Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 3 4 5 6

#101 20-08-2015 o 20h13

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Czy tylko mnie zastanawia dlaczego Hermiona wolala rudego niz Harry'ego? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png (zrymowalo sie O.o) Wedlug mnie pasuja do siebie a Wy co myslicie? c:


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#102 21-08-2015 o 21h56

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Nawet J. K. Rowling przyznaje, że z Harrego i Hermiony byłaby lepsza para :] oczywiście się z nią zgadzam

Offline

#103 21-08-2015 o 21h57

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Dla mnie Harry idealnie pasuje do Ginny,ale Hermiona do Rona? Nieee /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ja i tak zawsze uwielbiałam Malfoya /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#104 22-08-2015 o 16h12

Miss'wow
hchzh
Z każdych czasów trzeba się wyrywać, wyskakiwać, nie pozwolić, żeby nas pochłonęły.
Miejsce: Life is my place
Wiadomości: 579

Ja po prostu uwielbiam Harrego Potera jestem szczęśliwa że coś takiego powstało uwielbiam Jak czarują i niektóre śmieszne kwestie tak płakałam jak Profesor Hogwartu zginął także jak Sowa Harrego Potera i Zgredek
Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Offline

#105 22-08-2015 o 16h15

Miss'wow
hchzh
Z każdych czasów trzeba się wyrywać, wyskakiwać, nie pozwolić, żeby nas pochłonęły.
Miejsce: Life is my place
Wiadomości: 579

Właśnie Harry Potter pasuje do Hermiony a nie Ron Hermiona zawsze przytulała się do Harrego wspaniale się dogadywali niestety to nie my stworzyliśmy film :-(

Offline

#106 22-08-2015 o 16h55

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

hchzh,upominam za pisanie posta pod postem.


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#107 22-08-2015 o 21h50

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

widzę że są osoby, które podzielają moje zdanie. miło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. zawsze jak oglądałam Harry'ego to w mojej głowie pojawiało sie takie coś: No dalej Hermiona pocałuj Harry'ego. albo na odwrot: Harry idź do niej! chciałabym żeby byli razem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#108 24-08-2015 o 15h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

A co sądzicie o Draco? Ja uważam, że on pasuje do Dafne Greengrass, a nie do Astorii.

Offline

#109 24-08-2015 o 18h50

Miss'OK
Evvers
^It's me.
Wiadomości: 1 486

Ja uważam, że Draco nie pasuje do nikogo i powinien zostać singlem, ale niestety jest na to zbyt przystojny. No i... Astorii nie znamy z książek, ciężko ocenić jaka była.

Offline

#110 25-08-2015 o 14h22

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Poperam Evvers. Ja osobiscie nie lubie tej postaci. Jak dla mnie jego postac moglaby nawet zginac w ksiazce lub filmie.


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#111 25-08-2015 o 20h10

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 18

Hejka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Mam nowe pytanie kogo wolicie Draco czy Harry'ego ?
Ja wolę Harry'ego  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Raz znalazłam ask o Harrym i inny o Hermionie więc podam linki :
http://ask.fm/Harry_Potter_Hogwart            - o Harrym
http://ask.fm/HermionaGrangerOffiicial        - o Hermionie


Zwariowana to ja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#112 26-08-2015 o 18h24

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Harry moim Bogiem :3 moja ulubiona postacia jest Hermiona. madra i potrafi Harremu pomoc w kazdej sytuacji :3


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#113 02-09-2015 o 00h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Draco moim Bogiem ♥ Moim zadaniem powinien być z Pansy Parkinson.

Offline

#114 02-09-2015 o 18h33

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Ostatnio zauważyłam, że wśród  moich znajomych, tylko ja lubię Draco :l
To trochę smutne :")
Harry mnie strasznie irytował w niektórych momentach książki i Hermiona również.

A co myślicie o Lunie? To chyba jedna z najbardziej pokręconych postaci w HP <3

Ostatnio zmieniony przez Ohime (02-09-2015 o 18h33)

Offline

#115 02-09-2015 o 20h25

Miss'Żółtodziób
Kendra53
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 5

Właśnie ja nie rozumiem tego całego zachwycania się Draco ;;

Offline

#116 02-09-2015 o 23h49

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ahaha, ja też tego nie rozumiem. No dobra, (dla niektórych) przystojny aktor go zagrał, ale jako pierwowzór wcale taki przystojny być nie musiał. Harry irytował mnie, irytuje i irytować będzie! ;D A Luna to taka nieszkodliwa wariatka, bardzo ją lubię. ♥ Mwah, i z niektórych komentarzy wnioskuję, że część z was książek nie czytała o Harry'm. A naprawdę przyjemnie się je czyta! I fan HP moim zdaniem tak naprawdę fanem HP nie jest, jeśli tylko filmy oglądał - ekranizacje to zazwyczaj tylko marna podróba tego, co zostało napisane, i co możemy sobie wyobrazić! ♥


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#117 03-09-2015 o 20h11

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

Ostatnio oglądałam na tvn ,,Insygnie Śmerci". Książkę bardzo lubię (nawet w pewnym momencie się popłakałam, ale cicho),ale filmu nie mogłam oglądać. Ta ekranizacja strasznie mnie denerwowała i musiałam przełączyć na coś innego. W ogóle z filmy o Harrym podobały mi się trzy pierwsze części, potem to już coraz gorzej. A tak poza tematem to kiedyś zajęłam drugie miejsce w teście wiedzy o Harrym Potterze (jeszcze nie było Księcia Półkrwi). Pochwale się, a co!! /modules/forum/img/smilies/blebl.gif


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#118 10-09-2015 o 14h36

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Hah, ja i tak wolałabym żeby Snape przeżył i ożenił się z Hermi. XD Sevmione fo ewa. :3


~

Offline

#119 06-10-2015 o 09h44

Miss'całkiem całkiem
Karo19
.
Wiadomości: 132

Bardzo dużo osób ( chociaż trudno im się będzie do tego przyznać;P) lubi Darco między innymi za to jak został wykreowany w opowiadaniach np Dramione:) Dziewczyny kochają łobuzów! A już najbardziej takich którzy u reszty wzbudzają strach a dla nas potrafią być cudowni;) HP to moje dzieciństwo, kochałam wszystkie pozytywne postacie a najbardziej Zgredka <3 Snape - widzę że dużo osób bardzo lubi tę postać nienawidząc przy okazji Jamesa. Śmiać mi się chce troche z tego ponieważ James był po prostu szkolnym łobuzem i gdyby jego wątek został rozszerzony a nie przedstawiony w paru minutach każdy kochałby Jamesa:P
Mnie Snape nie przekonał swoją wielką miłością i poświęceniem, pare razy uratował Harrego ale to nie zmienia faktu że pomimo wielkiej skruchy i żalu przyczynił się do śmierci jego rodziców. Każdy z nas powinien się zastanowić co czuł by do osoby która nawet przypadkowo przyczyniła by się do śmierci obojga rodziców. Pociągają nas czarne charaktery, to naturalne dopóki nie mamy sami z takowymi do czynienia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Karo19 (06-10-2015 o 09h45)


Karola

Offline

#120 31-01-2016 o 16h29

Miss'ok
AleksandraNowak
PORQUE LA MUSICA ES VOCASION, ES MI PASION, NO ES OBSESION, ES LO QUE SOY. LA MUSICA ES MI VERDAR.
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 52

Jeśli chodzi o Harry'ego, to moja ulubiona seria książek. Filmy też lubię, chociaż nie ukrywam, że trochę się na nich zawiodłam. Nigdy nie lubiłam Snape'a. Nawet wtedy, kiedy Harry poznał jego wspomnienia. Może to dlatego, że kocham Jily? Zawsze podziwiałam Huncwotów i bliźniaków Weasley. <3 Śmieszki górą! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Moje ulubione postacie to Remus, Dora, Harry, Ginny, Luna, Teddy i Victoire. <3

Offline

#121 07-02-2016 o 19h02

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 417

Dla mnie to Draco wymiata! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Chociaż Luna też jest bardzo interesująca.
No i inni ulubieńcy: Hagrid, Syriusz,  Dumbledore, Snape, Zgredek.
Czy jest jeszcze ktoś, kto lubi Zgredka? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


#1 soowon defender

Offline

#122 07-02-2016 o 20h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Smolarka napisał

Czy jest jeszcze ktoś, kto lubi Zgredka? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Jak mnie tu dawno nie było.... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jak już gdzieś wcześniej zapewne pisałam Zgredek początkowo niesamowicie mnie irytował. Jednakże teraz mogę spokojnie powiedzieć, że to jedna z moich ulubionych postaci. Moja reakcja na jego śmierć? Nie pytajcie. Tona chusteczek idzie do dziś za każdym razem, gdy oglądam Insygnia... Nic się nie zmieniło.

Offline

#123 09-02-2016 o 20h03

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

O kurcze... aż dziwne, że mnie tu jeszcze nie było...
ja osobiście (nie czytałam wszystkiego) tak jak pewnie
spora część z was wielbię Malfoya...
Chociaż trzeba przyznać, że Snape też był zasłużoną postacią...
Chyba muszę sobie odświeżyć całą serię bo tak jakoś się
stęskniłam za Malfyową mordką :3


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#124 10-02-2016 o 11h43

Miss'ok
Simolka
...
Wiadomości: 78

Harry Potter to książki mojego dzieciństwa. Uwielbiałam i nadal lubię. Chyba muszę sobie je odświeżyć, bo już lata nie czytałam. Teraz jak o tym myślę to był mój pierwszy fandom. Siedziałam na forach, czytałam fanfiki. A czy ktoś jeszcze oprócz mnie biegał z kolegami po podwórku z patykiem krzycząc zaklęcia?  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#125 10-02-2016 o 11h50

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Ja biegałam! Miałam różdżkę z orzecha i z czarnego bzu. ^^ Biedne roślinki, co chwila je okaleczałam, bo gubiłam zawsze te badyle. XD
Zawsze wolałam książki od filmów, chociaż trzeba przyznać, że świetnie filmy wyszły. Fanficki także czytałam, a nawet jeden pisałam. XD Najczęściej o Huncwotach. ^^


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

Strony : 1 ... 3 4 5 6