Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 12

#76 16-07-2013 o 23h30

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Amik, "Suknia Szanel" jest chyba teraz najdroższa.

Do tego walnij jeszcze taką spódnicę "Hanvin".

Wyglądać to będzie pewnie okropnie, ale tu przecież chodzi o siłę rażenia, a krzyk, owszem, może być, ale nie musi to być koniecznie "ostatni krzyk mody" XD

Ostatnio zmieniony przez Prakseda (16-07-2013 o 23h33)

Offline

#77 16-07-2013 o 23h51

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Ma być tylko krzyk pokonywanego wroga. Na pewno zaopatrzę się w to co mówiłaś, ale strój bojowy skompletuję jutro/pojutrze. I tutaj zaprezentuję, oczywiście. Podobnie jak wynik mojego starcia z YooSti <3

Uwaga, uwaga!
Dnia jutrzejszego, 18 lipca 2013, wraz użytkowniczką YooSti zapraszamy do zobaczenia dwóch screenów z wynikami starcia tytanów. Odbędą się bowiem dwa pojedynki między nami - jeden w naszych najlepszych ubraniach i drugi... W negliżu. Która z nas bardziej zasługuje na miejsce u szczytu klasyfikacji? Takie rzeczy tylko jutro, tylko od nas!

Nie powinnam mieć dostępu do Internetu w godzinach nocnych.

Ostatnio zmieniony przez Amik (16-07-2013 o 23h59)

Offline

#78 17-07-2013 o 00h00

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

To ja jeszcze tylko szybciutko napiszę, że najdroższą bielizną jest "Bielizna 2 Miliony" ^__^



Amik napisał

Uwaga, uwaga!
Dnia jutrzejszego, 18 lipca 2013, wraz użytkowniczką YooSti zapraszamy do zobaczenia dwóch screenów z wynikami starcia tytanów. Odbędą się bowiem dwa pojedynki między nami - jeden w naszych najlepszych ubraniach i drugi... W negliżu. Która z nas bardziej zasługuje na miejsce u szczytu klasyfikacji? Takie rzeczy tylko jutro, tylko od nas!

Nie powinnam mieć dostępu do Internetu w godzinach nocnych.

No ja padłam XD
Nie mogę się już doczekać relacji z waszego Starcia Tytanów!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Ostatnio zmieniony przez Prakseda (17-07-2013 o 00h03)

Offline

#79 17-07-2013 o 00h04

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Boże, chcę zobaczyć starcie w negliżu i w przeładowanych ciuchach. To może być przednia rywalizacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#80 17-07-2013 o 00h08

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Amik ma tyle lepiej,że ma wyższy poziom niż ja i większy dostęp do ciuchów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

To do jutra /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#81 17-07-2013 o 00h10

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Na razie największą zabawę miałam pisząc to ogłoszenie. Rano kompletuję ciuchy do wyzwania w najlepszym co mamy : D
I tak przegram, no ale. Może za tydzień namówię ją na rewanż i to się zmieni? :D
Fajnie by było, gdyby ktoś jeszcze z czołówki klasyfikacji dołączył do "starcia tytanów" : D

W każdym razie, ja RZUCAM RĘKAWICĘ każdy może ją podnieść. Zasady są proste:
a) oboje jesteśmy on line i najpierw porozumiewamy się poprzez wiadomości prywatne
b) pojedynki są dwa - w negliżu i najlepszym stroju jaki mamy
c) robię screena i tutaj wrzucam
Co do podpunktu b można się dogadać na jakiś limit cenowy.

Ja chcę się pobawić w takie rzeczy, brakuje mi tutaj rywalizacji poza defiladą : D
Poza tym jak patrzę, że Masakra mnie prawie pokonuje to sądzę, że to już nie jest tak nie fair - walka ze mną. Może akurat na golasa moja miss nie jest takim pro-koxem?

YooSti - nie widziałam nic drogiego w odblokowanych, dużo nie tracisz : D

Ostatnio zmieniony przez Amik (17-07-2013 o 00h10)

Offline

#82 17-07-2013 o 12h52

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Amik, rzucę ci te wyzwania, choć wiem, że przegram xd Pomagać sobie trzeba. A co do Starcia Tytanów- z pewnością obejrzę ^^

Offline

#83 17-07-2013 o 12h58

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Co do tego Starcia Tytanów - odbędzie się po ogłoszeniu wyników tego finału, z powodów etycznych. Nie chcę się przebierać xD

A rundy będą trzy:
1) Strój najlepszy jaki mamy
2) Negliż
3) Strój normalny do 35k MM <333
Chyba, że coś źle zrozumiałam i YooSti mnie skrzyczy, że nie tak xD

Offline

#84 17-07-2013 o 13h07

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Prakseda napisał

Amik, "Suknia Szanel" jest chyba teraz najdroższa.

Do tego walnij jeszcze taką spódnicę "Hanvin".

Wyglądać to będzie pewnie okropnie, ale tu przecież chodzi o siłę rażenia, a krzyk, owszem, może być, ale nie musi to być koniecznie "ostatni krzyk mody" XD

Droższa jest ,,Suknia urodzinowa" wiem że u Nine jest jeszcze jakaś za 50k, ale nie moge znaleźć -,-'


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#85 17-07-2013 o 13h10

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Diamentowa suknia jest najdroższa-sprawdzałam kosztuje bardzo mało  55 555MM. (idzie nakrzyczeć na Amik /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png )

Ostatnio zmieniony przez YooSti (17-07-2013 o 13h11)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#86 17-07-2013 o 14h34

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Przepraszam, rundy będą takie:
1) do 35 000 MM
2) Negliż
3) Strój normalny
Przeeeeegraaaaaaam.

A diamentowa jest nieciekawa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#87 17-07-2013 o 14h55

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Faktycznie diamentowa najdroższa.
I nawet mi się podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#88 19-07-2013 o 16h15

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Panie i Panowie! Drogie Misski!
Zapraszam do zobaczenia STARCIA TYTANÓW!!! Znamy już wyniki :D


Ale najpierw przypomnimi, co to Starcie Tytanów.
Ano, Amik i YooSti ubzdurały sobie, że są Tytanami i ich pojedynki to właśnie takie starcia. Ciężko jednak zaprzeczyć, że konkurencję mają w tej kwesti... Co najmniej niewielką.

Rundy Starcia:
1) W stroju łącznie kosztującym maksymalnie 35 000 MM
2) W negliżu
3) W stroju nam normalnym
Później odbyła się runda honorowa, ratująca honor Amika ^^"

Zanim poznamy wyniki zapraszam do zobaczenia strojów walczących z rundy 1:

Amik
Link do zewnętrznego obrazka
1) Okulary (maska) "Strój Wenecki" - 820 MM
2) Rękawiczki "Madonna" - 0 MM
3) Pierścionek "Theodora" - 0 MM
4) Sukienka "Księżniczka Urodzinowa" - 24 444 MM
5) Bransoletka "Leia" - 0 MM
6) Kolczyk "Ambroise" - 250 MM
7) Bielizna "2 Miliony" - 2 000 MM
8) Nakrycie głowy "Perły ślubne 1" - 130 MM
9) Buty "Buty ślubne 1" - 460 MM
10) Torba "Pióro i ptak anioł" - 780 MM
Łącznie 28 884 MM
Mogłam wydać jeszcze ponad sześć tysięcy! :"D
Jestem z tego stroju zadowolona. Już od dawna chorowałam na stylizację z sukienką urodzinowej księżniczki - bór, mafia i Foxglove mi na to świadkiem. I wreszcie jakąś mam (mam też 3 inne, które zrobiła Masakra, ale ciii, to się nie liczy). Zastanawiam się nawet czy nie pasuje do kreacji anioła, jaką muszę stworzyć :D Maska ma zakryć zhańbioną twarz (bo przecież wynik jest z góry przesądzony).

YooSti
Link do zewnętrznego obrazka
1) Sukienka urodzinowa 2010 - 24 444 MM
2) Korona kopciuszek - 470 MM
3) kolia burleskowa - 250 MM
4) torebka Klain - 670 MM
5) Bolero Okelani - 920 MM
6) Buty Tango - 5760 MM
Łącznie 32 514 Miss Monet

WYNIKI
Runda 1: YooSti
Runda 2: YooSti
Runda 3: YooSti

SCREENY
Runda 1
Link do zewnętrznego obrazka
Skąd ja wiedziałam, że kiecki okażą się takie same?

Runda 2
Link do zewnętrznego obrazka

Runda 3
Link do zewnętrznego obrazka

Runda Honorowa
Link do zewnętrznego obrazka
Do rundy honorowej YooSti zdjęła buty tango, a założyła koturny Jaimie za 680MM. Amik natomiast założyła buty Tango, naszyjnik Heroic oraz bransoletkę grecką.

Bardzo dziękuję YooSti za troskę o mój honor, jednak mnie przegrana nie boli i rudna honorowa jest honorową, a nie pierwszą ^^"
Rewanż za tydzień! A tymczasem idę się ubrać w worek hańby. - Amik


Przypominamy o rzuconej rękawicy - Amik zgodził się podjąć podobny pojedynek z każdym z klasyfikacji.

Offline

#89 19-07-2013 o 16h22

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Ok, rozumiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

To trafiłyśmy z tymi sukniami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png . A zastanawiałam się czy nie wziąć tej co ty masz... To zaczynam szykować się na za tydzień.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#90 20-07-2013 o 12h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A ja się pożalę, że mam straszny problem z tymi wyzwaniami z zakładami. Nie wiem, czy można robić z tym coś źle, ale jeśli tylko tak to ja na pewno tak postępuje, bo zwyczajnie nie udaje mi się rzucić wyzwania tak, żeby zostało przyjęte.

Offline

#91 20-07-2013 o 12h47

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Issi napisał

A ja się pożalę, że mam straszny problem z tymi wyzwaniami z zakładami. Nie wiem, czy można robić z tym coś źle, ale jeśli tylko tak to ja na pewno tak postępuje, bo zwyczajnie nie udaje mi się rzucić wyzwania tak, żeby zostało przyjęte.

No bo skoro ktoś widzi, że masz przewagę to woli sobie darować stratę pieniędzy ;> Rzucaj wyzwania osobom, które maja podobny poziom MN, a będą przyjmować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#92 20-07-2013 o 12h56

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Możesz też je rzucać mnie. Zawsze przyjmuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
(Nawet od YooSti, którą w obecnym stroju pokonuję!)

Offline

#93 20-07-2013 o 13h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Amik, niestety, nie jesteś osobą, którą mogłabym polepszyć swoją sytuacje finansową, pech. Jednak aż tak wysoko w żadnej klasyfikacji nie bywam.

Offline

#94 20-07-2013 o 13h06

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Wyzywaj graczy z dołu listy, tych co mają 60 MN i nieco więcej. Większość nie przyjmie wyzwania, ale jak się jest wytrwałym w wyzywaniu to się ma kasę :3

Offline

#95 20-07-2013 o 13h08

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

A jak jest się tak wytrwałym jak ja, Masakra i Leśna Mafia to ma się DUŻE zarobki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#96 20-07-2013 o 13h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No właśnie staram się być wytrwałą, ale nie większość a nikt tych wyzwań nie przyjmuje. No nic, widać po prostu trzeba mieć farta, nie to, co ja xD

Offline

#97 20-07-2013 o 13h15

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Po wysłaniu odczekaj jakiś czas a potem niepoakceptowane usuń i zacznij znowu wysyłać. Szczególnie tym nowym, bo się nie znają. Możesz też wysłać dwa wyzwania jednej osobie, jedno na pełną kwotę, drugie na niższą, istnieje szansa, że zaakceptuje to drugie, myśląc że mniej ryzykuje w ten sposób ;P

Oczywiście to nie jest takie proste, ja zarabiam więcej jak mam możliwość danego dnia często wchodzić zająć się wyzwaniami, jak nie mam czasu to zarobki są oczywiście mniejsze. Warto też zawsze mieć przy sobie 1000 MM.

Ostatnio zmieniony przez Masakra (20-07-2013 o 13h17)

Offline

#98 20-07-2013 o 15h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja to byłam w szoku jak jedna laska wyzwała mnie na 1000MM i to 2 razy a była o wiele słabsza i była na 5 poziomie. ^ ^''

Offline

#99 20-07-2013 o 15h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

jak szybko zarobić kase pomozecie plis

Offline

#100 20-07-2013 o 16h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ulcia7, to nie jest miejsce do zadawania takich pytań, a i na forum możesz znaleźć odpowiedź, jeśli tylko poszukasz.

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 12