Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 ... 12

#26 04-07-2013 o 20h25

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Rosette, to TYLKO GRA! Jak nie ja wygram te MM to wygra ktoś inny, jak raz przegra to następnym razem się może zastanowi ze dwa razy zanim zaakceptuje.

Luno, jeśli to jest tylko parę osób, które regularnie wysyłają ci zakłady to po prostu dodaj je do czarnej listy i problem z głowy. Nikt ci przed wyzwaniem nie będzie czytał profilu, bo i po co? Zaakceptuje, odrzuci albo zignoruje...

Offline

#27 04-07-2013 o 21h15

Miss'ujdzie
Luna954
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 234

Masakra też racja, ale jak pisałam ten opis nerwy mi już puściły ^^'''.
Czarna lista... dobry pomysł. Pomyślę nad tym. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A ten opis niech pozostanie, niech odstrasza inne miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.


"Czy wiesz, dlaczego śnieg jest biały? ... Ponieważ zapomniał, jakiego koloru był dawniej."-Code Geass C.C.

Offline

#28 04-07-2013 o 21h25

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Luna954 - można wysłać tylko 2 wyzwania tej samej miss, więc trochę podkoloryzowałaś.

I popieram Masakrę: to tylko gra. W prawdziwym świecie prędzej oddam komuś swoje pieniądze niż zabiorę jego. Nawet jeśli miałby je stracić przez głupotę czy nieogarnięcie.
I chyba raczej jestem dosyć hojną osobą, tak mi się wydaje. (Jak sądzisz, Masakra? Zresztą, co sądzi moja cała Leśna Rodzinka? c; )

Offline

#29 04-07-2013 o 21h36

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Amik napisał

Luna954 - można wysłać tylko 2 wyzwania tej samej miss, więc trochę podkoloryzowałaś.

To prawda, że można wysłać tylko dwa wyzwania tej samej Miss.
ALE jeśli ta Miss odrzuci te wyzwania można wysłać jej dwa kolejne.
Jeśli te również odrzuci to możemy wysłać jej kolejne dwa.
I tak dalej, w nieskończoność /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#30 04-07-2013 o 21h42

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Więc dlaczego je odrzucacie? xD Ja bym raczej trzymała te wyzwania u siebie, i tak po 2 dniach znikają c;

Ja wysyłam mnóstwo wyzwań, jak już mówiłam. I przepraszam, jeśli któraś z was poczuła się urażona, ale i tak nie zmienię swojej taktyki. I tak i tak wydaję dużo na tę grę, ale wyzwania z zakładem dają nam MN, a na tym mi zależy.

Offline

#31 04-07-2013 o 21h46

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Ej, ja ich nie odrzucam i nie czuje się urażona.  /modules/forum/img/smilies/hein.gif
Chciałam tylko wyjaśnić tę kwestię z wyzwaniami. Skoro o czymś wiem to chcę się tą wiedzą podzielić.
Tak, wiem, naiwne... /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#32 04-07-2013 o 21h49

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Y, nie no, spoko, ja mówiłam do ogółu ludzi tutaj narzekających, a nie do Ciebie, jeśli chodzi o odrzucanie xD
Co do urażonych podobnie - są tutaj ludki, które mówią, że ich to denerwuje etc.

Offline

#33 04-07-2013 o 21h51

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Mi się zdarzyło jak dziewczyna dwa razy puściła wyzwanie za 1000MM. Była z tych początkujących.

Jedno przyjęłam (tak jestem zła),drugie odrzuciłam bo mi się jej żal zrobiło.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#34 04-07-2013 o 22h01

Miss'ujdzie
Luna954
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 234

Amik nie martw się nie jesteś na mojej czarnej liście /modules/forum/img/smilies/blebl.gif.
Ale są 3 miss, które notorycznie mi takowe wyzwania wysyłają(a człowiek ze mnie nie cierpliwy), a więc zaczęłam się trochę wkurzać i rzucać bad poker face'ami. ^^''
Natura choleryka nie fajna sprawa....


"Czy wiesz, dlaczego śnieg jest biały? ... Ponieważ zapomniał, jakiego koloru był dawniej."-Code Geass C.C.

Offline

#35 04-07-2013 o 22h14

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

To dobrze ;3
Chociaż nie zdziwiłabym się, gdyby się okazało, że ma mnie na takowej mnóstwo, ale to mnóstwo użytkowniczek xD

Offline

#36 08-07-2013 o 18h24

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Mi tam to na rękę, jak dostaję wyzwania po 1000 od jakichś nowicjuszy, a oni jeszcze akceptują jak im sama wyślę kolejne. To przecież niezły zarobek, a czy to robią z głupoty, czy z dobroci to akurat mnie jakoś specjalnie nie obchodzi, ważne, że sponsorują moje wydatki.
Jakby ktoś jeszcze chciał zostać moim sponsorem i ma mniej mn, to bardzo chętnie przyjmę wysokie wyzwania! <3

Offline

#37 08-07-2013 o 20h07

Miss'ujdzie
Crespy
...
Miejsce: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 227

A mnie to nowicjusze chyba nie lubią.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png Kiedy rzucam im wyzwanie z jakąkolwiek stawką to rzadko kiedy je przyjmują, a już na pewno nie wysyłają mi wyzwań.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#38 08-07-2013 o 20h51

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Masakra napisał

Mi tam to na rękę, jak dostaję wyzwania po 1000 od jakichś nowicjuszy, a oni jeszcze akceptują jak im sama wyślę kolejne. To przecież niezły zarobek, a czy to robią z głupoty, czy z dobroci to akurat mnie jakoś specjalnie nie obchodzi, ważne, że sponsorują moje wydatki.
Jakby ktoś jeszcze chciał zostać moim sponsorem i ma mniej mn, to bardzo chętnie przyjmę wysokie wyzwania! <3

Całkowicie się z Tobą zgadzam, Masakro. Okazje trzeba wykorzystywać, a nie je marnować. Drugi raz może się tak szybko nie trafić.
Nie czuję się winna i nie uważam, że kogoś wykorzystuję. Większość rzeczy jest wyjaśnionych w FAQ i pomocy, jak dla kogoś jest to zbyt mało, na forum też można sporo o tym doczytać. Niewiedza wypływa z lenistwa i braku jakichkolwiek chęci do poznawania nowych rzeczy. Nie widzę najmniejszego sensu, żeby mieć wyrzuty sumienia bo komuś się nie chcę poznać zasad gry...

Offline

#39 09-07-2013 o 13h05

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Kaiken napisał

Masakra napisał

Mi tam to na rękę, jak dostaję wyzwania po 1000 od jakichś nowicjuszy, a oni jeszcze akceptują jak im sama wyślę kolejne. To przecież niezły zarobek, a czy to robią z głupoty, czy z dobroci to akurat mnie jakoś specjalnie nie obchodzi, ważne, że sponsorują moje wydatki.
Jakby ktoś jeszcze chciał zostać moim sponsorem i ma mniej mn, to bardzo chętnie przyjmę wysokie wyzwania! <3

Całkowicie się z Tobą zgadzam, Masakro. Okazje trzeba wykorzystywać, a nie je marnować. Drugi raz może się tak szybko nie trafić.
Nie czuję się winna i nie uważam, że kogoś wykorzystuję. Większość rzeczy jest wyjaśnionych w FAQ i pomocy, jak dla kogoś jest to zbyt mało, na forum też można sporo o tym doczytać. Niewiedza wypływa z lenistwa i braku jakichkolwiek chęci do poznawania nowych rzeczy. Nie widzę najmniejszego sensu, żeby mieć wyrzuty sumienia bo komuś się nie chcę poznać zasad gry...

Absolutnie się zgadzam. Poza tym, ja rozumiem mieć wyrzuty sumienia jakbyśmy tym nowicjuszom kradły prawdziwe pieniądze na kanapki w szkole i tak dalej. A to tylko gra, więc nikomu się żadna fizyczna krzywda nie dzieje ;]

Offline

#40 12-07-2013 o 14h17

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

Przyjmuje każde wyzwania, ale tylko jeśli masz 11, albo mniejszy poziom.



Haha, ja takiej z 5 poziomem dałam wyzwania za 380 MM, i mam już kaske za darmo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Forsa poszła na kurs fryzjerki.


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

#41 13-07-2013 o 19h41

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Bardzo bym prosiła o wysyłanie mi jakichkolwiek wyzwań - z obojętnie jakim zakładek (akceptuję każde), mogą być bez. Potrzebuję jeszcze 271 wygranych wyzwań do poziomu, więc... Tak jakby... Znajdą się tu jakieś dobre dusze? ;c

Offline

#42 13-07-2013 o 20h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Przed chwilą odrzuciłam odruchowo wyzwanie od początkującej użytkowniczki na ponad 500MM, jestem niepocieszona /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#43 13-07-2013 o 20h19

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

dyokira napisał

Przed chwilą odrzuciłam odruchowo wyzwanie od początkującej użytkowniczki na ponad 500MM, jestem niepocieszona /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Uu... możesz zawsze ją wyzwać jeżeli pamiętasz nick... może przyjmie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#44 13-07-2013 o 20h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aiamate napisał

dyokira napisał

Przed chwilą odrzuciłam odruchowo wyzwanie od początkującej użytkowniczki na ponad 500MM, jestem niepocieszona /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Uu... możesz zawsze ją wyzwać jeżeli pamiętasz nick... może przyjmie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Nie przyjęła, ale po chwili wyzwała mnie jakaś inna, dwukrotnie za sporą kwotę - 1080 MM więcej w kieszeni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#45 13-07-2013 o 20h36

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Mnie się takie okazje nie trafiają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Amik, pocieszę Cię: kiedyś na tym poziomie trzeba było mieć kilka tysięcy wygranych wyzwań  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Prakseda (13-07-2013 o 20h38)

Offline

#46 13-07-2013 o 20h38

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Najgorsze to jest jak ktoś cię wyzwie na sporą kwotę, ale wycofa wyzwanie zanim zdążysz zaakceptować D:

Offline

#47 13-07-2013 o 20h44

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Masakra napisał

Najgorsze to jest jak ktoś cię wyzwie na sporą kwotę, ale wycofa wyzwanie zanim zdążysz zaakceptować D:

Miałam tak raz. Dwa tysiaczki uciekły mi sprzed nosa :C

Offline

#48 13-07-2013 o 20h45

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Prakseda napisał

Mnie się takie okazje nie trafiają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Amik, pocieszę Cię: kiedyś na tym poziomie trzeba było mieć kilka tysięcy wygranych wyzwań  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Właściwie na 40 poziomie nie ma takiej misji, ale jest na 43. 41 mam wszystko zrobione, 42 tak samo. Na 40 paskudny bug z solarium, nie mogę przejść dalej. Jak tylko naprawią będą już na 43 poziomie, więc zawczasu staram się o te wyzwania, bo ciągle brakuje mi ich 214. Zresztą potem na 46 kolejne wyzwania i znów na 50, 55... Ta dużo więcej niż mam xD Więc już proszę o pomoc was, bo ja mogę tylko 100 wyzwań dziennie wysłać. Jeśli wy też będziecie mnie wyzywać pójdzie mi znacznie szybciej...

Ale i tak szczerze mówiąc aż się wzruszyłam gdy chwilę po opublikowaniu prośby zobaczyłam tyle wyzwań T_T
Kocham was  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif
(Aż użyłam tej dużej emotki!)

Co do okazji... Mnie się czasem trafiają oo Nie wiem, może ktoś wyzywa cała klasyfikację czy coś, ale dosyć często nawet mam wyzwania od nowicjuszy po 1000 MM

Offline

#49 13-07-2013 o 20h49

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Amik napisał

Prakseda napisał

Mnie się takie okazje nie trafiają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Amik, pocieszę Cię: kiedyś na tym poziomie trzeba było mieć kilka tysięcy wygranych wyzwań  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Właściwie na 40 poziomie nie ma takiej misji, ale jest na 43. 41 mam wszystko zrobione, 42 tak samo. Na 40 paskudny bug z solarium, nie mogę przejść dalej. Jak tylko naprawią będą już na 43 poziomie, więc zawczasu staram się o te wyzwania, bo ciągle brakuje mi ich 214. Zresztą potem na 46 kolejne wyzwania i znów na 50, 55... Ta dużo więcej niż mam xD Więc już proszę o pomoc was, bo ja mogę tylko 100 wyzwań dziennie wysłać. Jeśli wy też będziecie mnie wyzywać pójdzie mi znacznie szybciej...

Ale i tak szczerze mówiąc aż się wzruszyłam gdy chwilę po opublikowaniu prośby zobaczyłam tyle wyzwań T_T
Kocham was  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif
(Aż użyłam tej dużej emotki!)

Co do okazji... Mnie się czasem trafiają oo Nie wiem, może ktoś wyzywa cała klasyfikację czy coś, ale dosyć często nawet mam wyzwania od nowicjuszy po 1000 MM

Amik, ja Cię wyzwałam i wiesz, tak 20 MM mogę do Ciebie stracić, ale 560 to sobie daruje, żadna ze mnie matka Teresa.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#50 13-07-2013 o 20h53

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Aria napisał

Amik, ja Cię wyzwałam i wiesz, tak 20 MM mogę do Ciebie stracić, ale 560 to sobie daruje, żadna ze mnie matka Teresa.

Wybacz, ja jak widzę wyzwanie za pieniążki od razu odsyłam za maksymalną kwotę ^^" Po prostu mi się zakodowało, że za MM wyzywają mnie tylko niedoświadczeni gracze, a nie zwykłam marnować takich okazji. Jeśli chodzi o mój poziom i pomoc to wystarczą wyzwania bez zakładu, nie trzeba na mnie marnować kasy, o to bym was nie prosiła przecież! ;c

Offline

Strony : 1 2 3 4 ... 12