Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 6

#76 12-08-2014 o 18h34

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Steno, zgadzam się w stu procentach! Filmy to nie to samo, co książki...


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#77 31-08-2014 o 18h50

Miss'nieobczajona
diffi
Olga.
Miejsce: Radom
Wiadomości: 17

Do jakich domów byście należały gdybyście były w Hogwarcie? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ja myślę, że byłabym Krukonem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


"Gotów jestem umrzeć dla ciebie, ale nie będę dla ciebie żył."

Offline

#78 14-09-2014 o 00h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Uwielbiam oglądać i czytać książki HP /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Moimi ulubionymi postaciami od zawsze byli Luna i Drako :>

Offline

#79 17-09-2014 o 21h53

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ohh, diffi , witaj w klubie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Moim zdaniem Rawenclaw najlepiej do mnie pasuje! I SweetCupcake , mamy taką samą ulubioną bohaterkę! Cóż za zbieg okoliczności... xD

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (17-09-2014 o 21h55)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#80 10-12-2014 o 17h21

Miss'Żółtodziób
Ewelina8083
...
Wiadomości: 2

Koocham Harry'ego XD :*

Ostatnio zmieniony przez Ewelina8083 (10-12-2014 o 17h21)

Offline

#81 11-12-2014 o 17h20

Miss'ok
Kafra
...
Wiadomości: 65

A ja bym była w Gryffindorze, bo skoro przyjął Nevilla a ja jestem podobna do niego to też bym się tam znalazła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

I macie racje, że książki lepsze. Znalazłyście jakieś takie ostre różnice między filmem, a książką?
Mi najbardziej brakuje takich śmiesznych tekstów bliźniaków. Albo dosłownie jakiegoś zdania z książki, które mnie rozwala. Takie śmieszne sytuacje dwuzdaniowe. To tak chyba najbardziej mi przeszkadza. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#82 13-12-2014 o 11h49

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Haha, mi w zasadzie też xD Chociaż fakt faktem - najlepsze w oglądaniu ekranizacji jest wyszukiwanie różnic i błędów! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Zauważył ktoś tak wogle, że w jednej z sześciu pierwszych części (nie pamiętam, której xD) jeden ze Złotej Trójeczki (tu akurat nie było dobrze widać, ale to chyba Hermiona była, zdaje się) używa magii poza Hogwartem (chyba w Norze, albo w domu Blacka) i Ministerstwo Magii się tego nie czepia? xD Jakaś duperelka to była - chyba kartka płonąca w powietrzu, i grzejąca Hermionę, Harry'ego i Rona,  którzy o czymś gadali. xD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#83 13-12-2014 o 14h40

Miss'ok
Kafra
...
Wiadomości: 65

A nie pamiętam nic takiego, ale dawno dawno temu już oglądałam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Książki mogę czytać milion razy, ale filmów tyle razy oglądać to chyba nie. Chociaż Insygnia Śmierci cz. II film nie za bardzo mi się podobał. Ta walka.

Ale chyba sobie i tak obejrzę jeszcze raz wszystko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#84 12-02-2015 o 12h48

Miss'ok
...
Miejsce: Anty rzeczywistość
Wiadomości: 63

i love harry potter a najbardziej mi się podobało więzien azkabanu


kiciunia!!!

Offline

#85 23-02-2015 o 14h00

Miss'nieobczajona
Leyzii
...
Wiadomości: 26

Uwielbiam Harrego Pottera i czekam na list z Hogwartu.
Według quizu internetowego bym była w Gryffindorze :3
Najbardziej uwielbiam Freda, ale niestety zginął i nasza miłość została zakończona (ja na serio muszę iść do psychiatryka) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#86 28-02-2015 o 12h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 8

Albowiem nie przepadam za harrym potterem postnowiłam napisać że to jest moda dla ludzi w wieku 15-16 a czasami 8-9 bo to jest o magi ciachzarodziejach i zaklęc

Offline

#87 14-03-2015 o 22h09

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Miss874, bo ty masz na pewno ze dwadzieścia parę lat xD To była ironia, twój styl pisania postów zdradził twój wiek xD A teraz zajmę się treścią. Po pierwsze - jaka moda? Harry Potter to książki, i filmy zrobione na ich podstawie. xD A poza tym wcale nie są takie modne - w mojej szkole jest ledwo kilka osób, które lubią HP, i jedna fanka (nie licząc mnie). Większość tylko słyszała, ale nie czytała, czy oglądała. No, albo tylko oglądała, chociaż filmy są zupełnie różne od książek. Po drugie - nie wszystko, co jest fantastyką (bądź mieszanką fantastyki z realistycznością) jest dla dzieciaczków w wieku 8 -9 lat. Weźmy za przykład książki Tolkiena - fantastyczny świat pełen krasnoludów, elfów, hobbitów... A jakoś nie widziałam ośmiolatka, któremu to by się podobało. xD Sama fantastyczność historii nie gra roli w wieku potencjalnego odbiorcy. A co do wieku czytelników HP - pierwsze części bym rzeczywiście określiła na 9 - 10 lat, ale potem już raczej dla młodzieży. W końcu akcja wszystkich siedmiu części to siedem lat (nie licząc fragmentu, w którym Harry jest bobasem, i ostatniego rozdziału na kształt epilogu). A poza tym w książce i filmach żadnej magi nie było. xD

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/38308.jpg


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#88 23-06-2015 o 19h37

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Ja też lubię HP.
Wiecie, ja tam nie wiem co widzicie w Severusie xD
Serce mi mówi, że powinnam należeć do Ravenclawu. No i taka trochę Ślizgonka ze mnie.
A jacy są wasi ulubieni nauczyciele? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Dla młodzieży?
Serio? A ja jakoś przebrnęłam przez 6 tomów. Jeszcze 2 przede mną! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#89 23-06-2015 o 19h49

Miss'OK
Evvers
^It's me.
Wiadomości: 1 486

Ja też lubię HP, nie będę czytał całego tematu, ale się podepnę~.
Prawdopodobnie byłbym Ślizgonem, gdybym należał do tych realiów~.
A moi ulubieni nauczyciele... to na pewno Snape, bo to jakby nie patrzeć cholernie mądry człowiek, podobny zresztą z charakteru do mnie, a poza tym zawsze pałałem sympatią do profesora Binnsa, który był duchem i prowadził najnudniejszą historię magii na świecie. /:
I Madame Hootch, taka konkretna babka!
Tak swoją drogą... to w Hogwarcie jest strasznie mało nauczycieli, jakby na to nie patrzeć. Chociaż rozwiązują to poniekąd tak, że na lekcjach z reguły są roczniki z dwóch domów, no ale mimo wszystko...

Offline

#90 24-06-2015 o 13h46

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Evvers napisał

w Hogwarcie jest strasznie mało nauczycieli

No ja tam nie wiem. Dużo nauczycieli obrony przed czarną magią mieli.
Snape to mądry człowiek?
Powiem tak, gdyby to było możliwe to by mi wyleciały gałki oczne xD


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#91 24-06-2015 o 19h00

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Mamiś, jakie jeszcze DWA oprócz sześciu tomy? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Przecież książka liczy siedem części! A to, że dla młodzieży określiłam na podstawie obserwacji młodszych (Bo nie, na swoim przykładzie nie mogę - zawsze byłam dziwna. xD), i ogółem czytając serię. Pierwsza część jest w dużej mierze... urocza, natomiast ostatnia miejscami dosyć mroczna. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Snejp jest mądrym człowiekiem, tylko niekiedy wrednym! I do tego ta jego historia z Lily... ♥ Sama go lubiłam od początku, ale niektórzy go zaczynają lubić dopiero po przeczytaniu ostatniej części... Dlaczego? Dowiesz się, gdy przeczytasz, nie chcę spoilerować! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Taaa, w Hogwarcie jest mało nauczycieli. Owszem, było dużo tych od czarnej magii, ale nie na raz. W sumie nauczycieli w tej szkole jest naprawdę mało. Porównać tylko z taką tradycyjną, mugolską szkołą.

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (24-06-2015 o 19h01)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#92 24-06-2015 o 19h39

Miss'Brązowa
Ygritte
Drink up, baby, stay up all night...
Miejsce: Imaginary Wonderland
Wiadomości: 12 583

Och, Harry Potter.... Jak ja kiedyś uwielbiałam tę serię. I od razu przypominają mi się też te godziny spędzone na potterowskim forum, na zlotach itp. Ta, prawdziwy był ze mnie Potterhead ^^ Każdą książkę przeczytałam naprawdę po kilkanaście razy (mój Książę Półkrwi dosłownie się rozpada xD). Choć teraz już mi trochę minęło, lubię sobie czasem poczytać ulubione fragmenty, które dawniej zaznaczyłam. Mogłabym się jeszcze wiele rozpisywać o tej serii, ale za długo by zeszło i trochę mi się nie chce xD
Weszłam tutaj właściwie, żeby skomentować pewne dwa zdania...

MaMiMuMeMo napisał


Snape to mądry człowiek?
Powiem tak, gdyby to było możliwe to by mi wyleciały gałki oczne xD

Po tym wnioskuję, że, Mami, nie uważasz Snape'a za mądrego człowieka. Cóż, jeśli rzeczywiście tak jest to nie wiem, może np. fakt, że nie lubisz bohatera przysłania pewne rzeczy, a może jesteś jeszcze trochę za młoda, żeby to zrozumieć. O Snapie mogłabym napisać naprawdę bardzo wiele, ale widzę, że nie czytałaś jeszcze ostatniego tomu, a nie chcę tutaj spoilerować. Ale pomyśl np. o ogromie jego wiedzy - był na tyle kompetentnym człowiekiem, żeby móc nauczać dwóch różnych przedmiotów. Niektórzy nauczyciele nie nadają się nawet do jednej lekcji, a on był naprawdę dobry w tym, co robił (już pomijając fakt, że do spraw zawodowych mieszał prywatne pobudki). Plus był w stanie oszukać jednego z największych czarodziei wszech czasów, a to już jest nie lada wyczyn. Dobry czy zły, to już o czymś świadczy i nie wolno odbierać mu mądrości.


Long as I remember the rain been comin' down, clouds of mystery pourin' confusion on the ground...
https://i.imgur.com/jjJtbY4.gif https://i.imgur.com/bT8mY7S.gif https://i.imgur.com/dd08Rqh.gif

Offline

#93 25-06-2015 o 10h25

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

O Boże!
Mogłam się domyślić, że od razu uwagi polecą.
Nie, nie uważam Snape'a za mądrego człowieka, to moje zdanie.
Może pod takim względem jest mądry, ale tak poza tym to uważam go za najgłupszego z nauczycieli. JA tak uważam ^^

Pineapple serio? Ach, racja. Źle policzyłam.


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#94 25-06-2015 o 16h25

Miss'OK
Evvers
^It's me.
Wiadomości: 1 486

Zgadzam się z Ygritte. Snape był mądrym człowiekiem, nauczycielem, co prawda, nie do końca sprawiedliwym (na co złożyła się z pewnością jego przeszłość), ale jakby nie patrzeć - nie był pod tym względem jedyny. Horacy Slughorn, na przykład, znacznie lepiej traktował członków klubu Ślimaka, a Sybilla Trelawney co roku przewidywała jakiemuś uczniowi rychłą śmierć, tylko po to, żeby zrobić wrażenie na swoich podopiecznych.
Snape był człowiekiem kompetentnym, wielorako wykształconym (oklumencja, chociażby, w dodatku na takim poziomie, by nie pozwolić na dostęp swoich myśli Czarnemu Panu), stałym i oddanym, a poza tym zawsze działał w słusznej sprawie. Ironiczny, pełen nienawiści do świata, ale jednak - mimo wszystko - dobry.

Offline

#95 09-08-2015 o 17h00

Miss'nieobczajona
Rosellie
...
Wiadomości: 16

Moim ulubionym bohaterem jest Harry Potter...no i Dumbledore (przepraszam, nie wiem jak to napisać, a sprawdzić też nie mogę, bo nie mogę wejść na stronę). Hmm...myślę, że Snape jest wyjątkową postacią. Lubię tę jego tajemniczość i charakterek. Voldemort jak Voldemort, ale najbardziej nienawidzę tej różowej  szui z HP i Zakon Feniksa.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


Nie bądź fałszywą kopią kogoś, bądź prawdziwą wersją siebie. ♥

Offline

#96 18-08-2015 o 00h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moją ulubioną postacią był nie kto inny, jak Draco Malfoy! Kiedy oglądałam śmierć Dumbledore'a płakałam jak Dracuś musiał go zabić.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#97 18-08-2015 o 20h09

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Poniekąd muszę zgodzić się z @Naravi. Także uwielbiam Dracona, a już nie wspomnę ile to już moich porąbanych historyjek powstało z nim w tle :3 Ale nie powiem, żebym płakała, jak musiał użyć Avady. Nie wiem, może wpłynął na to fakt, że wiedziałam, że nie da rady (tak to jest, jak się tępo czyta komentarze-spoilery w czasie ładowania się filmu). Ale pomimo mojej sympatii do niego, nie mogę nie zgodzić się z oczywistym faktem, że był on po prostu wstrętnym tchórzem. Nie chcę przez to stwierdzenie nikogo obrazić. To moje zdanie, nie zabraniam innego :]

Harrego za to nie cierpię. Po prostu coś mnie skręca, jak widzę JEGO w centrum uwagi z tą tępą nieudolnością. Przy czym bardzo przepraszam za ostre słowa, rozumiem, że (choć nie ogarniam jak) ktoś może go lubić. Po prostu denerwuje mnie to tego ciągłe: ,,eee...?"

Ostatnio zmieniony przez kucykowa9 (18-08-2015 o 20h12)

Offline

#98 19-08-2015 o 16h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Osobiście toleruję Harrego jedynie w opowiadaniach o tematyce Drarry  /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif

Offline

#99 19-08-2015 o 21h49

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Czytałam kilka drarry, ale nie wszystkie porywają. Najbardziej przypadł mi do gustu ,,Pocałunek o smaku krwi", choć tam Harry nie jest tak ciapowato ukazany. Ale ogólnie uważam, że powinien znaleźć sobie kogoś na swoim poziomie, a nie jak zawsze - dużo niższym.

Offline

#100 20-08-2015 o 14h55

Miss'nieobczajona
kingaaa5
...
Miejsce: Hogwart ♥ /*
Wiadomości: 45

czytam to /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą."
J.K. Rowling – Harry Potter i Czara Ognia

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 6