Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 ... 6

#26 30-08-2013 o 17h02

Miss'Żółtodziób
gosia19995
...
Wiadomości: 14

A może ktoś z was pisze jakieś opowiadania z Harrego Pottera?
Chętnie poczytam^^


hmm jestem jaka jestem

Offline

#27 30-08-2013 o 23h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ooo, uwielbiam wymyślone przez fanów paringi  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png w szczególności Dramione, chociaż to para kompletnie nie z tej Ziemi (no dobra, nie taka znowu nie z tej Ziemi- i pominę tu fakt, że uwielbiam temat zakazanej miłości ze względu na pochodzenie, przekonania czy coś tam  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png ).
Dołączam się do pytania Gosi odnośnie opowiadań /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.
Swoją drogą, jestem już po dzisiejszym seansie „Insygnia Śmierci 1” w TV. Czy tylko ja płaczę, gdy (EWENTUALNY SPOILER) Zgredek oddaje za nich życie i potem tak pięknie mówi do Harry’ego? To takie smutne  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png.

Offline

#28 31-08-2013 o 01h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie tylko Ty płaczesz. To takie smutne i zarazem piękne. Mam te same odruchy... A na drugiej części Insygniów to w ogóle płaczę przez minimum pół filmu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#29 31-08-2013 o 08h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

- After all this time?
- Always.
zawsze sprawia, że do oczu napływają mi łzy!

Uwielbiam świat, jaki wykreowała Rowling, równie mocno pociąga mnie jego jasna, jak i ciemna strona. Obie są takie żywe, mają swoją dynamikę, barwność. Swego czasu dużo grałam na forach rpg powiązanych z Hogwartem.

Offline

#30 31-08-2013 o 17h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja pamiętam, że kiedyś, jak był taki duży szał na HP, to nawet należałam do jakiejś wirtualnej akademii Hogwart. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Normalnie zajęcia na czatach się odbywały. Fajna rozrywka. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#31 31-08-2013 o 19h03

Miss'nieobczajona
Sephiroth
...
Miejsce: Hogsmeade
Wiadomości: 23

No to ja też się wypowiem.
Przed wami wierna fanka HP od kilku lat!
Jakie było moje zdziwienie, jak znalazłam dwa plakaty z filmu (a jednak bravo i popcorn coś dają czasami fajnego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png).
A teraz przejdźmy do moich ulubionych postaci:
- Draco Malfoy, Severus Snape, Syriusz Black, Bellatrix Lestrange.
No i oczywiście... Voldemort.
Ogólnie jestem wierną fanką wszystkiego co związane ze Slytherinem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.

Jeśli chodzi o książki i filmy:
O wiele bardziej wolę książki. Są po prostu lepsze. W filmach wiele rzeczy ominięto, przykładowo bardzo interesujące sceny dotyczące słania sedesu Harry'emu Nie lubię ostatnich trzech części (filmów), chociaż niektóre sceny były śmieszne (Ron, przecież ty nie masz żony XD).

Offline

#32 31-08-2013 o 19h59

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

HP znam głównie dla fanfików. Fanfiki są fajne (chociaż polskojęzycznych nie czytuję), szczególnie te timetravelowskie sobie ulubiłam.

Należę dotych rodzynków, które kręcą nosem na wielką miłość Severusa do Lily - widzę ich jako przyjaciół, jeżeli już, ale tłumaczenie wszystkiego wielkim loffem IMO ujmuje postaci mrocznego Mistrza Eliksirów całkiem sporo.

I mam taki drobny teges w stronę Voldemione. Dobrze napisanego, z knujnym Voldemortem. Daje to tak dużo świetnych dialogów i ciętego humoru <3
Chociaż preferuję platoniczne interakcje niż te zorientowane romantycznie, romanse są nudne i wtórne.

Offline

#33 31-08-2013 o 20h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Lexa0 napisał

Należę dotych rodzynków, które kręcą nosem na wielką miłość Severusa do Lily - widzę ich jako przyjaciół, jeżeli już, ale tłumaczenie wszystkiego wielkim loffem IMO ujmuje postaci mrocznego Mistrza Eliksirów całkiem sporo.

Nie jesteś w tym osamotniona.  Ja też kręcę nosem na tę miłość. Jednakże ja po prostu jestem tak ogromną fanką Severusa, że uważam, iż mógłby mieć kogoś, kto by rozjaśnił jego życie. Lily zaś tym czasem tylko pogłębiła jego trudną sytuacją i mu mówiąc potocznie jeszcze bardziej dokopała. Z resztą, jak już prędzej pisałam, nie lubię postaci Lily Evans... Z resztą Jamesa Pottera również nie.

Offline

#34 02-09-2013 o 07h25

Miss'Żółtodziób
Mrrroczna
...
Miejsce: Cmentarz
Wiadomości: 14

Tak ja po prostu kocham Hermionę, Parvati, Snape'a, Harrego i Malfoya. Szczerze dalej kocham gdyż czytam właśnie trzecią część i moją niestety najmniej lubianą. Po prostu kocham insygnie śmierci. Niestety nikt w rodzinie po za mną (koleżanki też nie rozumieją) mogli by oglądnąć pierwszą część pięć razy, a i tak nie zrozumieją. Od tego są książki kochani! A moja mama tak podobno z zapałem kocha czytać...

Offline

#35 02-09-2013 o 15h39

Miss'Żółtodziób
LitaOrel
...
Wiadomości: 6

Kocham Harrego Pottera <3. Czytałam i oglądałam wszystkie części po kilka razy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.


...

Offline

#36 02-09-2013 o 16h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mrrroczna napisał

Tak ja po prostu kocham Hermionę, Parvati, Snape'a, Harrego i Malfoya. .

Jestt! Chociaż ktoś tak jak ja lubi Harrego. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Miło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Mrrroczna napisał

Szczerze dalej kocham gdyż czytam właśnie trzecią część i moją niestety najmniej lubianą. Po prostu kocham insygnie śmierci.

Poważnie? Nie sądziłam, że ktoś może nie lubić czy też najmniej lubić Więźnia. Więzień jest w mojej Top 3 . /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png <3 A Insygnia też uwielbiam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#37 04-09-2013 o 14h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jastem kolejną fanką HP. Mam nie całe 10 lat i już przeczytałam i obejrzałam wszystkie części. Moje ulubione to 3, 4 i druga połowa 7.

Offline

#38 04-09-2013 o 14h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moje ulubione postacie to Fred, George, Hermiona, Harry i profesor '' Trzmiel '' czyli Dumbledore

Offline

#39 04-09-2013 o 16h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Werka2503 Miło mi poznać kolejną fankę. Również lubię bliźniaków. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A Dubmledore... Bez niego nic nie byłoby takie samo. Chociaż jak dla mnie jego postać zyskała najwięcej dzięki temu, jak go zagrał sir Gambon. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
P.S. Nie pisz posta pod postem. Używaj opcji "Edytuj".

Ostatnio zmieniony przez marzycielka93 (04-09-2013 o 16h07)

Offline

#40 05-09-2013 o 20h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nawet troszeczkę wstyd się przyznać, ale... Ja nadal czekam na list z Hogwartu... xD

Offline

#41 07-09-2013 o 12h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Minionka podejrzewam, że jak większość fanów Harrego. Opowiedz coś więcej o Twojej przygodzie z HP, Twoich ulubionych postaciach.. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#42 07-09-2013 o 19h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Werka2503 - Również uwielbiam bliźniaków, ale to, że nas coś łączy raczej nie zwolni Cię z podpunktu dotyczącego dublowania postów. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Na przyszłość, proszę tego nie robić.

Offline

#43 08-09-2013 o 16h00

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Dorastałam z Harrym Potterem. ;_; Pierwszą książkę dostałam mając 11 lat. Ciagle czekam na swój list. ;_;


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#44 10-09-2013 o 10h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No skoro już muszę. Kocham Harrego, Hermione, Georga, Freda i (fanfary proszę) Zgredka! Zawiodłam się, że nikt o Zgredku nie napisał. Szczerze w drugiej części wkurzał mnie dopóki Lucjusz nie rzucił mu starej skarpetki Harrego. Popłakałam się gdy Zgredek umierał i strasznie zawiodłam na Bellatrix. Przeczytałam około miesiąc temu 3 część którą wprost uwielbiam. I czekam aż oddadzą czarę ognia, którą też uwielbiam do biblioteki, bo strasznie mnie korci żeby ją przeczytać.

Offline

#45 12-09-2013 o 13h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zgredek... W książce mnie dosyć irytował, ale w filmie za to mnie przekonał. Na scenie jego śmierci w filmie łzy mi leciały... Był prawdziwym przyjacielem, wolnym skrzatem... Przede wszystkim dzielnym skrzatem. Narażał się własnej rodzinie, sam się musiał karać za wiele rzeczy, ale jednak chciał ratować Harrego. Był bardziej gryfoński niż ślizgoński, co dziwne, bo przecież był skrzatem rodziny typowo ślizgońskiej...

Offline

#46 12-09-2013 o 18h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oo i to jak. Wyobraża ktoś sobię Malfoya w Huffelpuffie? To był by niezły ubaw gdyby potomstwo Malfoya trafiło do Gryfindoru. xD

Offline

#47 12-09-2013 o 19h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ojj. Nie chcę sobie nawet wyobrażać reakcji Dracona, gdyby jego syn/wnuk trafił do Gryffindoru.... Wpadłby w ślizgoński szał. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#48 13-09-2013 o 22h32

Miss'nieobczajona
Baton
Louise Targaryen
Miejsce: Myreen
Wiadomości: 41

marzycielka93 napisał

Ojj. Nie chcę sobie nawet wyobrażać reakcji Dracona, gdyby jego syn/wnuk trafił do Gryffindoru.... Wpadłby w ślizgoński szał. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Z tego co wiem, to jego jedyny (?) syn trafił do Slytherinu. Jak z jego wnukami nikt nie wie, choć sam aktor, który zagrał Scorpiusa Hyperiona Malfoya, wyrósł na bardzo przystojnego bloggera (Bertie Gilbert).

Offline

#49 15-09-2013 o 15h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ojej. Rzeczywiście odtwórca roli Scorpiusa wyrósł na przystojnego młodego chłopaka. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Dopóki o tym nie wspomniałaś to nawet mi przez myśl nie przeszło sprawdzić, jak teraz wygląda. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#50 24-09-2013 o 13h01

Miss'Żółtodziób
gosia19995
...
Wiadomości: 14

Nie wiem jak wy ale mi się on nie podoba, chodzi mi oczywiście o Scorpiusa. /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Ostatnio zmieniony przez gosia19995 (24-09-2013 o 13h01)


hmm jestem jaka jestem

Offline

Strony : 1 2 3 4 ... 6