Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 8

#1 01-07-2013 o 17h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dwa światy zostają rozdzielone, po 6 wspaniałych latach. Rozdzielone na 3 lata. Wracają. Patrzą na siebie w tej szkole. Spojrzenie się spotyka. Nie poznają się, ale gdy stara szara fotografia upada pod jego stopami dzieje się coś niezwykłego. Poznają się, ale jego wzrok jest zniesmaczony. Mam jedno pytanie: Czemu mnie nienawidzisz?

Link do zewnętrznego obrazka

Po 3 latach, dawni przyjaciele się spotykają. Ze zmianami. Ona chudsza, ładniejsza. On bardziej zamknięty, bezuczuciowy. Na początku się nie poznają, ale gdy dziewczynie wypada zdjęcie, chłopak poznaje i patrzy zniesmaczony. Ona nie rozumie. Spotyka starych znajomych tak samo jak i nowych. Ona buja w obłokach i próbuje wymyślić plan jak znowu z nim zawrzeć przyjaźń

Link do zewnętrznego obrazka

1. Przestrzegamy ogólnego regulaminu.
2. Wygląd A&M
3. Przekleństwa są zakazane, nawet cenzurowane gwiazdkami bądź symbolami
4. Zgłaszasz się? Piszesz do końca!
5. Klepiesz postać? Czekam na kartę postaci 48h w innym przypadku nie będziesz miał swojej postaci.
6. Sceny +18 przenosimy na Pw, lub w ogóle ich nie piszemy.
7. Proszę o dziennie dodanie przynajmniej 3 postów.
8. RPG rozpoczynam ja lub osoba do tego wyznaczona.
9. Dłuższe nieobecności usprawiedliwiamy.
10. Odchodzisz? Znajdź osobę, które cię zastąpi lub wymyśl przyczynę np. śmierć.
11. Powtarzam, bo to ważne. Przestrzegamy ogólnego regulaminu.
12. Tzw. cisza nocna zaczyna się u nas o 00:00 a kończy o 9:00
13. Dla ułatwienia komunikacji i tak dalej, prosiłabym byście dodali mnie do znajomych.

Link do zewnętrznego obrazka

Imiona do własnego wyboru!

1.1 - Dziewczyna wracająca po 3 latach do szkoły. - @misiasta jako Erika Castoldi
1.2 - Dawny przyjaciel 1.1 - victoriaxbell jako Harry Black
1.3 - Dawna przyjaciółka 1.1 - bejla jako Madison Nervi
1.4 - Dawna przyjaciółka 1.1 - Kleopaatraa jako Arisa Festris la Nemeyeh
2.1 - Nowa przyjaciółka 1.1 - @Zorma jako Tia Zen
2.2 - Przyjaciółka 1.2 - Oliwkaa jako Lucy De Mur
2.3 - Przyjaciółka 1.2 i 1.4 a także rywalka 1.1 - Yoshiko jako Sen Ukita
2.5 - Przyjaciel "wszystkich" (szkolny kochaś) - Olga31082000 jako Alexander Mustang
+ Nabór cały czas jeżeli chodzi o tzw. koleżanki i koledzy z klasy bądź szkoły.

Link do zewnętrznego obrazka

Imię:
Nazwisko:
Wiek: (od 16 lat do 18)
Charakter:
Wygląd: (Zdjęcie bądź dokładny opis)
Cechy szczególne:
I co tam jeszcze chcecie

Moja Karta postaci

Link do zewnętrznego obrazka

Imię: Moje imię? Muszę mówić? Nienawidzę go... Poza tym po co wam moje dane osobowe? No dobra imię mnie prześladujące... Erika! Lepiej?

Nazwisko: To też mam mówić? Ale sobie wymyślili. Castoldi... Jestem z pochodzenia włoszką, a mi się to nie podoba.

Link do zewnętrznego obrazka

Wiek: Jest rok 2013. Ja urodziłam się 17 lat temu. Wystarczy? Dziękuje.

Charakter: Echh... Jak oceniać siebie? Mogę skłamać i wzbogacić swoją wredną naturę o dziewczynę, która ratuje kotki. No dobra, jestem: wredna, wygadana, ale też płaczliwa. Powiedzmy, że to zmienne.

Link do zewnętrznego obrazka

Wygląd:

Link do zewnętrznego obrazka Zwykła i przeciętna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Cechy szczególne: Kooooocha króliki, chcę nawet nim zostać.

Ostatnio zmieniony przez misiasta (16-07-2013 o 15h41)

Offline

#2 01-07-2013 o 21h23

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Too ja chcę 1.2


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#3 02-07-2013 o 10h28

Miss'nieobczajona
...
Miejsce: W Olsztynie raczej mnie znajdziesz
Wiadomości: 23

Ja chcę 1.3.


Karta Postaci.

Imię: Madison (Madi)
Nazwisko: Nervi
Wiek: 17 lat
Charakter: Madison nie jest nieśmiała, ale nie lubi wyróżniać się z tłumu, ale niestety przez jej włosy wyróżnia się. Zawsze ma dużo pomysłów, ale nie lubi się nimi dzielić. Nie można określić czy jest cierpliwa. Na pół tak, a na pół nie.
Wygląd: http://img13.imageshack.us/img13/6420/d8qz.jpg
Dziewczyna ma białe włosy, które sięgają do pasa. Zawsze są rozpuszczone. Na włosach ma czarno- fioletową wstążkę. Jej cera jest prawie biała. Ma czerwone oczy. Usta są małe, w kolorze bladego różu. Ubrana jest w czarną sukienkę do kolan. Nosi czarne rajstopy oraz czarne buty na obcasie.
Cechy szczególne: Jest strasznie nieśmiała. Łatwo ją zranić, a urazę trzyma długo. W nocy jej oczy stają się błękitne.

Ostatnio zmieniony przez bejla (02-07-2013 o 18h41)

Offline

#4 02-07-2013 o 10h50

Miss'całkiem całkiem
Kleopaatraa
...
Miejsce: Floryda ^.^
Wiadomości: 112

Przygarnę 1.4 ^^

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Witajcie, zwę się Arisa Festris la Nemeyeh. Zdaję sobie sprawę iż jest to bardzo niespotykana godność. Urodziłam się w piękny jesienny dzień, otóż 5 listopada, szesnaście lat temu. Jestem heteroseksualną kobietą, w co trudno zwątpić zapewne. Jestem jedyną córką swoich rodziców, oczywiście chciałabym mieć rodzeństwo lecz nie ode mnie to już zależy.

*♥*
Link do zewnętrznego obrazka
*♥*

Teraz krótka historia... Cóż, urodziłam i wychowałam się we Francji. Moja matka Annette i ojciec Andres są znanymi aktorami. Nic dziwnego, nieprawdaż ? Jestem ich jedyną i wyjątkową córką. wampirem. Nikt nie wie do końca kim się stanę w przyszłości. Rodzice chcą bym poszła w ich ślady jednakże ja wolałabym zostać piosenkarką czy coś w tym stylu, chciałabym pokonać nieśmiałość i stać się kimś ważnym. Gdyż chyba na to zasługuję. Od dzieciństwa jestem wychowywana według pradawnych zwyczajów, jednak nie brak w moim życiu technologii i nowoczesności.

*♥*
Link do zewnętrznego obrazka
*♥*

I jak tu ocenić swój własny charakterek ? Jeśli to konieczne to trzeba spróbować. Otóż na pewno nie jestem cichą, szarą myszką. Co to to nie. Fakt, jestem popularna czy nawet przyjazna ale nie lubię być w centrum uwagi. Zawsze unikam sytuacji, w której mogłabym się wybić z szarego tłumu. Za przyjaciół i rodzinę potrafiłabym oddać nawet oddać życie. Zrobię wszystko dla bliskich mi osób. Nie rozmawiam zbyt dużo, jestem dość skrytą osobą. Mało kto coś o mnie wie, jednakże każdy chyba zna moje imię. Z natury jestem cierpliwa, jednakże wszystko ma swoje granice. Dla ludzi z otoczenia nie jestem zbyt miła mówiąc szczerze. Nie lubię bliskich kontaktów. W środku może i jestem uczynna, miła itd. Jednakże wiedzą o tym tylko moi najbliżsi. Ci dalej zapewne uważają mnie za wredną istotę o ogromnych wartościach. Phi... Nie interesuje mnie zdanie innych. Ujmijmy to tak... Interesują mnie tylko własne myśli.

*♥*



*♥*
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

*♥*

Dzięki tym którzy mnie wychowali potrafię świetnie jeździć konno. Umiem także bardzo dobrze śpiewać i tańczyć. Umiem grać na wielu instrumentach... Wiolonczela, harfa, fortepian, flet, bas, perkusja i wiele więcej. Zwykle bardzo dużo czytam, jednakże nie zwykłe książki. Moimi ulubionymi są pradawne księgi z ojczystej biblioteki.

*♥*


Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Kleopaatraa (02-07-2013 o 11h18)

Offline

#5 02-07-2013 o 11h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Klepię 2.1 - Nowa przyjaciółka KP zrobię dzisiaj

Moja Karta Postaci

Imię Nazwisko:Tia Zen
Wiek:18 wiosek
Charakter: Jestem szczera, niektórzy twierdzą, że za bardzo..
Gdy ludzie sobie żartują nawet z mojej osoby śmieję się z nimi ponieważ wiem, że to tylko żarty.Gdy mnie ktoś wkurzy potrafię ostro dogadać.
Wygląd: Link do zewnętrznego obrazka
Wygląd Szczególny:Mam zielony charakterystyczny, kolor włosów-.....Jakiś niespotykany. Nie spotkałam osoby mającej taki sam. Ogółem moje włosy są charakterystyczne, nie tylko przez kolor, ale przez to, że są tak niesamowicie gęste, długie. Pieprzyk nad wargą z prawej strony. Jeszcze: ciemne, grube brwi przy raczej ciemnych włosach. Na dodatek mam sporo piegów, ale tylko na twarzy, chociaż fakt faktem jest to cecha charakterystyczna dla mnie.

Ostatnio zmieniony przez Zorma (12-07-2013 o 12h34)

Offline

#6 04-07-2013 o 16h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Erzsebet napisał

Too ja chcę 1.2

Karty Postaci nadal nie ma. Stwierdzam, że wypadasz.

Offline

#7 04-07-2013 o 19h28

Miss'na całego
victoriaxbell
...
Wiadomości: 251

1.2 ;)

Imię: Harry
Nazwisko: Black
Wiek: 18
Charakter: Wiele osób mówi o nim: bezczelny, złośliwy, oschły, chamski, wybuchowy nawet agresywny. Naprawdę taki jest? Przez te słowa sam myśli o sobie tak, jak robią to inni, nawet swój charakter dopasował do tych określeń. Czasami myśli jaki jest naprawdę, lecz teraz nie wyobraża sobie siebie jako odwrotność tych słów.
Wygląd:
Link do zewnętrznego obrazka
Cechy szczególne:
* trudno o to, żeby kogoś polubił jednak są takie osoby,
* nienawidzi ludzi, którzy cały świat widzą pozytywnie, bez żadnej wady,
* jedyne zwierzęta, które akceptuje to psy, sam ma jednego - huskiego o imieniu Sniffer.

Ostatnio zmieniony przez victoriaxbell (06-07-2013 o 12h54)


"I'm nobody! Who are you? Are you nobody, too? Then there's a pair of us - don't tell! They'd banish us, you know.
How dreary to be somebody! How public, like a frog. To tell your name the livelong day. To an admiring bog!" ~ Emily Dickinson

Offline

#8 05-07-2013 o 10h09

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554


Link do zewnętrznego obrazka
||Imię||
Sen - wyjątkowo stare, japońskie imię. Choć prawie wyszło z użytku, to ojciec zażyczył sobie właśnie takie. Oznacza leśną wróżkę.

||Nazwisko||
klan Ukita, więc nazwisko takie samo

||Wiek||
16, choć wygląda na dużo starszą

||Charakter||
Niezbyt rozgadana dziewczyna, choć z wiekiem przechodzi jej nieśmiałość. Do pewnego wieku jednak nie miała kontaktu z rówieśnikami i nie jest najlepsza w nawiązywaniu znajomości. Staroświecka, wyniosła i trochę arogancka. W każdym razie jak się na coś uprze to musi to dostać, choćby nie wiem co. Niezbyt zabawna, chociaż jest wiecznie spięta, to wygląda na rozluźnioną. Zawsze ma odpowiedzi na wszystkie pytania i rozwiązania na każdy problem, nie daje po sobie poznać, że jest aktualnie niezdecydowana czy niepewna. Nie ma prawdziwych przyjaciół, nawet znajomych niewielu. Jednak roztacza w okół siebie jakąś przyjemną aurę. Chojna, można powiedzieć nawet "rozrzutna". Nie bywa wredna, chyba, że w stosunku do Eriki. Ale Sen okazuje złośliwość na swój unikalny sposób, ograniczając się tylko to wytykania błędów, których osobiście nie popełnia oraz na próbie robienia wszystkiego lepiej. Zawsze odnosi się do wszystkich z szacunkiem, powściągliwie i ostrożnie, by wyczuć jaki grunt ma pod nogami. To wyniosła z nauk dla głowy klanu - by zawsze być miłą dla potencjalnych sojuszników, i by trzymać wrogów bliżej niż przyjaciół.  

||Wygląd||
Dziewczyna jest wyższa od przeciętnej Japonki, ma 164 cm, jednak to nadal nie dużo. Jest trochę zbyt chuda, prawdopodobnie cierpi na niewielką niedowagę. Jej skóra jest bardzo jasna i gładka, nie wystawiana zbyt często na promienie słoneczne. Sen posiada idealnie proste włosy do pasa, w kolorze kruczych skrzydeł, których nigdy nie upina, lecz pozwala im swobodnie rozsypywać się na plecach i ramionach. Przekazywane z pokolenia na pokolenie w klanie Ukita, wyjątkowe, dwukolorowe oczy nie ominęły i jej. Jedna tęczówka jest fiołkowa a druga intensywnie błękitna. Pod pełnymi ustami widnieje srebrny kolczyk, a w uszach przynajmniej cztery takie. Ramiona dziewczyny są usiane tatuażami przedstawiającymi kwiaty oraz wizerunki japońskich bogów. Oprócz tego z okazji częstych świąt lub rocznic, ma malowane dodatkowe obrazy na twarzy. Wtedy też przywdziewa ciężką biżuterię. Zawsze chodzi w tradycyjnych japońskich strojach. Do szkoły ubiera luźną wersję kimona, komon. Tradycja klanu nie pozwala jej na pokazywanie się w nowoczesnych strojach, szczególnie spodniach, chyba, że do kendo.

Link do zewnętrznego obrazka
||Historia||
Urodziła się jako pierwszy i ostatni potomek głowy klanu Ukita. Od pierwszych lat życia była więc traktowana jak księżniczka, jednak miała mnóstwo nauki i dodatkowych obowiązków. Presja, której doświadczała wpłynęła na jej charakter, przez co miała trudności z nawiązywaniem kontaktów i rozmawiała tylko z najbliższą rodziną. Inne dzieciaki w klanie, w miarę dorastania i rozumienia pewnych rzeczy, zaczęły jej zazdrościć pozycji przyszłej głowy klanu, co skutkowało znęcaniem się nad dziewczyną. Gdy ojciec się o tym dowiedział, kazał natychmiast przenieść ją do innej rezydencji, jak najdalej od tej głównej, by nie popadła w depresję. Sen była wtedy w gimnazjum, tam poznała Harrego i zakochała się od pierwszego wejrzenia. Od tamtego czasu mówiła sobie, że "żyję tylko dla niego". Chciała mianować go swoim mężem i głową klanu Ukita, choć nie miała nawet śmiałości by poprowadzić dłuższą rozmowę. Dodatkowo wszystko się popsuło, gdy do szkoły wróciła Erika. Sen zaczęła jej nienawidzić z całego serca.

||Ciekawostki||
✿Nie przełknie nic słodkiego, szczególnie czekolady.✿
✿Nie ma telefonu, internetu czy telewizora.✿
✿Nienawidzi zwierząt.✿
✿Potrafi grać na biwie i flecie.✿
✿Nigdy nie została nauczona jak gotować i sprzątać.✿
✿Umie jedynie kendo, ikebanę i parzenie herbaty.✿


Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (07-07-2013 o 20h43)

Offline

#9 05-07-2013 o 17h57

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

2.2przyjaciółkę 1.2

Imię:
Lucy
Nazwisko:
De Mur

Link do zewnętrznego obrazka
Wiek:
Ma  lat 16
Charakter:
Miła.Koleżeńska dużo mówi lecz no cóż nie zawsze.Nie łatwo ja zdenerwować. Zawsze służy pomocą. Żywa i to bardzo. Ma masę energii. Czasem przy swoim przyjacielu czuje sie wręcz dziwnie.
Wygląd:
Link do zewnętrznego obrazka
Cechy szczególne:
-Pomaga słabszym gdyż nie lubi jak sie robi krzywdę bez bronnym.

Ostatnio zmieniony przez Oliwkaa (05-07-2013 o 17h59)

Offline

#10 06-07-2013 o 13h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ok, zaczynamy! (W końcu)
Patrzałam na Harrego. To obrzydzenie w jego oczach. Uciekłam z płaczem. Doskonale, zaczęłam nowy rok. Jestem jakaś głupia... Mogłam mu się na oczy pokazywać.

Offline

#11 06-07-2013 o 13h18

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

//photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/1656.jpg
Imię: Jego imię jest zwyczajne, ale jednocześnie ma w sobie coś interesującego i unikalnego. Zwie się on Alexander, ale wiele osób woła na niego Alex, aby nie łamać sobie języka na tak ,,trudnym" imieniu. Obie nazwy niezwykle do niego pasują.
Nazwisko: Mustang. Nazwisko to kojarzy się każdemu z animowanym koniem. I taki właśnie jest Alexander. Wolny i energiczny, ale czasami stojący w miejscu i cieszący się chwilą. Choć najczęściej galopuje w pogoni za marzeniami.
//photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/1657.jpg
Wiek: Jest pomiędzy licealnym wiekiem. Ma dokładnie 17 lat i 3 miesiące. Nie może się doczekać pełnoletności, aby pijać alkohol w swoim nowym, czerwonym aucie.
Charakter: Szkolny kochaś, który nie może się opędzić od fanów i fanek. Należy do osób otwartych i towarzyskich, które swoją wielką energią potrafią zapełnić całe otoczenie. Zaraża swoim optymizmem. Jest również zaczepny i złośliwy, lubi od czasu do czasu komuś dogryźć. Jego motto to ,,Kochajmy się wszyscy, bo życie jest piękne!". Ma swoje wady, ale stara się ich nie ujawniać. Raczej mało wybredny, uśmiechnięty od ucha do ucha, pogodny. Wydaje się szczęśliwy, a swoje emocje chowa głęboko w sobie. Jest lubiany wśród uczniów.
Wygląd: Lubi sobie robić zdjęcia, więc możemy zaopatrzyć wszystkich fotografie z jego mordką.
//photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/1658.jpg 
Pochodzenie: Typowy mieszaniec. Jego matka była delikatną i nieśmiałą Polką mieszkającą w Zakopane, a ojciec wesołym i pogodnym Anglikiem, który postanowił zwiedzić sobie całą Europę + Rosja. Alexander urodził się w Polsce, ale wychował w Anglii. Oba kraje kocha ponad życie, jednak czuje większe przywiązanie do tego słowiańskiego kraju, skąd pochodziła jego matka.
Orientacja: Alex jest pół normalny a pół nie. Biseksualizm nie jest dla niego żadnym problemem, dzięki swojemu upodobaniu do obu płci stał się szkolnym kochasiem.
//photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/1659.jpg
Znak Zodiaku: Alexander jest władczym i niestałym w uczuciach Bliźniakiem, któremu tylko głupoty w głowie.
Zainteresowania: Alexander ma wiele zainteresowań, wszystko go ciekawi.
Sport -  jego główny konik co do zdolności. Grywa we wszystko, co tylko możliwe. Na boisku może wyładowywać swoje nadmiary energii. Siatkówka i lekkoatletyka są jego ulubionymi dyscyplinami.
Gra na gitarze - w ten sposób może mówić o swoich uczuciach, tych prawdziwych, względem innych. Muzyka daje mu odetchnąć od swojego codziennego życia. Myśli przelewa na papier, emocje z niego uciekają, kiedy tylko dotknie palcami strun.
Fotografia - latanie z aparatem po całym mieście daje mu mnóstwo przyjemności. Ma pełen album swoich autorskich zdjęć, kocha to co robi. Aparat ma profesjonalny, ale nawet gdyby posiadał jakiś dziadowski, nie uciekałby od swoich żądzy.
//photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/1661.jpg 
Cechy szczególne:
- Często choruje na różnorodne kaszelki, katarki i inne cuda.
- Pija nałogowo kawę.
- Musi cały czas trzymać dietę, aby zbytnio nie przytyć. Ma tendencje do tycia.
- Boi się horrorów
- Nienawidzi ludzi ponurych i nerwowych.
- Dla niego liczy się przede wszystkim luz, zabawna i dobre jedzenie.
- Kocha każdego, ale czeka na tą jedyną/jedynego.
   //photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/1660.jpg

Sorki, ale musiałam robić kartę od nowa, bo w tamtej mi się obrazki popsuły /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Ostatnio zmieniony przez Olga31082000 (06-07-2013 o 13h18)


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#12 06-07-2013 o 13h18

Miss'na całego
victoriaxbell
...
Wiadomości: 251

Harry Black

To ona.. wróciła.. Gdyby nie to zdjęcie, nie poznałbym jej, zmieniła się... Podniosłem wzrok ze zdjęcia na nią, jednak był on przepełniony pogardą. Ona uciekła z płaczem, chwilę jeszcze tak stałem po czym odwróciłem się i poszedłem w stronę klasy, czego zwykle nie robiłem przed dzwonkiem.


"I'm nobody! Who are you? Are you nobody, too? Then there's a pair of us - don't tell! They'd banish us, you know.
How dreary to be somebody! How public, like a frog. To tell your name the livelong day. To an admiring bog!" ~ Emily Dickinson

Offline

#13 06-07-2013 o 13h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Co ja robię. Przecież, mogę na niego nie zwracać uwagi. Wyszłam z łazienki. Też mi powitanie. Dobra... Lepiej się rozejrzę, gdzie mam klasę.
Szłam powoli do sekretariatu. Był nadal tam gdzie 3 lata temu. Poczułam się w  domu w punkcie ,,Bezpieczeństwo."

Offline

#14 06-07-2013 o 14h06

Miss'na całego
victoriaxbell
...
Wiadomości: 251

Harry Black

Gdy wszedłem do klasy usiadłem w ostatniej ławce i nałożyłem na uszy słuchawki które dotychczas wisiały na mojej szyi. Muzykę włączyłem najgłośniej jak się dało. Obserwowałem osoby wchodzące do klasy zatracając się w dźwięki wydobywające się z moich słuchawek.


"I'm nobody! Who are you? Are you nobody, too? Then there's a pair of us - don't tell! They'd banish us, you know.
How dreary to be somebody! How public, like a frog. To tell your name the livelong day. To an admiring bog!" ~ Emily Dickinson

Offline

#15 06-07-2013 o 14h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

2.1.

Offline

#16 06-07-2013 o 14h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ok, dowiedziałam się do której mam iść klasy. Oby go tam nie było. Nie no co ja gadam, Erika nie panikuj. Wchodzę do klasy. Jest, siedzi w ostatniej ławce. Patrze przez chwilę na niego. On odwraca wzrok i patrzy na mnie. Spuszczam głowę, jakbym coś przeskrobała. Siadam jak najdalej od niego. Wpatruję się w uczniów. Jest tyle nowych twarzy. Ciekawe czy ktoś usiądzie obok mnie. Nauczycielka wchodzi do klasy.
- Czy może, ktoś chciałby się przedstawić? - zapytała surowym głosem
Patrzyła na mnie. Ja znów spuściłam głowę.
- Widzę, że mamy nową twarz. Choć tu i się przedstaw. - powiedziała z wymuszonym uśmiechem
- Jestem Erika Castoldi. I może niektórzy mnie znają, bo uczęszczałam tu do podstawówki. Niestety  gimnazjum musiałam wyjechać z powodów rodzinnych. Mniejsza z tym. - na środku czułam, że wszyscy się na mnie gapią - I to tyle...
Poszłam na swoje miejsce i znów spuściłam głowę.

Offline

#17 06-07-2013 o 14h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mija20 napisał

2.1.

Co 2.1? Miejsce jest zajęte. Jeżeli chcesz uczestniczyć to będziesz zwykłą uczennicą.

Offline

#18 06-07-2013 o 14h27

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Alexander Mustang

Wpadłem do klasy - oczywiście spóźniony. Było już dawno po dzwonku, a ja wmaszerowałem do pomieszczenia lekkim krokiem i szczerzyłem się do każdej osoby. Wszystkich znałem. Pomachałem jakiejś dziewczynie i puściłem jej oczko.
- Panie Mustang - surowy głos nauczycielki od razu przywrócił mnie do uczniowskiej postawy. - Jak zawsze spóźniony. Możesz mi wytłumaczyć...
- Proszę pani - przerwałem kobiecie, uśmiechając się czarująco. - Złość piękności szkodzi. Ale zbrzydnięcie w pani przypadku jest trudne, ponieważ jest pani oszałamiającą kobietą. Przepraszam za spóźnienie, ale musiałem pomóc mojej chorej babci...
Nauczycielka patrzyła na mnie podejrzliwie, aż w końcu westchnęła i wskazała mi ręką, abym usiadł. Natychmiast przysiadłem się do jakiejś nowej dziewczyny. Skądś ją kojarzę...
- Cześć śliczna - zacząłem, niby przez przypadek dotykając jej ręki. - Jak masz na imię?


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#19 06-07-2013 o 14h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

- Cześć śliczna - zacząłem, niby przez przypadek dotykając jej ręki. - Jak masz na imię?
- Nie przystawiaj się do mnie. - szepnęłam - Mam dość facetów.
Spojrzałam na niego piorunującym wzrokiem. Skądś go znam, ale... Nie to nie możliwe.

Offline

#20 06-07-2013 o 15h05

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Alexander Mustang
- Nie przystawiaj się do mnie. - szepnęłam - Mam dość facetów.
Spojrzałem na nią ze zdziwieniem. Czyżby dziewczyna po przejściach...?
- To może chociaż mi powiesz, jak masz na imię? - zapytałem, uśmiechając się lekko.


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#21 06-07-2013 o 15h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

- To może chociaż mi powiesz, jak masz na imię? - zapytałem, uśmiechając się lekko.
- Słuchaj ja próbuję tu słuchać nauczycielki, a nie ciebie. Poza tym co cię interesuje moje imię? Gdybyś się nie spóźnij, może byś wiedział. - powiedziałam to strasznie oschle i parsknęłam

Ostatnio zmieniony przez misiasta (06-07-2013 o 15h19)

Offline

#22 06-07-2013 o 16h38

Miss'na całego
victoriaxbell
...
Wiadomości: 251

Harry Black

Gdy do klasy wszedł Pan Mustang Idealny oczywiście jak zwykle do wszystkich się uśmiechał i przymilał. Gdy usiadł obok Eriki i zobaczyłem jej wyraz twarzy zaśmiałem się pod nosem. Wyłączyłem muzykę oraz ściągnąłem słuchawki z powrotem wieszając je na szyi oraz od niechcenia spojrzałem na nauczycielkę.


"I'm nobody! Who are you? Are you nobody, too? Then there's a pair of us - don't tell! They'd banish us, you know.
How dreary to be somebody! How public, like a frog. To tell your name the livelong day. To an admiring bog!" ~ Emily Dickinson

Offline

#23 06-07-2013 o 16h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Z czego ten imbecyl się śmieję - zamyślałam się
- Eriko, czy możesz w końcu odpowiedzieć na moje pytanie? - z zamyślenia wyrwał mnie oschły głos nauczycielki
- Eeee, nie słucham pani. Mogłaby pani mówić ciekawiej. - powiedziałam nie bojąc się nauczycielki
W odpowiedzi dostałam piorunujące spojrzenie.

Offline

#24 06-07-2013 o 16h54

Miss'na całego
victoriaxbell
...
Wiadomości: 251

Harry Styles

Zaśmiałem się jeszcze raz, słysząc jej odpowiedź do nauczycielki.
- Nowa, może lepiej zwolnij - powiedziałem nie patrząc w jej stronę. Czyli nie tylko ja zmieniłem się w ciągu tych trzech lat. Wyrzuciłem z siebie te myśli i odwróciłem wzrok w stronę okna.


"I'm nobody! Who are you? Are you nobody, too? Then there's a pair of us - don't tell! They'd banish us, you know.
How dreary to be somebody! How public, like a frog. To tell your name the livelong day. To an admiring bog!" ~ Emily Dickinson

Offline

#25 06-07-2013 o 17h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

- Nowa, dla ciebie nie jestem. - popatrzałam na niego piorunująco - Proszę pani, niech mi pani wybaczy, ale ten przedmiot w gimnazjum był prowadzony ciekawiej. Nie przywykłam także do oschłości nauczycielki. Mogłaby pani skoro już pani tu pracuje, mówić nawet z wymuszanym uśmiechem?
Nauczycielka na te słowa uśmiechnęła się lekko.
- Dziękuję... - odpowiedziałam

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 8