Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 161

#126 28-06-2013 o 13h05

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Misa masz racje, ale gdyby za daleko zabrnąć z takim myśleniem, to doszlibyśmy do idei komunizmu.
Poza tym takie wybory mają nas zachęcić do kupowania ciuchów  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif
Ja miałam 20misspop i nie spodziewam się więcej, bo lubię jak moja miss wygląda wulgarnie. Spójrz na to od tej strony, że co najmniej nie wylądują na podium takie zwichrowane jednostki jak ja   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

Offline

#127 28-06-2013 o 13h06

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Szkoda, że nie mogłam ostatecznie podpatrzeć, czy ktoś chociaż z litości dał jeden punkcik mojej biednej Rose /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Tak czy siak, zabawa była niezla, chociaż obawiam się, że defilada szybko mi obrzydnie (jak będzie jedna za drugą w ten sposób, to chyba niedługo oleję głosowanie, bo zwyczajnie mnie to znudzi w końcu)

Ostatnio zmieniony przez Rosette (28-06-2013 o 13h06)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#128 28-06-2013 o 14h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Misa napisał

Osobiście uważam, że te wybory po części są trochę niesprawiedliwe, bo pokazują, że nie każdy może być tu równy i może być uznawany za kogoś gorszego. Nawet jak wygrać można tylko raz w ciągu całej gry, to i tak niektóre użytkowniczki, które lubią swój styl, albo styl swojego mieszkania, nie mają cienia szansy na jakąkolwiek wygraną, bo są dyskryminowane ze względu na to, że odbiegają od tradycyjnego modelu zwycięskiego wyglądu swojego i mieszkania. To jest właśnie smutne, bo wiem, że niektóre z nas nigdy w życiu nie osiągną tego nawet jak te najlepsze zdobędą już swoje trofea (zawsze pojawią nowe i będę lepsze). Uważam, że to może przyczynić się do braku szacunku u tych, którzy nigdy nie wygrały i nie wygrają.
Ale to tylko moja opinia. Dziękuję. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Meh, strasznie negatywne myślenie :v

A więc tak: po pierwsze, jeszcze się taki nie urodził, coby wszystkim dogodził (; jak dobrze widać po wypowiedziach w tym wątku, każda z nas ma trochę inne zdanie. Niektóre lubią orientalne, gotowe zestawy, inne lolity i XIXw., niektóre mają ich dość i bardziej sobie cenią zwykłe stylizacje. Pamiętam Twój strój, Misa, i wiem, że na pewno nie kliknęłam "Nie lubię", co za to dostawały ode mnie właśnie gotowe zestawy.

Po drugie: to dopiero pierwsze wybory, ciężko jeszcze mówić o tym, jakie są preferencje użytkowniczek ^^ Poczekajmy z miesiąc, zobaczmy, jak będą wyglądały następne wyniki, dopiero wtedy będzie można wyczaić jakąś tendencję. Poza tym nie wydaje mi się, żeby tydzień w tydzień wszyscy głosowali na to samo, bo to się znudzi.

Po trzecie: nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek oceniając wygląd Miss wyrabiał sobie jakiekolwiek zdanie o użytkowniczce. Jednak przy tak znacznej liczbie użytkowniczek i tylko 6 trofeach tygodniowo, większość się ich nie doczeka - nie jestem sobie w stanie wyobrazić, by tych kilka dziewczyn miało szykanować resztę. Poza tym nie uważasz, że takie stwierdzenie jest dla nich szalenie krzywdzące? D: Nie miałam okazji rozmawiać że wszystkimi zwyciężczyniami, ale chociażby Ririanne i Porcelain to naprawdę bardzo miłe dziewczyny, które na pewno nie upadłyby tak nisko i nie pozwoliły sobie na taki brak klasy, by uważać się za lepsze dlatego, że wygrały w konkursie.

Eh, i po czwarte: te wybory są dla nas, po to, byśmy miały dodatkową atrakcję i się z nich cieszyły, a nie, żeby wzbudzać wśród nas konflikty D: one mają tylko pozwolić nam wyrazić nasz zachwyt nad strojem, który się nam spodobał czy stylem jakieś miss, który uważamy za świetny. Strasznie mi smutno, jak widzę, że niektórzy nie są w stanie się tym cieszyć, bo myślą tylko o tym, że sami nie wygrają - to jest zabawa społecznościowa, doceńmy ją! :c

Offline

#129 28-06-2013 o 14h27

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Kouki napisał

Eh, i po czwarte: te wybory są dla nas, po to, byśmy miały dodatkową atrakcję i się z nich cieszyły, a nie, żeby wzbudzać wśród nas konflikty D: one mają tylko pozwolić nam wyrazić nasz zachwyt nad strojem, który się nam spodobał czy stylem jakieś miss, który uważamy za świetny. Strasznie mi smutno, jak widzę, że niektórzy nie są w stanie się tym cieszyć, bo myślą tylko o tym, że sami nie wygrają - to jest zabawa społecznościowa, doceńmy ją! :c

Och Kouki, to Ty chyba kobiet nie znasz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Jak przychodzi do wyglądu, gustu i stylu to nagle przyjaźnie pękają, a damy sięgają po oręż. Zakładam, że z każdym kolejnym konkursem będzie coraz bardziej zażarcie.
Najlepiej żeby każda ubierała swoją miss jak jej pasuje, a nie za wszelką cenę podążała za trendami żeby dostać się na podium.

Offline

#130 28-06-2013 o 14h35

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

No cóż, jeśli ktoś TAK BARDZO nie odróżnia życia realnego od prostej gierki, to jego problem.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#131 28-06-2013 o 14h37

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Aria napisał

No cóż, jeśli ktoś TAK BARDZO nie odróżnia życia realnego od prostej gierki, to jego problem.

Oj, kogoś tu chyba coś boli.
Po co te nerwy, w końcu to gierka, nie realne życie ;]

Offline

#132 28-06-2013 o 14h41

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Nerwy? Że niby ja? I co mnie niby boli? Ja tylko wypowiedziałam swoją opinie, że to tylko gra i jak ktoś ma mieć parcie na szkło, albo obrażać się bo coś tam coś tam, to jest jego sprawa.
Nie wiem jak inaczej odczytałaś mój komentarz.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#133 28-06-2013 o 15h01

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Aria napisał

Nerwy? Że niby ja? I co mnie niby boli? Ja tylko wypowiedziałam swoją opinie, że to tylko gra i jak ktoś ma mieć parcie na szkło, albo obrażać się bo coś tam coś tam, to jest jego sprawa.
Nie wiem jak inaczej odczytałaś mój komentarz.

To niemalże jak przeżywanie, że ktoś przeżywa ;] Bez agresji, dyskusja sobie idzie kulturalnie do przodu. Nie ma potrzeby reagować impulsywnie, to podwórko każdej z nas, a nie grupy wybrańców. Drobne spostrzeżenie o kobiecej naturze nie powinno wywoływać caps locka i tysiąca pytajników, to nie uliczne zaczepki ;]

Wracając do tematu, to w każdym siedzi jakiś tam duch rywalizacji. Idąc na grzyby mój Dziadek z Babcią potrafili rywalizować kto więcej zbierze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Rywalizacja w jakimś stopniu jest jak najbardziej zdrowa, popycha do ulepszania. Byle tylko się na siebie dziewczyny nie rzucały i nie wyciągały daleko idących wniosków, że jak przykładowo nie przerobią się na gejszę to nigdy nie wygrają. Na pewno są tu osoby, które docenią ich gust /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#134 28-06-2013 o 15h05

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Po pierwsze, to nigdzie nie użyłam więcej niż jednego znaku zapytania. Po drugie, krzyczeniu zwyczajowo służy wykrzyknik, a caps lock, podkreśleniu wyrażenia. Chyba, że ktoś tak pisze całe zdanie. Nie mam pojęcia, jak napisanie dużymi literami dwóch słów, można odczytać jako przeżywanie, a nawet agresje. To tak, jakby powiedzieć, że ktoś jest zły, bo nie używa emotek. Napisałam tylko, ze bez sensu jest patrzeć negatywnie na konkurs, przez pryzmat "a bo ktoś się będzie wywyższać" - to nawet nie dotyczyło w żadnym wypadku Twojego komentarza, dalej więc nie rozumiem, skąd uwaga, że coś mnie boli.
Z drugą częścią Twojego komentarza się zgadzam.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#135 28-06-2013 o 15h09

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Założę się, że znajdą się tu elementy, które po wygraniu obrosną w piórka.
Nie ma co gdybać, to dopiero pierwszy konkurs. Z kolejnymi się zobaczy jakie będą reakcje.
Mnie się osobiście podoba, mogę pooglądać niekiedy naprawdę niesamowicie dobrane ciuchy.

Offline

#136 28-06-2013 o 15h11

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Dlatego mówię, żeby się nimi nie przejmować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
No i wbrew obawom, nie wygrało ani kimono, ani mrok, tylko naprawdę ciekawa i oryginalna kompozycja.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#137 28-06-2013 o 15h19

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Chwała głosującym! Bo naprawdę, pierwsze miejsce było jednym z tych, na które dałam najwyższy głos /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Poza krojem też kolory zwaliły mnie z nóg, po prostu coś pięknego ^^

Ale myślę, że moda na kimona i mroki nie przeminie. Sporo się ich widuje od kiedy można kupić cosplaye w takich klimatach.

Offline

#138 28-06-2013 o 15h20

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Zdarzają się i ładne stroje w tych konwencjach.Ale taki wynik na początek pokazuje, że to wcale nie jest obowiązkowe, aby wygrać.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#139 28-06-2013 o 15h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ważne byście patrzyły na kreacje i styl waszych Miss, jeśli pragniecie wygrać/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#140 28-06-2013 o 15h52

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Ja osobiście nie mam parcia na brylowanie na podium, wolę patrzeć na inne kreacje ^^ Prędzej podziwiam sztukę, niż ją tworzę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#141 28-06-2013 o 20h33

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

No to teraz się posypią Miss z takimi samymi lub podobnymi strojami. Ja już widziałam ze trzy w stroju Rusałki/elfa leśnego.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#142 28-06-2013 o 20h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jestem ciekawa jak teraz sobie poradzą, skoro na defiladzie są same początkujące (przynajmniej były jak dziś sprawdzałam). Nie bardzo się orientuję. Finalistek już też nie będzie, bo nie widziałam tam siebie, czy to może przypadek?

Offline

#143 28-06-2013 o 20h37

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

ehehe to było do przewidzenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Z jednej strony, to fajnie,  się inspirują, ale... Mało to kreatywne.
YooSti, lubisz miętowy, co? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#144 28-06-2013 o 20h45

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Aria napisał

ehehe to było do przewidzenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Z jednej strony, to fajnie,  się inspirują, ale... Mało to kreatywne.
YooSti, lubisz miętowy, co? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Od jakiegoś czasu strasznie mi się ten kolor podoba. Do tego czarny,czerwony,złoty i fioletowy. 
A co do tak zwanej inspiracji to wątpię czy ktoś bedzie głosował na te dziewczyny (no chyba ze się mylę).


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#145 28-06-2013 o 20h48

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

No ja nie będę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Też lubię miętowy, ale ja lubię go łączyć z różem, tylko to trzeba BARDZO ostrożnie dobierać odcień.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#146 28-06-2013 o 20h52

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Aria napisał

No ja nie będę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Też lubię miętowy, ale ja lubię go łączyć z różem, tylko to trzeba BARDZO ostrożnie dobierać odcień.

Miętowy i róż. Brzmi ciekawie,chciała bym na kimś to zobaczyć. Jaki kolor bedzie dominował nad  strojem.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#147 28-06-2013 o 20h57

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

nie planuje tego u siebie... Jakoś tak lepiej mi idzie z bardziej "bezpiecznymi" kolorami. Czerń, biel, czerwień, modry


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#148 28-06-2013 o 21h00

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Aria napisał

nie planuje tego u siebie... Jakoś tak lepiej mi idzie z bardziej "bezpiecznymi" kolorami. Czerń, biel, czerwień, modry

Próbowałam do spódnicy przyłożyć bluzkę w kolorze różowym. I według mnie najładniej/najbardziej pasował bardzo jasny odcień lub bardzo mocny róż dla kontrastu i dla za akcentowania stroju. Może to zabrzmi dziwnie co to za kolor "modry"


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#149 28-06-2013 o 21h15

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

taki... bardzo intensywny, ciemny niebieski.
No właśnie, taka pastelowa mięta i pastelowy, blady róż


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#150 28-06-2013 o 21h23

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Aria napisał

taki... bardzo intensywny, ciemny niebieski.
No właśnie, taka pastelowa mięta i pastelowy, blady róż

To będę wiedziała na przyszłość co to za kolor, bo różne nazwy słyszałam jak np "indygo",ale "modry" (kojaży mi się z modrą kapustą )słyszę pierwszy raz. Dzięki

Ostatnio zmieniony przez YooSti (28-06-2013 o 21h24)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 161