Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 8

#76 10-08-2013 o 17h10

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Uuuu, moich nie chcecie znać....

Offline

#77 11-08-2013 o 10h18

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Paululusia napisał

Uuuu, moich nie chcecie znać....

A właśnie, że chcemy  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif Chyba, że są jakieś nieprzyzwoite  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif

Ostatnio zmieniony przez Jessica23 (11-08-2013 o 10h19)


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#78 14-08-2013 o 14h49

Miss'Żółtodziób
Idril
...
Wiadomości: 13

LoooL śniło mi się kiedyś , że taki chłopak, z którym jeżdżę w tereny. Jedzie na Pliszce ( takim koniu) z dzwonkiem i krzyczy obiad! obiad! obiad!

I wiellle innnych ale ich nie zdradzę ..........

Link do zewnętrznego obrazka


"Przyjaźń polega czasem na powstrzymaniu druha w szaleństwie."

Offline

#79 14-08-2013 o 15h03

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Idril napisał

LoooL śniło mi się kiedyś , że taki chłopak, z którym jeżdżę w tereny. Jedzie na Pliszce ( takim koniu) z dzwonkiem i krzyczy obiad! obiad! obiad!

I wiellle innnych ale ich nie zdradzę ..........

http://www.tourismecreuse.com/IMG/jpg/cheval3.jpg

Coś mi się zdaję, że to co chcesz pozostawić dla siebie jest najciekawsze  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#80 14-08-2013 o 15h08

Miss'Żółtodziób
Idril
...
Wiadomości: 13

Jessica23 napisał

Idril napisał

LoooL śniło mi się kiedyś , że taki chłopak, z którym jeżdżę w tereny. Jedzie na Pliszce ( takim koniu) z dzwonkiem i krzyczy obiad! obiad! obiad!

I wiellle innnych ale ich nie zdradzę ..........

http://www.tourismecreuse.com/IMG/jpg/cheval3.jpg

Coś mi się zdaję, że to co chcesz pozostawić dla siebie jest najciekawsze  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Pewnie tak, w sumie jakbym to trochę ocenzurowała to by się tu nadawało
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


"Przyjaźń polega czasem na powstrzymaniu druha w szaleństwie."

Offline

#81 15-08-2013 o 09h29

Miss'całkiem całkiem
besty111
...
Miejsce: Uciekłam na jednorożcu do krainy słodyczy
Wiadomości: 114

Ja mam straszne i trochę dziwne sny. Na przykład idę do szkoły z koleżanką i ona się mnie pyta czy przed lekcjami nie skoczyłybyśmy na lody. Ja odwracam się od niej, żeby zobaczyć jak daleko jest sklep, a jak patrzę na koleżankę to ona leży na plamie krwi cała w drgawkach. Ja chcę dzwonić po pomoc, a tu nagle jednorożce owijają ją  tęczami i zabierają na dach szkoły/modules/forum/img/smilies/hein.gif


"Zaw­sze prze­baczaj swoim wro­gom. Nic ich bar­dziej nie pot­ra­fi rozzłościć."

Offline

#82 16-08-2013 o 12h10

Miss'Żółtodziób
Idril
...
Wiadomości: 13

besty111 napisał

Ja mam straszne i trochę dziwne sny. Na przykład idę do szkoły z koleżanką i ona się mnie pyta czy przed lekcjami nie skoczyłybyśmy na lody. Ja odwracam się od niej, żeby zobaczyć jak daleko jest sklep, a jak patrzę na koleżankę to ona leży na plamie krwi cała w drgawkach. Ja chcę dzwonić po pomoc, a tu nagle jednorożce owijają ją  tęczami i zabierają na dach szkoły:hein:

No to też masz ciekawe sny  xD Dziś śniło mi sie, że robiłam sobie zdj. z Messim a potem, że byłam Gabriellą ( z Xeny wojowniczej księżniczki) i miałam klona i ten klon był dobry a potem zły i takie tam dziwne rzeczy.

Link do zewnętrznego obrazka


"Przyjaźń polega czasem na powstrzymaniu druha w szaleństwie."

Offline

#83 18-08-2013 o 08h35

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

besty111 napisał

Ja mam straszne i trochę dziwne sny. Na przykład idę do szkoły z koleżanką i ona się mnie pyta czy przed lekcjami nie skoczyłybyśmy na lody. Ja odwracam się od niej, żeby zobaczyć jak daleko jest sklep, a jak patrzę na koleżankę to ona leży na plamie krwi cała w drgawkach. Ja chcę dzwonić po pomoc, a tu nagle jednorożce owijają ją  tęczami i zabierają na dach szkoły/modules/forum/img/smilies/hein.gif

O k....  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif

Hardkorowo bardzo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png chociaż moje sny często mają podobne scenariusze i aż przeraża mnie, że to wszystko rodzi się w mojej własnej głowie.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#84 15-09-2013 o 10h51

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

A mi się dziś śniło że jakieś zombiaki opanowały świat i były wszędzie śniło mi się że goniły mnie po całym moim domu (w domu wszystko było identycznie jak we śnie). A potem się obudziłam gdzieś o 3 w nocy i słyszałam jakieś kroki. (mogło mi się zdawać, lub w moim domu dzieją się paranormalne rzeczy xd.)  /modules/forum/img/smilies/hein.gif

Ostatnio zmieniony przez Metropolice (15-09-2013 o 10h52)


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#85 18-09-2013 o 10h34

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Metropolice napisał

A mi się dziś śniło że jakieś zombiaki opanowały świat i były wszędzie śniło mi się że goniły mnie po całym moim domu (w domu wszystko było identycznie jak we śnie). A potem się obudziłam gdzieś o 3 w nocy i słyszałam jakieś kroki. (mogło mi się zdawać, lub w moim domu dzieją się paranormalne rzeczy xd.)  /modules/forum/img/smilies/hein.gif

3 w nocy to godzina demonów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png lepiej się wtedy nie budzić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#86 18-09-2013 o 20h41

Miss'nieobczajona
Wiola
...
Miejsce: Kraina Czarów
Wiadomości: 20

Mi raczej nic się nie śni ale jak już to to zapominam. Z ostatniego snu pamiętam tylko urywki i jednym z nich jest to jak coś podobne do kamienia z rękami i nogami goniło mnie przez jakąś ulicę i uderzyło łapą w asfalt a ten się podniósł i mnie wywrócił. Lol co ja mam w tej mojej główce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#87 21-09-2013 o 15h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja ostatnimi czasy zapamiętuje bardzo dużo snów. Prawie z każdej nocy zapamiętuje minimum jeden sen. W większości są one bardzo dziwne, aż żal o nich opowiadać, bo nawet mi się ich przypominać nie chce. Jeśli nie są dziwne to zazwyczaj dotyczą dość bliskich mi osób i pokazują sytuacje takie dość codzienne i zwyczajne. Często też mam sny dotyczące filmów, które oglądałam, czy też gier, w które grałam. Pamiętam, jak kiedyś śniło mi się, że jestem w Hogwarcie i ważę eliksir w lochach pod czujnym spojrzeniem profesora Snapa. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Czasami sie zastanawiam, skąd ja takie sny mam. Wybujała wyobraźnia? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#88 24-09-2013 o 21h46

Miss'całkiem całkiem
Wiktoria709
'Każdy z nas popełnia porażki. No chyba, że żyjesz tak ostrożnie, że nie żyjesz wcale.'
Miejsce:
Wiadomości: 160

Ja po śmierci babci mam tylko sny świadome. Możliwe, że będę mieć tą świadomość przez dziesięć lat, bądź więcej. Dla mnie to bardzo fajnie, ale jak są koszmary... To wole w nich nawet nie sterować. Ogólnie mam tylko sny z babcią albo dziadkiem. Bywa, że z aniołami. W ogóle, raz śnił mi się sen, że tam gdzie szłam, wszyscy mdleli  /modules/forum/img/smilies/hein.gif . Potem się obudziłam. Dziwne, nie? Zresztą, wczoraj oglądałam film Avatar i przez to miałam o tym sen.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#89 24-09-2013 o 22h29

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

Mnie się śnił ostatnio kapitan Mikoshiba z "Free!". Jechaliśmy samochodem na jakieś wesele i wyraźnie zaiskrzyło. Szkoda, że to był tylko sen. True story.

Offline

#90 30-09-2013 o 10h20

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Mi się ostatnio śnili : ludzie winogrona i motor, który przechodził transformacje w kozę, więc proszę was... amatorzy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#91 30-09-2013 o 15h12

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Mi ostatnio śnią się prorocze sny. To o czym mi się śni potem się dzieje. Moja babcia też tak miała. Kiedyś śniło jej się że umarła bliska osoba, obudziła się (było już rano) za 10-min. przyszedł telegram pogrzebowy. Ta osoba umarła.


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#92 05-10-2013 o 16h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jessica23 napisał

Metropolice napisał

A mi się dziś śniło że jakieś zombiaki opanowały świat i były wszędzie śniło mi się że goniły mnie po całym moim domu (w domu wszystko było identycznie jak we śnie). A potem się obudziłam gdzieś o 3 w nocy i słyszałam jakieś kroki. (mogło mi się zdawać, lub w moim domu dzieją się paranormalne rzeczy xd.)  /modules/forum/img/smilies/hein.gif

3 w nocy to godzina demonów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png lepiej się wtedy nie budzić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ja właśnie bardzo często budzę się o trzeciej w nocy, a po obejrzeniu "Ammityville" boję się tej godziny jeszcze bardziej.  /modules/forum/img/smilies/hein.gif  /modules/forum/img/smilies/hein.gif

Jak większość, zwykle mam dziwne sny. Ostatnio przyśniło mi się, że moja znajoma (17 lat) jest ostatnią osobą w szkole, która pije mleko z butelki ze smoczkiem (robiła to dobitnie na przerwach).  /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif  Potem zaczęła wszystkich oblewać tym mlekiem i kiedy się za to wkurzyliśmy, to zwołała na nas jakąś klątwę (?).

Miałam jeszcze niedawno bardzo długi sen, który opowiadał o jakiejś tajemniczej sekcie pod nazwą TMR, która w okrutny sposób katowała i mordowała ludzi. Obudziłam się przerażona, bo sen był niestety bardzo realistyczny  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif i od razu sprawdziłam w internecie czy jest coś takiego jak TMR (nie wiem, co mną kierowało). TMR istnieje. Jest to najpopularniejszy system żywienia krów posiadających wysoki potencjał produkcyjny. -_-

Ostatnio zmieniony przez Pixies (05-10-2013 o 16h33)

Offline

#93 06-10-2013 o 13h10

Miss'Żółtodziób
Werwik3
...
Wiadomości: 8

Ostatnim moim snem jaki pamiętam był sen...Że przygarnęłam laleczkę Chuky o.O

Offline

#94 26-10-2013 o 18h09

Miss'ok
Cora
...
Wiadomości: 76

Mi śniło się to:

Pierwszy raz leciałam samolotem i jacyś znani mi mężczyźni (ale tylko w tym śnie XD) mieli taki kamień. Kiedy świecił się na niebiesko wszystko było OK, ale jeżeli na czerwono, to masz przechlapane. Wszystko było dobrze, ale nagle kamień zmienił się na krwisto czerwony. Nie wiedzieliśmy o co chodzi. Wylądowaliśmy w lesie (0.o) żeby ludzie sobie widoki pooglądali.  Wtedy pojawił się giga pająk (czy co to było) i zaczęło mnie gonić. Po jakimś czasie walki zgubiłyśmy go (obok mnie nagle pojawiła się koleżanka- moje sny XD) zobaczyłyśmy, że kamien nadal jest czerwony. Zaczęłyśmy się rozglądać. Miałam kiedyś ten sen (sny mi się powtarzają- często) i próbowałam sobie przypomnieć gdzie był. Nagle spojrzałyśmy w dół i ziemia była przeźroczysta, a pająk się do nas przez nią przekopywał, jakby z jądra ziemi. I się obudziłam.

Często powtarzają mi się horrory np. o wielkim strasznym domu, ten sen

Offline

#95 26-10-2013 o 20h03

Miss'nieobczajona
Fair
...
Wiadomości: 19

Mi się raz śniło, że miałam skrzydła i zwiewałam z domu, a moja rodzina mi w tym pomagała. Dużo czasu zajęło mi wylecenie za ogrodzenie, bo albo nie rozłorzyłam skrzydeł, albo zapomniałam nimi machać. W końcu Udało mi się przelecieć przez mały lasek. Drzewa na jego końcu rosły idealnie w linii. Za nimi był krótki pas trawy, ogrodzony siatką. Połorzyłam się przy niej, a potem poleciałam do szkoły.
Dslej nie pamiętam.

Offline

#96 30-10-2013 o 17h43

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Pixies na prawdę wielkie dzięki! Niesłychanie poprawiłaś mi humor, nie wiem czym bardziej : tym piciem z butelki czy krowami... Nie chyba jednak to drugie było lepsze! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Liczę, że częściej będziesz się udzielać w tym wątku ok ? <prosi>


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#97 30-10-2013 o 17h55

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Mi się ostatnio śniło że byłam z koleżanką w jej ogrodzie (wszystko było tak samo, jak w realu) i coś tam robiłyśmy. Później otworzyliśmy furtkę (ja otworzyłam) i zdawało mi się że coś przeleciało mi przed oczami, jej też. Potem jeszcze się bawiłyśmy w coś tam xd. Robiło się ciemno. Potem przechodziliśmy obok takiego drzewa w ogrodzie i jakiś człowieko- koń tam spał (coś na wzór centaura) później zapytałam czy ona też to widzi. I zapytałam tego 'centaura' czy jest człowiekiem. (wiem idiotyczne pytać konia czy jest człowiekiem) On odparł że ''Nie, jestem tylko różowym jelonkiem, który chciał uciec, i zwiał. Po chwili wyskoczył z mega karabinem i kazał mi zabić koleżankę xd, powiedziałam że nie mogę tego zrobić, on powiedział że sam to zrobi i buuum strzelił tyle że do siebie. I tak zakończył się mój sen o koniu-samobójcy.


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#98 01-11-2013 o 20h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jessica23 napisał

Pixies na prawdę wielkie dzięki! Niesłychanie poprawiłaś mi humor, nie wiem czym bardziej : tym piciem z butelki czy krowami... Nie chyba jednak to drugie było lepsze! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Liczę, że częściej będziesz się udzielać w tym wątku ok ? <prosi>

Jeżeli tylko przyśni mi się coś równie głupiego, to jasne, że tak  /modules/forum/img/smilies/content4.gif Ostrzegam jednak, że nie śnię często. Ale cieszę się, że Cię rozbawiłam i jak tylko coś, to zaraz Wam opowiem  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Offline

#99 20-11-2013 o 20h58

Miss'nieobczajona
KupMiCiastko
...
Miejsce: Baśniobór ♥
Wiadomości: 47

Ja uwielbiam moje sny chociaż są ... nieco dziwne....
Jeśli chodzi o te normalne to ostatnio często śnią mi się podróże, wycieczki, kolonie nad morzem, zwykle w towarzystwie przyjaciół lub rodziny.
A jeśli chodzi o te dziwne to np: śni mi się, że znajduję bezdomnego psa a po chwili on zamienia się w świnkę morską  /modules/forum/img/smilies/hein.gif


"Milczenie nabiera nowej jakości, gdy jedynym dźwiękiem, jest odgłos końskich kopyt..." B. Leclair

Offline

#100 23-11-2013 o 11h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

NAJGORSZY koszmar mojego młodego życia? Proszę bardzo, ale na waszą odpowiedzialność xd. Nie odpowiadam za czyjekolwiek szkody psychiczne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
No, więc :
Siedziałam ze znajomymi pod moją szkołą. Było potwornie zimno, a my czekaliśmy na wf. Chyba nawet zbierało się na deszcz. Nagle pojawił się mój (blady jak ściana) przyjaciel i powiedział, że był jakiś wypadek. Nie zrozumiałam o co mu właściwie chodziło. Dotarło do mnie tylko tyle, że na pięć osób w samochodzie trzy nie żyją. Potem się okazało, że w aucie był mój brat (to mój najlepszy przyjaciel), rodzice, brat tego przyjaciela, co przyszedł mi powiedzieć i jakaś koleżanka ich obu.
Wpadłam w lekką panikę i zaczęłam płakać. A on mnie przytulił i nic nie mówił. Nic, nikt nie powiedział. Jakby mnie tam przez dobrą chwilę nie było. Zabrał mnie w końcu z tej szkoły, ale moja przyjaciółka jeszcze z nami poszła, bo nie chciała mnie zostawiać. Pobiegliśmy szybko na taką dwupasmówkę i tam stały dwa samochody. Z jednego już ludzie wyszli, ale ten drugi się palił. Podbiegłam do niego i zaczęłam szarpać klamkę, ale nie chciał się otworzyć. Więc wybiłam szybę w oknie, wyciągnęłam zakrwawioną rękę (olałam krew) i zaczęłam majstrować przy zamku. Udało się. Prosiłam tych ludzi, żeby mi pomogli, ale oni udawali, że mnie nie słyszą. Moja przyjaciółka wezwała pogotowie i chciała "łapać" karetkę z pobocza drogi. Karetka jechała tym poboczem z zawrotną prędkością i z całą mocą władowała się w moją przyjaciółkę, więc ten chłopak poleciał jej na ratunek. A ja byłam rozdarta między nią, a moją rodziną w samochodzie, który mógł wybuchnąć w każdej chwili. Wyciągnęłam w końcu wszystkich, ale było za późno (blade trupy, krew, siniaki). Wyobraźcie sobie swoją rodzinę tak wyglądającą XD Nagle ten chłopak zniknął, wszyscy zniknęli, a ja leżałam sama na środku drogi i płakałam. A kiedy otworzyłam oczy chłopak leżał obok mnie. Był martwy. Tego jestem pewna.

PS cierpię na coś takiego, jak "odczówanie podświadomości", czyli podczas snu czuję wszystko : zapachy, dotyk, temperaturę itp. no i ból... Więc TAKIE sny + to = masakra i nikomu nie życzę XD

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 8