Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 ... 161

#51 26-06-2013 o 00h25

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Pam-para-pam! no i mamy eliminacje do finału!

Teraz nie ma zmiłuj i taryfy ulgowej. Niech wygrają najlepsze! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Mamy tylko 2 dni na wyłonienie zwyciężczyń Defilady i Konkursu Deko!

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (26-06-2013 o 00h40)

Offline

#52 26-06-2013 o 01h12

Miss'nieobczajona
Kaliana
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 37

Może finalistki powiedzą nam, czy zostały jakoś poinformowane o wejściu do finału?

Offline

#53 26-06-2013 o 03h13

Miss'całkiem całkiem
Verite
...
Wiadomości: 131

Nie jestem wprawdzie finalistką, ale informacja o dostaniu się do finału raczej nigdzie się nie pojawia, trzeba przejrzeć finał.

Offline

#54 26-06-2013 o 08h21

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Jestem w finale, i nie nie dostałam żadnej wiadomości, że tam jestem.


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#55 26-06-2013 o 08h41

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Yay! Jestem w finale! Chociaż sprawdzenie tego z tempem mojego internetu, zajęło mi wieki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy na mnie głosowali :*
Zaraz po finale zmieniam stylizację, już nawet zastanawiam się na jaką. Nie ukrywam, że jestem fanką tych pięknych sukien.
Macie rację, mnie najbardziej odrzucają miski widocznie spalone na solarce "dla efektu", do tego brudne, z makijażem na klauna i w sikorce. Full wypas! Ale za to raz dałam uwielbiam misce, która była po pierwsze urocza, a po drugie... biedna spiekła się na raka. Znam ten ból, bo kiedyś zapomniałam, że nie mam kremu i moja miss też się spiekła.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#56 26-06-2013 o 10h53

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Mnie w finale defilady nie ma (co mnie nie dziwi), za to jestem w Konkursie Deco. Zastanawia mnie jakim cudem znalazły się co najmniej dwa pokoje z samą ścianą lub szczotką (Heh, ale teraz można głosować na nie by miały na rozruch /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )

Cieszy mnie, że w każdym finale widzę znajome twarze i pokoiki!! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Dziewczyny do głosowania!
Bo mamy tylko dwa dni.

50 finalistek czeka na nasze surowe głosy. To nie jest chyba zależnie od bycia on-line finalistek. Mnie to zajęło 5 minut, bo fajnie to ułatwili na stronie Defilady, pyk-pyk-pyk i następne.

Głosujcie na Defiladzie a także Konkursie Deco!

Offline

#57 26-06-2013 o 11h26

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Niestety finał jest kompletnie zasypany przez lolity lub laski, które nawaliły na siebie zbyt dużo ślicznych rzeczy, a jak wiadomo- co za dużo to niezdrowo. Na szczęście trafiają się jeszcze wyważone, harmonijne stylizacje, za które właścicielki miss zgarniają ode mnie dużego plusa.


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#58 26-06-2013 o 11h52

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

ZAKOŃCZ DEFILADĘ AUTOMATYCZNIE <- co sie stanie jak to nacisne?xd


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#59 26-06-2013 o 12h00

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Po prostu defilada nie ruszy ponownie, kiedy zaprezentują się wszystkie miss.


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#60 26-06-2013 o 12h18

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Ja jestem w obu Oo
Nikt nie informuje, mnie z dobroci serca Kouki uświadomiła, że w ogóle jest już finał, bo przecież ja nie ogarniam na chwilę obecną. (Koniec roku daje mi w kość).

Aiamate napisał

Mnie w finale defilady nie ma (co mnie nie dziwi), za to jestem w Konkursie Deco. Zastanawia mnie jakim cudem znalazły się co najmniej dwa pokoje z samą ścianą lub szczotką (Heh, ale teraz można głosować na nie by miały na rozruch /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )

Te pokoje mnie przerażają. Sama biel i tło okna na środku. Może one po prostu zmieniają wystrój w trakcie defilady, a wcześniej było ładniej? Oby.
Za to trafiłam na 5 tak cudownie urządzonych pokoi, że od razu zapisałam sobie ID właścicielek, by przejrzeć sobie potem całe ich mieszkania. No cuda, cuda!

Wszystkie finalistki i wszystkie mieszkania już ocenione. O ile w mieszkaniach trafiło się z mojej strony tylko 5 "uwielbiam" (i mnóstwo "nie lubię"), bo w tym względzie jestem surowa, tak wszystkie nieprzesadzone misski mogły liczyć na moje miłe głosy ;3

Ostatnio zmieniony przez Amik (26-06-2013 o 12h32)

Offline

#61 26-06-2013 o 12h47

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Amik napisał

Za to trafiłam na 5 tak cudownie urządzonych pokoi, że od razu zapisałam sobie ID właścicielek, by przejrzeć sobie potem całe ich mieszkania. No cuda, cuda!

Gdzie znalazłaś ich ID? Powiedz proszę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#62 26-06-2013 o 12h51

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

KURCZE!
głosowałam na fajne pokoje w defiladzie, a teraz patrze - tych pokoi nie ma, bo do finału przeszły puste pokoje!
Dziewczyny, jak to mozliwe?
Czy ktos widzi artyzm w jednej krzywo postawionej sciance? I to wystarczy?
Jestem wstrząśnięta. Sama nie mam talentu dekoracyjnego, ale nie wierze, że ktos na cos takiego glosowal.

Offline

#63 26-06-2013 o 12h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wydaje mi się, że tych kilka pustych pokoi dostało się do finału przed głosowanie przez profile, a nie defiladę. Zapewne są to pokoje osób mieszkających u rodziców, które zapunktowały startowym salonem i łazienką (przynajmniej tak jest chyba w moim przypadku, bo sama nie ogarniam, co robię w finale deco, bo mieszkaniem nie zajmuję się w ogóle |D szok dnia, naprawdę). Tak czy siak jest sporo pięknych pokoi, na które warto głosować ^___^

Offline

#64 26-06-2013 o 12h58

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

prettyzuza napisał

KURCZE!
głosowałam na fajne pokoje w defiladzie, a teraz patrze - tych pokoi nie ma, bo do finału przeszły puste pokoje!
Dziewczyny, jak to mozliwe?
Czy ktos widzi artyzm w jednej krzywo postawionej sciance? I to wystarczy?
Jestem wstrząśnięta. Sama nie mam talentu dekoracyjnego, ale nie wierze, że ktos na cos takiego glosowal.

Może jest tak jak mówiła Amik...

Amik napisał

Może one po prostu zmieniają wystrój w trakcie defilady, a wcześniej było ładniej? Oby.

...a może to jakiś bug.

Jakby była możliwość wejścia i zobaczenia reszty domu, sprawa byłaby prostsza. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


Kouki napisał

Wydaje mi się, że tych kilka pustych pokoi dostało się do finału przed głosowanie przez profile, a nie defiladę. Zapewne są to pokoje osób mieszkających u rodziców, które zapunktowały startowym salonem i łazienką (przynajmniej tak jest chyba w moim przypadku, bo sama nie ogarniam, co robię w finale deco, bo mieszkaniem nie zajmuję się w ogóle |D szok dnia, naprawdę). Tak czy siak jest sporo pięknych pokoi, na które warto głosować ^___^

Ej, ja na Twój pokój głosowałam w ramach "zachęty do rozwijania" ale klikałam tylko "Lubię". Podejrzewam raczej, że to z racji pełnionej funkcji każdy wolał oceniać Cię dobrze xD (Bo a'nóż widzisz jak kto głosował i ban za "nie lubię")

Startowego salonu i łazienki nie można oceniać... więc raczej pustostany dostały się przez błąd (i systemu i "o jaka ładna sukienka kliknę, że lubię") albo nagły remont. Zobaczymy co będzie dalej.

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (26-06-2013 o 13h05)

Offline

#65 26-06-2013 o 13h10

Miss'nieobczajona
Morfina
...
Wiadomości: 18

Bardzo fajny pomysł z tą defilad. Każda ma jakąś losową szanse żeby się pokazać jak i coś wygrać. Możemy zaczerpnąć pomysły ubioru od innych ^^ /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#66 26-06-2013 o 13h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aiamate napisał

Ej, ja na Twój pokój głosowałam w ramach "zachęty do rozwijania" ale klikałam tylko "Lubię". Podejrzewam raczej, że to z racji pełnionej funkcji każdy wolał oceniać Cię dobrze xD (Bo a'nóż widzisz jak kto głosował i ban za "nie lubię")

Ej, ja nie jestem modem, który daje bany za takie głupoty D: co ma to, ja ktoś mnie ocenia i co o mnie myśli, do tego, czy przestrzega regulaminu? :<


Aiamate napisał

Startowego salonu i łazienki nie można oceniać... więc raczej pustostany dostały się przez błąd (i systemu i "o jaka ładna sukienka kliknę, że lubię") albo nagły remont. Zobaczymy co będzie dalej.

Tak, ale na samym początku, gdy głosowało się przez profile, mieszkania oceniało się po obejrzeniu całości (przynajmniej ja tak robiłam). Może jak ktoś widział, że salon i łazienka są fajne, dochodził do wniosku, że "pewnie zabrakło pieniędzy na biuro" i dlatego dawał wyższe oceny? Tak czy siak, to pewnie tylko problem pierwszych wyborów, czuję, że od następnych już takie sytuacje nie będą się powtarzać (:

Offline

#67 26-06-2013 o 13h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jak tylko się zalogowałam zauważyłam, że nie mam punktów Miss-pop. Widzę, że jestem w finale, ale mogliby dać nam jakąś wiadomość.

Offline

#68 26-06-2013 o 13h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Widzieliście już finalistki? Mało ich się trafiło, ale jestem pod wrażeniem. Są śliczne. *_*

Offline

#69 26-06-2013 o 13h48

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Misa napisał

Widzieliście już finalistki? Mało ich się trafiło, ale jestem pod wrażeniem. Są śliczne. *_*

Śliczne, ale niestety wszystkie zrobione na jedno kopyto- albo lolity/XIX wiek, albo orient...Szkoda, bo w trakcie oglądania defilady bardzo mnie te stroje znudziły.


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#70 26-06-2013 o 13h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hetalia napisał

Misa napisał

Widzieliście już finalistki? Mało ich się trafiło, ale jestem pod wrażeniem. Są śliczne. *_*

Śliczne, ale niestety wszystkie zrobione na jedno kopyto- albo lolity/XIX wiek, albo orient...Szkoda, bo w trakcie oglądania defilady bardzo mnie te stroje znudziły.

Może były oceniane na sposób ciężkiego ubioru - im więcej na sobie, tym więcej głosów. Tak jest w przypadków chińskich/japońskich sukien albo u tych lolitek. Chociaż przyznam, że trochę to dziwne.

Offline

#71 26-06-2013 o 13h55

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Aiamate napisał

Amik napisał

Za to trafiłam na 5 tak cudownie urządzonych pokoi, że od razu zapisałam sobie ID właścicielek, by przejrzeć sobie potem całe ich mieszkania. No cuda, cuda!

Gdzie znalazłaś ich ID? Powiedz proszę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

OK. Oto instrukcja:
1. Klikasz na obrazku prawym.
2. Wybierasz "pokaż obrazek" (mozilla) lub "otwórz grafikę w nowej karcie" (chrome)
3. Patrzysz na i link wyglądający mniej-więcej tak: //www.missfashion.pl/api/mobile/piece-img.php?type=jpg&id=1419&pieceid=3&destid=0
4. Spisujesz ID.
5. Wchodzisz na swój profil i w miejscu swojego ID wpisujesz to spisane (nick się nie liczy - i tak działa).

Banalne, prawda? ;3


Misa napisał

Hetalia napisał

Misa napisał

Widzieliście już finalistki? Mało ich się trafiło, ale jestem pod wrażeniem. Są śliczne. *_*

Śliczne, ale niestety wszystkie zrobione na jedno kopyto- albo lolity/XIX wiek, albo orient...Szkoda, bo w trakcie oglądania defilady bardzo mnie te stroje znudziły.

Może były oceniane na sposób ciężkiego ubioru - im więcej na sobie, tym więcej głosów. Tak jest w przypadków chińskich/japońskich sukien albo u tych lolitek. Chociaż przyznam, że trochę to dziwne.

Też mam ich dosyć. Sama zakładam przeładowany strój tylko, gdy walczę za pieniądze (bo wtedy mam na sobie najdroższe ciuchy jakie dorwałam).
Poza tym - co jest takiego pięknego w tych strojach chińskich księżniczek? W tak bardzo przeładowanych strojach. W prawdziwym świecie musiałby przygniatać posiadaczkę do podłogi t_t

Ostatnio zmieniony przez Amik (26-06-2013 o 13h57)

Offline

#72 26-06-2013 o 14h47

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Trochę mnie finał zawiódł- myślałam, że będzie odrobinę lepiej. Nikomu nie dałam Uwielbiam... Lubię dałam nielicznym, a reszta to No like. Przeładowane stroje- mówią co za dużo to niezdrowo, mimo to widać, że ludziom się to podoba; szczerze powiedziawszy mnie tak odziane kobiety przerażają.
Od wczoraj przeglądam skep u Nine i widziałam wiele świetnych rzeczy, na które niestety mnie nie stać. Szukam jeszcze parę, na dodatek znalazłam już świetny garnitur dla mężczyzny- dodałam laseczkę a la dr house. :--)
No nic, to początki, jak mówią. Może później będzie lepiej? Miejmy taką nadzieje.

Offline

#73 26-06-2013 o 15h04

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Moja miss ma chińska kiecke, ale w sumie po za nią, tylko klatkę i motyle. po prostu bardzo mi się podoba ten dekolt i pasuje do jej czarnych włosów i białej ceny.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#74 26-06-2013 o 15h05

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Jestem finalistką, ale przy tych wszystkich miss, mnie w ogóle nie widać, ich stroje się przeładowane, a mój rzekłabym normalnuy, ech no trudno /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#75 26-06-2013 o 15h09

Miss'nieobczajona
Kaliana
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 37

Morfina napisał

Bardzo fajny pomysł z tą defilad. Każda ma jakąś losową szanse żeby się pokazać jak i coś wygrać. Możemy zaczerpnąć pomysły ubioru od innych ^^ /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Właśnie przeglądałam konkurs deco, patrze a tam miss z identycznym jak ja strojem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Nawet kolory identyczne. Aż chciałam napisać do niej, że w czasach z których pochodzi ten strój damy nie były opalone bo to uchodziło za oznakę niskiego statusu społecznego, tylko nie wiem jak ja znaleźć.
A w finale defilady miss są przepiękne. *.*

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 ... 161