Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 161

#1 21-06-2013 o 18h27

Miss'ok
...
Wiadomości: 63

Widzę nową opcję, siedzę i oglądam misski /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Pomyślałam, że ciekawie będzie zapytać was o wasze opinie i odczucia, bo mi się to jak najbardziej podoba /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#2 21-06-2013 o 18h29

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Bardzo fajna opcja, też mi się podoba.
Niby miss, które defiladują są wybierane losowo z zalogowanych graczy, ciekawe czy to znaczy że nie każda miss ma szanse na wybieg?

Offline

#3 21-06-2013 o 18h47

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Całkiem fajna i przydatna opcja, a przynajmniej puki co tak mi się wydaje. Chociaż znając moje szczęście do "zdarzeń losowych", nikt mnie tam nigdy nie zobaczy xD

Offline

#4 21-06-2013 o 19h04

Miss'nieobczajona
Voda
...
Wiadomości: 39

Super opcja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Bardzo mi się podoba.


Zapraszam na mojego bloga - wiele ciekawostek i poradników.

Offline

#5 21-06-2013 o 19h05

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Generalnie to mi się wydaje, że to działa tak, że albo głosujesz na defiliadzie albo na profilu jak było dotąd, więc nawet jeśli nie pojawisz się na defiliadzie to wciąż masz jakieś szanse...

W każdym razie:

Pomoc napisał

Uwaga! Wybory można wygrać tylko raz w toku całej gry

Tak, więc możemy wygrać tylko raz. W takim razie nie zobaczymy miliona razy jednej i tej samej osoby na podium. Chyba, że tak pisze w pomocy, a inaczej zrobią...

Ostatnio zmieniony przez Nana (21-06-2013 o 19h06)


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#6 21-06-2013 o 19h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ciekawi mnie tylko kto wygra;) Nie mam ochoty patrzeć przez cały czas na Miss która wygra..bo mi się znudzi. Mam nadzieję, że jakoś to zmienią..

Offline

#7 21-06-2013 o 20h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ririanne napisał

Ciekawi mnie tylko kto wygra;) Nie mam ochoty patrzeć przez cały czas na Miss która wygra..bo mi się znudzi. Mam nadzieję, że jakoś to zmienią..

Po naciśnięciu "podium" pojawia się informacja: "Co tydzień trzy Miss, o największej ilości punktów Miss'pop za ich mieszkania, otrzymują miejsce na podium. Wyświetlane są one na nim przez cały tydzień, aż do następnej soboty.". Wychodzi więc na to, że co tydzień będą nagradzane inne dziewczyny w kategoriach Miss Pop i Miss Deco. Miss będzie królowała zapewne tylko przez tydzień, do następnych wyborów.

Offline

#8 21-06-2013 o 22h09

Miss'ok
...
Miejsce: W bocznej uliczce, w cieniu drzew, tuż obok ciebie...
Wiadomości: 62

Ja dzisiaj jak się zalogowałam to praktycznie cały czas siedzę na defiladzie i oceniam. Przyjemne, no i coś się w końcu w tej grze dzieje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#9 21-06-2013 o 22h13

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Mnie ten pan z defilady starszy swoim uśmiechem D:
Ale mniejsza o to. Wchodzę na defiladę i pierwsza osoba, która mi się wyświetla to... Nana - nie, nie wiem kto to. ;c
Ale od razu mówię że na defiliadzie nie da się na siebie głosować, jak by ktoś miał taką nadzieję. Jedynie możesz zobaczyć swoją miss na defiliadzie i tyle.

W każdym razie wyczytałam również w pomocy, że po każdych wyborach mamy mieć resetowane głosy, tak więc pewnie będziemy mogli jeszcze raz głosować na te same osoby w następnych wyborach

Ostatnio zmieniony przez Nana (21-06-2013 o 22h15)


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#10 22-06-2013 o 13h12

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Nana napisał

Generalnie to mi się wydaje, że to działa tak, że albo głosujesz na defiliadzie albo na profilu jak było dotąd, więc nawet jeśli nie pojawisz się na defiliadzie to wciąż masz jakieś szanse...

Też tak myślę.

Ciekawe czy głosy będą się zerowały w taki sposób że nie będzie już widać na Twoim profilu ile osób na Ciebie wcześniej zagłosowało?
Szkoda by było, bo ja się strasznie ciesze z każdego głosu i fajnie wiedzieć ile ich było ogólnie...

Offline

#11 22-06-2013 o 13h32

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Raczej będą się zerować co tydzień.

Offline

#12 22-06-2013 o 15h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

szczerze..? Nie wiem na kogo mam głosować. Każda 'kandydatka' albo nie ma stylu, albo pusto w mieszkaniu. Czasem jakaś Miss ze stylem się zdarzy, ale u mnie było może z 6 dziewczyn? Na wszystkich zagłosowałam i nie ukrywam, że byłam surowa. Poprostu nie było czego oceniać na 'Bardzo Lubię'.

Offline

#13 22-06-2013 o 15h45

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Ririanne, bedzie lepiej gdy juz wybiorą 50 najlepszych i to na nie bedzie się głosować. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Tak myśle...

Offline

#14 22-06-2013 o 16h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Prakseda napisał

Ririanne, bedzie lepiej gdy juz wybiorą 50 najlepszych i to na nie bedzie się głosować. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Tak myśle...

Na razie głosuje na te które mi podają..potem to będzie potem, wiem, że następnym poziomie w defiliadzie będziemy pewnie wybierali te wybrane. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ale jak na tę chwile nie ma co oceniać. (nie mówię o wszystkich Miss)

Ostatnio zmieniony przez Ririanne (22-06-2013 o 16h09)

Offline

#15 22-06-2013 o 17h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

To bardzo zabierające czas. Widziałam tam nawet siebie. Wow... O_O
Ale i tak nie lubię tego wybierania najlepszych, bo wtedy czuję się (tak surowo powiem) gorsza. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#16 23-06-2013 o 13h24

Miss'całkiem całkiem
Wiktoria709
'Każdy z nas popełnia porażki. No chyba, że żyjesz tak ostrożnie, że nie żyjesz wcale.'
Miejsce:
Wiadomości: 160

Mi się bardzo podoba ta opcja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png . Niestety, jeszcze siebie tam nie zobaczyłam, no i nie sądzę że zobaczę. A dzisiaj, jak sobie poszłam głosować na Miss, to momentalnie szczęka mi opadła, jak zobaczyłam na sam początek, trzy dziewczyny w sukniach. Ogólnie to jestem bardzo ciekawa zwyciężczyń. Jeszcze podoba mi się konkurs, Deco. Tyle że czasem tam widzę białe, nie umeblowane mieszkanka, czasem się zdarzy jakieś ładne mieszkanie Miss.  /modules/forum/img/smilies/content4.gif Chociaż, jak siebie szukałam, to zaczynały mi się powtarzać Miss... /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  I sobie z tym odpuściłam.
Ale jestem ciekawa, czy będę miała takie szczęście, jak Misa i też znajdę siebie na Defiladzie.  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Ostatnio zmieniony przez Wiktoria709 (23-06-2013 o 13h30)

Offline

#17 23-06-2013 o 13h34

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Wiktoria709 napisał

Mi się bardzo podoba ta opcja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png . Niestety, jeszcze siebie tam nie zobaczyłam, no i nie sądzę że zobaczę. A dzisiaj, jak sobie poszłam głosować na Miss, to momentalnie szczęka mi opadła, jak zobaczyłam na sam początek, trzy dziewczyny w sukniach. Ogólnie to jestem bardzo ciekawa zwyciężczyń. Jeszcze podoba mi się konkurs, Deco. Tyle że czasem tam widzę białe, nie umeblowane mieszkanka, czasem się zdarzy jakieś ładne mieszkanie Miss.  /modules/forum/img/smilies/content4.gif Chociaż, jak siebie szukałam, to zaczynały mi się powtarzać Miss... /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  I sobie z tym odpuściłam.
Ale jestem ciekawa, czy będę miała takie szczęście, jak Misa i też znajdę siebie na Defiladzie.  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Z czasem poziom będzie wyższy.. Jak na ten czas najwyższy lvl to chyba 30, więc jest dużo początkujących miss, którym fundusze nie pozwalają na zaprezentowanie siebie i umeblowanie mieszkania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Za kilka miesięcy będzie co oglądać  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#18 23-06-2013 o 14h55

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Mam problem z Miss Deco.

Czy jest jakiś sposób, żeby wejść na profil Miss, która mi się aktualnie wyświetla?
Czasem są tak fajne biura, że chętnie obejrzałabym resztę mieszkania.
Zaklikałam cały ekran ale nie znalazłam odnośnika. Nawet nie ma podanego nick'u.

Offline

#19 23-06-2013 o 14h58

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Aiamate napisał

Mam problem z Miss Deco.

Czy jest jakiś sposób, żeby wejść na profil Miss, która mi się aktualnie wyświetla?
Czasem są tak fajne biura, że chętnie obejrzałabym resztę mieszkania.
Zaklikałam cały ekran ale nie znalazłam odnośnika. Nawet nie ma podanego nick'u.

Hmm... To raczej się nie da. Jakby był chociaż nick podany to by się dało, w sumie to czemu w deco nie ma nicku, a w defiliadzie jest ;c


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#20 23-06-2013 o 15h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nana napisał

Aiamate napisał

Mam problem z Miss Deco.

Czy jest jakiś sposób, żeby wejść na profil Miss, która mi się aktualnie wyświetla?
Czasem są tak fajne biura, że chętnie obejrzałabym resztę mieszkania.
Zaklikałam cały ekran ale nie znalazłam odnośnika. Nawet nie ma podanego nick'u.

Hmm... To raczej się nie da. Jakby był chociaż nick podany to by się dało, w sumie to czemu w deco nie ma nicku, a w defiliadzie jest ;c

Mnie bardziej zastanawia czemu w Deco są tylko biura a salonów i łazienek już nie można zobaczyć. Czyżby dostęp do mebli, był najłatwiejszy na umeblowanie biura (co w sumie dotyczy też pierwszego pomieszczenia do wejścia w czyjeś mieszkanie)?

Offline

#21 23-06-2013 o 15h22

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Misa napisał

Nana napisał

Aiamate napisał

Mam problem z Miss Deco.

Czy jest jakiś sposób, żeby wejść na profil Miss, która mi się aktualnie wyświetla?
Czasem są tak fajne biura, że chętnie obejrzałabym resztę mieszkania.
Zaklikałam cały ekran ale nie znalazłam odnośnika. Nawet nie ma podanego nick'u.

Hmm... To raczej się nie da. Jakby był chociaż nick podany to by się dało, w sumie to czemu w deco nie ma nicku, a w defiliadzie jest ;c

Mnie bardziej zastanawia czemu w Deco są tylko biura a salonów i łazienek już nie można zobaczyć. Czyżby dostęp do mebli, był najłatwiejszy na umeblowanie biura (co w sumie dotyczy też pierwszego pomieszczenia do wejścia w czyjeś mieszkanie)?

Tutaj to już chodzi o to, że SAMA ustawiasz, który pokój chcesz na defiliadzie, ale jeśli teraz go przestawisz to wyzerują ci się wszystkie punkty które dostałaś. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Zapewne większość osób o tym nie wie/nie chce zmienić i tak to wygląda.

Ostatnio zmieniony przez Nana (23-06-2013 o 15h22)


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#22 23-06-2013 o 17h15

Miss'całkiem całkiem
Wiktoria709
'Każdy z nas popełnia porażki. No chyba, że żyjesz tak ostrożnie, że nie żyjesz wcale.'
Miejsce:
Wiadomości: 160

Yyy..... Ja siebie widziałam na defiladzie, w końcu. Tyle że nie mogłam na siebie, zagłosować.  /modules/forum/img/smilies/miou.gif  Po prostu klikałam, klikałam aż w końcu siebie znalazłam. Sama, jestem bardzo ciekawa, czy kiedyś wygram, w tej defiladzie. Szkoda, tylko że można wygrać raz w czasie, gry. Ale dostaje się za to strasznie dużo MM   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png .

Offline

#23 23-06-2013 o 17h31

Miss'całkiem całkiem
Shera
...
Wiadomości: 166

Przeglądnęłam całą defiladę i nie znalazłam siebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Może następnym razem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#24 23-06-2013 o 17h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja ciągle wpadam na siebie. Nie mam żadnych wątpliwości na temat Defilady.

Offline

#25 23-06-2013 o 17h39

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Ja wpadłam na siebie dwa razy.

Wiktoria709, to cyba normalne, że nie mozemy głosować same na siebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

Strony : 1 2 3 ... 161