Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 6 7 8

#176 14-04-2018 o 17h57

Miss'Sensei
Scooby
...
Miejsce: Magiczna kraina zwana Evaila
Wiadomości: 1 035

Mi się śniło, iż... Gonił mnie biały koń w trampkach!


/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png

Ostatnio zmieniony przez Scooby (14-04-2018 o 17h58)


,,Któregoś dnia uwierzyłam, że będzie pięknie, tego się trzymam i nigdy nie wymięknę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png"

Offline

#177 23-05-2018 o 12h27

Miss'ok
Monika123451
Don't make me cry please ♥
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 69

Kiedyś mi się śniło...Cos takiego : Był niesamowity dzień byłam w szkole z moim ukochanym(on nie wie ze go kocham hihi) i było super <33


Natalia.

Offline

#178 16-02-2021 o 20h15

Miss'nieobczajona
vkira
...
Wiadomości: 22

uwielbiam tematykę snów! moje sny zazwyczaj odzwierciedlają rzeczywistość i nie ma w nich fantastycznych elementów poza jednym motywem, który często się pojawia szczególnie w momencie zagrożenia, chodzi mi dokładnie o latanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

w ostatnim czasie miałam dwa sny z żółwiami, w jednym chciałam oddać koleżance domowego żółwia, a kolejnej nocy byłam na podwodnym basenie i oglądałam przez szklaną ścianę pięknęgo morskiego żółwia.

Offline

#179 18-04-2022 o 10h22

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 1

A mi się ciągle ostatnio śni tylko wojna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#180 18-04-2022 o 14h35

Miss'Żółtodziób
Alixa
...
Wiadomości: 8

nie mam ostatnio koszmarów, ale  za to sni mi sie kamus... /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif


We took a Polaroid
You signed your name upon it
I put it in my wallet
Hoping I'd see your face again

Offline

#181 17-07-2022 o 20h31

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Mi się ostatnio wyśnił jakiś kolejny odcinek Doktora Who XDD W tym śnie był szpital i kosmici na niego napadli, ale ostatecznie udało się z tego szpitala uciec za pomocą innych kosmitów którzy się materializowali dzięki czarnym dziurom z mózgów pacjentów xD

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (17-07-2022 o 20h32)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

Strony : 1 ... 6 7 8