Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 8

#101 08-07-2013 o 13h22

Miss'na całego
victoriaxbell
...
Wiadomości: 251

Harry Black

Sen nie zdążyła mi odpowiedzieć ponieważ przyszła Arisa i objęła ją ramieniem.
Po chwili Arisa zadała mi pytanie.
- Widziałem ją i rozmawialiśmy. Dostawałem od niej dużo listów, jednak dziś dowiedziałem się, że nie dostałem jakiegoś najważniejszego. Mówiła, że czekała na odpowiedź a ja ją olałem. Gdybym dostał ten list na pewno bym odpisał... A jak spytałem się co było w tym liście ona dostała szału i krzyknęła, że wszyscy faceci są beznadziejni i uderzyła Mustanga w brzuch i chwilę później ty przyszłaś - powiedziałem żeby mieć już to głowy. Poczułem wibracje w kieszeni moich spodni więc wyciągnąłem moją komórkę a na wyświetlaczu ukazała się nowa wiadomość. Gdy wszedłem w szczegóły okazało się, że jest ona od Lucy. Jest chora.. Napisała, żebym jej nie odpowiadał ani nic, więc nie mam zamiaru jej męczyć..


"I'm nobody! Who are you? Are you nobody, too? Then there's a pair of us - don't tell! They'd banish us, you know.
How dreary to be somebody! How public, like a frog. To tell your name the livelong day. To an admiring bog!" ~ Emily Dickinson

Offline

#102 08-07-2013 o 13h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

TIA ZEN

Chodziłam po szkole smutna i przygnębiona nikt nie chciał zemną gadać.
Czy ja jestem jakaś inna od wszystkich czy co myślę w duchu.
Wyszłam ze szkoły i poszłam do parku który mieścił się niedaleko szkoły.
Siądę sobie na ławce i nie bedę nikomu przeszkadzać powiedziałam smutna.

Offline

#103 08-07-2013 o 13h26

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Sen Ukita
-Nie lubię sprawiać innym kłopotów. - zajęła miejsce na parapecie, poprawiając kimono. Nie wiedziała jaką wersją mu przedstawić? Taką, którą powiedziałaby każdemu innemu? "Erika to całkiem miła dziewczyna, mam nadzieję, że się zaprzyjaźnimy"? A może taką, której wolałaby nie ujawniać nawet samej sobie? No, ale kto mógłby być lepszą osobą do odebrania tego niż Harry? Nie lubi kłamać przyjaciołom.
-Tak naprawdę... - przerwała, widząc Arisę. Poczuła lekką ulgę i w myślach jej podziękowała. Ograniczyła się jednak do skinięcia jej głową i zmierzwiła niespokojnie kimono po słowach dziewczyny, a po wypowiedzi Harrego już tylko wykręciła głowę w stronę okna. Ona jest dziś na ustach każdego.

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (08-07-2013 o 13h29)

Offline

#104 08-07-2013 o 13h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Siedziałam i rozmyślałam. Wszyscy jakoś nagle się mną zainteresowali. Prychnęłam.  Po co im ja? Taka zwykła bezbarwna osoba. Każdy myśli o mnie różnie. Podobnie tęsknili, ale nie chce mi się w to wierzyć. Ktoś tęsknił by za mną. Czasami myślę, że lepiej by było gdybym została z rodzicami, ale nie musiałam tu wrócić. Sama nie dam rady, babcia na wykończeniu. Myślałam, że ten dzień będzie o wiele wiele lepszy. Westchnęłam.
- Siadasz? - zapytałam oczekując pozytywnej odpowiedzi

Offline

#105 08-07-2013 o 13h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tia Zen
Zobaczyłam jakąś dziewczyna , która patrzyła się w moją stronę.
-siadam odpowiedziałam z niechcenia nieznajomej.(siadłam na samym brzegu ławki nie chciałam się przysuwać nie miałam ochoty i nastroju.)

Ostatnio zmieniony przez Zorma (08-07-2013 o 13h43)

Offline

#106 08-07-2013 o 13h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Dziewczyna usiadła obok.
- Farbowałaś? - wskazałam palcem włosy dziewczyny
Nie wyglądała na taka, która lubi rozmawiać. Nie przeszkadza mi to, tez nie chciałam rozmawiać. Chciałam poczuć tylko bliskość jakiejś osoby, by poczuć się pewniej.

Offline

#107 08-07-2013 o 13h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tia Zen
Poczułam się trochę lepiej rozmawiając z osoba siedząca koło mnie.
-Farbowałam odpowiedziałam nie lubię naturalnego koloru dodałam z małym uśmieszkiem na twarzy.Po chwili zapytałam
-Jak masz na imię?
-Ja nazywam się Tia Zen.(nie widziałam cb tu wcześniej jesteś nowa zapytałam?)

Offline

#108 08-07-2013 o 13h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

- Erika Castoldi. - odparłam - Dla mnie to ty jesteś nowa.
Lekki śmiech wydobył się z moich ust.
- Chodziłam tutaj do podstawówki. - uśmiechnęłam i nagle dzwonek przerwał rozmowę - Idę na lekcje.
Wstałam i pomaszerowałam do jakiejś klasy. Nawet nie wiem co teraz mamy. Jeszcze nie zapoznałam się z planem.

Offline

#109 08-07-2013 o 14h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tia Zen
-Miło mi cb poznać Erika powiedziałam i szybko wstałam z ławki żeby nie spóźnić  się na lekcji.Podeszłam do Eriki i powiedziałam.
-Ja wiem co mamy teraz w planie powinniśmy miec matmę w sali nr 12.
Choć szybko bo się spóźnimy dodałam.I zaprowadziłam ja pod salę matematyczną.

Ostatnio zmieniony przez Zorma (08-07-2013 o 14h03)

Offline

#110 08-07-2013 o 14h06

Miss'na całego
victoriaxbell
...
Wiadomości: 251

Harry Black

Nagle zabrzmiał dzwonek więc zszedłem z parapetu.
- Nie wiem jak wy ale ja idę do klasy - powiedziałem do dziewczyn po czym podszedłem do mojej szafki i wyjąłem potrzebne książki. Ruszyłem w stronę klasy, a mieliśmy mieć teraz matmę, czyli jedyną lekcję, której aż tak nienawidziłem. Wszedłem do klasy i jak zawsze ruszyłem do ostatniej ławki.


"I'm nobody! Who are you? Are you nobody, too? Then there's a pair of us - don't tell! They'd banish us, you know.
How dreary to be somebody! How public, like a frog. To tell your name the livelong day. To an admiring bog!" ~ Emily Dickinson

Offline

#111 08-07-2013 o 14h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tia Zen
Weszłam do klasy i nie rozglądając się usiadłam w czwartym rzędzie przy oknie.
Patrzyłam się przez okno dopóki nie wszedł pan od matmy.
I wtedy zaczęła się najgorsza lekcja w moim życiu matematyka.
Wyjęłam potrzebne rzeczy z torby i zaczęłam pisać w zeszycie to co dyktował profesor.

Offline

#112 08-07-2013 o 14h14

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Sen Ukita
Dzwonek wybudził ją z tego dziwnego otępienia, które ją dziś prześladowało. Czuła się, jakby to nie była szkoła, tylko jeden, wielki plan filmowy z tanim, obyczajowym filmem. Książki już miała na kolanach od jakiegoś czasu, więc tylko zsunęła się delikatnie z parapetu i powolnym krokiem ruszyła do sali, gdzie zajęła miejsce w pierwszej ławce, daleko od okna. Nie lubiła matematyki. Zero w niej... finezji?

Offline

#113 08-07-2013 o 14h15

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Alexander Mustang

Z uśmiechem na ustach przypominałem sobie swoją rozmowę z dziewczynami. Lubiłem kobiety, ale czasami... zachowywały się jak moja mama. A moja matka często krzyczy. I one też.
Wszedłem do klasy od matematyki i zacząłem przeczesywać wzrokiem całą klasę. Żadnego chłopaka. Ech... A chciałem się z kimś podrażnić. W końcu uśmiechnąłem się i usiadłem obok Tiji Zen (Sorki, ale nie wiedziałam jak odmienić to imię)
- Cześć - przywitałem się, uśmiechając się szeroko.


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#114 08-07-2013 o 14h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Siedziałam w mało komfortowym miejscu. Ciekawe, czy ktoś usiądzie obok mnie. Oby nie. Zauważyłam, że wszyscy wyciągają matmę. Zrobiłam to samo udając, że wiedziałam co mamy. Patrzyłam na nauczyciela. Kolesia od matmy nie zmienili. Uwielbiam go starszy pan, który krzyczy jak dziewczynka, ubóstwiam.

Offline

#115 08-07-2013 o 14h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tia Zen
Oderwałam szybko się od pisania notatki i zobaczyłam że ktoś siad koło mnie.
Zaskoczona że ktoś siad koło mnie,odpowiedziałam chłopakowi z rumieńcami na policzkach.
-Cześć kolego

Offline

#116 08-07-2013 o 14h26

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Alexander Mustang

Zarumieniła się. I to bardzo. Uśmiechnąłem się do niej delikatnie, w duchu ciesząc się ze swojego zwycięstwa. Kobiety zawsze miały do mnie słabość. Wystarczyło, że się do nich uśmiechnąłem albo puściłem oko, a te od razu w pisk. Ale nie taki pełen przerażenia. Raczej pełen radości. O tak, to dobra nazwa.
- Kolego? - uśmiechnąłem się kpiąco, ale po chwili się opanowałem. Nie mogę przecież odstraszyć tej dziewczyny. Kątem oka spojrzałem na Erice. Jak zawsze siedziała zatopiona w swoich własnych myślach. Westchnąłem mimowolnie. Erica zawsze mi się podobała. Dokładnie od podstawówki. Chodziłem za nią, próbowałem oczarować, pocałować, przytulić. Zawsze dostawałem za to w twarz. Erica po prostu nie lubiła mojego sposobu bycia i wolała tego idiotycznego Blacka. To mnie raniło. Ale teraz dostrzegłem nową szansę na bliższe relacje z tą ślicznotką. - A więc, Tia, co tam u ciebie ciekawego?


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#117 08-07-2013 o 14h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Siedziałam i skrobałam w zeszycie jakieś bezwartościowe notatki. Czego się nie robi dla zabawnych nauczycieli? Szczerzyłam się w stronę matematyka, a on odwzajemniał uśmiech. Nic się nie zmienił.
- Przepraszam młoda damo, ale jak się nazywasz? Przypominasz mi kogoś. - zapytał swoim piskliwym głosikiem
- Nic dziwnego, że panu kogoś przypominam. Jestem Erika Castoldi. - uśmiechnęłam się - Ale wrócimy już do zajęć.
Nauczyciel był chyba w lekkim szoku, bo ciągle mi się przyglądał.

Offline

#118 08-07-2013 o 14h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tia Zen
Co u mnie ciekawego pytasz?
-Powiem ci że nic ciekawego u mnie sie nie dzieje powiedziałam z uśmiechem.
Dzień jak co dzień dodałam.
A u cb co słychać spojrzałam w jego stronę?
Ładny z niego chłopak trzeba się koło niego zakręcić pomyślałam i uśmiechnęłam się szeroko do niego.

Ostatnio zmieniony przez Zorma (08-07-2013 o 14h34)

Offline

#119 08-07-2013 o 14h33

Miss'na całego
victoriaxbell
...
Wiadomości: 251

Harry Black

Niby coś pisałem w zeszycie ale było to co trzecie słowo nauczyciela. Z nudów zacząłem wybijać długopisem rytm o ławkę po czym zacząłem patrzeć przez okno. Gdy już i to mi się znudziło "wróciłem" do klasy. Wzrokiem znalazłem Erike.
- Erika.. - szepnąłem tak żeby usłyszała - możemy porozmawiać po lekcji? - spytałem. Zapewne się nie zgodzi ale warto próbować..

Ostatnio zmieniony przez victoriaxbell (08-07-2013 o 14h43)


"I'm nobody! Who are you? Are you nobody, too? Then there's a pair of us - don't tell! They'd banish us, you know.
How dreary to be somebody! How public, like a frog. To tell your name the livelong day. To an admiring bog!" ~ Emily Dickinson

Offline

#120 08-07-2013 o 14h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Ciałem byłam w klasie, ale nie duszą. Nie myślami. Rozmyślałam o nim. Siedział blisko mnie. Nie dobrze. W końcu wyrwałam kartkę i napisałam coś w stylu:
"Możemy porozmawiać po lekcjach? ~ Erika"
Poprosiłam najbliższą osobę, aby podała kartkę Harremu. Pewnie się nie zgodzi.

Offline

#121 08-07-2013 o 14h46

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Alexander Mustang

Wiedziałem, że zakręciłem jej w głowie. Kobiety mają charakterystyczne spojrzenie i uśmiech, kiedy widzą kogoś atrakcyjnego. Uśmiechnąłem się do niej szeroko.
- U mnie tak samo. Cieszę się, że Erika do nas wróciła - kątem oka spojrzałem w stronę dziewczyny, o której rozmawialiśmy. - A ty? Przyjaźniłaś się jakoś z Eriką?


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#122 08-07-2013 o 14h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tia Zen
Niestety nie miałam przyjemności przyjaźnić się z Eriką,ale niedawno ją poznałam i mam nadzieję,że się zaprzyjaźnimy.To miła i zabawna osoba mam nadzieję że będziemy się przyjaźnić i dobrze bawić.Wszystko w swoim czasie odparłam i spojrzałam w stronę Alexa.
-A dlaczego pytasz? spytałam zdziwiona

Ostatnio zmieniony przez Zorma (08-07-2013 o 16h41)

Offline

#123 08-07-2013 o 14h54

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Alexander Mustang

Uśmiechnąłem się i przybliżyłem swoje usta do ucha dziewczyny. Cały czas patrzyłem na Erice.
- Erica chodziła z nami do podstawówki. Swego czasu bardzo mi się podobała i cierpiałem, kiedy odeszła. Ale teraz, skoro wróciła... Chociaż, dawne uczucia wygasły bezpowrotnie, niestety. Myślałem, że się kumplujecie. Dzisiaj widziałem, jak z nią rozmawiałaś.


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#124 08-07-2013 o 14h58

Miss'na całego
victoriaxbell
...
Wiadomości: 251

Harry Black

Na mojej ławce wylądowała jakaś karteczka. Rozłożyłem ją i przeczytałem: "Możemy porozmawiać po lekcjach? ~ Erika". Od razu wziąłem swój długopis i napisałem pod spodem "Chciałem spytać się o to samo. Kiedy i gdzie?" po czym złożyłem karteczkę i podałem osobie która siedziała przede mną i wskazałem, że karteczka ma trafić do Eriki.


"I'm nobody! Who are you? Are you nobody, too? Then there's a pair of us - don't tell! They'd banish us, you know.
How dreary to be somebody! How public, like a frog. To tell your name the livelong day. To an admiring bog!" ~ Emily Dickinson

Offline

#125 08-07-2013 o 15h00

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Sen Ukita
"Erika to, Erika tamto." Ciągle tylko ta cholerna Erika! Przeklinam ją na wszystkich bogów! Nogi same poderwały jej się do góry i wyszły z ławki.
-Boli mnie głowa, idę do higienistki, proszę pana. - poczekała, aż ten skinie jej głową na znak zgody, i wyszła z klasy. Nie chciało jej się tam wracać, zabierze książki na przerwie. Stała chwilę na korytarzu i wyglądała przez okno, ale słońce świeciło tak mocno, że prawie ją oślepiało, więc skierowała się w niewielki korytarz za salami gimnastycznymi. Tam zawsze było ciemno, chłodno i przyjemnie, więc przychodziła tu dość często. Szczególnie w okresach wzmożonego bólu głowy. Usiadła na chyboczącej się ławce i opierając głowę o ścianę, przysnęła. Swoje zmęczenie próbowała zganiać na pogodę, ciśnienie, słabe zdrowie i ból głowy. Jednak wiedziała, że to przez pewną, nowo przybyłą osóbkę.

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (08-07-2013 o 15h02)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 8