Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9 ... 161

#151 29-06-2013 o 01h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Misa napisał

Jestem ciekawa jak teraz sobie poradzą, skoro na defiladzie są same początkujące (przynajmniej były jak dziś sprawdzałam). Nie bardzo się orientuję. Finalistek już też nie będzie, bo nie widziałam tam siebie, czy to może przypadek?

Tylko miss posiadające trofeum są wykluczone z Wyborów, wszystkie pozostałe biorą udział. Na defiladzie ukazuje się 100 losowo wybranych spośród użytkowniczek online. Myślę, że finalistki mogą się tam przewijać, tylko zapewne już w innym stroju ^^

Offline

#152 29-06-2013 o 08h44

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Misa napisał

Jestem ciekawa jak teraz sobie poradzą, skoro na defiladzie są same początkujące (przynajmniej były jak dziś sprawdzałam). Nie bardzo się orientuję. Finalistek już też nie będzie, bo nie widziałam tam siebie, czy to może przypadek?

Finalistki są wybierane bodajże od piątku do środy (głosy oddawać można na defiladzie i na profilach konkretnych miss), później można na nie głosować aż do ogłoszenia wyników w piątek i tak w kółko. Przynajmniej ja to tak rozumiem.

Offline

#153 30-06-2013 o 20h33

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Tak strasznie mnie ciekawi, kto będzie w tym finale! Macie faworytki?


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#154 30-06-2013 o 20h43

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Aria napisał

Tak strasznie mnie ciekawi, kto będzie w tym finale! Macie faworytki?

Ja na razie nie mam,ale widze różne miss bardzo ciekawie ubrane. Mam nadzieje,że moja poprzednia faworytka się dostanie do finału.
A ty jakąś masz?


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#155 30-06-2013 o 20h53

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

szczerze to tym razem nie. Poczekam na finały i wtedy może kogoś sobie upatrzę...
Chociaż, nie, wróć. Mam kogoś, kogo bardzo bym chciała zobaczyć w finale, chociaż zobaczyłam ją poprzez klasyfikacje, nie defiladę.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#156 30-06-2013 o 20h58

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Jest dużo ciekawych "okazów", choć dalej ubolewam nad mieszkaniami


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#157 30-06-2013 o 21h00

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

no cóż, ja sama mieszkanie zostawiam na "dużo potem". Za drogo.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#158 30-06-2013 o 21h05

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Aria napisał

no cóż, ja sama mieszkanie zostawiam na "dużo potem". Za drogo.

Nie trzeba dużo wydać,aby ładnie wyglądało mieszkanie. Twojego jeszcze nie widziałam,ale z chęcią sprawdze. Chodzi mi o to że dużo dziewczyn nie przykłada do tego tak dużo uwagi (a zwłaszcza te na wysokich poziomach). Sorki jeżeli kogoś uraziłam

Edit: Byłam u ciebie,mimo że mieszkasz z rodzicami. To twoje biuro jest na prawdę dobre.

Ostatnio zmieniony przez YooSti (30-06-2013 o 21h07)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#159 30-06-2013 o 21h20

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Miałam kawalerkę, urządzoną podobnie, znaczy, bez kolorów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale, że mi szkoda kasy, wróciłam do rodziców.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#160 30-06-2013 o 21h25

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Rozumiem,ale itak masz fajne biuro. Nie za dużo i nie za mało. Mimo,ze nie mój klimat to i tak fajny


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#161 03-07-2013 o 09h12

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Czy mi się wydaje, czy znowu w finale są pojedyncze ściany i piórniki?
Bardzo ładnie to wygląda. Oglądam pokoje, oceniam, zachwycam sie, a tu piórnik. o losie!

Offline

#162 03-07-2013 o 11h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jestem nieco oburzona. Tylko dlatego, że mam na sobie ręcznik a nie bufoniastą suknię z dodatkami jak na choince, to od razu mają mnie skreślać. W finale znalazła się nawet jedna która miała spuchnięte policzki i byle jakie odzienie... W tej defiladzie to chyba jakieś 8-latki głosują. =.=

Offline

#163 03-07-2013 o 11h25

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Przesada i teatralność jest w cenie. W tym finale może 4 miss są ubrane tak, że kliknęłabym uwielbiam. Reszta po prostu przegięła.

Offline

#164 03-07-2013 o 12h18

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Ja znów w konkursie Miss kliknęłam uwielbiam 3 razy, lubię gdzieś może 7, a reszta dostała ode mnie po 0 punktów ;c Szkoda, że do finału dostają się ludzie popularni (z forum i klasyfikacji - i tak, zaliczam do tego siebie xD) a nie tacy, co naprawdę zasłużyli ;c Popieram Foxglove - większość dziewczyn jest zdecydowanie przesadzonych.

Co do deco zastanawiałam się, jakim cudem się dostałam, ale po zobaczeniu wszystkich pokoi z wiszącymi długopisami już wszystko było jasne, że znów klasyfikacja etc zadecydowały. To jest straszne ;c Chociaż przy tym finale kliknęłam więcej "lubię to" i "uwielbiam" niż ostatnio, więcej też ID twórczyń zapisałam na karteczce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#165 03-07-2013 o 12h26

Miss'na całego
Ashanti
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 304

Mam pytanie. Dostalam sie do finalistek defiliady /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png wiem, że raczej nie wygram ale czy później gdy zakończy się głosowanie bede mogła zobaczyć ile głosów otrzymałam ?/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#166 03-07-2013 o 12h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Słowo daję... Ja się przebiorę jeszcze dziś, ale nie dlatego, że mi zależy na finale, bo i tak w życiu nie wygram patrząc na to w jaki sposób tu głosuję (dodam, że niesprawiedliwie i pewnie przekupstwem). Robię to głównie dlatego, że ten strój mi się znudził, żeby nie było.

Offline

#167 03-07-2013 o 12h52

Miss'na całego
Ashanti
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 304

ja dostałam się do finału ale po obejrzeniu innych mój strój jest na pewno zdecydowanie za skromny i jest to strój codzienny. Nie ubieram sie z wielkie balowe lub mroczne suknie bo mi sie to w ogole nie podoba ale rozumiem , że takie miss na pewno znajda sie na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ale nie mam zamiaru sie przebierac w takim stroju sie dostalam do finalistek i w takim pozostane i zycze wszytskim pozostałym szczęscia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#168 03-07-2013 o 12h57

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Ashanti, Twoje podejście mi się bardzo podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W takim ciuchu zdobyłaś głosy, nie ma sensu teraz się panicznie przebierać żeby nałapać więcej punktów. Dobrze, że jesteś wierna swoim ideałom. Jak tak patrzę na finał to niekiedy mi się zdaje, że dziewczyny wzajemnie od siebie biorą pomysły. Chyba 3 takie same kiecki widziałam. O wiele bardziej doceniam osoby trzymające się swojego stylu, a nie goniące za podium za wszelką cenę.

Offline

#169 03-07-2013 o 13h00

Miss'na całego
Ashanti
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 304

Dzięki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png dlatego również się nie przebieram ponieważ mam wrażenie, że się tam wyróżniam może wyglądam skromnie ale inaczej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#170 03-07-2013 o 13h34

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Tak właśnie nagle zauważyłam wysyp około-steampunkowych strojów, jak już tylko doszło do finałów... i nagle moja kreacja, która na ile zauważyłam, wcześniej była niespotykana, teraz przestała się zupełnie w i jakikolwiek sposób wyróżniać. Cóż, jako, że nie biegam po profilach i nie spamuję wszystkim "Hej, super styl, zostawiam ocenkę!" raczej po raz kolejny po prostu popatrzę kto się dostanie na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Finalistki juz widziałam, niewiele dostało ode mnie "lubię" gdyż znaczna większość znowu postawiła na przesadę i wydziwiony przepych. Idę teraz obejrzeć mieszkanka.

Ostatnio zmieniony przez Rosette (03-07-2013 o 13h34)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#171 03-07-2013 o 13h47

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Znowu w finałach |D Zagłosowałam tylko chyba na 5 missek, większość mi sie nie podoba, część w ogóle w gotowych zestawach siedzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Cóż, ja jestem zadowolona ze swojego stroju, uwielbiam tę spódnicę co mam i kolorystykę, chociaz wiem, że nie każdemu te zielenie odpowiadają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#172 03-07-2013 o 14h05

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Na szybko przejrzałam finalistki i zagłosowałam jedynie uwielbiam na osoby ubrane ładnie i normalnie, a te w tych sukienkach i te które mają wiele dodatków na sobie całkowicie pominęłam bo są to raczej nudne ubrania według mnie, tym bardziej, że takich jest najwięcej.

W deco nie przejrzałam wszystkich mieszkań bo mi się już nie chciało, ale widziałam więcej pokoi umeblowanych, niż pustych. Ewentualnie zdarzyły się takie gdzie były tylko tapety i podłoga dane, ale zero mebli.


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#173 03-07-2013 o 14h40

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Dostałam się do finału Deco z moją łazienkom  co dziękuję wszystkim tym którzy oddali na mnie głosy.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#174 03-07-2013 o 14h58

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Lolity, chińskie księżniczki, vintage hrabianki, a te całe czarne i wydziwione rodem z gier komputerowych... Ludzie O_O
Nie dziwcie się, że większość ma na sobie mase ubrań... Wtedy taka panna jest bardziej widoczna i rzuca się w oczy. Bo te szare myszki wyglądają strasznie biednie przy reszcie...


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#175 03-07-2013 o 15h13

Miss'na całego
Ashanti
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 304

Rkwcz Ty tak nie wyglądasz a też rzucasz sie w oczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9 ... 161