Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 6

#51 26-09-2013 o 19h39

Miss'ujdzie
MissJuliaDorosz
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 203

Ach ja kocham Harrego! Gdy byłam w 4 klasie podstawówki to się w nim podkochiwałam. Niestety przestało to na mnie działać po połowie 6 klasy. Ach ten real...


https://fbcdn-dragon-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s128x128/851584_144885072352426_710267237

Offline

#52 05-10-2013 o 22h03

Miss'Żółtodziób
gosia19995
...
Wiadomości: 14

A co myślicie o Teodorze Nott'cie??


hmm jestem jaka jestem

Offline

#53 24-10-2013 o 18h49

Miss'Żółtodziób
Domi29120
...
Wiadomości: 6

Ja też bardzo lubię Harry'ego. A moimi ulubionymi postaciami są Syriusz, Severus i Luna.


"Czytanie to najlepsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Offline

#54 28-10-2013 o 14h22

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

Hehe moje przezwisko w klasie to Ksiaze Połkrwi a kolezanki Voldemort czasami odmienione jako Voldi lub Voldemorda (ale to rzadko)..
A i dodam ze kocham Harrego Pottera oglądnełam wszystko procz ostatniej częsci Insygniów..

Ostatnio zmieniony przez Joanna (28-10-2013 o 14h22)

Offline

#55 06-12-2013 o 15h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Historia Harry'ego Potter'a jest wieczna ~! Ja jestem jego zapaloną fanką , czytałam wszystkie książki i oglądałam  wszystkie filmy~!

Offline

#56 10-02-2014 o 16h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4

Jestem giga fanką!!!!!!!! Niestety nikt w mojej rodzinie tego nie rozumie.... No może z wyjątkiem taty... Harry Potter to jedyny film przy którym nie zasnął /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png . W szkole się jakoś tak dziwnie przyjęło i nazywają mnie świstogrzejnik /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png . Jakieś propozycje co do powstania tego przezwiska?

Offline

#57 10-02-2014 o 17h08

Miss'nieobczajona
Nayina
...
Wiadomości: 29

Byłam zapaloną fanką Harego Pottera dopóki nie poczytałam fanficków w sieci... =/
To sprawiło, że do tej serii został mi tylko sentyment.

Offline

#58 10-02-2014 o 19h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kochaaaaaaam HP, najbardziej Syriusza...za co? Za to, że przez te 12 lat nie poddał się. Nie wiem, czy inni też tak mają, ale ja kiedy czytam, zakochuję się w minimum jednym bohaterze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Harrego czytam cały czas, to znaczy, kiedy nie wiem co mam ze sobą zrobić, to czytam i nagle wszystko ma sens i jest ok...filmy też oglądałam wszystkie...Daniel Redcliffe nieźle się spisał. /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#59 01-03-2014 o 16h36

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 21

ja jestem fanką dzięki mojemu wujkowi a HP jest super /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif


wera111115

Offline

#60 02-03-2014 o 00h02

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Widzę fanki Syriusza? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Moja siostra również go pokochała, a jak czytała 5 część to płakała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nie przyszło mi wtedy do głowy, ze umarł Syriuszek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Moim ulubionym bohaterem jest Severus Snape. Podziwiam Rowling za taką genialną postać. Przez ponad 6 części uważamy człowieka za niegodziwego życia gada, życzymy mu jak najgorzej, nienawidzimy go, a potem jeden rozdział i osobiście go pokochałam. Jak wiele człowiek jest w stanie znieść dla miłości, szczególnie jeśli wie, że jego pragnienia nigdy się nie ziszczą. A przy tym ukrywać to co ma w sobie najpiękniejszego. Podziwiam jego osobę i zgadzam się ze słowami Harrego na koniec książki. Był jednym z dwóch największych dyrektorów Hogwartu.


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#61 11-03-2014 o 19h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja zaczęłam czytać Harrego już dawno temu. Kiedy oglądałam na DVD (zgranym przez wujka) Insygnia Śmierci, to przy scenie "śmierci" Harrego wnerwiłam się i rzuciłam płytą o ścianę  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif Mina wujka jak musiał zgrywać drugi raz- bezcenna. Tylko ja jestem taka udana  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Offline

#62 15-03-2014 o 21h14

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

Też uwielbiam Harrego Pottera /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Pamiętam, gdy byłam w pierwszej albo drugiej klasie podstawówki dostałam na gwiazdkę ,,Harry Potter i Kamień Filozoficzny", tak bardzo spodobał mi się ten świat, te postacie, cała akcja tak mnie wciągnęła, że zostałam na dłużej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Leciałam do biblioteki po kolejną część, którą przeczytałam w jeden dzień i tak każdą kolejną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Dorastałam z Harrym i jego przyjaciółmi, wyobrażałam sobie, że ja też tam jestem i wszystko z nimi przeżywam. Gdy umarł Syriusz płakałam jak bóbr, tak jak w ostatniej części, gdy to zdarzało się częściej (śmierć tych wszystkich osób, które walczyły przeciwko Czarnemu Panu).
Może to wszystko wydaje się trochę głupie i dziecinne, ale naprawdę tak było.


Dziękuje J. K. Rowling za te wspaniałe książki, które pobudziły moją wyobraźnie i uczyniło moje dzieciństwo lepszym.


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#63 05-04-2014 o 13h15

Miss'ok
NatsumiRaimon
Młoda pani wilkołak która szuka swego wampira.
Wiadomości: 69

Kocham go ! Ej mam pomysł co byście powiedziały o tym by napisać co nie co o swojej lub swoim ,OC *? Jeśli ktoś go ma ;3
OC - postać stworzona dzięki twoim zdolnościom , wybierasz imię , nazwisko , rodzinę itp . /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://66.media.tumblr.com/545ecf69ffa266e7ef7384cc72f94ff7/tumblr_pmle2vyNUy1xd7a0qo4_540.gif

Offline

#64 08-07-2014 o 11h37

Miss'ok
AleksandraNowak
PORQUE LA MUSICA ES VOCASION, ES MI PASION, NO ES OBSESION, ES LO QUE SOY. LA MUSICA ES MI VERDAR.
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 52

Ja kocham Harry'ego Pottera!!! Każdą książkę przeczytałam kilka razy i ciągle oglądam ich ekranizacje. Moje ulubione postacie to tytułowy bohater-Harry, Hermiona, Lupin, bliźniacy, a przede wszystkim GINNY!!!   /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  Kocham jej charyzmę i odwagę. A, i jeszcze zazdroszczę chłopaka! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png

Offline

#65 16-07-2014 o 15h38

Miss'Żółtodziób
sweetlove3
...
Wiadomości: 5

też kocham Harry'ego Pottera. Chciałabym dostać list z Hogwartu. Najbardziej lubię Draco i Severusa no i oczywiście Lune <3


"You only live once but if you do it
Right once is enough"

Offline

#66 22-07-2014 o 12h05

Miss'Żółtodziób
patrycja200300
...
Wiadomości: 4

HP na prezydenta♥


Yooł

Offline

#67 25-07-2014 o 18h51

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Uwielbiam Harrego Pottera , a moimi ulubionymi postaciami są: Luna, Hermiona, Harry, wszyscy Weasleyowie, Huncwoci, Dumbledore, i oczywiście Sewerus Snape. W zasadzie to kocham wszystkich z HP /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  No dobra, wyjątek stanowi Voldemorcik, i znienawidzona Umbridge... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#68 26-07-2014 o 19h16

Miss'na całego
sui-gintou
...
Wiadomości: 456

Niedawno zaczęłam oglądać Harrego Pottera. Chyba żaden film mnie tak nie wciągnął. Teraz wezmę się za czytanie książek.


                https://38.media.tumblr.com/d58b728e5ac89542224669de928ed72c/tumblr_n130dbOMlZ1qbpxbvo2_500.gif

Offline

#69 26-07-2014 o 20h38

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

haha było 69 postów a ja to teraz zniszczę buhahaha
.
.
.
.
tak jak wy jestem fanką hp a najbardziej lubie hermione malfoja oraz wesleyów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez laureln (27-07-2014 o 10h24)


.

Offline

#70 27-07-2014 o 17h45

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

sui-gintou napisał

Niedawno zaczęłam oglądać Harrego Pottera. Chyba żaden film mnie tak nie wciągnął. Teraz wezmę się za czytanie książek.

Polecam je! Naprawdę, są super! Nie rozumiem, dlaczego niektórzy ich nie lubią... Ale to rzecz gustu! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#71 31-07-2014 o 17h03

Miss'ok
AleksandraNowak
PORQUE LA MUSICA ES VOCASION, ES MI PASION, NO ES OBSESION, ES LO QUE SOY. LA MUSICA ES MI VERDAR.
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 52

gosia19995 napisał

A co myślicie o Teodorze Nott'cie??

Ja uważam że jest taki siaki.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#72 31-07-2014 o 22h17

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Kiedyś byłam fanką Pottera, przeczytałam wszystkie książki (od pierwszej części stałam w kolejkach w dniach premiery) i oglądałam prawie wszystkie filmy (ostatnia część Insygniów mi została). Byłam zafascynowana tą serią, ale trafiłam na lepsze i ciekawsze. Owszem mam jakiś sentyment, gdy patrzę na półkę gdzie leżą książki. Jednak mam teraz inną miłość "Sagę o Ludziach Lodu" i sory ale Potter odszedł w odstawkę. xD


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#73 02-08-2014 o 19h54

Miss'ujdzie
Moridiana
...
Miejsce: Terra
Wiadomości: 206

Pierwszy raz usłyszałam o Harrym Potterze, gdy miałam 8 lat. Niedługo po tym bo już jako 9 latka po raz pierwszy obejrzałam mój pierwszy film o HP a była to 4 część HP: Harry Potter i Czara Ognia. I tak rok póżniej poszłam do kina na 5 część, i w tym samym roku obejrzałam wcześniejsze części HP i tak się wciągnęłam. Od tej pory wszystkie części widziałam kilkadzieśiąt razy.


If you make a promise to yourself, you have to keep it no matter what.

Offline

#74 06-08-2014 o 12h31

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Moridiana napisał

Pierwszy raz usłyszałam o Harrym Potterze, gdy miałam 8 lat. Niedługo po tym bo już jako 9 latka po raz pierwszy obejrzałam mój pierwszy film o HP a była to 4 część HP: Harry Potter i Czara Ognia. I tak rok póżniej poszłam do kina na 5 część, i w tym samym roku obejrzałam wcześniejsze części HP i tak się wciągnęłam. Od tej pory wszystkie części widziałam kilkadzieśiąt razy.

Moim zdaniem film rzeczywiście fajny, ale... książki lepsze! Naprawdę, Moridiana, polecam przeczytać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#75 07-08-2014 o 11h25

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Filmy znam na pamięć, ale jeśli już to też polecałabym książki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png tam to dopiero są emocje! I jest wszystko, nie to co w filmach poucinają sceny albo streszczą ;d



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 6