Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 4 5 6

#126 10-02-2016 o 16h06

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Kocham Harrego i w ogóle wszystkich.
Zaiste, świetna książka i świetny film.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#127 08-03-2016 o 15h26

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Jejku ja też pamiętam jak długo szukałam grubego badyla, żeby sobie różdżkę zrobić XD teraz nie ma tak, że wyjdziesz sobie na dwór a tam dzieciaki latają i się bawią w takie rzeczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png smutne. Tak poza tym to smutno mi do tej pory z powodu smierci Snape'a :c


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#128 19-03-2016 o 13h15

Miss'Żółtodziób
DDestiny
...
Wiadomości: 8

Gram w tę grę już od ponad miesiąca, forum przeglądałam niejednokrotnie i nie mogę uwierzyć, że jeszcze nie trafiłam na ten temat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Też jestem wielką fanką Harry'ego Pottera, choć mam już 24 lata...Ale nigdy nie przegapię okazji do przeczytania po raz kolejny książkiczy obejrzenia po raz któryś filmu...Niedawno stwierdziłam, że polskie wersje znam prawie na pamięć, więc najwyższa sprawa, aby sprawdzić czy angielskie wersje będę rozumiała tak samo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Do moich ulubionych postaci należy oczywiście Severus Snape, ale to dopiwero po przeczytaniu Insygniów Śmierci /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Uwielbiałam również Dumbledore'a, Syriusza  i Lupina, ale to głównie za ich mądrość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A z młodszych bohaterów zawsze lubiłam bliźniaków i płakała jak pani Rowling zabiła Freda. Z nimi zawsze można było się pośmiać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Zdarza się, że czasem chwila trwa trochę dłużej niż chwila. Zamiera dźwięk, zamiera ruch...a potem wszystko wraca do normy"

Offline

Strony : 1 ... 4 5 6