Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 6

#1 23-08-2013 o 19h21

Miss'Żółtodziób
gosia19995
...
Wiadomości: 14

Postanowilam otworzyc nowa dyskusje, poniewaz nic nie znalazlam o Harry´m Potterze. Sa tu jakies super fanki Harrego?? Pozdrawiam^^  /modules/forum/img/smilies/content4.gif


hmm jestem jaka jestem

Offline

#2 23-08-2013 o 20h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zdeklarowany Potteromaniak się melduje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Muszę rzec, że mimo, iż dwadzieścia lat prawie na karku mam, to nadal uwielbiam HP. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Sentyment chyba się to nazywa.

Offline

#3 23-08-2013 o 20h45

Miss'Żółtodziób
gosia19995
...
Wiadomości: 14

Uff przynajmniej nie jestem sama. Ja skoncze 18 w pazdzierniku i myslalam, ze za stara jestem na Harrego ale widze, ze ktos tez to lubi^^


hmm jestem jaka jestem

Offline

#4 23-08-2013 o 21h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Coś Ty. Na Harrego moim zdaniem nie jest się za starym. Owszem. Moja obsesja zmalała, ale nadal go lubię mimo wieku. Lubię poczytać, obejrzeć film, poszukać ciekawostek... Na pewno też nie jesteśmy same. Jest sporo fanek HP na świecie ;-)

Offline

#5 23-08-2013 o 21h29

Miss'Żółtodziób
gosia19995
...
Wiadomości: 14

Ja nadal czekam na list z Hogwartu:) heh


hmm jestem jaka jestem

Offline

#6 23-08-2013 o 21h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Za późno. Edukacja w Hogwarcie do siedemnastki/osiemnastki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale wiesz no, zawsze możesz sobie zamówić w sklepie internetowym o nazwie na "A". /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Widziałam takowe oferty. ;-)

Offline

#7 24-08-2013 o 11h31

Miss'nieobczajona
Morfina
...
Wiadomości: 18

Również jestem wielką fanką Harrego Pottera. Każdy wielki fan czeka na list z Hogwartu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Lubie Harrego dlatego że jest to opowieść o swiecie magicznym w którym wszystko jest możliwe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#8 24-08-2013 o 13h35

Miss'nieobczajona
Viktoria95
...
Wiadomości: 33

Mój opis i avatar mówią same za siebie. Kocham HP!!! Najbardziej bliźniaków<33.
~Viktoria

Offline

#9 24-08-2013 o 20h35

Miss'Żółtodziób
gosia19995
...
Wiadomości: 14

A ja lubie Snape'a za miłość do Lily;)


hmm jestem jaka jestem

Offline

#10 25-08-2013 o 12h12

Miss'nieobczajona
Viktoria95
...
Wiadomości: 33

Też lubie Snape'a, ale nie za miłość do Lili.
~Viktoria

Offline

#11 25-08-2013 o 14h49

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

Snape jest moją miłością <3 Oddałabym wszystkich Gryfonów, żeby tylko Sever przeżył :c /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#12 25-08-2013 o 15h06

Miss'Żółtodziób
gosia19995
...
Wiadomości: 14

A za co go Lubicie?
Chodzi o Snape'a/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png /modules/forum/img/smilies/sourire.gif


hmm jestem jaka jestem

Offline

#13 25-08-2013 o 23h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Sentis napisał

Snape jest moją miłością <3 Oddałabym wszystkich Gryfonów, żeby tylko Sever przeżył :c /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Dokładnie! <3 A za co go lubię? Za siłę charakteru i nietuzinkowość... i za wiecznie tłuste włosy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png No i ten sarkazm. ;-) A jeśli chodzi o miłość do Lily? Tragedia! Największa katastrofa... No może poza Romione...

Ostatnio zmieniony przez marzycielka93 (25-08-2013 o 23h19)

Offline

#14 26-08-2013 o 00h21

Miss'wow
Teru
...
Wiadomości: 560

kłania się wysoko kolejna fanka HP :3 może nie psychofanka ani nic, ale jednak bardzo lubię Harrego Pottera /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png a propos Snape'a , o którym widzę mowa, ja go lubię bo był spoko. nie był tym dobrym, których już czasem miałam dość ,_. no i za tłuste włosy! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png jak to ktos już napisal xd


`Powody zawsze są proste.
Żyjemy w prostym świecie, nie sądzisz?
Pociągasz za spust i człowiek umiera`

Offline

#15 26-08-2013 o 19h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wątek o Potterze- tak, całą sobą mówię: TAK! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Przygodę z serią pani Rowling zaczęłam już jako ośmioletnia dziewczynka. Strasznie wciągnęłam się w ten świat, zdarzało się, że siedziałam prawie po ciemku i czytałam bez opamiętania po kilka razy każdą część. Dorastałam wraz z bohaterami, a kiedy skończyłam ostatnią część, myślałam sobie: "Co ja teraz zrobię ze swoim życiem?". /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Wyrosłam już z tego, ale do "Harry'ego Pottera" wciąż mam ogromny sentyment. Co roku oglądam na TVN ekranizacje książek, czasem czytam Fanficki i- tak jak Wy- oczekuję sowy z Hogwartu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.
Co do Snape'a- jak byłam mała, to nie czułam do niego zbytniej sympatii, potem zaczęłam coraz bardziej się nim interesować, a dzisiaj to jedna z moich ulubionych postaci. Świetnie wykreowany, genialny charakter. I mistrzowski Alan Rickman w roli "Pana Nietoperza".

Offline

#16 26-08-2013 o 20h12

Miss'Żółtodziób
Nicaeri
...
Miejsce: Starożytna Grecja
Wiadomości: 13

Ja, ja, ja i jeszcze raz ja.
Moje ulubione postacie to:
-Luna Lovegood
-Severus Snape
-Draco Malfoy
-Syriusz Black
-Bellatrix Le Strange
-Lucjusz Malfoy
-Fred Weasley
-George Weasley

Ostatnio zmieniony przez Nicaeri (26-08-2013 o 20h14)


Po prostu ja.

Offline

#17 26-08-2013 o 22h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja poza Severusem lubię jeszcze bardzo Malfoya, Syriusza, Lupina, Hermionę i bliźniaków...;-) No i tytułowego bohatera, w czym mam wrażenie, że jestem nieco osamotniona. Mało kto lubi tytułową postać. Dlaczego?

Offline

#18 27-08-2013 o 10h29

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Drogie Panie! *nisko się kłania* Przed wami wielka fanka Harrego Pottera! W wieku 11 lat kochałam się w Malfoyu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png To wielkie uczucie trwało cały rok aż odkochałam się. Co do Snape'a ... Na początku serii mnie wkurzał. Nienawidziłam go. Aż do momentu, kiedy przeczytałam Insygnia Śmierci i zrozumiałam go. Było mi go żal. I od tej pory jest jednym z moich ulubionych nauczycieli. No bo jak nie lubić człowieka, który tyle lat pamiętał i kochał kobietę i chronił jej syna mimo tego, że był on podobny do faceta, który mu ją zabrał ...


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#19 27-08-2013 o 14h08

Miss'Żółtodziób
gosia19995
...
Wiadomości: 14

Jeśli chodzi o Draco to ja go tylko lubiłam jak był małym chłopcem;)
Był taki słodki^^ /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


hmm jestem jaka jestem

Offline

#20 27-08-2013 o 22h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No fakt. Teraz Malfoy już nie może być słodki. Jest przystojnym, ciekawym mężczyzną i... jest genialny. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Macie jakieś ulubione pary z HP? Niekoniecznie stworzone przez Panią Rowling. ;-)

Offline

#21 28-08-2013 o 14h57

Miss'Żółtodziób
gosia19995
...
Wiadomości: 14

Ja czytam czasami opowiadania z parami o Harrym Potterze:)
Pary: Dramione, Sevmione^^


hmm jestem jaka jestem

Offline

#22 28-08-2013 o 16h50

Miss'nieobczajona
Baton
Louise Targaryen
Miejsce: Myreen
Wiadomości: 41

Tak naprawdę niedawno skończyłam czytać wszystkie książki, aktualnie chciałabym przeczytać Wielką Encyklopedię Harry'ego Pottera. Czekam na jej oficjalną publikację. Chyba, że o czymś nie wiem i już jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png~
Moją ulubioną książką jest część "Zakon Feniksa", o ironio, najmniej lubię ekranizację tej książki.
Ja również kocham Snape i jego miłość do Lilly. Jamesa nienawidzę z całego serca. Jak ktoś to kiedyś powiedział "Cała saga opowiada o chłopcu, który powoli odkrywał, ze jego ojciec był sk*******m...". Naprawdę go nie lubię. Porażką jest większość Paringów książkowych. Np. Jilly, Romione, DracoxAstoria, Hinny. Ogólnie Bonnie jako Ginny mnie denerwuję, bo nie sądzę, żeby była piękna, ale jednak książkową Ginny uwielbiam! I za wygląd i za charakter.
Osobiście bardzo lubię te wymyślone, np. Dramione (choć denerwują niemiłosiernie mnie ff, gdy już po kilku rozdziałach jest "lof forvwa"...), Druna, czy jak mówią inni Draluna...
Ja wciąż kocham Draco. Może nie koniecznie draco co Toma Feltona. Jest naprawdę tak przystojny... argh ♥. Kupcie mi takiego  /modules/forum/img/smilies/snif.gif .

Ostatnio zmieniony przez Baton (28-08-2013 o 16h59)

Offline

#23 28-08-2013 o 17h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Baton napisał

Tak naprawdę niedawno skończyłam czytać wszystkie książki, aktualnie chciałabym przeczytać Wielką Encyklopedię Harry'ego Pottera. Czekam na jej oficjalną publikację. Chyba, że o czymś nie wiem i już jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png

Nie słyszałam o tym. Ja z literatury uzupełniającej, jak ja to nazywam, chętnie przeczytałabym na przykład "Mugole i magia" czy też "Harry Potter i filozofia". W swoich zbiorach zaś mam "Potterową myślodsiewnię", "Harry Potter. Nauka i magia", czy też "Quidditch przez wieki". Słyszałam też o "Księdze wiedzy czarodziejskiej", ale nie mam pojęcia jak duży jest jej związek z Harrym Potterem. Ogólnie jeśli chodzi o książki tego typu to najchętniej kupiłabym wszystkie.

Baton napisał

Jak ktoś to kiedyś powiedział "Cała saga opowiada o chłopcu, który powoli odkrywał, ze jego ojciec był sk*******m...".

Lepiej bym tego chyba nie ujęła. Jak ja nie znoszę Jamesa... Tyle, że ja też nie lubiłam nigdy Lily.

Baton napisał

Porażką jest większość Paringów książkowych. Np. Jilly, Romione, DracoxAstoria, Hinny. Ogólnie Bonnie jako Ginny mnie denerwuję, bo nie sądzę, żeby była piękna, ale jednak książkową Ginny uwielbiam! I za wygląd i za charakter.

Zgadzam się z kwestią paringów. Harry i Ginny? Hermiona i Ron? Jedno wielkie nie, nie i jeszcze raz nie. Ja nie lubię Ginny ani filmowej ani książkowej. Niesłychanie działa mi na nerwy ta postać.

Baton napisał

Ja wciąż kocham Draco. Może nie koniecznie draco co Toma Feltona. Jest naprawdę tak przystojny... argh ♥. Kupcie mi takiego .

Mam to samo, a już się bałam, że jestem w tym osamotniona. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

gosia19995 napisał

Ja czytam czasami opowiadania z parami o Harrym Potterze:)
Pary: Dramione, Sevmione^^

Również lubię Dramione. Co do Sevmione to przeczytałam kilka, nawet mi się podobały, ale później mnie znudziły. Ja za to pałam miłością do bardziej nietypowych paringów. ;-)

Ostatnio zmieniony przez marzycielka93 (28-08-2013 o 17h16)

Offline

#24 28-08-2013 o 21h45

Miss'Żółtodziób
gosia19995
...
Wiadomości: 14

O jakie ci pary chodzi?
Tom i Hermiona??
Tą pare też czytałam tylko, że mało ich jest^^ /modules/forum/img/smilies/goutte.gif


hmm jestem jaka jestem

Offline

#25 28-08-2013 o 21h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie wiem czy mogę napisać o tym na forum. Bo to jest bardzo kontrowersyjne i to chyba zachodzi na tematy zakazane.. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png A paringu Tom i Hermiona jeszcze nie czytałam...

Offline

Strony : 1 2 3 ... 6