Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 8

#1 26-05-2013 o 15h00

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Pomyślałam, że na forum przydałby się wątek o snach. Myślę, że wielu z nas śnią się ciekawe/straszne/śmieszne/dziwne rzeczy, którymi warto się podzielić, chociażby dla zabawy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Możecie pisać ogólnikowo co wam się śni najczęściej albo opowiadać konkretne sny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Możecie też zastanawiać się wspólnie, czy te sny coś znaczą, może są prorocze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Żeby zacząć powiem, że u mnie najczęściej występują dziwne sny. Kosmici to dla mnie normalka...
Nie jestem w stanie przypomnieć sobie czegoś lepszego, ale przykładowo mój dzisiejszy sen: Razem z grupką znajomych staliśmy na jakimś placu, zbudowanym z metalowych płyt. Wszyscy w rękach mieliśmy karabiny. Czekaliśmy na atak zombie... Nagle ze wszystkich stron zaczęły pojawiać się owe żywe trupy. Nie mam pojęcia czemu, ale my nie zaczęliśmy do nich strzelać tylko po prostu staliśmy i czekaliśmy... Gdy zombie były już dość blisko płyty pod naszymi stopami zaczęły się przemieszczać. Nagle usłyszałam krzyk. Mojej przyjaciółce dwie płyty przycięły palec u nogi. Rozpłakała się od razu i zaczęła prosić o pomoc, ale jakiś chłopak powiedział, że musimy uciekać. Nie chciałam jej zostawić, nawet szłam do niej ale odległość się tylko zwiększała. Wyciągała do mnie ręce, zombie były już tuż za nią, a ja nie mogłam nic zrobić i... koniec /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png obudziłam się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#2 26-05-2013 o 15h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mi się śnią głównie jakieś naprawdę wykręcone sytuacje. Przykładowo:
-Nauczycielka od chemii nie chciała mnie wpuścić do klasy, bo nie miałam butów.
-Darth Vader na czele armii Mordoru.
-PewDiePie w sukience.(To w sumie nic specjalnego)
-Żółwie

Offline

#3 26-05-2013 o 15h45

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Dearth Vader i PewDiePie mi się podobają xD W sumie może i PewDiePie w sukience to nic dziwnego, ale żeby się aż śnił, chyba za dużo go oglądasz xD

A co do nauczycielki to mi się ciągle śniły jak do szkoły chodziłam. Nie dość, że w szkole to jeszcze w snach nas nękają... Mi się kiedyś śniło, że mnie nauczyciel od angielskiego nie dopuścił do matury dlatego, że nie chodziłam na jego lekcje (i to było prawdą) i obudziłam z myślą "Boże, co ja teraz zrobię? Nie mogę nie zdać". Dopiero po kilku minutach uświadomiłam sobie, że tej rozmowy z nauczycielem nie było, a to był sen xD I jeszcze tego samego dnia dowiedziałam się, zę ten nauczyciel wystawił mi na koniec 4 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#4 26-05-2013 o 16h07

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3

Zawsze w niedziele śni mi się szkoła i mnie to dobija  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif . Lubię, gdy śnią mi się bishe z anime XD. Niestety nie mam zbyt dużo takich snów. Dzisiejszym snem były... SIMSY! Dokładnie! Śniło mi się, że nade mną lata coś zielonego i nie mam wolnej woli  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

Offline

#5 26-05-2013 o 16h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja mam albo koszmary, albo nic...
Ostatni koszmar miałam chyba 2 tygodnie temu, przez ten czas nic mi się nie śni... Jestem jakby z pustką, podczas snu. A opowiadać koszmarów tutaj nie będę, bo małe dzieci mogą się wystraszyć XD

Offline

#6 26-05-2013 o 16h19

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Squtte
Haha xD simsy mi się jeszcze nigdy nie śniły choć swego czasu dużo nad nimi siedziałam xD
Bishe <3 też uwielbiam jak mi się śnią, ale tez niestety takie sny mam bardzo rzadko Dx Jaka szkoda, że snów nie można sobie wybierać Dx

Lorelei
Gdzie tam, jak pamiętasz to opowiadaj koszmary, ja chętnie posłucham (czy raczej poczytam) xD Z resztą myślę, że na tym forum, jest więcej osób, wydawałoby się, za starych na tą grę niż dzieci xD

Offline

#7 26-05-2013 o 19h12

Miss'całkiem całkiem
Sophie0
...
Miejsce: Kraina Ooo
Wiadomości: 143

Śniło mi się że jechałam czołgiem po ulicach w Rosji. Mnie się bardzo ten sen podobał xD

Offline

#8 26-05-2013 o 19h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Miałam tego nie robić...
Nie pisać tu tego...
Jednak, patrząc za okno, widząc łzy kapiące z nieba...
Zrozumiałam...

Aaaa... Zagalopowałam się... Nie tak miałam zacząć (^_^)

Eksplodująca głowa
Zaczyna się tak, że jestem na środku autostrady w pampersie [wiem głupie XD] bez góry, bez niczego tylko sam pampers, taki dla dzieci XD Jechał na mnie samochód, a mimo tego że chciałam zejść z jezdni nie umiałam, jakbym przymarzła do ziemi... Nagle jakimś cudem uratował mnie mój kolega z klasy. Przez co oboje spadliśmy na chodnik. Uderzyłam go w twarz, gdyż nie lubię jak mi się pomaga... I wtedy już wiedziałam że nie powinnam uderzać, tylko mu dziękować, gdyż następny etap snu to, to... Że się prze teleportowałam na jakąś wieś. Jak w horrorach, było cicho, bez żadnego znaku życia ludzi, zwierząt... Nie było nikogo, tylko ja. Wprosiłam się na czyjeś podwórko i chodziłam sobie. Zaszłam za jakiś dom i tam zobaczyłam jakąś postać pochylającą się nad małą żelazna wanną... Podeszłam bliżej i zaczepiłam to coś za ramię. Gdy się odwróciło widziałam, że to jakiś mutant z zmasakrowaną twarzą. Z jego głowy jak i z ciała skapywała krew prosto do żelaznej wanny z wodą. Zaczęłam uciekać, a to coś goniło mnie jak opętane, w końcu jak biegłam w jakąś stronę zamknęłam oczy, otworzyłam i byłam w tym samym miejscu... Była żelazna wanna z wodą, w środku zakrwawiona woda, ale postaci nie było... Bezmyślnie weszłam do wanny zanurzając swe ciało do szyi... Popatrzyłam w bok i zobaczyłam, że wanna stoi obok domu, a obok było okno, małe okienko przez które było widać piwnice... Zobaczyłam w oknie twarz pewnej dziewczyny z horroru [Samara Morgan], która wyskoczyła z okna rozbijając je prosto na mnie, w taki sposób eksplodowała mi głowa... A jak się obudziłam, poczułam jakbym miała w obu oczach krew... Jednak jej nie było... No a ogólnie to koniec (^_^)

Nooo... Pozwolę sobie napisać jeszcze jeden /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Gra
Byłam wraz z starszą siostrą i starszym bratem w pewnym starym domu, do którego nikt nigdy nie zachodził. Chcieliśmy się rozejrzeć, gdyż interesowały nas takie domy. Znaleźliśmy w jednym z pokoi telewizor, wielka plazma na ścianie i 3 joystiki do gry, a obok kartka z napisem;
"Jest Brutalny w rzeczywistości?
Bądź Brutalny w grze!"

Oczywiście włączyłam telewizor, a gdy podeszłam do miejsca gdzie powinno stać moje rodzeństwo, jego nagle nie było. Wzruszyłam ramionami i zasiadłam za konsolą. Gra zaczynała się przerażająco. Czarny ekran, słychać było cykanie zegarka, w tle muzyka grana na jakiś strasznym, zepsutym pianinie, a gdy pojawia się ekran widziałam ten dom, w którym jestem. Należało znaleźć 8 kartek [trochę zalatuje SelderManem, wiem XD] W grze zaszłam do pokoju w którym byłam, gdzie był telewizor. W grze nie było widać ani mnie, ani telewizora. Była jednak kartka gdzie był napis:
"Uciekaj stąd, szybko!
Nie zastanawiaj się!!!"

Stałam w grze i nic nie robiłam po czym powoli wyszłam z pokoju i weszłam do pokoju z naprzeciwka. Otworzyłam drzwi, a na ekran wyskoczyła mi ta wstrętna baba:


DLA ODWAŻNYCH! Naprawdę dzieci poniżej 13 roku życia nie klikają tego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Odłożyłam joystik z przerażeniem, a telewizor wygasł i był czarny ekran. Po chwili zaczęłam słyszeć jak ktoś dobija się z drzwi. To nie były drzwi do pokoju, w którym  byłam ja, tylko było tak, że moje drzwi były otwarte na cały ościerz, a dobijało się coś z drzwi z na przeciwka. Obok mnie widziałam kartkę z napisem z gry dotycząca słów uciekania. W moich oczach zgromadziły się łzy przerażenia, a po chwili usłyszałam muzykę, jak na pogrzeb dochodząca z telewizora, na którym wyświetlił się napis "Game Over"
Dalej to chyba się obudziłam... Nie jestem pewna...

Ostatnio zmieniony przez Lorelei (26-05-2013 o 20h43)

Offline

#9 26-05-2013 o 20h23

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Lorelei, pierwsza część snu była dziwna, ale takie są zwykle moje sny xD ale jak już się "teleportowałaś" to całkiem niezły horror Ci wyszedł, aż sobie przypomniałam, jak kiedyś oglądałam taki komiks w internecie, że czytasz sobie, czytasz (tzn ja nie czytałam tylko oglądałam obrazki bo to było w jakimś obcym języku, japoński, koreański, nie wiem) i nagle jakiś obrazek się rusza i wyskakuje na Ciebie jakaś straszna gęba xD być może to widziałaś kiedyś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#10 26-05-2013 o 20h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wiesz... Ja mam traumę z dzieciństwa dotyczącą strasznych rzeczy typu: Wyskakujące twarze... Po za tym, nie obrazisz się jeśli będę tu co jakiś czas umieszczać moje koszmary? (^_^)
Tylko nie wiem czy edytować post, czy pisać w nowych...

Offline

#11 26-05-2013 o 20h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Zwykle śnią mi się jakieś numery, zazwyczaj jest ich sześć, ewentualnie siedem. Raz powiedziałam rodzicom, stwierdzili, że może mi się numery do lotto przyśniły /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Czasem (gdy jestem chora...) śni mi się mój pokój, a na biurku jest głośnik z którego ciągnie się taka lina, aż do kosmosu w którym jest wielka, metalowa kula. I po tej linie biegną literki, a ja chcę je złapać, ale one uciekają i tak cały czas. Koszmar. Budzę się w nocy spocona i zmęczona, jakbym conajmniej biegła przez sześć godzin. Często też śni mi się czarna dziura, czyli... nic.

Offline

#12 26-05-2013 o 21h06

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

San20sz, w sumie liczby i litery to dość dziwne sny, może faktycznie są prorocze, spróbuj zagrać kiedyś w tego lotka xD
a takie sny, że gdzieś biegnę i nie mogę dobiec mam często, i też czasem się budzę zmęczona. Kiedyś miałam sen, w którym tonęłam i próbowałam płynąć, ale nie mogłam się ruszyć, obudziłam się cała spocona, ale to raczej ze strachu niż zmęczenia Dx

Lorelei, ty napisałaś, że dzieci poniżej 13 roku życia mają nie włączać tego obrazka, a ja mając 18 się wystraszyłam xD mimo, że to popularny obrazek i nie raz go widziałam.
Ja się nie obrażę, możesz tu opowiadać swoje sny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png a co do edytowania to, zeby nie naruszać regulaminu jak twoja wiadomość jest ostatnia to edytuj, a jak ktoś po tobie pisał to pisz dalej, bo jakbyś edytowała cały czas ten sam post to większość by nie widziała, że coś nowego się pojawiło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Swoją drogą, ten drugi sen faktycznie slendermanem zalatuje xD

Offline

#13 26-05-2013 o 21h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moje sny z dzieciństwa to istne koszmary!!! Zawsze powtarzał mi się sen, gdzie wchodziłam do winy a ona się psuła xDD Już mi się to nie śni, ale nadal boję się windy, i na 5 piętro wsuwam schodami hehe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#14 26-05-2013 o 21h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Miriku
Oj wybacz, jeśli to cię wystraszyło, ale ostrzegłam, że nie jest ona fajna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Cóż, tak czy siak nie umiałam opisać jej wyglądu, więc wstawiłam zdjęcie... A tu kolejny z moich zwariowanych snów (^_^)

Woda, klatka i martwe ciała
Było to tak, że znajdowałam się w jakiś kanałach ulicznych, gdzie były klatki na ludzi. Przynajmniej tak to wyglądało, bo wisiały klatki, a w środku były ciała ludzi na wpół żywych. Potrafiły jeszcze ruszać ręką, którą wystawiali zza krat, aby mnie dosięgnąć. Te postacie miały krwawe oczy, wypływała z nich krew, której aż tak bardzo się nie przestraszyłam. Ruszyłam dalej aż usłyszałam głośny stukot za mną, a za jednym kolejne głośne hałasy. Gwałtownie się odwróciłam i zobaczyłam rozwalone klatki, a "ludzie" mogli mnie bez problemu złapać. Jedna osoba miała krwiste oczy, a gdy kropla krwi z oka spłynęła do ust, nagle się poszerzyły w straszny uśmiech na całą twarz. Stało się tak wszystkim. W końcu pobiegłam przed siebie nie odwracając i wpadłam do czegoś, coś jakby pułapka, do której musiało coś wpaść. Była to jedna z klatek tylko miała gęstsze kraty, żeby ich ohydne szpony mnie nie dorwały. Nagle usłyszałam dziwny dźwięk, coś jakby głośny wrzask, jakby ktoś się czegoś przeraził. Wrzask młodej kobiety. Potwory się opanowały, a klatka w której się znajdowałam obniżyła się o poziom i stopniowo zapadłam się pod wodę. Było to do połowy pasa. Nagle coś skoczyło na "dach" mojej klatki, to był jeden z tych potworów. Skakał abym się zapadła i utopiła. Po niedługim czasie całe moje ciało było już pod wodą, otworzyłam tam oczy i zobaczyłam dookoła siebie martwe ciała ludzi. Jedne były zmasakrowane, drugiemu ciału wypadały wnętrzności, trzeciemu ciału wypadało oko, lecz trzymało się jeszcze na jakiejś żyłce. Ostatnie co widziałam w tej wodzie to żywa żaba płynąca gdzieś obok mnie... Pojawiło się czarne tło, a po chwili już leżałam w swoim pokoju, w swoim łóżku...

Offline

#15 26-05-2013 o 22h12

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

@Sunita
A nie utknęłaś serio kiedyś w windzie? Moja koleżanka ma tak samo jak ty, woli wejść po schodach nawet bardzo wysoko niż jechać windą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Ale ja to jakoś nie boję się wind /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Lorelei
Boże, dobrze, że moje koszmary ograniczają się zwykle do uciekania przed czymś bo przy takich to bym nie wyrobiła xD To są naprawdę twoje sny? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png Zapisujesz je sobie gdzieś? bo chyba byś nie zapamiętała ich wszystkich.

Offline

#16 27-05-2013 o 12h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Miriku - szczerze mówiąc, podsunęłaś mi pewien pomysł. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Gdybym trafiła szóstkę, a nawet piątkę - chybabym umarła.
Dzisiejszej nocy śnił mi się pociąg w którym było kilka osób. Byli oni przysypani czekoladowymi kulkami (swoją drogą... najadłam się takich na wieczór) i coś wrzeszczeli. Chciałam ich uratować i w to wskoczyłam, ale jakaś wielka pianka przycisnęła mnie do dna i zaczęłam się dusić - w śnie i w rzeczywistości. Jak się obudziłam była trzecia nad ranem, a ja wprost nie mogłam złapać tchu...  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Lorelei - jeszcze nigdy się z takimi snami nie spotkałam - po prostu, masakra. Jak ty to wytrzymujesz?  Ja bym się chyba ze strachu posikała, serio. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#17 27-05-2013 o 19h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Miriku , san20sz
No tak, to są moje sny których nie staram się gdziekolwiek zapisywać. One mi zostają w pamięci, po prostu nie potrafię ich zapomnieć. (^_^)
Też się ich boję, koszmarnie... Były momenty, że siedziałam, płakałam i czekałam aż mi przejdzie, ale po prostu... No, nie wiem skąd te sny się biorą...

Ostatnio zmieniony przez Lorelei (27-05-2013 o 19h40)

Offline

#18 27-05-2013 o 19h55

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Lorelei
Pewnie za dużo horrorów oglądasz i tym podobnych rzeczy. Ja właśnie dlatego unikam horrorów, bo potem by mi się takie śniły, a bym tego raczej nie przeżyła xD

san20sz
Okropne są takie sny, ze się tonie albo dusi x^x A jak wygrasz w totka to się podziel skoro podsunęłam Ci pomysł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#19 27-05-2013 o 20h05

Miss'Żółtodziób
Aloisie
Czy ja nawet nie potrafię marzyć?
Miejsce: Za górą i za lasem, gdzieś gdzie nie wie nikt...
Wiadomości: 8

A co mi szkodzi... Też napiszę ^^

1.Moją przyjaciółkę i mnie goniły simsy z piłami elektrycznymi. o.o
2.Byłam w jakiejś klinice ( miałam wrażenie że w psychiatrycznej xd)
i gadałam z jakąś kobietą której nigdy na oczy nie widziałam o moim przyszłym mężu (Haha,ciekawe kim on jest -.-). Później przyszedł jakiś facet,dał mi klatkę w której był kot i powiedział że to mój obiad. ;o
3.Miałam w tedy ok. 10 lat. Płynęłam Titanikiem i on zaczął tonąć.
Latałam po całym statku i krzyczałam ,,Jestem za młoda żeby umierać!''
I schowałam się w kiblu i czekałam na koniec, który nie nadszedł. xd
4.Raz mi się śniło że na angielskim uczyliśmy się o anime i kazali nam
śpiewać piosenki z openingów i endingów tych konkretnych anime.
Fajny sen. ^^
5.Byłam z klasą na jakiś dziwnych zajęciach w bibliotece. Ja i moja przyjaciółka siedziałyśmy przy samym biurku tej bibliotekarki. Nie mam pojęcia czemu, powiedziałam mojej przyjaciółce, żeby poszła po jakąś mangę (zapomniałam tytuł) , która była na półce, za biurkiem tej bibliotekarki. To ona poszła, wzięła, a ta bibliotekarka do niej:
-To chyba nie jest dla Cebie.
I przyjaciółką walnęła ją tą mangą po głowie.
Kiedy już mi dała tą mangę, okazało się, że to nie jest część którą chciałam.
Z czasem zaczęłam czytać i coraz bardziej mi się podobała. Ja patrzę, A to książka od historii. ;_;
Śniło mi się to na jeden dzień przed sprawdzianem z histy.

Jak sobie jeszcze jakiś przypomnę, to napiszę

EDIT, przypomniałam sobie.

Byłam na Mazurach (Tam, gdzie co roku wyjeżdżam na wakacje) i w jeziorze sobie siedziała taka mała,słodka,fioletowa,uśmiechnięta ośmiornica. Dalej rozciągał się most, na którego końcu pod wodą rosły wiśnie i ziemniaki. xd

Ostatnio zmieniony przez Aloisie (27-05-2013 o 20h16)

Offline

#20 27-05-2013 o 20h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Aloisie - hah, całkiem fajne te twoje sny. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Niektóre naprawdę dziwne, ale zarazem świetne. Szczególnie spodobał mi się ten pod numerem pięć. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Lorelei - jakaś niesamowita jesteś. Nie dość, że to wszystko spamiętujesz, to jeszcze te twoje sny przypominają jakieś najstraszniejsze horrory o których mi się nawet nie śniło (haha /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)

Miriku - Okej, zapamiętam sobie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Poza tym... ciekawa jestem czy dziś mi się coś przyśni czy też nie. W sumie chciałabym mieć jakiś sen, bo teraz bynajmniej mam się nim z kim podzielić. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#21 27-05-2013 o 20h32

Miss'Żółtodziób
Aloisie
Czy ja nawet nie potrafię marzyć?
Miejsce: Za górą i za lasem, gdzieś gdzie nie wie nikt...
Wiadomości: 8

Uwielbiam mieć sny.
A jeśli mam koszmar, to potrafię się ,,automatycznie'' się z niego wybudzić.

Offline

#22 27-05-2013 o 20h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mi ciągle się śni, że wypadają mi zęby. Gdy kiedyś sprawdzałam w senniku co to oznacza to dowiedziałam się, że ktoś kogo znam umrze. <straszne>

Offline

#23 27-05-2013 o 23h32

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Moje sny bardzo szybko wylatują mi z głowy. Gdy wstaję z łużka to jeszcze pamiętam, a chwilke później całkowita pustka w głowie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Co do koszmarów to zwykle obrazują moje problemy itp. Na przykład nigdy nie zapomnę mojego koszmaru o ortografi T-T I nie śmiać mi się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#24 28-05-2013 o 09h31

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

No właśnie ja też strasznie szybko zapominam co mi się śniło, a że z moją przyjaciółką lubimy sobie na  wzajem opowiadać sny to zawsze sobie po przebudzeniu przypominam cały sen, żeby pamiętać go chociaż do spotkania z nią /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Mi też się swego czasu śniły sprawdziany i to faktycznie bywało straszne, a czasem potrafiłam się zachować jak nie ja i np. przywalić nauczycielowi xD

A w takie senniki to ja nie wierzę, tez mi się kiedyś zęby śniły i nic się nie stało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Miriku (28-05-2013 o 09h32)

Offline

#25 30-05-2013 o 10h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Miriku
Co do senników, to ja też w nie nie wierzę... Kiedyś przyśniło mi się, jakieś tornado, a potem okazało się, ze to był wir wodny, które zaczęło zmieniać barwę na krwistą, a jak przeczytałam w senniku co to znaczy.. powiedzieli, że będę miała dużo pieniędzy i szczęśliwą rodzinę. Aktualnie to mam teraz odwrotność...

san20sz
Miło mi to słyszeć, ale wiesz (^_^) Śnisz o czymś o czym nie chcesz... Potem masz przez to traumę i nie wiesz co masz ze sobą robić... Jak się śni, temu nie mogę zaradzić... Nie umiem się nagle wybudzić z koszmaru, jak to ktoś powyżej napisał... Że potrafi się wybudzić kiedy chce.

Oh, przypomniało mi się! W tę środę, w nocy szedł na TVN 7 taki film "Nieodebrane połączenie", a że to obejrzałam to miałam kolejny koszmar...



Połączenie, którego treści nie znam...
Razem z mamą i siostrą mieliśmy pojechać do babci na wieś, gdyż zadzwonili do nas prosząc o pomoc, przy przenoszeniu jakiś towarów. Pojechaliśmy tam do nich, jednak w trakcie drogi mama zatrzymała samochód przy lesie miejąc nadzieje, ze znajdzie jakieś grzyby. Zostałam sama z siostrą w samochodzie, gdy nagle zobaczyłyśmy postać zmierzającą w naszą stronę otworzyłam okno i wychyliłam głowę. Okazało się, że to był mój brat cioteczny, który z uśmiechem szedł do nas. Nagle jego twarz zmieniła kształt. To był jakiś zombie, zielonkawo-zgniła twarz, do tego czarne, puste oczy, ręka wykręcona w jedną stronę, noga w drugą, a ubrania miał podarte. Krzyknęłam, żeby nie podchodził, po czym schowałam się w samochodzie zamykając okno i drzwi na taką jakąś... Kłódkę? I gdy mój brat wszedł na siedzenie kierowcy, był już normalny jednak po chwili nic nie mówiąc wyjął z kieszeni telefon, uśmiechnął się do mnie pokazując ekran, a po chwili usłyszałam melodyjkę, której tak bardzo się obawiałam...

[na początku będzie taka melodyjka z telefonu 0:12]


Uciekłam z samochodu i wybiegłam prost przed siebie, jednak widziałam cały czas wychodzące z lasu jakieś nie ludzkie istoty. Jakieś ni to zombie, ni to mutanty, ghule czy coś tam jeszcze. Zaczęłam głośno krzyczeć słowo "Nie", tym samym powodując znikanie tych potworów. Nagle okazało się, że już dobiegłam do domu, do które go mieliśmy pojechać, gdyby nie postój. Ktoś mi kazał iść do sklepu, nie wiem kto, po prostu czułam taką potrzebę... Jednak do niego nie poszłam bo uznałam, że to co mam kupić tego w sklepie nie będzie. Weszłam dalej na podwórko, a w piaskownicy, która się znajdowała niedaleko zaczęło coś świecić. Podeszłam bliżej i zaczęłam wykopywać. To co tam było, to telefon, który cały czas wyświetlał połączenie. Chyba był wyciszony, bo nie słychać było dźwięku. Otworzyłam klapkę i przyłożyłam go do ucha. Słysząc w nim tą samą melodyjkę, którą słyszałam w telefonie brata puściłam telefon i chcąc biec przed siebie zobaczyłam jak jakieś małe, spalone dziecko biegnie wprost na mnie. Stałam i nic nie robiłam, a to małe coś skoczyło na mnie i ostatnie co widziałam to twarz tego małego spaleńca.

Offline

Strony : 1 2 3 ... 8