Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 161

#76 26-06-2013 o 15h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kaliana, kilka postów wyżej masz notkę od Ami, jak sprawdzić, czyje mieszkanie się właśnie ogląda na defiladzie ^^

Offline

#77 26-06-2013 o 15h12

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Kaliana napisał

Morfina napisał

Bardzo fajny pomysł z tą defilad. Każda ma jakąś losową szanse żeby się pokazać jak i coś wygrać. Możemy zaczerpnąć pomysły ubioru od innych ^^ /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Właśnie przeglądałam konkurs deco, patrze a tam miss z identycznym jak ja strojem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Nawet kolory identyczne. Aż chciałam napisać do niej, że w czasach z których pochodzi ten strój damy nie były opalone bo to uchodziło za oznakę niskiego statusu społecznego, tylko nie wiem jak ja znaleźć.
A w finale defilady miss są przepiękne. *.*

Znalazłam tą miss, zaraz Ci podeślę na pw /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#78 26-06-2013 o 15h16

Miss'nieobczajona
Kaliana
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 37

AA, wybaczcie moją ślepotę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Jestem zachwycona niektórymi strojami z defilady, a obecność niektórych mnie strasznie dziwi. Ale mimo wszystko są to raczej popularne miss, obecne często na forum lub wysoko w rankingu.

Offline

#79 26-06-2013 o 16h10

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

No nic, mówi się trudno. Nie wyglądam tak ładnie, jak niektóre Miss, ale może to się zmieni, ba, zmieni się na pewno! Tylko potrzebuję czasu, bo MM drogą nie chodzą. :--(

Offline

#80 26-06-2013 o 16h22

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Aria napisał

Moja miss ma chińska kiecke, ale w sumie po za nią, tylko klatkę i motyle. po prostu bardzo mi się podoba ten dekolt i pasuje do jej czarnych włosów i białej ceny.

Twoja miss jest jedną z niewielu, które mi się bardzo spodobały. Stylizacja jest spokojna, harmonijna i idealnie wyważona zarówno kolorystycznie jak i ilościowo ^^ Trzymaj tak dalej!


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#81 26-06-2013 o 16h39

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Och dziękuję :* Bo jak czytałam o tych miss w kimonach i przeładowanych itp. to się bałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Co prawda chińska stylizacja po sobocie pójdzie w odstawkę, jak tylko uzbieram kasę na pewien ciuszek, ale stylówa będzie podobna. Jak mawiała Channel "moda przemija, styl zostaje" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Btw, uwielbiam Białoruś molestującą Rosję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#82 26-06-2013 o 17h42

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Aria napisał

Och dziękuję :* Bo jak czytałam o tych miss w kimonach i przeładowanych itp. to się bałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Co prawda chińska stylizacja po sobocie pójdzie w odstawkę, jak tylko uzbieram kasę na pewien ciuszek, ale stylówa będzie podobna. Jak mawiała Channel "moda przemija, styl zostaje" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Btw, uwielbiam Białoruś molestującą Rosję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Twoja miss nie jest przeładowana ;D Mi sie  również bardzo podoba ;p


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#83 26-06-2013 o 17h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie mam pojęcia czym sobie zasłużyłam żeby znaleźć się w finałowej 50-tce, ale zauważyłam, że do znalezienia się tam trzeba niejednego doładowania MM, bo w taki krótkim czasie od pojawienia się u nas gry za dużo się nie wykupi i nie dopracuje. Pewnie stąd ten przeskok patrząc na tak bogaty stan odzienia.
Moja miss nie jest chyba tak przeładowana... a może. Czasem myślę, że kolory te nawet nie pasują. Q_Q

Offline

#84 26-06-2013 o 18h02

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Misa, twój strój też jest ładny, tyle że mi się nie podobają takie stroje, gdyż jak na nie patrzę, to coś mi się w oczach robi. I te, które znalazły się w Finale niech się cieszą i starają, a nie zamartwiają, bo nie mają czym. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#85 26-06-2013 o 18h09

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Misa napisał

Nie mam pojęcia czym sobie zasłużyłam żeby znaleźć się w finałowej 50-tce, ale zauważyłam, że do znalezienia się tam trzeba niejednego doładowania MM, bo w taki krótkim czasie od pojawienia się u nas gry za dużo się nie wykupi i nie dopracuje. Pewnie stąd ten przeskok patrząc na tak bogaty stan odzienia.
Moja miss nie jest chyba tak przeładowana... a może. Czasem myślę, że kolory te nawet nie pasują. Q_Q

Misa ja chociaż doładowałam raz to kupiłam wtedy kilka rzeczy do mieszkania i psa, ciuchów nie, a też niestety jestem w finale ;c
Szczególnie jak tak patrzę na inne miss w finale to twoja jeszcze pasuje z wyglądu, a moja wygląda tak bardzo normalnie, że zastanawiam się jak ona się tam dostała o:


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#86 26-06-2013 o 18h11

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Nana, właśnie zanim przeczytałam Twojego posta, przed chwilą dałam jej lubię, właśnie za to, że wygląda ładnie i normalnie.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#87 26-06-2013 o 18h37

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Też się zdziwiłam jak się zobaczyłam wśród finalistek. Gdybym wcześniej wiedziała to bym nie głosowała na konkurencję! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png
(taki żarcik, i tak nie liczę na podium)
Ale przynajmniej ja sie trochę wyróżniam przy tych wszystkich mrokach :3

Offline

#88 26-06-2013 o 18h43

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Masakra napisał

Też się zdziwiłam jak się zobaczyłam wśród finalistek. Gdybym wcześniej wiedziała to bym nie głosowała na konkurencję! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png
(taki żarcik, i tak nie liczę na podium)
Ale przynajmniej ja sie trochę wyróżniam przy tych wszystkich mrokach :3

Też nie liczę na podium, szczerze jest wiele lepszych miss od mojej, więc nawet nie myślę o nim /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A twoja miss jest naprawdę fajna!


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#89 26-06-2013 o 19h08

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Widziałam Masakrę na Defiladzie i zagłosowałam- Esterę też. Macie bardzo ciekawe stroje, to na pewno jakieś wyróżnienie będzie! :--)

Offline

#90 26-06-2013 o 19h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 12

Ja jestem jeszcze w szoku, że w ogóle dostałam się do finału bo nie liczyłam na to tym razem /modules/forum/img/smilies/hein.gif tym bardziej że większość finalistek była w chinach i mają stamtąd cudowne stroje lub dużo kasy wydały wcześniej na kompletowanie cudnych zestawów /modules/forum/img/smilies/sniff.gif ja swój mam przez przypadek /modules/forum/img/smilies/content4.gif
ale na podium to w ogóle nie liczę bo i tak nie jestem tak znana jak wy tutaj wszystkie na forum /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Offline

#91 26-06-2013 o 19h32

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Lilim napisał

Ja jestem jeszcze w szoku, że w ogóle dostałam się do finału bo nie liczyłam na to tym razem /modules/forum/img/smilies/hein.gif tym bardziej że większość finalistek była w chinach i mają stamtąd cudowne stroje lub dużo kasy wydały wcześniej na kompletowanie cudnych zestawów /modules/forum/img/smilies/sniff.gif ja swój mam przez przypadek /modules/forum/img/smilies/content4.gif
ale na podium to w ogóle nie liczę bo i tak nie jestem tak znana jak wy tutaj wszystkie na forum /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Przeciez to nie ma znaczenia, czy ktos jest znany, czy nie... Jesli sie komus podobasz, to sie na Ciebie glosuje:)
Wydaje mi sie, ze glosowanie jest anonimowe, wiec raczej nikt sie nikomu podlizywac nie probuje. chyba, ze sie myle?/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

/modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#92 26-06-2013 o 19h32

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Lilim- tu nie chodzi o znajomości, tylko o to, jak wyglądasz i czy masz ciekawy pomysł na strój. Nawet jeśli pewną osobę będzie znało całe forum to i tak pozytywnie nie zagłosuje, jeśli będzie "niesmacznie" wyglądać. Więc nie masz się co przejmować! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#93 26-06-2013 o 21h40

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Ja jestem w finale (i czuje się jak jakaś sierota)i w deco (czego się nie spodziewałam,bo np //www.missfashion.pl/profile/rosette,5140.htm ma naprawde świetne wnętrze a się niedostała,chyba że zmieniła pokój na defiliadę   ). Zastanawia mnie tylko jedno... Jest tyle pokoi ładnie urządzonych,a tu niektóre puste (przepraszam). I moje pytanie do was.. Czy to było liczone od początku gry,czy od wejścia Defiliady?

Ostatnio zmieniony przez YooSti (26-06-2013 o 23h26)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#94 26-06-2013 o 21h47

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

YooSti napisał

Ja jestem w finale i w deco (czego się nie spodziewałam). Zastanawia mnie tylko jedno... Jest tyle pokoi ładnie urządzonych,a tu niektóre puste (przepraszam). I moje pytanie do was.. Czy to było liczone od początku gry,czy od wejścia Defiliady?

Mnie się wydaje, że od początku gry, ale moje stwierdzenie może być mylne.


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#95 26-06-2013 o 21h47

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Masakra napisał

Ale przynajmniej ja sie trochę wyróżniam przy tych wszystkich mrokach :3

Ja tez mam wrazenie, że moja miss tam nie pasuje ;P Bo ani mroczna, ani lolitkowa, ani kimonowata...

Tym bardziej dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali! /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Ja nadal jestem w szoku...

Offline

#96 26-06-2013 o 21h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Od początku gry. Teraz już wyniki będą tygodniowe ^^

Offline

#97 26-06-2013 o 22h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wszystkim finalistkom (wraz ze mną) życzę szczęścia, która wygra!

Offline

#98 26-06-2013 o 22h16

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Czy ma któraś z was jakąś faworytkę? Bo ja mam. I mam nadzieję że wygra (nie jestem nią ja)
Jak ktoś chce wiedzieć to zapraszam na PM

Ostatnio zmieniony przez YooSti (26-06-2013 o 22h28)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#99 26-06-2013 o 22h23

Miss'na całego
Shinikairu
hejcia
Wiadomości: 267


Całkiem fajna sprawa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Najfajniej zobaczyć tam siebie ^^ Na razie udało mi się zobaczyć tylko moje mieszkanie, mojej miss nie, ale  może kiedyś będę siebie podziwiać xdd

Offline

#100 26-06-2013 o 22h30

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

YooSti napisał

Czy ma któraś z was jakąś faworytkę?

Szczerze?
To ja mam aż 4 faworytki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png


I tak po za tym to życzę szczęścia wszystkim finalistkom bo chyba tutaj jeszcze tego nie pisałam c:


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 161