś byłam jeszcze mała to śniło mi się coś takiego:
Leżałam sobie na chamaku (który był w powietrzu XD ale nie wysoko) i moja siostra mnie huśtała. Jak już sobie poszła to nagle pojawiła się jakaś baaaardzo ogromna pszczółka maja XD (przyznam że wtedy byłam mała i oglądałam codziennie pszczółkę Maję) zaczęła mówić do mnie coś takiego że chyba mi coś zrobi (nie pamiętam dokładnie bo było to bardzo dawno) a ja jej powiedziałam że jest przecierz miłą pszczółką a ona zaczęła mi mówić że jej to nie obchodzi i zaczęła się tak śmiać jak to zwykle śmieją się w horrorach. Zaczęłam wołać rodziców ale nie mogłam wydobyć z siebie głosu. Obudziłam się i cała drżałam XD
EDIT byłam wtedy u mojej babci na podwórku
2.)wczoraj miałam taki sen: szłam sobie prze jakiś ciemny korytarz nagle jakaś czarna postać zaczęła mnie gonić!!! uciekałam uciekałam i tak w realistycznym życiu zaczęłam się bać bo ten sen był straszny! chciałam się obudzić i nagle przyszło zbawienie XD obudziłam się. wstałam umyłam zęby i prowadziłam normalne życie. dopiero potem zorientowałam się że to był  drugi sen! i wtedy zaczęło się dziać... w realistycznym życiu zaczęłam przestawać oddychać. coraz mniej i coraz mniej. próbowałam się obudzić i dopiero za którąś tam próbą się obudziłam i wtedy ledwo co oddychałam. to było dla mnie trochę przerażające XD /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif

Ostatnio zmieniony przez madzia22199 (27-12-2014 o 12h19)


Justi

Offline

#147 28-12-2014 o 21h20

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Haha, nie uwierzycie, co mi się dzisiaj w nocy śniło! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Otóż, śniło mi się, że jestem homo, i biorę ślub z bff (kościelny! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png). Najpier splądrowałyśmy zakrystię, i przejrzałyśmy wszystkie znajdujące się tam papiery. Potem, chichochąc, poczekałyśmy, aż kapłan skończy odprawiać mszę. Obie miałyśmy piękne, długie białe suknie i welony. Poszłyśmy za nim, trzymając się za ręce korytarzami klasztornymi do jakiejś uroczej kapliczki bardzo jasno oświetlonej złocistym światłem słonecznym. Sceneria normalnie jak w jakiejś komedii romantycznej! xD No a ślubu udzielał nam ksiądz, który uczy nas religii! On tak na nas dziwnie popatrzył... Ale ślubu udzielił! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Haha, gdy tylko sobie przypomnę ten sen, to nie mogę wytrzymać, i reczoczę jak opentana! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Przysięgam, ani ja, ani moja bff nie jesteśmy homo! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#148 29-12-2014 o 20h31

Miss'ok
...
Miejsce: Anty rzeczywistość
Wiadomości: 63

Mi się śni że:
- nie zdałam
-jestem Katarą z Awatara legenda Aanga
- mam działa
-umiem latać
- jestem Pikaczu
A ostatnio mi się śniło , że Putinem jestem. /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif


kiciunia!!!

Offline

#149 31-12-2014 o 17h16

Miss'ok
...
Miejsce: Anty rzeczywistość
Wiadomości: 63

Mój ostatni sen
Stoję sobie po kolana w wodzie i jestem nad tą wodą z  takim moim kolegą. I nagle krzyczę:- Miki, co to jest?! A tu taka zielona dźwignia z wody wystaje , a na niej jakieś tam napisy po hiszpańsku. No i ja zaczęłam czytać te napisy, a on za nią pociągnął i po chwili przed nami taka tablica z napisem "Welcome in the Żuloland". A tam takie chore  żule. i... chcieli ,m żebym była ich królową. Wtedy się obudziłam.


kiciunia!!!

Offline

#150 02-01-2015 o 13h59

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Oookej. Dzisiaj śniły mi się dziwne rzeczy, ale nie mniej dziwne niż ten ślub. W zasadzie to śniły mi się trzy sny. Jeden tak słabo pamiętam, że chyba go tutaj nie napiszę, jeśli sobie nie przypomnę.

No więc w tym pierwszym śnie byłam ogrem. Wszystkie ogry były zniewolone przez Księciuniów - ogrzą szlachtę owego dziwnego światka, niczym Polska przez okupantów. Wszystkie ogry musiały być posłuszne Księciuniom, musiały baaardzo ciężko pracować na odrobinę paskudnego jedzonka. Były w zasadzie niewolnikami szlachty. Ja, jako wioskowy ogr, ciężko pracowałam w polu wraz ze swoją rodzinką, robiąc za średniowiecznego chłopa. Mieszkałam w małym domku ze strzechą na zboczu wzgórza.
Pewnego dnia, gdy nikogo nie było w domu, wkurzyłam się na Księciuniów, i poszłam do domku pewnej szlacheckiej, ogrzej rodzinki. Był dzień, więc wszyscy spali. Ja natarłam na nich z siekierką (skąd ja ją wzięłam?). Rąbałam dosłownie wszystko. I szlachtę (trzeba się zemścić za cierpienia!) i jej dobytek (niech nic nie mają, gdy się obudzą!). Najlepiej pamiętam, jak roztrzaskiwałam wieżę stereo (skąd ona się tam wzięła?). Plastik z metalem leciał na wszystkie strony! I jak potłukłam wszystkie ozdobne lustra, zarabiając tym samym z siedemset lat nieszczęścia. To było świetne! Moją sielską demolkę przerwał odgłos kluczy. Ojej, pan domu wracał skądś wieczorem z dziennej zmiany. Nie mogłam wyjść głównymi drzwiami, więc wylazłam oknem. Zakopałam się w śniegu, i kopiąc jak kret dotarłam z powrotem do mojej chatki.

W kolejnym śnie byłam już sobą. Ponieważ był nudny jak flaki z olejem, ograniczę się do ogólnego streszczenia całej jego zawartości.
Miałam pendrajwa. Czarnego, z czerwonym światełkiem. Podłączyłam go do kompa, i coś poszperałam w jego zawartości. Potem go odłączyłam i zjadłam. ;-;

Kicia213, na przyszłość: używaj opcji 'edytuj', jeśli chcesz coś dopisać, a po tobie nie pisał nikt, bo dostaniesz upomnienie lub bana od jednej z moderatorek. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8