Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 161

#101 26-06-2013 o 22h32

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Nana napisał

YooSti napisał

Czy ma któraś z was jakąś faworytkę?

Szczerze?
To ja mam aż 4 faworytki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png


I tak po za tym to życzę szczęścia wszystkim finalistkom bo chyba tutaj jeszcze tego nie pisałam c:

Ja mam jedna i przez to czuję się źle  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif
Bo większość ma kilka a ja jedną...

Ostatnio zmieniony przez YooSti (26-06-2013 o 22h33)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#102 26-06-2013 o 22h56

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Ja też mam tylko jedną faworytkę, ale jak słyszę komentarze że za dużo mroków w finale to coś myślę, że ma ulubienica daleko nie zajdzie.

Btw dziewczyny, które znalazły się w finale, ciekawi mnie ile miałyście misspop przed wyzerowaniem?

I zapytałabym jak sprawdzić nicki finalistek na wybiegu, bo nie widzę by się pojawiały.

Offline

#103 26-06-2013 o 23h23

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Lowsip napisał

Ja też mam tylko jedną faworytkę, ale jak słyszę komentarze że za dużo mroków w finale to coś myślę, że ma ulubienica daleko nie zajdzie.

Btw dziewczyny, które znalazły się w finale, ciekawi mnie ile miałyście misspop przed wyzerowaniem?

I zapytałabym jak sprawdzić nicki finalistek na wybiegu, bo nie widzę by się pojawiały.

ja miałam 350 miss pop.


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#104 26-06-2013 o 23h49

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Ja mam faworytkę w Miss Deco i trzymam mocno za nią kciuki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Moje punkty stoją od rana w miejscu, także przestałam mieć nadzieję na podium i pozostaje mi tylko machać pomponami ^^

W przypadku Miss Pop będę się cieszyła jak wygra którakolwiek ze znajomych mi Miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
(jednak nie zawsze sugerowałam się tym w głosowaniu, niestety nie byłam na bieżąco z aktualną stylizacją, -sorrki-, ale może to lepiej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )

Offline

#105 26-06-2013 o 23h54

Miss'na całego
Nabi
...
Miejsce: Fairy Glade
Wiadomości: 458

Lowsip napisał

Ja też mam tylko jedną faworytkę, ale jak słyszę komentarze że za dużo mroków w finale to coś myślę, że ma ulubienica daleko nie zajdzie.

Btw dziewczyny, które znalazły się w finale, ciekawi mnie ile miałyście misspop przed wyzerowaniem?

I zapytałabym jak sprawdzić nicki finalistek na wybiegu, bo nie widzę by się pojawiały.

Ja miałam chyba 310. ^^

Offline

#106 27-06-2013 o 00h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aiamate napisał

Moje punkty stoją od rana w miejscu, także przestałam mieć nadzieję na podium i pozostaje mi tylko machać pomponami ^^

//www.missfashion.pl/forum/t1148,1-g%C5%82osuj-na-finalistki-konkursu-deco.htm#p33576

Polecam ^^

Offline

#107 27-06-2013 o 00h46

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Kouki napisał

Aiamate napisał

Moje punkty stoją od rana w miejscu, także przestałam mieć nadzieję na podium i pozostaje mi tylko machać pomponami ^^

//www.missfashion.pl/forum/t1148,1-g%C5%82osuj-na-finalistki-konkursu-deco.htm#p33576

Polecam ^^

/modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif iiiik... O, rany.
teraz to już w ogóle nie zasnę /modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif

Dziękuję/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png, umknęło mi to info.

Offline

#108 27-06-2013 o 07h41

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Hej, wchodzę dziś na finały, patrzę i znów mogę głosować na wszystkie finalistki! Tak ma być czy to bug?


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#109 27-06-2013 o 08h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tak ma być, głosować można codziennie (:

Offline

#110 27-06-2013 o 14h28

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

YooSti napisał

Ja mam jedna i przez to czuję się źle  :bimbogoutte:
Bo większość ma kilka a ja jedną...

Lowsip napisał

Ja też mam tylko jedną faworytkę, ale jak słyszę komentarze że za dużo mroków w finale to coś myślę, że ma ulubienica daleko nie zajdzie.

Też mam jedną faworytkę :) I jedną anty-faworytkę xD
Mam to szczęście, że moja faworytka się wyróżnia. Nie należy ani do mroku ani do kimon etc. Na przód leśna rusałko! (Nope, to nie Masakra. Ona jest Leśną Nimfą, a to spora różnica c; ).

Lowsip napisał

Btw dziewczyny, które znalazły się w finale, ciekawi mnie ile miałyście misspop przed wyzerowaniem?

Ponad 600-coś. Ale ja już przed otwarciem defilady miałam blisko tych sześciu setek. Generalnie prawdopodobnie trzymam się dołu tabeli (mam nadzieję, że udostępnią nam wszystkie wyniki, a nie tylko 3 pierwsze miejsca). Moja miss się niczym nie wyróżnia. I nie ma, bo jest po prostu moją miss <3

Lowsip napisał

I zapytałabym jak sprawdzić nicki finalistek na wybiegu, bo nie widzę by się pojawiały.

A tego jeszcze nie rozgryzłam. Jeszcze. Leśna spółka hakerska już nad tym pracuje ;3

Offline

#111 27-06-2013 o 21h55

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

To może ja powiem? W końcu należę do leśnej spółki hakerskiej xD Nie chce mi się robić instrukcji, więc tak po mojemu(nimi jak chce to niech to napisze bardziej po ludzku). Prawym na finalistkę, zbadaj element, jedziemy w górę diva, data-bimboid*tujestnumer* podmieniamy numer na naszym profilu i mamy.
Jak się zostawi włączoną konsolkę ze zbadaja, to kiedy się zmienią finalistki można zjechać do odpowiednich divów i tam sobie sprawdzać te co się zmienią(w divie bimbo-et-vote są trzy pierwsze poddivy z nimi).

Offline

#112 27-06-2013 o 23h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zostało już tylko niecałe 20 min do zamknięcia pierwszych Wyborów, jak ktoś jeszcze nie głosował, to teraz ma ostatnią okazję ^___^

Offline

#113 28-06-2013 o 00h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Denerwuje mnie to, ponieważ niektóre z Miss nie ma co oceniać, wciąż te same ubrania i żadnych kreacji, choć przyznam, że niektóre Miss mnie zdziwiły. Gratulacje dla Miss ze stylem.

Offline

#114 28-06-2013 o 00h13

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Gratuluję dziewczyny!!! Jednak moja faworytka niewygrała


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#115 28-06-2013 o 00h16

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

/modules/forum/img/smilies/hein.gif  Na podium są dwie dziewczyny przeciwko którym głosowałam! I jedna którą potraktowałam jako obojętną...

Offline

#116 28-06-2013 o 00h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wygrałam drugie miejsce na Miss Deco! Dziękuje dziewczynom które na mnie głosowały. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#117 28-06-2013 o 00h27

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

Wow, gratulacje, Koki ^^ Szkoda, że nie wygrałaś, bo byłaś moją faworytką, ale miałaś bardzo mocną konkurencję, muszę przyznać, że strój i ogólnie wygląd Porcelain też są cudne.

Pozostałym również gratuluję ^^ Gdzie można zobaczyć wyniki miss deco?

Ostatnio zmieniony przez Kaede (28-06-2013 o 00h28)

Offline

#118 28-06-2013 o 00h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kaede napisał

Wow, gratulacje, Koki ^^ Szkoda, że nie wygrałaś, bo byłaś moją faworytką, ale miałaś bardzo mocną konkurencję, muszę przyznać, że strój i ogólnie wygląd Porcelain też są cudne.

Pozostałym również gratuluję ^^ Gdzie można zobaczyć wyniki miss deco?

wchodzisz na aktualności i tam masz zwyciężczynie w konkursie Deco. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#119 28-06-2013 o 00h38

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Witam wszystkich! Przede wszystkim chciałam serdecznie pogratulować wygranym jak i wszystkim Miss, które znalazły się w finale! Sama miałam również około 3-4 faworytek i cieszę się, że jedna z nich znalazła się na podium (:

Dziękuję również za każdy Wasz głos - naprawdę nie spodziewałam się, że sama znajdę się wśród finalistek! Tak więc raz jeszcze wielkie dzięki i pozdrawiam (:


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#120 28-06-2013 o 00h39

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Jak się wejdzie w konkurs deco to stamtąd można też podium zobaczyć.

Offline

#121 28-06-2013 o 00h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

hehe, dzięki, Kaeś ^^ a Porcelain za stylizację jak najbardziej się należy, wygląda ślicznie O: (swoją drogą śmiesznie, między nami różnica tylko 3 punktów, rywalizacja była zacięta <; ) i salon też ma przepięknie umeblowany <3 gratulacje wszystkim zwyciężczyniom!

Offline

#122 28-06-2013 o 00h48

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Gratuluje Wam dziewczyny! :*
A teraz... zaczynamy jazdę od nowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#123 28-06-2013 o 01h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziękuję wszystkim, którzy oddali głosy na moją miss i na mój salon.
I za wszystkie miłe słowa <3.
Gratuluję pozostałym zwyciężczyniom.
Wszystkim innym graczkom życzę powodzenia w kolejnych wyborach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.

Czego, jak czego - jednak nie spodziewałam się podwójnego podium.
Dodam jeszcze, że wygrałam z Kouki dokładnie trzema punktami. Chętnie podzieliłabym się z nią wyższym schodkiem. Jej leśna stylizacja jest śliczna i bardzo wyróżniała się na defiladzie <3.

Offline

#124 28-06-2013 o 05h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dzięki, Porcelain ^___^ Ty też się wyróżniałaś - Twoja stylizacja jest jedną z najlepiej wyważonych i nie przesadzonych, imo. Niby było sporo strojów lolicich i stylizowanych na XIXw., ale Twój zawsze przykuwał moją uwagę w pozytywny sposób, nie ważne, ile razy przeglądałam defiladę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png czuć w nim własny styl.

Ciekawe jak będzie w tym tygodniu, ciekawe ^___^ mam na oku jeden pokój, który teraz był w finale, ale nie dostał się na podium - mam nadzieję, że w tej turze uda mu się wybić :'D

Offline

#125 28-06-2013 o 11h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bardzo gratuluję zwyciężczyniom i mam nadzieję, że następne wybory będą owocne. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A teraz małe wprowadzenie (żeby nie było, że oczerniam zwyciężczynie, bo naprawdę myślę, że dobrze wypadły):
Osobiście uważam, że te wybory po części są trochę niesprawiedliwe, bo pokazują, że nie każdy może być tu równy i może być uznawany za kogoś gorszego. Nawet jak wygrać można tylko raz w ciągu całej gry, to i tak niektóre użytkowniczki, które lubią swój styl, albo styl swojego mieszkania, nie mają cienia szansy na jakąkolwiek wygraną, bo są dyskryminowane ze względu na to, że odbiegają od tradycyjnego modelu zwycięskiego wyglądu swojego i mieszkania. To jest właśnie smutne, bo wiem, że niektóre z nas nigdy w życiu nie osiągną tego nawet jak te najlepsze zdobędą już swoje trofea (zawsze pojawią nowe i będę lepsze). Uważam, że to może przyczynić się do braku szacunku u tych, którzy nigdy nie wygrały i nie wygrają.
Ale to tylko moja opinia. Dziękuję. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 161